Bolesti kloubu kolen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Petr Obrdlík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.15 13:55
Bolest kotníků a kolen

Dobrý den. Zhruba rok mě trápí bolesti kloubů, nejprve intenzita byla tak 2–3×měsíčně a pak mě boleli téměř pořád. Na základě mých sice jen krátkodobých zkušeností, doporučuji ortopedické vložky Medicovi. Bolesti začaly mizet v průběhu pár minut.

puclik88
36 příspěvků 4.11.15 11:41

Na bolest kloubů požívám VitaTriplex z profidoplnkystravy :) to jediné mi opravdu pomohlo jinak jsem se trápila i při změně počasí atak..jsem aktivní sportovkyně a tak nějaké ty doplňky stravy vždycky ocením :)

colitak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.15 20:08

Ahoj, je mi 24 a bolí mě kolena, hlavně při sportu, když je víc namáhám. Ale je to docela nepříjemné a hlavně je pak ještě několik dní cítím… Co s tím?

Palouk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.15 07:53

Dobrý den, už asi rok cítím bolest kolen, s čímž je spjatá bolest lýtek a vysoká únava. začala jsem brát geriavit na doporučení lékaře, ale beru ho už přes půl roku a stále se nic nemění. Je mi 27 let a jsem pořád strašně unavená. Ráno vstávám s tím, že mě bolí kolena a lýtka a stejně tak i usínám.

olinava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.16 06:28
kloubovka

Kupte si mast jmenuje se kloubovka. koupite ji pouze pres internet, me mamince zabira, je ji 87 let

z.burdak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.16 16:59

Kdybych mel věřit doktorům tak moje Dítě má roste a ženě nabídka gynekolog očkování za 7500 a přitom na nic pac už probíhající vir. Ještě že mám v rodině lékárníky.

Jajákovník obecný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.16 18:42
Dealer?

Achjo…zase někdo moudrej a hlavně pln zázračných přípravků, které mozek rozhodně neoblbují, ale jsou cíleny na peněženky. Můžete mi drahý příteli osvětlit, jak kolagen a ostatní účinné látky jako chondroitin oblbují mozek? Tady se nehovoří o brufenech a ostatních blokátorech, ale o kloubní výživě. Ta se opravdu k mozku nedostane :mrgreen:

Tess.Tomankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.16 10:35

Dobrý den,

Už si opravdu nevím rady tak to zkouším tady mám už přes 5 let šílené bolesti obou kolen. Poprvé jsem přišla k lékaři ten mi udělal rentgen a řekl mi, že tam mám nádor pak jsem si prošla biopsii v Brně tam zjistili, že je to negativní, ale stále ho mám v koleni. Momentálně už 3 roky v kuse trpím šílenými bolesti neujdu žádnou delší vzdálenost aniž by kolena nenatekla a pak musím 3 hodiny v kuse ležet nehybně jelikož neudělám ani jeden krok a žádný pohyb. Už jsem vyzkoušela různé lékaře léky, rehabilitace, injekce a také naposledy rázovou vlnu do obou kolen a stále nic nepomáhá už jsem zoufala a lékaři tady v okolí si semnou neví rady… Budu ráda za každou kladnou radu DĚKUJI :)

(nick)katka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.16 20:35
Koleno

Dobry den mam dotaz. V praci pri seskoku mi zakrupalo v koleni, boles a otok.Na chirurgii mi vytahli krev dali ortezu a berle, uz mesic doma.Na ultrazvuku nezistili nic, obednali me na MR do Pisku ale az za tri mesice. Zajimalo by me jestli je to normalni cekat tri mesice. A vubec nevim co stou nohou mam. Nemuzu ji poradne ohnout ani narovnat. Dekuji

MášaSl1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.16 22:53

Co takhle kloubní výživa, mohla by pomoct? Mužete nějakou doporučit?

DanielaMo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.16 20:57

Já beru Gel Activ Proteo-Enzyme Q a jsem spokojená, klouby už mě nebolí a ztuhlost je už taky nemám

MášaSl1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.16 23:29

Aha děkuju za radu, zajdu se zeptat do lékárny jestli ho mají a vzala bych ho.

DanielaMo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 22:09

Není za co, hlavně ať co nejdřív pomůže, vím jaké je to trápení s těmi koleny :-/

ota.karel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.16 02:32
Kolena a různé názory

Poprvé mě kolena začalu bolet v cca 63r. a bodejť, když jsem přibral asi 30kg. Tak jsem náhodou koupil Jančův ledvinový čaj, po kterém mě silně bolely ledviny, ale to se prý roztahují. Za měsíc to povolilo a dva roky dobrý. Letos to začalo bolet tak moc, že jsem poskakoval a byl 6týdnů doma. Trochu se to zlepšilo, sám jsem si na netu našel velmi studovanou akupunkturistku, napíchala do mě jehliček, zapálila moxů, já zaplatil 900Kč a dozvěděl se, že nemám vyřešené vztahy se ženami, co jsem vzal jako blbost, protože jsem spokojeně 31r. sám. Až nedávno mi na facebooku napsala jen z nejchytřejíš, že pravé koleno je cesta dopředu a mě to v prácj štvalu dobře 3r. a dostal jsem luxusně znějící nabídku, které jsem se trochu bál. Musím tam zajít, i když se toho bojím…

ota.karel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.16 02:36

Na bolest kolen má vliv žluční, pak bolí koleno zvenku. Při vlivu ledvin bolí koleno zevnitř. Stav ledvin se dá poznat pohledem do zrcadla, kdy záněty se projevují podlouhlými vráskami pod očima a přetížení ledvin váčky pod očima. Vliv na to můžou mít barvené a kolové nápoje, mléčné výrobky, alkohol atp…

ota.karel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.16 05:58
Alavis Triple Blend

Známý mi doporučil výše zmíněnou látku, která se používá pro zlepšení stavu kloubů u koní. Budete se tomu smát, ale já to 2hodiny projížděl na netu a vypisoval si na papíře složení jednotlivých přípravků. Ty pro lidi na měsíc vás vyjdou na 800Kč, ale tohle máte na skoro na 2 roky, jen je to v prášku za 600Kč. Předtím už mi doporučoval doktor, že jeho známí dávali psovi, který sotva chodil, výtažek z novozélandskýc zelených slávek, a za rok běhal jak vítr = tak si vyberte. Já osobně měl dobrý pocit, když jsem si 3× týdně dal vepřové nožičky s hořticí. Každopádně příčina je v ledvinách a je to velmi nebezpečné. Kromě regulace hladiny minerálních látek v těle ovlivňují ledviny i vaječníky a jsou součástí malého energetického okruhu v pánvi = výhřez konečníku následkem nedostatku napětí ve svalu, nebo až smrtelně nebezpečné onemocnění vaječníku! To všechno ví tradiční čínská medicína už tisíce roků! Tady vám vyhřezlé střevo uříznou = sám jsem si to opravil doplněním energie do ledviny.

ZajdaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.17 20:49

Ahoj, mně ortoped hlavně nedoporučuje přípravky pro koně, je to prý jen kec, který stejně nepomůže. Doporučil mně Arthronu 1000-C beru ji teď 2 měsíce a pociťuju opravdu zlepšení. Strašně mně vrzalo v rameni a dost to bolelo :-(

Sandruska42
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 16:52

To jste udelali dobre, ze jste neverili jen jednomu pripravku, je to strasne individualni, me az na potreti pomohlo forte od Dias.

Marianka55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.17 14:27

Doporucujete tu spoustu veci ale poradili byste mi neco co neni ve forme tablet? diky…

MichalSTR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.17 10:54

Ja bych treba misto tablet radeji doporucil ty rozpustne

Marianka55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.17 17:00

Nejaky napoj by mi mozna vyhovoval, uzivate neco vy sam?…

MichalSTR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.17 10:30

No napriklad ten dias je napoj, ale neuzivam ho ja sam, kupuji ho rodicum.

JitkaMalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.17 17:05

Rodicum sem ho take kupovala a ted uz i sobe, jedine pomuze.. neuskodi

TeoSvič
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.17 16:50

To je dobra vec, tu mast jsem si dost oblibil a k tomu obcas dias forte

MirekHonzal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.17 17:19
kolagen

Nikdy to neni ke skode, hlavne ten kolagen potrebujeme kazdy.

Romana Z.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.17 16:54

Tak kolagen snad kazdy i mame tak proc ho do sebe cpat

Iška 1311
134 příspěvků 24.5.17 13:13

Mám poúrazovou artrózu 3. stupně. Po artroskopii mi lékař do kolene píchnul kyselinu hyaluronovou, aby o sebe klouby tak nedřely. Pojišťovna to sice nehradí, ale já jsem ty prachy dala ráda. O hodně se mi snížila bolestivost kloubu. Mohu i chodit na menší turistické tůry, což je fajn. účinek by měl vydržet cca 3-4 roky.
Předtím jsem užívala volně dostupné preparáty typu GS CHondro a neosvědčily se mi.

Daniel Fialka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.17 16:42

Tak u artrozy 3 stupně se nelze divit, že se vám preparáty neosvědčili, oni jsou spíš prevenční tyhlety GS Condro nebo Dias forte…

JanaŠup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.17 17:22

Presne tak, dias forte je prevenci zalezitost, nemuzete od napoje ocekavat tyto zazraky

Hananeuzilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.17 15:15

Tak v prvni rade by jsme o sebe meli vice dbat, hlavne klouby nepretezovat a uz vubec ne ve chvilich, kdyz si zates naplno uvedomujeme.. nenicte si zdravi, aby jste pak utraceli doplnky.. je sice pravda, ze zrovna kolagen se nam ve 35 zhruba prestane vyrabet ale spravnou peci kloubum date jedine tak, ze ho budete doplnovat sami

Olgapetru
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.17 00:01

Tak predevsim je to hlavne dobre pro duchodovy vek, ale pokud mate problemy..

cizinka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.17 17:52

Nejen pro duchodovy vek. kolagen se nam prestava doplnovat okolo 35 roku zivota, kazdy bychom nad tim meli zauvazovat, jinak dias je super, zadna narocnost ani slozitost.. jen vypit

LiliLili5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.17 20:33

Jaký se vám osvědčil gel na bolesti kloubů? Začala jsem běhat a pobolívají mě kolena :zed:

Leni85
8 příspěvků 10.10.17 15:40
@LiliLili5 píše:
Jaký se vám osvědčil gel na bolesti kloubů? Začala jsem běhat a pobolívají mě kolena :zed:

Ahoj, s gely bohužel zkušenosti nemám ale skvěle se mi osvědčil kolagen hyalfit :) Stačí to ráno zapít a tak do měsíce bys měla pocítit zlepšení. Můžeš to brát pravidelně abys předešla problémům do budoucna podobně jako já když jsem měla z gymnastiky odrovnané kolena a kotníky.

Davidhomer
40 příspěvků 29.12.17 13:32

NO ty kloubní výživy jsou super ale radši bych si zašel k doktorovi pro jistotku

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.18 16:42

Taky bych prvně zdravotní problémy konzultovala s příslušným doktorem a pak přistupovala na nějaké přípravka, né doplňky ! Složení je tam úplně jiné než u přípravků, které jsou testované, na to je potřeba dávat pozor. Hodně lidí se chytá i reklam, což je taky hloupost.

Martinholinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.18 19:30
Operace kolenou

Dobrý den mohu se prosím zeptat, jak moc bolí rekonvalescence po operaci kolene? vydržel bych to i bez prášků od bolesti?

DanielNovotný23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.18 10:30

Táta byl na operaci kolene v Rakousku, tam místo prášků od bolesti dostal pumpičku, která přes kanylu přímo do rány vypouští analgetikum, takže působí jen lokálně.

Barča01012
1 příspěvek 4.10.18 13:33
Alavis

Užívám tento doplněk stravy. Je původně určen pro koně, ale pomáhá i lidem. Můj otec pracoval jako zedník a hodně si vytrpěl s koleny a vím, že ho také užíval a snad ho užívá i do teď. Já trávím celé dny v práci u PC a začali mě bolet klouby u prstů, což v mém věku mi nepřišlo úplně ideální, tak jsem si ho také koupila.

Martinholinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.18 16:47

Opravdu? a tohle je možné jen v Rakousku? nebo už se to dá zařídit i u nás?

Janahrva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.18 12:55

Ptala jsem se na to dneska v nemocnici doktora a zařídit se to dá, objednává se to v lékárně, kde zaplatíte 4000 korun, protože to nehradí pojišťovna a oni to doručí do nemocnice, kde vám to doktor nasadí.

Tomanek85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.19 16:25

Prosím jak moc bolí operace kolene, tedy pooperační bolesti? dalo by se to zvládnout i bez prášků od bolesti?

Petrcsolova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.19 11:16

Operace vás bolet nebude, to až po operaci vás to bude bolet… ale pokud nemůžete brát prášky od bolesti, tak se dá objednat pumpička, která vám bude po dobu 3 dnů pumpovat přes katetr analgetikum přímo do rány.

Tomanek85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.19 10:57

A to mají v každé nemocnici tu pumpičku? nebo jak se to dělá?

Petrcsolova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.19 09:39

Běžně to v nemocnici nemají, musíte si to předem objednat v lékárně, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kterou si vyberete. Tam vám to lékař ihned po zákroku nasadí.

Lenkakabatova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.19 17:04

Dobrý den, prosím jakou kloubní výživu je opravdu dobré brát? která doopravdy funguje? a není to jen drahé placebo?

Martinstrupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.19 12:59

Opravdu kvalitní výživa i podle doktora, který se stará o sportovce je Orthomol Arthro plus, má v sobě všechny potřebné látky, pro správnou činnost kloubů.

Lenkakabatova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.19 14:17

To je na recept? nebo jak to funguje? mají to normálně v lékárně? nebo to kupujete někde z eshopu?

Martinstrupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.19 19:03

Orthomol Arthro koupíte kdekoliv v každé větší lékárně, já ho kupoval u dr maxe, ale mají ho i v benu, pilulce atd…

Adela.f.j.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.19 11:55

Dobrý den,
Nezkoušel jste někdo léčit bolesti kolen pomocí 3D pulzní terapie, prosím?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek