Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
PetricekSvetricek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 08:02
Přípravek na klouby

Tak co je teda nejlepší? Hyalfit? Vůbec se v tom už nevyznám, ale nechci brát jen něco, co ve výsledku nebude mít žádný výsledek ani žádnou změnu. :think:

Amicik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.16 19:15
Alavis

Kupte si pripravek Alavis Triple bland

Tumínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.16 08:31

:think: Hmmm, já jsem zase četla v dost odborných článcích, že je spíše lepší hyalfit od dacomu… :nevim: Tak co je tedy lepší? Máte nějaké srovnání nebo nějakou studii, která by to srovnávala? Vím, že teď nedávno něco podobného bylo v dtestu, ale tam vím, že se ten hyalfit neobjevil… :think:

Pavlos132
1 příspěvek 25.10.16 20:16
Vyzkoušej GS Condro Diamant

Ahoj,

nedávno jsem tady http://painandgain.cz/…mant-recenze narazil na recenzi GS Condro Diamant a rozhodl jsem se ho zkusit. Po prvních týdnech musím říct, že cítím určité zlepšení. Tak třeba ti také pomůže :)

standys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.16 10:42
xxx

Dle nazoru lekarnice vyhozene penize.kdyz uz mate artrozu nepomuze zadna tableta. vhodne jako doplnek pro mlade kteri uzivanim oddali pripadne problemy s klouby ve vyssim veku.

Alenka098
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.16 19:04

Máte tedy někdo něco ozkoušené, za co jen nebudu vyhazovat peníze?

Tomášek999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 12:08

Ano vyzkoušej GelActiv, koupíš to v lékárně, nebo na netu má to velice dobré účinky, ortoped mi to doporučil a po dvou měsících užívání mi vymizela bolest kolen.

Alenka098
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 22:06

Kolik to tak stojí? a opravdu to pomáhá? nemám na vyhazování…

Renek2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 16:48

Tady se podívej, nebo si to tam můžeš koupit mají to zrovna ve slevě https://www.drmax.cz/…rosinec-2016?…

Alenka098
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 09:14

To není moc drahé, půjdu dneska do drmaxe to koupit a pak dám vědět, jestli to pomohlo :-)

Ferona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 12:04
klouby

No mně na klouby pomáhá dodávat do těla doplňky stravy s kolagenem. Je to bílkovina a je základní stavební hmotou pojivových tkání. Mrkněte na rosenpharma.cz na kategorii produktů kolageny, tam píšou o různých doplňcích stravy s kolagenem

Milca5959
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.17 21:33
Bolest kloubů

My s manželem. jsme. otestovali snad vše :) Gs condro, Proenzi a Kamzik je podle mě jen reklama.. Kolagen je slabý když už má člověk potíže. Užíváme Klouby flexi, silnější než Condrosulf. Zatím nejlepší, bereme 4. Měsíc a kupodivu cítím opravdu změnu. Konečně. A hlavně je to český výrobek. A není to předražené jako ostatní :dance:

Iva1985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.17 15:59

Ahoj, koupila jsem prarodičům rašelinový balzám Unicatum Chondro na klouby a nemůžou si ho vynachválit. Takže doporučuji :-)

Magdulkaa
27 příspěvků 23.2.17 16:49

Když mě přepadne náhlá bolest, tak vezmu brufen, ten pomůže a funguju dal :)

Linda.kocka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.17 20:35
Zkušenost s arthrona 1000-C

Hezký večer, máte prosím někdo zkušenost s arthrona 1000-C? Doporučovala mi ji paní v lékárně, ale slyším to poprvé, tak by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenost?

Radim1985
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.17 20:39

Ahoj, tohle zrovna používá můj děda teď a je s tím hrozně moc spokojenej, dostal to k Vánocům, a říká, že mu to vážně pomohlo.

