Bušení srdce a nespavost po návštěvě posilovny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mispuletta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.18 16:33
Bušení srdce a nespavost po návštěvě posilovny

Dobrý den, manžel začal před čtyřmi měsíci navštěvovat posilovnu. Nechce se mu ráno brzy vstávat a tak chodí až po práci tzn. Od sedmi do osmi večer. Když pak kolem jedenácté uléháme hrozně mu buší srdce a nemůže usnout. To přetrvává mnohdy až téměř nad ráno. On mi tvrdí, že je to v pořádku. Mě to však v pořádku nepřijde. Poradil by mi někdo čím to může být? Mám se plašit a nutit ho k návštěvě lékaře?

Reakce:
Simuliik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.21 22:03

Já musím zaťukat, že co užívám cbd kapky, tak usínám a spím mnohem lépe. Byla jsem vůči tomu skeptická, ale jsem ráda, že jsem se na to nechala přemluvit. Zjišťovala jsem si o tom víc a konkrétně značka CannaCare, od které kapky mám se tomu dlouhodobě věnuje. Provádí výzkumy a češi v tomto patří mezi špičku, takže chci vyzkoušet i ty jejich mastičky, protože věřím, že mi taky pomůžou a ekzém se mi po nich zlepší.

PetrRyšavý
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 22:26

O těch konopných produktech bych pochybnosti neměl, ale co bych zkusil změnit je to večerní sportování. Taky mi to nedělá dobře a nabudí mě to natolik, že mám pak taky problém usnout. Nejsem si pak tedy jistý jestli ty cbg produkty budou účinkovat jak mají.

Lundulle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 16:18

Jak silné kapky na tu nespavost užíváš?

Simuliik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.21 21:16

Na tu nespavost jsem si vzala ty nejsilnější www.cannacare.cz/…-s-cbd-21-2/

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.21 13:15

Nemáte vyzkoušené i jiné výrobce? Zaujal mě hlavně carun. Jak ty jejich cbd kapky, tak i ta kosmetika vzhledem k tomu, že se mi docela zhoršil ekzém.

Váš příspěvek