Brýlové obroučky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
reandrea
48 příspěvků 25.11.19 10:35
Brýlové obroučky

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s dioptrickými brýlemi, kde kupujete? Chtěla bych něco kvalitnějšího, ale cenově přijatelného. Nedávno jsem byla na přeměření zraku a mám větší dioptrie než doposud, tak bych chtěla zároveň obměnit i brýle. Ale nějaké moderní obroučky, šik.

Reakce:
Krisst
36 příspěvků 27.11.19 12:48

Já brýle normálně nenosím, ale pořizovala jsem si teď na čtení. Kupovala jsem si za pár korun v drogerii. Nepotřebuji nějaké spešl, tyto mi na to čtení úplně stačí.

Tamara Jančárková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 21:25

Já teda každoročně zajdu do grandu, manžel má taky brýle, takže většinou se takhle obdarujeme okolo vánoc. Sice se nám brýle doma začínají kupit, nic méně ani jedny nám ještě neodešly.

Petr Novotný89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.20 15:02

Brýlové oboručku už někupuju jinde. Mají toho tady nejvíc, takže pro mě nemá smysl chodit jinam a cena se dá s jejich slevou dost srazit. Nehledě na kvalitu. 

Mirka F67
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.20 20:11

Můžu Grandoptical fakt doporučit, protože jejich obroučky mi drží úplně nejvíc ze všech. 

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.20 17:53

Ahoj, já zas za sebe mohu doporučit určitě obchod https://www.hotovebryle.cz/…le-na-cteni/ , kde jsem si pořizovala nové brýle na čtení. Určitě jsou konkurenční v ceně, servisu a přístupu k zákazníkům :-) Mohu je jedině doporučit. Celá rodina má odsud brýle.

Korálek_205
27 příspěvků 6.11.20 17:09
Grandoptical

Já už hodně dlouho kupuju brýle jen v grandu, zatím jsem na lepší prodejnu brýlí nenarazila, ale jde i o to, že jsou téměř všude a jsem zvyklá na to, co mě u nich čeká.

Simča256
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 18:50

Máme mnoho brýlí z této optiky, není to jedná optika kam ale chodíme nakupovat, takže můžu porovnávat, za mě Grandoptical je super, protože tam mají značky, které jinde neseženu nebo jen stěží, ale pak podle toho vypadá i ta cena za obroučky. Co se kvality týče, tak u nás všechno dobrý.

Martinexa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 10:49
Brýle v Havířově

Jsem z Havířova a taky jsem chtěla koupit nové brýle. Určitě je vhodné zajít do kvalitní optiky, nebo očního studia, kde vám nejenom nabídnou nové brýle, ale taky vyšetří zrak a postarají se o určité korekce, pokud je to potřeba. Nedoporučuju kupovat brýle někde v drogerii za pár korun, to ale neznamená, že musí být vždycky předražené. Fovea v Havířově má opravdu pěkný výběr nejenom dioptrických brýlí za dobré ceny-

https://fovea.cz/ocni-studio

Dagmara40
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.21 18:43

Já jsem byla spokojená v grandu, i když už byla korona všude, tak se mě na pobočce hezky ujali, všechno mi ukázali, případně mi dali vyzkoušet, super… Cenově to je o tom, co si kdo vybere…

Ivetka98079
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.21 21:04

Máme s touto optikou dobrou zkušenost. Občas jsme pořídili i se super slevou.

Tilani
59 příspěvků 15.9.21 20:46

Ohledně obrouček asi u nás bylo vždycky všechno v pohodě, resp. Nevzpomínám si na žádné zádrhele. Měřili mi v Grandu dokonce i zrak a konečně jsem pak zas na chvíli viděla.

Patrik890
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.22 17:25
@Tilani píše:
Ohledně obrouček asi u nás bylo vždycky všechno v pohodě, resp. Nevzpomínám si na žádné zádrhele. Měřili mi v Grandu dokonce i zrak a konečně jsem pak zas na chvíli viděla.

U nás se Grand taky osvědčil. Jsem zatím se všemi obroučky velmi spokojen.

Jarka.Lenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.22 15:03
@Patrik890 píše:
U nás se Grand taky osvědčil. Jsem zatím se všemi obroučky velmi spokojen.

Musím se přidat, mám už asi 5 brýle z grandu a všechny mi odsloužily to co měly, takže super…

MarikaPo.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.22 17:46

Holky u mě velká spokojenost v Grandu. Jasně, co jsem koukala tak některý obroučky byly fakt dražší, ale já si vybrala z těch, které pro mě byli dostupné. Uvidíme co vydrží, ale teda díky moc i paní na prodejně, byla velmi trpělivá a rozhodně mi dala prostor k výběru.

Váš příspěvek