Bedřas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.17 08:54

Mám zde již zmiňovanou Bechtěrevovu nemoc, je to dost hrozné, nemáte něco alternativního na doporučení? Lékaři mi jen cpou léky…

Fat Luke Boy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.17 14:09
Priciny bolesti kloubu

Ve vasem pripade je duvod jasny - mate revma. ne kazdy ale zna diagnozu svych bolesti a tzrpi jinym onemocnenim. ne vzdy to musi byt revma a ne kazda bolest je revma. seznam onemocneni, kterymi mohou byt klouby nebo kosti napadeny, najdete na nasem zdravem blogu — http://www.slimming.cz/bolesti-kloubu/ :mavam:

Sindyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.17 18:41

Co zkusit nějaký elektrický stimulační přístroj??

Zuzu18
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.17 20:39

Ahoj, mně hodně pomohla na klouby Arthrona, objednávala sem ji na netu http://www.woykoff.com/…rona-1000-c1 a fakt sem cítila zlepšení. Teď ji používá i taťka, má hodně problém s kolenem.

Filip.cortez
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.17 20:43

Ahoj, taky sem na tu Arthronu koukal na netu, a má zajímavý recenze. Asi ji taky vyzkouším, už sem docela v koncích.

Bedřas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.17 09:48

Co máš konkrétně na mysli? O tom jsem ještě neslyšel!

Sindyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.17 09:02

Mám na mysli zdravotní elektronické přístroje pro zmírnění bolesti (TENS). Pomáhají od bolesti bez léků :)

Maria13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.17 20:37

A tyto doplňky opravdu fungují?

Bedřas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.17 19:53

A kde takový přístoj seženu? Je to dostupné v Česku?

Sindyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.17 10:19

Ano, jsou nove dostupne v cesku na d-zdravi.cz

Bedřas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.17 13:31

No tak na to se musíme se ženou podívat. Máme oba problémy s bolestí všeho možného, takový přístoj by se nám hodil.

Mižšel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.17 14:12

Ja mam dobre zkusenosti s dias forte, diky nemu jsem se i dozvedela, ze kolagen se po 35 hur sam doplnuje a je to dost o prevenci..

Sindyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 15:13

No to určitě ano. Moji prarodiče jeden z nich mají a nemohou si to vychválit…

Karrolly
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 16:13

Prisroje jsem nezkousela ale napoj od dias ano a jsem spokojena

Dorka24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.17 16:46

Odkyselit organismus, naladit na pestrou stravu a nejaky doplnek na klouby, sice netrpim artrozou ale uzivam dias forte

majki636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.17 20:40

Každej má zkušenost s něčím jiným, já mám třeba dobrou zkušenost s reparilem, co se týče doplňkům stravy na klouby, tak těm moc nevěřím

Lilianna5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.17 09:36
@majki636 píše:
Každej má zkušenost s něčím jiným, já mám třeba dobrou zkušenost s reparilem, co se týče doplňkům stravy na klouby, tak těm moc nevěřím

To je gel? Jak se používá? Na co se dobrý?

Světlana75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.17 20:31

Ty hele, já jsem na tyto problémy taky trpěla a dost mi pomohl octan gel…tak třeba by ti mohl taky pomoct :)

Roman56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.17 21:04

Na bolest kloubů se mi osvědčil Hyalfit, který jsem začal brát hned jak se objevily první problémy (hlavně kolena a kotníky). Je dobré ho brát pravidelně jelikož je to doplněk stravy a tak pomáháš tomu aby se ti problémy vrátily :)

Lenka3K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.17 20:38

A při jakých potížích se reparil přesně používá?

anita50
6 příspěvků 15.8.17 23:21

Doporučuji alternativní cestu, určitě ne jen přístroj, ale řešit problém i přírodní cestou.
Příroda nám dává mnoho bylinek, které fungují, jen nesmíte chtít aby se daný problém vyřešil okamžitě, je to vždy na delší dobu, vždyť i nemoc se vyvíjí delší čas než propukne. Chcete-li více informací napište mi.

Olda.oldrich
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.17 10:57

Podle mého to chce kvalitní kloubní výživu a kolena nebudou bolet :-)

Vodak
36 příspěvků 14.9.17 09:00

Zkus brát výživu, nebo používat krémy na klouby :)

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.17 22:06
@Lilianna5 píše:
To je gel? Jak se používá? Na co se dobrý?

je dobrý na otoky, třeba při vyvrknutém kotníku :)

Jana852
5 příspěvků 9.10.17 20:19

Loni v létě jsem se rozhodla změnit životní styl a tak jsem začala zravě jíst a sportovat. Docela mě to chytlo a tak jsem zkoušela nové aktivity a zvyšovala jsem zátěž až se to na mě začlo podepisovat a odneslo to zrovna koleno. Na radu ortopeda jsem chodila mesíc na rehabilitace a brala ráno hyalfit. Teď už problémy nemám, ale dost jsem se ponaučila a tolik se už nezatěžuju.

Leni85
8 příspěvků 11.10.17 19:31

@Jana852 Ahoj, jsem na tom podobně jako ty, akorát já sportuju celý život a teď mi až přichází problémy s přibývajícím věkem :,( Myslíš že ti hodně pomohl ten Hyalfit nebo to bylo spíše těma rehabkama?

Gabinka24
4 příspěvky 12.10.17 12:33

@Leni85 Když to máš kvůli věku tak ti asi stejně nezbyte nic jiného než zvolnit zátěž, stárnutí bohužel člověk nezastaví :/ Můžeš ale zkusit třeba nějaké masti z lékárny když ti se to objeví nějaký problém :)

Leni85
8 příspěvků 13.10.17 13:29

@Gabinka24 Asi budu muset no :,( já sice nikdy nebyla vrcholový sportovec ale dost jsem těch sportů vystřídala. Zrovna teď jak přichází zima tak chodím s kamarádkou na badminton 1-2× týdně, sice hrajeme na body ale necitím na sobě že by mi to dávalo nějak moc zabrat

Gabinka24
4 příspěvky 15.10.17 16:18

Jejda tak badminton bys určitě se špatnýma kloubama neměla hrát, to je hodně velký nápor když se na tom gumovém povrchu zastavíš v podstatě na místě. Ještě mě ale napadlo jestli by to místo mastí nepomohly nějaké tabletky s vitamíny.

Leni85
8 příspěvků 16.10.17 14:41

Fakt? To neee mě zrovna ten badminton začal bavit :,( je to opravdu tak špatné na klouby? Jinak vitamíny bych mohla zkusit :) Které jsou dobré na klouby? Moc se v tomhle nevyznám :think:

Jana852
5 příspěvků 17.10.17 13:13

Nejlepší kloubní výživa je kolagen, to je přímo to z čeho se skládají ty chrupavky. Já mám osobní zkušenosti jen z hyalfitem a byla jsem sním moc spokojená :palec: Zapila jsem ráno jednu kostku čajem a za cca 3 týdny bylo po problémech :D

Gabinka24
4 příspěvky 27.10.17 15:53
@Jana852 píše:
Nejlepší kloubní výživa je kolagen, to je přímo to z čeho se skládají ty chrupavky. Já mám osobní zkušenosti jen z hyalfitem a byla jsem sním moc spokojená :palec: Zapila jsem ráno jednu kostku čajem a za cca 3 týdny bylo po problémech :D

Joooo vidíš to, já vlastně hyalfit taky měla akorát ne kostky ale přímo mast :) Měla jsem nohu celkově v háji takže jsem to měla kromě kloubů i na svaly, vazy atd.

Nika010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.17 22:11

Ahoj všem, za mě teda na klouby je nejleší výživa v podobě Arkokapslí Flexiharpan :)

Chappka
61 příspěvků 20.11.17 15:33

Souhlasím s @Nika010 taky jsem ji jednu dobu používala a pomohla mi:) bolest přestala:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek