Bolesti v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Nikol:a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 19:54

Dobře, díiky, děkuji

Bábina
1450 příspěvků 19.7.12 21:02

Nepomohla jsem vám tak není zač děkovat.

Noi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.12 13:00

Ráno jsem se vzbudila bolí mne levé podbříško, spíšeu trířsla, je to ten pocit, když se ráno vzbudíte a potřebujete na záchod, z bolesti, na wc jsem byla ale pořád to bolí..co to můůže být? ;)

Bábina
1450 příspěvků 21.7.12 17:04

No na bolest zad to nepatří. Záda a podbříšek jsou jiné pojmy.Co takhle zánět močových cest nebo vaječníků. Projděte si diskusi, nebo to zadejte do vyhledavače. Určitě už nějaká stránka na toto téma tady běží.

naty57
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.12 21:26
bolest v kříži

Dobrý den, podle vašich příznaků, které popisujete, bych řekla, že jsem prošla stejnou situací. vystřelování bolesti do nohy se postupně zhoršovalo až postoupilo ke kotníku a nakonec bolel i palec u nohy. Na CT zjistili výhřez plotýnky a hrozila mi operace. Naštěstí mi pomohla rehabilitační sestra se speciálním cvičením, a taky jeden pan doktor, který se zabýval akupunkturou.Tak ty nejhorší bolesti ustoupily. Čas od času se ale ta bolest ozve znovu, někdy je to horší, jindy jsou bolesti menší. Doporučila bych ale opravdu nechat se vyšetřit u lékaře. Nyní jsem již několik měsíců úplně bez bolesti, a to díky přírodnímu produktu BETA + který jsem začala užívat. Obsahuje organický vápník, Obnovuje chrupavku a opravdu mi pomohl. Dobírám právě třetí balení a přestaly mne bolet všechny klouby, záda, dokonce se mi téměř na polovinu zmenšila křečová žíla, kterou mám již 30 let a způsobovelké problémy hlavně v létě při vysokých teplotách. Tento přípravek mohu jenom doporučit, ale taky to vyšetření u lékaře neodkládejte. přeji vám brzké uzdravení a rychlé zbavení se bolesti. :* :mavam:

emmka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 16:48
BOLESTI KRIŽU

DOBRY DEN PRED DVOMI TYŽDNAMI SOM SPADLA ZLOMILA SOM SI RUKU V RAMENE A PO TYŽDNI ZAČALI BOLESTI KRIŽOV ASTEHENEHO KLBU PROSIM VAS POMůžete mi.

Dr.House
622 příspěvků 6.4.13 21:13

Já vám pomůžu, ale nejdřív mi slibte, že už při psaní nebudete mít zaplnutý CAPSLOCK nebo SHIFT…

Domenica23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.13 10:21

Dobrý den, už tak 4. dnem mám docela velké bolesti v kříži, které chvilkama vystřelují směrem nahoru i dolů. Při normální chůzi to necítím, ale jakmile se prudce třeba zastaví tramvaj, kýchnu nebo se musím ohnout, je ta bolest obrovská. Je možné, že jsem si to způsobila dlouhým stáním na nohou v plochých botách? Nemáte nějaké tipy na léčbu nebo zmírnění bolesti? Dorsiflex mi nepomohl a dost mne to omezuje při mé práci.

Dalibor7
222 příspěvků 24.4.13 19:38
Dalibor7

Můžu Vám pomoct, stačí se spojit po skypu s vebkou, vysvětlím co a jak cvičit a bude dobře.

kimko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.14 19:43

Dobrý den Libore. Můžete vysvětlit co znamená pobyt ve stojatém mikrovlnném poli. A také poradit, jak se takovému poli bránit. Jak ho z bytu vypudit. Děkuji

Lorelaika
1 příspěvek 29.1.14 14:38
Koňská mast

Ischsias jsem léčil masážemi koňskou mastí, a to mi pomohlo, a ulevilo od bolesti. Zkuste tu od firmy Herbamedicus, je fakt dobrá, a mě uvolnila bolest zad.

RostaBaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.14 14:02
Bolest zad vystřelující do levé nohy

Dobrý den přeji,
Asi tak před týdnem jsem v posilovně trochu namohl záda a pak zřejmě ještě prochladl, jak píši v nadpisu, tak jsem začal trpět bolesti zad v kříži, která mě vystřeluje, no vystřeluje, spíše bolest zasahuje až do mé levé končetiny, např. když sedím a snžím se natáhnout levou nohu, tak jako bych měl skrácenou šlachu a noha s bolestí nejde natáhnout. mám trombózu a beru warfarin, tak jsem ihned byl na vyšetření, ale to mám v pořádku, doktorka my řekla, že to budou nervy od páteře, už mě to bolí cca. 7 dní, tak jestli by byla nějaká rada jak se toho zbavit, byl bych rád, děkuji.

Dalibor7
222 příspěvků 3.2.14 14:19
Dalibor7

Ve tvém případě jde o skříplí nerv, prochlazení zad jen bolí v zádech, ale nejde do nohy. Rád ukážu jak na to, je to docela snadné.

RostaBaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.14 20:01

Dobrý den,
budu rád když mi nějak pomužete nebo ukážete jak na to, děkuji.
S pozdravem,
R. Baj.

Dalibor7
222 příspěvků 3.2.14 20:34
Dalibor7

Napište mi do soukromé schránky kontakt na sebe, zavoláme si a dál se uvidí.

Wendy8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.14 10:01
Bolest v kříži vystřelující do nohou

Bohužel mám stejně popisované bolesti jako paní Stanislava. Příčinu ale vidím jinde. Měla jsem starého 14kg pejska a toho jsem nosila přes troje schodiště venčit. Dělala jsem to i několikrát za den a mé bolesti se zhoršovaly. Pejsek už bohužel není mezi námi, ale dědictvi v podobě bolavých zad mi zanechal :?
Hlavně mě to v poslední době trápí v noci, bolest je to taková tupá, ale spát mi nedovolí. :( K doktorovi se mi pořád zatím nechce, ale pokud mi někdo neporadí, asi budu muset. A co magnetická rezonance??? Děkuji moc za všechny rady.

MarekV.
1 příspěvek 20.2.14 12:21
bolesti v kříží,asi z prochladnutí...

Dobrý den, prosím o pomoc, mám bolesti v kříží, které mám už roky, ale po většinou je to jeden den a pak mám půl roku klid, ted to ale už je asi dva týdny s pauzama, když si je nahřeju o topení dobrý anebo když se zahřeju na cvičení(zumba a spinning),tak taky dobrý…jenže u mně ještě asi nervového původu, bohužel si myslím že to je tohle, nebo tohle a pak nervy žaludeční…

Kalinacova26
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.14 14:23
pro"Dr.House"

Ráda bych vás viděla, pobavil jste mne :potlesk:…tipuji: Je vám cca okolo 18-22 let, sem tam mindrák, nedostudoval jste zdrávku (špatný prospěch), jste hlášen na pracáku, doma je núďo, tak serfujete a bolí vás záda. :mavam: (Důležité je hlavně pořád opakovat, jsem doktor, jsem doktor…dělám to už leta…" -on se někdo chytí), že. :pankac:

Elina3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.14 14:05

Dobrý den, už delší dobu přemýšlím o návštěvě doktora, ale moc se mi tam nechce… Trápí mě již přes půl roku bolesti v kříži při pomalé a dlouhé chůzi. Ráda chodím po výletech a na procházky, ale po nějaké době mě začnou bolet záda a musím si sednout. Neví někdo čím by to mohlo být? Děkuju

martina.snehurka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.14 20:27

Dobrý den strašně mě boli kříže a nohy cítím se jak opilá a slabá nevíte co to může být?

Milliček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.14 21:43

Jestli je to od kloubů a kostí, tak by mohl pomoct Colafit. Mi osobně pomáhá zázračně, ale kdo ví, jak to bude u vás. Za sebe doporučuju :)

Luckyjoe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.14 06:47
"Chytrost nejsou žádné čáry"

„tak co, má ten kouzelník nademnou lepší argumentaci zakládanou na faktech a né blábolech z říše divů?“

Řekl bych, že ten „kouzelník“ se ani tak nesnaží argumentovat, jako spíše nahlédnout problém poněkud komplexněji než jak to činí „Dr. Hause.“

:idea:
Strelec056
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.14 07:06
Jak se zbavit bolesti

Všem, kteří by rádi udělali něco se svými bolestivými stavy, doporučuji navštívit na Faceboku nově vzniklou skupinu (chronické bolesti), která se snaží pomoct v této oblasti zdraví. Přeji hodně úspěchů :lol:

dorotea42
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.15 13:25

Dobry den,
u vas se asi bude jednat o kompletnejsi problem, ktery je treba resit s lekarem nebo fyzioterapeutem. Jedine, co vam muzu doporucit jsou vyrobky z perskindol.cz na ulevu od bolesti. Jsou prirodni, z bylinek a opravdu bolest dost dobre utisuji. Kazdopadne se radeji vydejte za lekarem, pokud to opravdu trva tak dlouho.

Vilém.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.15 19:44

Dobrý den,
nejrozumnější by bylo opravdu navštívit fyzioterapeuta nebo to projednat s lékařem, také Vám mohu jedině poradit nějaké protahovací cviky, rehabilitace, elektro-masáže, či nějaké uvolňující gely jako třeba biofreeze.

Adam Coufal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.15 20:31

Dobrý den,
je možné, že se mi po 3 měsících rehabilitace bolesti v kříži snad dvakrát zhoršily? :(

Dalibor7
222 příspěvků 15.7.15 05:38

Je to možné, ono totiž pokud se ploténku podaří uvolnit a člověk začne pracovat, nosit těžké věci atd. Stane se to, že se potíže zhorší. Po uvolnění plotének se musí aspoň pár dní jen odpočívat, i žehlička v ruce je v těchto dnech těžká.

Vilém.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.15 00:40

Ahoj Adame,
jak píše Dalibor, zkus pár dní zvolit i odpočinek, popřípadě nějaké uvolňující gely jako třeba biofreeze nebo jemu podobné. Hlavně to nepřeceňuj.

Matějka.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.15 17:32

Ahoj Viléme :) díky moc za doporučení, hned jsem si koupil 3 ve výhodném balení :D.
http:/***
:hug:

Edit admin 21.9.2015 12:2 - odstranění odkazu

bohumil.aaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 18:30

Ahojte, doporučili by jste mi něco na bolest zad? Děkuji Bohdan :,(

Veroniqa07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.15 13:06
Bolest v křížové kosti

Dobrý den
chtěla jsem se zeptat, co mám dělat když mám velkou bolest okolo křížové kosti. (pravá strana)Je mi 15 let a minulý rok jsem ukončila dost vrcholových sportů. Od té doby je spousta potíží. Jak se zády, tak s „křupáním“ kloubů. Dnes mě ta záda chytla opravdu dost. Nedokážu vstanout ani se nějak pohnout.
Budu moc ráda za každou radu.

Dalibor7
222 příspěvků 27.12.15 17:32

Verčo nevím odkud jsi a ve tvém případě asi ani účinnou pomoc nenabídnu, ale možná znám jednu moc šikovnou paní, která by snad pomoct dokázala. Najdi si ji na www.jemnydotek.cz,měla by to být paní Urlichová, mám s ní opravdu dobré zkušenosti.

Hela.Helenka
1 příspěvek 15.9.16 19:31
bolest v kříži

Ahoj všem, už delší dobu mě pobolívalo napravo v kříži, pravou nohu jsem nezvedla, tak jak levou, nicméně jsem to neřešila, mám hodně těžkou práci teď mě v pondělí při zvedání břemene v práci ošklivě píchlo v tomto místě, ale dál jsem chodila do práce, nicméně se bolest stupňovala a začala jít do nohy až ke kolenu ve kterém mi cuká sval, brní to a nohu nezvednu ani do boty, obstřik moc nezabírá, bolest značná, nemá z Vás někdo zkušenost podobnou s tím co to je? žiji hodně aktivně, na odpočinek čas nemám, po 7letech první neschopenka, říkají snad křížový kloub, tak prosím, hledám zkušenosti i s léčbou u ostatních, díky Vám

PeťuleMr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.17 22:59

Ahoj všem, chci se zeptat, máte tu někdo zkušenost s masážními křesly v souvislosti s bolestí v kříži? Jednoduše řečeno.. pomáhá to alespoň trošku? Odstěhovala se mi masérka a jelikož bydlíme prakticky na dědině, tak tu moc na výběr není, tak bych si ráda poradila nějak sama. Předem děkuju za odpovědi :)

Močičák2018
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.18 12:19
bolesti v kříži.....

Dobrý den, prosím Vás má někdo zkušenost…Pokud se pohybuji doma nic mě nebolí jakmile mám někam jít např. obchod, pošta tak vyjdu ven a cca po 10 minutách dostanu takové silné bolesti kříži že se musím zastavit chvíli počkat a opět se rozejít někdy se i musím za kříže držet a jakmile si sednu nebo nechodím nic mě nebolí. Kříže mě bolí natolik že to srovnávám jak by mě pobodalo 100 včel až to štípe. :,(

puclik88
36 příspěvků 27.5.19 08:22

Cau trpim bolesti zad z práce-sezeni u pocitace a nevim co s tim, chodim i na cviceni a protahovani, ale obcas fakt nic nepomuze nemate někdo nejakej tip na rychlou ulevu? Dekuji.

jarka.modra
41 příspěvků 28.5.19 08:28

Tak to si porid krem Perozin. :-) zarucene pomuze, mam ho doma vzdycky po pripad nouze, když me chytne bolest kolene.
@puclik88

Anetapluskáčková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.19 19:38

Holky prosím můžete mi některá poradit, co si koupit na bolesti zad? Už se nemohu ani pořádně narovnat…

Veronikastavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.19 09:35

Já jsem měla problémy se zády, kamarádka mi poradila, abych si koupil perozin krém, který ona užívala v těhotenství na bolesti zad.

Anetapluskáčková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.19 22:46

V těhotenství? To mohla užívat v těhotenství? Sestra je totiž také těhotná, a také si stěžuje na záda…

Veronikastavinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.19 10:41

Ano je to 100% přírodní přípravek, takže ho může užívat i těhotná, a dokonce i děti.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek