Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
RozinaKoc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.15 08:04

Ahojte, kupovali jsme na Vánoce prarodičům Enzycol, protože jak to tak bývá, bohužel docela trpěli na bolesti kloubů a pomáhá jim, kupují si ho teď sami. Prej jsou rádi, že nemusí dělat předpověď dle bolesti svých kloubů, když se blíží změna počasí :D :)

Roman.b
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.15 17:29

Doporučí mi někdo něco na bolest kloubů? Enzycol mi nezabral, děkuji :)

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 20:57

Já používám na klouby jako prevenci kolagen. Je prý dobrý i na vnitřní orgány, kůži atd, ale já ho beru hlavně kvůli kloubům. :)

Lindiina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.15 20:19

Kolagen je perfektní prevence a myslím, že i na bolavé klouby je super. Já používám a jsem spokojená vy jak?

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 14:49

Já jsem spokojená s účinky. Mám rosenpharmu s kyselinou hyaluronovou a super. I kůže a nehty to poznaly :)

Andullkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 22:46

Já používám přípravek na této bázi, asi 3 týdny, tak jsem zvědavá, kdy to půjde opravdu poznat.

popoluska340
5 příspěvků 29.10.15 10:50
bolest kolena

Ja som uz cakatelka na vymenu klbu, mne uz ani lieky od bolesti nepomahaju, ale beriem klbovu vyzivu, aspon na ostatne klby.Je to Versan. Dcera sa boji, ze zdedila po mne jklbove bolesti, ma 30 rokov, a uz ju boli pod kolenom, hovorim jej, treba zacat brat kolagen, na klby.Ja by som bola najradsej, keby sa koleno dalo zachranit, a nemusela na vymenu.Ani injekcie nepomahaju, tak bude musiet prist k tomuto kroku.

Januska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.15 18:52

Je tak to mě mrzí, že musíte na operaci. Mě naštěstí zatím stačí ten kolagen, ale dcera ať to zkusí, aby neměla problémy jako vy. Prevence je někdy lepší než neřešit :)

popoluska340
5 příspěvků 1.11.15 20:57
kolagen

Januska presne toto som jej povedala, ze brat koilagen na vyzivu klbov.Ja mam reumatoidnu artritidu 3-4 stupna, a idem v utorok na magneticku rezonanciu, a potom uz sa bude konat.Nie som nadsena, ale uz8 rokov to taham s bolestami, a hrstou tabletiek od bolesti.uz aj ortoped je zufaly, ze mi luecba nepomaha.Asi uz mam aj dieru v kolene podla neho, rentgen to neukaze, len magneticka.uz pred 5 rokmi to bolo na vymenu, ale to som mala 45 rokov, ale kvoli veku sa to odkladalo.

Mišíková miska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.15 21:32
Kolagen

Souhlasím s holkama, prevence je důležitá.

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 09:55

Jako prevenci kolagenem nic neztratíte. Můžete jenom získat, lepší klouby a lepší pleť. Jelikož je v stavbě kůže, já ho užívám a mám vypnutější pleť a kvalitnější nehty, klouby mám po nich taky míň bolavé.

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.15 09:09

O kolagenu jsem uvažovala a nějak na to nedošlo. Jaký si kupujete Martino?

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 10:18

Já si kupuji od rosenpharma a jsem spokojená. Má vysoké dávky proti ostatním takže super.

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.15 10:19

Já si kupuji od rosenpharma a jsem spokojená. Má vysoké dávky proti ostatním takže super.

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.15 11:22

Jakože ostatní nejsou tak účinné?

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.15 18:37

No rosenpharma má vysoké dávky kolagenu v gramech. Ostatní nemají gram ani zdaleka, takže rosenpharma musí jít poznat daleko víc.

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.15 11:32

Aha, tak to jo. Takže by měl být účinnější o dost než ostatní za stejnou cenu.

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.16 10:48

Mělo by to tak být, protože dávky jsou opravdu nesrovnatelné :)

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.16 09:37

Já jsem na tom rosenpharma.cz našla i nějaké tyčinky. Ty jsou taky kolagenové?

Martina1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.16 11:47

Nee kolagenové ne, jsou na únavu s kofeinem a taurinem :)

svetluse17@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.16 15:56
KLOUBEX

Dobrý den, měla jsem po pádu poraněný ramenní kloub /tzv. zmrzlé rameno/- léčba obstřiky, magnety, rázová vlna, rehabilitace - nic nepomohlo. Kolegyně mi poradila doplňěk stravy KLOUBEX od firmy Novaxnaturpharma. Po cca 4 měsíčním užívání moje obtíže rapidně ustoupily.

Iva Kulíšková

svetluse17@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.16 10:02

Užívám Kloubex na bolesti kolene 2. měsíc. Bolesti jsem měl hlavně v noci. Cítím úlevu.
Bořek

Petr Mrak
1 příspěvek 27.1.16 09:31
Ramenní kloub

Kloubex znám, užívám ho již skoro rok po komplikované operaci ramene. Samozřejmě chodím i na rehabilitace, mám mazání z bylinek. Objednávám si vždy balení na 3 měsíce. Mohu doporučit.
Petr

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.16 18:42

Aha, to nevadí koupila jsem si je na náročné období skoro bez spánku a dobrý. Ani jsem nepřibrala díky sukralóze :)

Anndyy1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.16 22:02

Taky je jídávám, když potřebuji energii. To je na nich to nejlepší, že po nich nepřiberu. Takže o starost míň v období stresu.

Katiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.16 19:41

Chlapům je to asi jedno, ale proč do sebe cpát zbytečné kalorie, když to není potřeba :)

JanaSma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.16 22:47

Já jsem zkoušela kolagen od té rosenpharma.cz jak píšete a zatím docela pomáhají, tak uvidíme za další měsíc.

Katiiinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.16 21:06

Tak potom řekni, jak to pokračovalo, ať máme jakékoli další názory :)

JanaSma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.16 01:02

Určitě potom napíšu, jestli se to zlepšovalo nebo zůstalo stejné.

Linda8286
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.16 14:02
léky na bolest kloubů

Prosím o názor na Algesal. Mají ho v několika formách jako volně prodejné léky na bolest kloubů - http://www.pilulka.com/…d~c8134.html zde. Díky za názory. Nevím, co zvolit. Bolest je pouze občasná, spíše po výkonu. Myslím, že by stačil krém?

Linda8286
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.16 14:02
léky na bolest kloubů

Prosím o názor na Algesal. Mají ho v několika formách jako volně prodejné léky na bolest kloubů - *** zde. Díky za názory. Nevím, co zvolit. Bolest je pouze občasná, spíše po výkonu. Myslím, že by stačil krém?

Editace adminem 11.3.2016 - odstranění odkazu

puclik88
37 příspěvků 4.4.16 16:36

Jeste bych se klidne podivala na nejaky eshop s fitness vecmatam maji dobre doplnky na klouby

Míla Pekařová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 20:58

Rok mám bolesti všech malých kloubů. začalo to nejprve bolestmi pat. Ostruhy se neprokázaly. Potom začaly bolet nárty, klouby prstůa k tomu se přidaly bolesti kloubů prstů rukou. Nejprve palce, potom malíčky. Nyní bolá všechny. Všechna vyšetření ukázala pouze začínající artrozu. Žádné revma nebo revmatoidní artritidu. Trpím hlavně v noci. Přes den mohu dělat všechno. večer to začne v klidu u televize. Ráno se rozhýbu, potom je to dobré. Kolegyně mi poradila Alavis pro koně. Tak to beru druhý týden Zatím nic. Máte někdo s tím zkušenosti?

Hana111111
1 příspěvek 25.4.16 09:09
Chce to v první řadě teplo

Mně osobně na bolest všech kloubů pomáhá teplo. Prodávají se různé velikosti návleků a není problém si je udělat sama. Při bolestech mi peřina nepomůže, musím mít návleky a ponožky. Ráno nevím, že mě něco bolelo.

Diana12
22 příspěvků 10.6.16 23:07

Dostala jsem v Vánocům od syna GelActiv Proteo-Enzyme Q byla jsem nejdřív poměrně skeptická, ale asi po 2-3 týdnech užívání jsem už cítila úlevu - bolesti se zmírnily a stejně tak i ztuhlost kloubů. Stále ho užívám, stačí jenom 2 tablety denně, teď si to chválím!

Daja_m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.16 12:01
Kolagen na klouby

Já si nemůžu vynachválit Hylafit. Za měsíc braní se mi hodně ulevilo. Klouby už tolik nebolí a to je hlavní.

marienka43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.16 11:40

Kolagen je jasná věc, s manželem bereme preventivně kostičky od Colafitu (Junior) a nemůžu si vynachválit. Navíc manžel závodně běhá a taky to už není, co bývalo ;-). My jsme je začali brát, když měl dlouhodobě bolest kolene a vím, že ten Colafit mu zabral. :potlesk:

marienka43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.16 11:42

Jo a jinak mně se výrazně zlepšily nehty a mám pocit, že si pleť.

Jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.16 17:38

Mě poradila doktorka si koupit gelactiv. Jím ho víc jak dva týdny a vypadá to, že bude mít něco do sebe. Tak uvidíme.

Lily17
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.16 22:35

Ten Gelactiv Proteo Enzyme Q je dobrý, protože vyživuje klouby a navíc má protizánětlivé a protibolestivé účinky kvůli kombinaci s enzymy - to jiné výživy nemají, takhle mi to říkala lékárnice a prý proto je oblíbený, protože rychle pomůže - mně se to taky potvrdilo

Míla Pekařová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 10:49

Děkuji, za typy, vyzkouším

Lenulka Nová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 22:22

Jaké protizánětlivé účinky?

jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.16 22:44

Má v sobě enzymy, které jsou protizánětlivé. Díky tomu se doplňuje s glukosaminem, který klouby zase na druhé straně vyživuje.

Betuska12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.16 22:14

Taky ho beru a fakt pomohl!

NatalkaMánička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.16 17:47
Colafit je drahý

Colafit je fajn, ale na mě moc drahý. Já jsem normálně objevila stejně kvalitní ale mnohem levnější variantu, kterou je hyalfit - je suprový, strašně dobře se vstřebává, rychle účinkuje a od doby, kdy jej beru, tak mě vůbec nebolí kolena, a to ani při sportu, což kdysi bylo prakticky nemyslitelné. Fakt parádička a za sebe můžu doporučit. Co naopak nedoporučuju, tak je například geladrink - to jsou vyhozené paníze. Jinak se všude možně hodně píše o preparátech pro koně. Ano, ty jsou asi nejúčinnější, ale zkusili jste je někdy? Pěkný hnus, to vám povím!

jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.16 23:07

V tomto je super právě gelactiv, který je na dva měsíce za plus mínus 600Kč. Což je super, protože pomáhá a peněženku to nepoloží.

Edit admin - odkaz

Betuska12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.16 13:30

Jo to je pravda, za jiné člověk zaplatí tolik a stejně efekt nic moc, jednou mi jedna i způsobovala těžkosti žaludku, to ten Gel Activ je uplně super.

jankosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.16 13:19

Přesně tak Betusko, navíc se dává ráno a večer, takže nezapomínám. A cena je boží.

NatalkaMánička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 11:04

Tak pokud vám nezabral enzycol, tak raději vyzkoušejte hyalfit. Ten je naprosto nejlepší. Najdete jej jak v tobolkové podobě, tak i v gelové podobě jako krém. To když budete brát, tak není možné, aby vás klouby nepřestaly zlobit a bolet. ;)

Karolínka Fufinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.16 10:06
Enzycol, Hyalfit, Colafit

No a nebo ještě colafit. Ten je taky supr. Jako pokud budete chtít fakt co nejlepší výsledek, tak za sebe doporučuju kombinaci hyalfitu a colafitu. Nejlepší, co může být. Nic lepšího fakt není.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek