Bulka v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.09 22:52
Bulka v prsu

Dobrý den,

nahmatala jsem si na levém prsu bulku. Je mi 35 let, dosud jsem neabsolvovala žádná preventivní vyšetření u doktora a tak podobně. Kam mám vůbec jít? Je možné, že by se jednalo o rakovinu? Jedná se o nepříjemné vyšetření?

Děkuji, Radka

Reakce:
niki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.09 18:51

to je přece samozřejmé, že se může jednat o rakovinu!! ale také nemusí!! je spousta žen, které mají bulky v prsu a jednaá se pouze o hormonální záležitosti.. já si ji takto našla (náhodou) také a bohužel je to špatné.. ano, nechci to ani uvádět, ale ANO!! jedná se o tu chorobu.. chci ještě uvést, že mi je 28 let a bohužel nemám ještě ani děti a jen tak mít nebudu

Dara73
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.09 16:20

Ahoj Radko, první vyšetření ti udělají u gynekologa a pak tě pošlou na mammologii nebo sono. Tam ti podle výsledku udělají punkci-napíchnou to jehlou a odeberou vzorek. Může to být jen tuková bulka… Držím palce.

Pavla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.10 17:44

Dobrý den Radko, je lepší s tím zajít za včas, čekání to jenom zhorší a navíc ta hrozná nejistota!! Uplně tě chápu, je mi teprve 21 a gynekoložka mi našla bulku v prsu, takže teď mám před sebou sono. Bojím se, každý se bojí, ale aspoň budu vědět na čem sem a podle toho se rozhodovat co dál a jestli něco plánovat!!!

Bábina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.10 20:38
Bulka v prsu

Já už jsem opravdu bábina a jsem po odoperování prsu a další léčbě na onkologii.Proto vás děvčata prosím,neodkládejte vyšetření.Opravdu jsou i bulky nezhoubné, ale pokud je to opravdu ta hrůza,je potřeba jít OKAMŽITĚ na vyšetření,protože je to otázka života.Já ška včas a sláva žiju.A mohu vás ujistit že máte možnost si nechat po nějaké době nechat udělat rekonstrukci,a budete zas jako nové.Jen vás moc prosím,jděte se dát ihned vyšetřit.Vždyť život za to stojí.A věrte ,že mně i jen s jedním prsem.

sáááááára
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.13 10:20
bulka v prsu

Milá bábino už nevím jak jinak se sVámi zkontaktovat, prosím ozvěte se kandíkovi :,(

vpasti
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.19 10:41
DoPytle

Já bych si prsa nechala vyšetřit / zkontrolovat a ptám se na to doktorky už asi 13 let s tím, že je v rodině rakovina + riziko rakoviny prsu, ale nedaří se mi ji přemluvit.. A když přejdu na jinou gyndu, tam jsou termíny objednání asi za 2 měsíce a já vím houby, jestli zrovna budu bez menstruace a migrény..

Váš příspěvek