Bolestí kyčlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verona1963 z
2 příspěvky 4.4.12 19:54
bolestí kyčlí

n :,( evíte jak zmirnit bolesti kyčlí? bolí hlavně v noci vůbec se nevyspím podle příznaků to vypadá na artrozu.

Reakce:
Martin8
26 příspěvků 5.4.12 00:51

Když to vypadá na artrózu, tak proč nejdete k doktorovi ?
Ale třeba by mohla pomoct kloubní výživa, ale to je spíše trochu dlouhodobější záležitost..

this is not lupus
66 příspěvků 10.4.12 20:21

Jasně všechno je fibromyalgie a vy fibromiagyku potřebujete cvokaře, kdyby byla diagnóza všech nemocných na jejichž dotazy zde na fóru odpovídáte odkazem na Vaše tránky tak jednoduchá byl by nejvytíženějším a nejvyhledávanějším lékařem nejspíš psychiatr.

Fibromyalgik
3 příspěvky 10.4.12 20:37
V ČR žije 400 000 lidí s Fibromyalgií

Tudíž netvrdím, že jí má každý, ale je to možnost.
Lidé hledají na tomto i jiných webech co jim způsobuje jejich zdravotní potíže. Například vzácných onjemocnění je 7 000 tis. a pokud někdo náhodně nenarazí na jejich příznaky jenž se shodují s jejich do smrti může být například nespravedlivě psychiatrizován.

this is not lupus
66 příspěvků 10.4.12 20:59

Jo jenže problém je v tom že diagnosticky na fibromyalgii pasuje téměř všechno, Vaše příspěvky my mohli vést k dezinformovanosti. Fibromyalgie má dost různých příznaků a většina z nich není ještě dostatečně ověřená, některé z uváděných příznaků mohou být spíše projevem jiného onemocnění, je to totiž v podstatě docela nová diagnóza.

Fibromyalgik
3 příspěvky 11.4.12 11:59
Fibromyalgie je lékaři popisována již 200let

Nejedná se o novou diagnózu. V mnoha rodinách se objevuje již po generace. Ovšem jde o diferenciální dg. To znamená, že se ráda nalepuje na různé bolestivé stavy a příznaky se překrývají. V ČR se nepraktikuje příliš multidisciplinární léčba. Nikdo z nás nemá jen jednu diagnozu. Lidé se léčí např. RS či ACH a málokoho napadne, že mají ještě jiné neurologické onemocnění.
Přestože má FM tolik příznaků a symptomů liší se od všech ostatních onemocnění bolestivými fibromyalgickými body. Dle jich probíhá diagnostika a také dle MRI mozku. Léčba probíhá převážně v Centrech bolesti.

this is not lupus
66 příspěvků 12.4.12 22:09

No díky za vysvětlení doktorko, ale mmch taky jsem z oboru. Paní kolegyně, hlavně ty čísla co uvádíte jsou úplně mylné, touto nemocí netrpí ani polovina pacientů z vámi uvedeného čísla, ve skutečnosti spadají pod úplně jinou specializaci. Jde mi pouze o to aby jste ostatní zde na fóru neuváděla v omyl, jo a mimochodem odkazy na jiné stránky tady nejsou povoleny. Stejně si myslím že admin Vám ty odkazy dříve či později smaže. Takových už tady bylo téměř vždy za tím byl obchodní záměr.

Cinkalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.15 22:57

Zdravím, při běhu a všeobecně sportu mě ppobolívají kyčle. Máte tip na nějaký dobrý doplněk stravy nebo něco?

Skula
2 příspěvky 27.1.16 15:25

Zkuste si nastříhat dva proužky z alobalu, dlouhé asi 25 cm, široké asi 10mm, nalepte je matnou stranou na zdravotnickou lepící pásku. Potom celý pásek nalepte SVISLE přes kyčel a druhý pásek co nejvíce naproti teda v rozkroku, nejlépe přes noc. Totéž na druhý kyčel. Mám s tím dobré výsledky… ;)

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.18 09:08
Příčina je ve výživě.

Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí kloubů nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků a mastí na bolest trvalé výsledky. Ve skutečnosti jsme nemocní a otrávení z jídla, které jíme, a jen užíváme léky na potlačení příznaků takovéto otravy. Pro trvalé vyléčení je nezbytné odstranit příčinu této bolesti. Příčinou vzniku bolesti kloubů jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje právě bolestí. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto záněty v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste se bolestí kloubů sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu