Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Ellikkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 15:02

Holky, co to jsou za kapsle… Zatím jsem o nich neslyšela a zrvna nad nějakýma uvažuju, že si koupím…

jarka.modra
41 příspěvků 6.12.17 22:03

Mohu doporucit kolagen sprint od rosenpharmy, jsou to zvykaci tablety a mam je jiz delsi dobu a jsem opravdu spokojena. Jsem aktivni sportovec a tak jsem nejakou tu vyzivu jiz potrebovala, ale skoro nic mi nepomahalo, az ten sprint. :)

anita50
6 příspěvků 6.12.17 23:08
atina50

Já doporučuji sestavu na klouby od Sibiřského zdraví, produkty jsou vynikající.
Tento týden se objevila výživa pro sportovce. Jediná dávka komplexu obsahující leucin, isoleucin a valin v poměru 2: 1: 1 nasytí svaly téměř 5 gramy aminokyselin,
které mají dobrou stravitelnost.

Redecek85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.17 10:23

Dobrý den, jsem nadšený sportovec, ale v poslední době se mi začínají ozývat kolena, existuje nějaká dokonalě účinná kloubní výživa?

Majklicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.17 21:32

Já jsem se o to radil s naším sportovním ortopedem a říkal, že nejlepší výsledky zaznamenal u koublní výživy EVRIS FLEX BLEND

anita50
6 příspěvků 8.12.17 23:33
Kloubní výživa

Ano, lékař oznamuje výsledky s tím co může propagovat. Já dávám přednost produktu, který je na přírodní bázi, tedy z bylin a tělo si z jeho složením dobře poradí. Kdežto s chemicky složenými produkty můžeme počítat s tím, že si tělo zpracuje jen něco a zbytek se může někde ukládat a spíše škodit našemu zdraví.

Emilka369
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:37

Přírodní báze je nahouby, ta trvá, protože není nic co by mělo v sobě tolik účinných látek a Evris je dobrý také ho kupuji z fitness4u.cz

anita50
6 příspěvků 10.12.17 20:42
atina50

Nehaním čemu nerozumím, každý ať si vybere co mu vyhovuje.

Jitushkapacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 23:29

Souhlasím, že přírodní moc nefunguje, také jsem s tím měla problémy :-) a jinak dívala jsem se na ten eshop, ne tedy na kloubní výživu, ale na oblečení co tam mají, hodně pěkné :-)

Nika010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:52

Já jsem teda zastánce jen rostlinné báze… Chemie mi přijde docela silný zásah. Kor, když sama vím, že roslinná opravdu zabírá. A netrvá to dlouho - u flexiharpanu je do dvou tří týdnů klid…

JaroslavB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.18 01:20
Výživa kloubů

Za mě rozhodně Kloubus, měl sem bolesti beder, kolen i krční páteře kvůli spatnému držení těla. bolest se zmírnila ale záda mi to nenarovnalo :D

http://kloubus.cz/?…

AlexejC
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.18 11:00
bolest kloubú

Gumový medvídci, ale originál. A při velkých bolestech mažu zelenou emspomou. Obsahuje kafr. Natřené místo překryji igelitem. Musí se opakovat 1 natření nestačí. To je to nejlevnější co je k dostání. Já takto funguji již pěknou řadu let.Jsem obkladač a stále klečím.

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.18 12:42

Tak to já zase dlouhodbě bojuju s kyčlema, nikdy jsem problémy neměla, ale poslední rok je to teda mazec. Docela přemýšlím nad koupí nějakého doplňku, ale nevím zda to má nějaký efekt a hlavně který konkrétně zvolit. Jestli tu má někdo podobné zkušenosti, budu ráda za nějakou radu či doporučení.

Janice222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.18 13:05

Dobrý den, při delší chůzi mě píchá v kolenou. Ráda bych to nějak řešila.

viktorii
2 příspěvky 11.6.18 10:52
dobrá zkušenost

Mě doporučila kamarádka ať zkusím alavis triple blend, z prvu jsem tommu tak uplně nevěřila, protože to je pro koně, ale když jsem si přečetla složení, zjistila jsem, že tam opravdu není nic, co by bylo špatné, tak jsem si objednala a vyzkoušela a po měsíci bylo trápení s klouby pryč, takže za mě mohu doporučit :)

žanet22
24 příspěvků 21.7.18 19:20

Také hledám účinný přípravek na bolení kloubů, klidně zkusím i alavis pro koně.

Jandulka25
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.18 22:35

Alavis pro koně a mohou ho užívat i lidé? To jde?

janabratanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.18 12:20
Zkoušeli jste?

Zdravím, není to otázka k bolení kloubů ale obecně o bylinných přípravkách. Zkoušeli jste už někdo toto? https://drkh.cz/ Objednala bych si ten na úzkost a strach, vypadá to důvěryhodně tak do toho půjdu, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti.

Zorulkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.18 16:37

Slyšela jsem o tom od veterináře, když pomůže alavis zvířatům,proč by nemohl i lidem?

Honza33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.18 20:59

Já jsem spokojený s alavisem triple blend, jezdim na kole, hraji fotbal na umele trave a kolena me vzdy bolely s konikovym pripravkem to lehce prestalo a po pul roce necitim bolesti skoro vubec takze za me ano

Roman33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.18 12:57

Občas mě bolí klouby,tak mi zatím stačí relaxační gel s aloe vera, za moje nohy spokojenost,vždy se po něm uleví,jelikož aloe vera má protizánětlivé účinky.

Rúúút
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.18 22:27

Alavis je sice veterinární přípravek,ale je přírodní a klinicky testovný. Takže se ho nebojím užívat.

Limuuška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.18 20:43

Jak dlouho jste ho užívala než zabral?

Karloseks
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.18 10:46
Operace kolene

Nevíte jestli se dá po operaci kolene fungovat i bez prášků od bolesti?

Rúúút
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.18 19:34

Užívám ho třetí měsíc a krásně zabral. Doporučili mě ho brát 3 měsíce.

Adammalousek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 10:06

Bez prášků od bolesti to po operaci kolene asi nezvládnete, minimálně první 3 dny určitě ne.

Vojtaklekpa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:46

Strýc byl na operaci kolene v Rakousku, kde místo prášků od bolesti dostal pumpičku, která po dobu tří dnů pumpuje analgetikum přes kanylu přímo do rány.

Filiphousler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 13:24

Tohle už jde podle mého doktora zařídit i u nás, akorát si to musíte objednat v lékárně, kde zaplatíte 4000 Kč a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kterou si určíte.

Danicaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 20:16

O Alavisu jsem slyšela, že je velmi účinný. S klouby mám problémy, tak ho vyzkouším.

Karlinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 20:28

Nevím jestli je dobré užívat přípravek určený zvířatům. Moc bych tomu nevěřila.

hanicaa1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 21:01

Vůbec se toho nebojte, alavis je klinicky testovaný, je přírodní a bez želatiny. Pomáhá i lidem.

Zeezulaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 21:00

Ano, ano, alavis funguje a pomáhá od bolesti. Mě přestala bolet kolena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 14:47

po jaké době ti to pomohlo a pocitila jsi ulevu od bolesti?

Alfredkrysmanek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.18 15:24

Jste někdo po operaci kolene? budu muset po operaci brát prášky od bolesti?

Ivoskrmela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.18 10:29

Ano po operaci kolene se bez prášků od bolesti určitě neobejdete, nebo teda alespoň podle mé zkušenosti.

Karlaholkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.18 13:06

Já jsem si po operaci kolene nechala nasadit pumpičku, která pumpovala po dobu 3 dnů analgetikum přes katetr přímo do rány, šla jsem do lékárny, kde jsem to objednala a zaplatila 4000 korun a lékárna to doručila přímo do nemocnice.

Alfredkrysmanek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.18 13:47

Tak díky moc, to zní opravdu velice dobře, je trochu škoda, že to nehradí pojišťovna, ale 4 tisíce za to není zase tak moc.

Makkca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.18 16:56

Co je nejlepší pro výživu kloubů pro sportovce?

Danielmark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.18 11:10

Já sportuji aktivně již 15 let a v poslední době co jsem měl problémy s klouby mi manželka kupuje Kolagen SPRINT a jsem v pohodě.

Makkca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.18 19:53

Kde ho kupuje? někde v lékárně? nebo se to prodává někde na eshopu?

Danielmark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.18 13:21

Já ho kupuji na eshopu firmy rpshop.cz, mají velice rychlé dodání a super ceny.

Ronal
6 příspěvků 13.1.19 12:31
Bolestivé klouby

Ahoj začínají mě pěkně bolet kolena.Rád bych něco osvědčeného na klouby.

Konrad55
7 příspěvků 14.1.19 13:59

Zajdi si do lékárny tam ti poradí.Je toho hodně.

Ronal
6 příspěvků 15.1.19 20:20

Chci něco ozkoušeného.V lékárně mi budou jako vždy nutit něco co má velkou reklamu a vůbec nefunguje.Mám s tím špatné zkušenosti.

Konrad55
7 příspěvků 16.1.19 17:57

Já používám na klouby pharma-future a klouby mě už nebolí.

Sarkastastikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.19 15:14
Správná funkce kloubů

Který doplněk stravy je nejlepší pro správnou funkci kloubů?

Darinagabka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.19 11:48

Mě se rozjela artróza, takže užívám, Orthomol Arthro plus, který jako jediný napomáhá lepší funkci, a zabraňuje dalším artrotickým změnám kloubů.

Sarkastastikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.19 12:07

Kde jste ho koupila? kolik to tak stojí?

Darinagabka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.19 12:13

Přípravek Orthomol Arthro plus, koupíte v každé větší lékárně, co jsem se dívala po netu, tak ho mají u dr maxe, v pilulce, v benu lékárně.

Adela.f.j.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.19 11:50

Dobrý den,
zvažoval jste někdo léčbu pomocí 3D pulzní terapie? :-) https://www.biomag.cz/bolesti-kloubu/

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek