Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.19 08:58

Máte prosím někdo vyzkoušený krém na bolesti kloubů? Který opravdu funguje, a nejlépe je vhodný i pro děti?

Houserova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.19 12:51

Já jsem pro děti kupovala 100% přírodní perozin krém, který mi schválil i lékař, je příjemně chladivý, a tak pomáhá od bolesti kloubů.

Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.19 19:14

Tak to by se nám opravdu hodilo, poradíte mi prosím, kde bych ho mohla koupit?

Houserova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.19 21:18

Mají ho v každé lékárně, není na předpis, já jsem ho objednávala přes lékárnu gigalekarna.

Lussy95
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 20:15

Mne osobně pomáhají na klouby různé doplňky stravy. Nejčastěji kupuju od Pharma Future.

Kikinkakikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.19 17:39

Máte někdo vyzkoušené, co opravdu pomáhá od bolesti kloubů? chtěla bych mamince koupit něco, aby zase normálně důstojně mohla vstát z postele

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.19 14:57

Já jsem vyzkoušela už opravdu hodně kloubních výživ, ale nic mi tak nepomohlo, jako ta poslední orthomol arthro plus, už zase konečně mohu normálně chodit do schodů, a zvládám i delší procházky.

Kikinkakikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.19 10:01

Opravdu Vám tohle tolik pomohlo? A za jak dlouho od toho co jste to začala brát?

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.19 11:30

Ano pomohlo, a hodně, hned po týdnu užívání jsem cítila, že je to daleko lepší, vyzkoušejte to, opravdu to stojí za to!

Jančakecalka
36 příspěvků 19.8.19 11:00

Já jsem začala brát na klouby preventivně hlavně vitamíny jim přirozené. Hlavně tedy vápník, konkrétně Ovovital, který je jak na kosti, tak i na zuby, dále přispívá i na správné fungování svalů a co moc lidí neví je, že přispívá k normální srážlivosti krve. A pak mám ještě K2 Solo, který cíleně směřuje ten pápník do kostí a brání jeho ukládání do měkkých tkání a cév. Dost se mě to vše zlepšilo. Pečlivě si hlídám, od jakého výrobce si co kupuju, tohle mám od výrobce léčiv Biomin, takže mohu doporučit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek