Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 08:58

Máte prosím někdo vyzkoušený krém na bolesti kloubů? Který opravdu funguje, a nejlépe je vhodný i pro děti?

Houserova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.19 12:51

Já jsem pro děti kupovala 100% přírodní perozin krém, který mi schválil i lékař, je příjemně chladivý, a tak pomáhá od bolesti kloubů.

Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.19 19:14

Tak to by se nám opravdu hodilo, poradíte mi prosím, kde bych ho mohla koupit?

Houserova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.19 21:18

Mají ho v každé lékárně, není na předpis, já jsem ho objednávala přes lékárnu gigalekarna.

Lussy95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 20:15

Mne osobně pomáhají na klouby různé doplňky stravy. Nejčastěji kupuju od Pharma Future.

Kikinkakikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.19 17:39

Máte někdo vyzkoušené, co opravdu pomáhá od bolesti kloubů? chtěla bych mamince koupit něco, aby zase normálně důstojně mohla vstát z postele

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.19 14:57

Já jsem vyzkoušela už opravdu hodně kloubních výživ, ale nic mi tak nepomohlo, jako ta poslední orthomol arthro plus, už zase konečně mohu normálně chodit do schodů, a zvládám i delší procházky.

Kikinkakikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.19 10:01

Opravdu Vám tohle tolik pomohlo? A za jak dlouho od toho co jste to začala brát?

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.19 11:30

Ano pomohlo, a hodně, hned po týdnu užívání jsem cítila, že je to daleko lepší, vyzkoušejte to, opravdu to stojí za to!

Jančakecalka
84 příspěvků 19.8.19 11:00

Já jsem začala brát na klouby preventivně hlavně vitamíny jim přirozené. Hlavně tedy vápník, konkrétně Ovovital, který je jak na kosti, tak i na zuby, dále přispívá i na správné fungování svalů a co moc lidí neví je, že přispívá k normální srážlivosti krve. A pak mám ještě K2 Solo, který cíleně směřuje ten pápník do kostí a brání jeho ukládání do měkkých tkání a cév. Dost se mě to vše zlepšilo. Pečlivě si hlídám, od jakého výrobce si co kupuju, tohle mám od výrobce léčiv Biomin, takže mohu doporučit.

55Iveta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.20 16:50
Kloubní výživa

Ahoj já mám vyzkoušené od LR Freedom gel nebo kapsle. Ale spíše ten gel, měla jsem jít podle doktora na operaci s kolenem po náročném závodě. Místo operace jsem zvolila tento gel, který je i dobrý na chuť a za dva měsíce jsem stála na startu zase. Jako prevenci je možné užívat i tablety, ale není tam kolagen. V tom gelu je hydrolyzát kolagenu a díky vysokému obsahu aloe Vera se kolagen dostane přesně tam, kam se dostat má.
Mohu poskytnout za lepší ceny, kdo by měl zájem.
https://www.lr-czech.com/…edommax-6-ks

Může tě mě kontaktovat na 55iveta@seznam.cz a nebo čísle 724 732 112

Jančakecalka
84 příspěvků 27.4.20 10:40
@55Iveta píše:
Ahoj já mám vyzkoušené od LR Freedom gel nebo kapsle. Ale spíše ten gel, měla jsem jít podle doktora na operaci s kolenem po náročném závodě. Místo operace jsem zvolila tento gel, který je i dobrý na chuť a za dva měsíce jsem stála na startu zase. Jako prevenci je možné užívat i tablety, ale není tam kolagen. V tom gelu je hydrolyzát kolagenu a díky vysokému obsahu aloe Vera se kolagen dostane přesně tam, kam se dostat má.
Mohu poskytnout za lepší ceny, kdo by měl zájem.
https://www.lr-czech.com/…edommax-6-ksMůže tě mě kontaktovat na 55iveta@seznam.cz a nebo čísle 724 732 112

Znám, měla jsem s tím i vlastní zkušenost, ale nějak mě to zrovna nepomohlo a vzhledem k tomu, kolik to stojí jsem s tím pak už skončila. Já jsem i nadále velice spokojená s Biominem, hlavně mám stále to calcium a přidala jsem D3 vitamín na podporu imunity.Co se týče kloubů, tak chodím i na túry do hor a jsem v pohodě, bolesti ustoupily. Navíc jsem si koupila čistící čaj na odkyselení organismu a piju obden, taky to má vliv na klouby.

Linda221
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.20 23:07

Ahoj. Mám takový dotaz. Nemáte někdo náhodou zkušenost s tímto doplňkem stravy na klouby? Moje máma má v poslední době právě s klouby docela problémy, tak jsem si říkala, že bych jí zkusila něco takového koupit. Právě na tomto se mi hodně líbí, že podle toho, co tam píší by měl mít přírodní složení.

Olgapalecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.20 17:41
Bolest svalů

Dobrý den, já už druhým rokem používám Herbal Balsam z přírodních bylinek a úlevu cítím téměř okamžitě. Mast krásně chladí. Používáme ji s manželem (60), který trpí i na bolesti kloubů.

https://medikobio.com/herbal-balsam/

Yvett21
6 příspěvků 21.11.20 23:25

Na bolest svalů a celkovou regenraci těla po sportu třeba je dobrej konopnej olejíček, co se ředí s vodou a pak jsou ještě přímo masti na klouby a když to používám dohromady, tak je ten účinek takovej silnější než samo o sobě

milošss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 11:08

Na bolest kloubu jednoznačně kloubni výživu. nechci tady nějakou cpát a dělat reklamu, ale at už to bude jakákoliv tak neuděláte špatne. Pěkně popsané je to tady https://www.vseproklouby.cz/kloubni-vyziva/ jak vybrat správně, tak treba někomu pomůže.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek