Brýlové obroučky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
reandrea
46 příspěvků 25.11.19 10:35
Brýlové obroučky

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s dioptrickými brýlemi, kde kupujete? Chtěla bych něco kvalitnějšího, ale cenově přijatelného. Nedávno jsem byla na přeměření zraku a mám větší dioptrie než doposud, tak bych chtěla zároveň obměnit i brýle. Ale nějaké moderní obroučky, šik.

Reakce:
Krisst
12 příspěvků 27.11.19 12:48

Já brýle normálně nenosím, ale pořizovala jsem si teď na čtení. Kupovala jsem si za pár korun v drogerii. Nepotřebuji nějaké spešl, tyto mi na to čtení úplně stačí.

Tamara Jančárková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 21:25

Já teda každoročně zajdu do grandu, manžel má taky brýle, takže většinou se takhle obdarujeme okolo vánoc. Sice se nám brýle doma začínají kupit, nic méně ani jedny nám ještě neodešly.

Petr Novotný89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.20 15:02

Brýlové oboručku už někupuju jinde. Mají toho tady nejvíc, takže pro mě nemá smysl chodit jinam a cena se dá s jejich slevou dost srazit. Nehledě na kvalitu. 

Mirka F67
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.20 20:11

Můžu Grandoptical fakt doporučit, protože jejich obroučky mi drží úplně nejvíc ze všech. 

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.20 17:53

Ahoj, já zas za sebe mohu doporučit určitě obchod https://www.hotovebryle.cz/…le-na-cteni/ , kde jsem si pořizovala nové brýle na čtení. Určitě jsou konkurenční v ceně, servisu a přístupu k zákazníkům :-) Mohu je jedině doporučit. Celá rodina má odsud brýle.

Váš příspěvek