Bolesti kloubu kolen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
ema121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.20 19:58

Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že pokud chce člověk předcházet bolestem kloubů, tak je určitě dobré klouby řádně vyživovat. Mně se v tomto ohledu například velmi osvědčil jeden doplněk stravy od Harmonela

žanet22
79 příspěvků 16.8.20 09:55

Co se týká bolestí kolen, tak jsem dostala doporučení od kamarádky na MSM od Foxylife. Pochvaluje si, že ji pomohl.

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.20 22:50
Bolest

Na bolest kloubů mi již delší dobu zabírá https://www.senzamedical.cz/…nza-medical/ Jedná se o českou firmu, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Beru Collagen už 3 měsíců a výsledky se opravdu dostavily. Dříve bych tomu nevěřila, po osobní zkušenosti jsem však nadšená.

anduskan
111 příspěvků 18.8.20 18:49

MSM rovněž pomáhá také k normalizaci pleti a kvality nehtů a vlasů, to se mě hodně líbí.

Jarculkaa
34 příspěvků 21.8.20 19:20

Už jsem si MSM na stránkách Foxylife našla, kladou důraz na čistě přírodní složení. To je pro mě důležité.

wendulinaa
77 příspěvků 23.8.20 18:42

Hodně jezdím na kole a bolesti kloubů, hlavně kolenních začínám po větší námaze taky cítit. Takže tip a zkušenost na kvlatiní přípravek vítám. MSM od Foxylife už mám objednané.

nikica2
64 příspěvků 24.8.20 11:16

Slyším o této firmě prvně, ale jsem zastánce zdravého životního stylu, co se týká přírodních dopňků, tak od nich ráda vyzkouším k detoxu ostropestřecovou pastu.

Jarinaaa
28 příspěvků 25.8.20 09:22

Také spojuji detoxikaci organismu s přípravkem na posílení kloubů. Foxylife má přípravky silné a účinné a zároveň přírodní.

Mirka211
85 příspěvků 11.12.20 08:30

Mě od bolesti kloubů pomohli jedině injekce a rehabilitace proto jsem podstoupila aplikace kyseliny hyaluronové do kolene. Naštěstí zákrok nebolel a po poslední rehabilitaci na Forme Clinic jsem byla již bez bolesti. Je tomu pár měsíců a cítím se skvěle. Snad to ještě vydrží.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek