Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
kiki774
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.14 15:04
ENZYCOL

Nazdárek, hledala jsem něco, co by mohlo pomoct mým bolestem. Všude v diskuzích jsem našla kladné reakce právě na enzycol. Řekla jsem si, že když ho doporučuje tolik lidí, musím ho zkusit a je fakt pecka. Už po chvíli užívání cítím útlum bolesti. To fakt čumím :roll:

Milliček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.14 21:29
Klouby

Na bolest kloubů mohu jednoznačně doporučit Colafit :) Já třeba hodně sportuju a docela jsem si ty klouby ničila, ale teď už jsem v pohodě :)

Belinka12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.14 20:43

Dobrý den, mě ze sportování hodně bolely klouby, ale pomáhá mi Colafit (doporučila mi ho babička :D ) ale je fakt že už mě to tolik nebolí.

KlarissV
4 příspěvky 18.6.14 12:20

Maminka používá na bolest klobu kostivalovou mast. Má za zahradě kořen ktery vyrýbla smichala s obyč kremém indulonou nebo co to je a každy večer si to tim potírá a řika že to dost bolest zmirňuje…

tecka.tribarevna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.14 17:19
colavital

Já na doporučení vyzkoušela Colavital. A fakt super. Zaujal mne díky tomu, že je přírodní a obsahuje jen kolagen a protizánětlivou růži šípkovou. Opravdu stojí za vyzkoušení.

Suchajda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 03:18
@enga píše:
Dobrý den,mám k vám prosbu už rok mě trápí bolesti kloubů,nejprve to byly velké klouby jako ramena a kolena a intenzita byla tak 2-3×měsíčně a ted už mě bolí i malý klouby a téměř pořád. bolest trvá tak 3 dny klouby nenatékají jen příšerně bolí a těžko a s bolestí s nimi hýbám.Udělali mi vyšetření z krve a zjistili mi, že mám revma ale revmatolog mi řekl že je to na hranici a že prášky mi na to dávat nebude.prosím poradte mi co s tím a jestli to může být to revma nebo něco jiného?předemmoc děkuji za odpověd Enga :-(

Tak zkus nějaký přípravek. Já na podobný případ použila enzycol a zabral mi, ale je to na tobě a na tom, co ti vlatně je. Ono to jinak pomáhá i na dnu, ale ta to, podle popisu, nejspíš nebude.

tonycek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 06:22
Rikta

Koupil jsem si přístroj Rikta a musím říci, že mi velmi pomohl na bolesti kloubů. Vyzkoušejte, uvidíte. Tonyc

Jarek64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 12:03

Tak to nevím, já mám dnu a pomáhá mi dieta a enzycol. Musí se rozpustit krystalky kyseliny močové, hlavního důvodu té bolesti právě.

Dalin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 17:46
Dotaz

Dobrej, nemohl byste napsat jakou dietu přesně dodržujete? Je to nějáká speciální dieta nebo obecné zásady při dně. Jinak co se týče enzycolu, o co jde přesně?

Kukli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 18:34
@Zaykoz píše:
Ahoj. Trápí mě bolesti kolen, nejsem už nejmladší a mám nadváhu. Našel jsem si přípravek Enzycol. Může mi k němu někdo něco říci?

Tak já mohu doporučit, ale zázraky nečekej, ty uměl jen Ježíš :D

LuluB
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.14 12:36
Colavital

Colavital beru už více než rok a už bych neměnila. Vyhovuje mi ve všem. a co víc je čistě přírodní, takže mohu užívat i teď v těhotenství.

Mike 568
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.14 00:30
Enzycol a želatina

Zdrvím přítomné :) Dlouhou dobu beru želatinové kapsle na výživu kloubů ale pořád víc už mě klouby bolí při běhu i přes to všechno a častěji natýkají :? Myslíte, že je možné kombinovat želatinu a enzycol? KDyž na to tady čtu tolik kladných reakcí, máte zkušenosti i s touto kombinací? Díky za odpověď :)

Bertold
2 příspěvky 5.8.14 13:45
Colafit?

Zdarec lidi, může mi někdo z vás říct, jestli ten COLAFIT fakt funguje? Já jsem si ho kupil a už jakysi ten den uživám, ale bolí mě to fakt jak sviňa pořád. Četl jsem celkem chválu, tak jsem si to objednal, ikdyž normálně takovým věcem neholduju. Tak snad musím být jen trpělivější. Což mi nikdy moc nešlo. Dycky musím mit vše a hned! Nojo:/

Hrothgar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.14 20:23
@Mike 568 píše:
Zdrvím přítomné :) Dlouhou dobu beru želatinové kapsle na výživu kloubů ale pořád víc už mě klouby bolí při běhu i přes to všechno a častěji natýkají :? Myslíte, že je možné kombinovat želatinu a enzycol? KDyž na to tady čtu tolik kladných reakcí, máte zkušenosti i s touto kombinací? Díky za odpověď :)

Ahoj, no já myslím, že možné to je. želatina podporuje funkci kloubů trochu jiným způsobem než enzycol. Ale raději bych se poptal v lékárně, nechci hrát chytráka a mejlit se :D

Vinuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.14 17:15
Colafit

Já jsem se bolesti kloubů zbavila alespoň částečně až se začátkem užívání Colafitu. Prvně jsem si ho vůbec nechtěla koupit, ale přesvědčily mě dobré recenze na heuréce, to že to je český produkt a hodně zmínek v diskuzí na bolesti kloubů od mnoha lidí. Byla jsem trochu skeptická, někdo psal, že účinek nepoznal nebo ne hned tak jsem si řekla, dám tomu dva měsíce a jak to nebude nic dělat přestanu to brát. ALe víte co, asi po 3 týdnech se dostavila úleva. Jsem neskutečně ráda a fakt doporučuju i těm, co těmto věcem nevěří tak jak já! :)

spartan69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.14 11:22

Čau, kombinovat se to určitě dá, sám to taky dělám (beru Enzycol+Colafit) a myslím že to je účinější… ale na každého to zabírá trochu jinak, tak to vyzkoušej a uvidíš ;)

Milan07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 16:31

Zdravim, kamaradka mi k narozkam koupila na kolena akysi Senzycol. Ja nejsem prave moc pro tyto „leciva“.Na webu jsem se docetl, ze obsahuje hlavne kurkumin a serapeptazu, ktere by mneli pusobit protizanetlive a i diky tomu vyrazne pomahat proti bolesti. Mate s nim nekdo skusenost?

peterja620
29 příspěvků 28.10.14 21:18
Doplňky stravy obnovují kloubní výstelku

Mne Geladrink nepomohl a tak jsem hledal dál až našel, OK Betu a OK gamu a užíval 5 měsíců a bolest pominula. A to jsou již 3 roky a od té doby bez problémů. peterjabb@email.cz

Tonyc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.14 07:44
Bolesti kloubů

Prosím Vás, jenom ne prášky či gely, je to chemie, která utlumí bolesti v mozku, ale ne příčinu bolesti. Pak z té chemie budete mít Alzheimera a Parkinsona. Copak jste slepí? Copak to nevidíte všude kolem sebe?
Já jsem si koupil přístroj RIKTA a musím říci, že mám po bolestech. Není to sice za hodinu jako u IBALGENU (brrrr), ale je to nastálo. Už se to nevrací. A mohu zase běhat, jak jsem běhával. Takže, běžte do toho, je super.
Tonyc

peterja620
29 příspěvků 23.11.14 00:34
Co na bolesti kloubů

Bolesti hlavy, svalů, kloubů, stačí 1-2× nastříkat a bolesti zmizí. Takový prostředek existuje. Chcete vědět více? napište na mail peterjabb@email.cz

HelenaD
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.14 11:12

Ja jsem si po doporuceni na bolesti svalu a kloubu koupila pripravek senzycol, uzivam ho asi druhym tydnem a urcite bolesti ustupuli, uvidime po mesici, pak pisnu jestli se to jeste zlepsilo

Sima S.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.14 19:02

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Po těhotenství jsem se strašně odvápnila, během půlroku mám už třetí naraženinu, špatný zuby a polovinu vlasů pryč. V lékárně mi paní poradila Geladrink, že by mi mohl pomoci. Jsem matka samoživitelka a tak je každá koruna dobrá a nerada bych utrácela za něco, co nebude mít pak efekt. Mám do toho jít?

peterjabb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 22:03
Co na klouby

Dobrý večer. Já Vám mohu doporučit Ok beta a OK gamu. Tyto dva přípravky využívají z potravy, kterou denně přijímáte 80% vápníku, kteerý dopravují do kostí. Žádný produkt na trhu to nedokáže včetně chemických léků. Kromě toho dochází k obnovování kloubní výstelky a díky tomu nemusíte v budoucnu na výměnu kloubu. Zda to budete používat je jenom na Vás. Co se týče Vaší finanční stránky, je mi líto, že jste na tom špatně, ale to neovlivním. Pokud by jste chtěla dám Vám 40% slevu na uvedené produkty. můj mail je peterja@seznam.cz

peterjabb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 07:46
Co na bolesti kloubů

Pane Michale, když Vám vyhovují chemické léky klidně je berte. Já si nechci organismus zatěžovat chemii více než je potřebbné, protože těch éček v potravinách je již tolik, že bakterie začínají být odolné už i proti antibiotikům, což není dobré. Proto používám pouze čistě přírodní produkty k odstraňování veškerých zdravotních problémů. A mohu říci, že ta produkty jsou více než vynikající a hlavně působí velice rychle, neuvěřitelně rychle.

monika222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:02

Doporučuji Senzycol, známa brala na křečové žíly a já vyzkoušela na klouby pomohl mi, navíc je i šetrný na žaludek a cena je taky fajn.

Mája258
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 12:32
Colavital

Ja používám dlouhodobě Colavital, čím jsem starší tím mě více bolí kolena, proto jsem vsadil na kolagen v podobě Colavitalu velmi mi chutná anástup účinku je docela rýchlý jíž po 5 týdnech!

peterja620
29 příspěvků 8.1.15 13:29
Mája258

Mája tomu říkáte rychlost. U mne je rychlost, když bolesti odezní do dvou - třech dnů a ne se trápit 5 týdnů. Napište mi na mail peterjabb@email.cz a zašlu Vám podrobnosti

Jura R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.15 00:43

Zdravím, trpím nemocí zvanou DNA, takže co je to bolest kloubů vím naprosto přesně. Manželka mi koupila Enzycol. Užívám ho od Vánoc a cítím se lépe. Ráno nevstávám jako 60letý dědek. Uvidím, co se stane při delším užívání. Zatím jsem spokojen.

fender
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.15 15:20
bolesti kloubů

Dobrý den,
už asi třetí rok mě začaly bolet ramenní klouby nejvíce v zimě někdy méně a někdy tak, že jsem se nemohl obléknout. Myslel jsem, že to jsou šlachy nebo svaly, ale lékař řekl, že to jsou bolesti revmatické a skoro nic na to není.
Manželka má také problémy s klouby a na podzim jsme nakopali kostival a udělali jsme výluh do francovky. Také jsme v lékárně koupili lékařskou vaselínu a vyrobili mast. Už po 14 dnech výborné, bolestí jsem se zbavil a teť jen to udržuji preventivně, nic lepšího neznám. Žena také chválí.

lukasspoklicky
10 příspěvků 19.3.15 12:35

Být vámi, raději bych podstoupil nějaké vyšetření.

ozdravi
15 příspěvků 22.5.15 16:05
Co na bolesti kloubů

Na bolesti kloubů je potřebné detoxikovat a pak znám kolagen, ale v žádných tobolkách, ale čistě přírodní v tekutém stavu nejbližší našemu tělu, lehce ztravitelný se živou šroubovicí čímž lehce proniká do kloubu.

LuccieX6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 08:53
Glukosamin

Mě je 64 let a používám zásadně přípravky s glukosaminem a ne kolagenem. Glukosamin narozdíl od kolagenu vážně funguje, potvrdila mi to i má neteř, která pracuje jako lékařka. :)

ozdravi
15 příspěvků 6.6.15 15:26
LuccieX6

Pani Lucie a už jste někdy slyšela o tom, že by lékařka doporučovala čistě přírodní produkty? Lékaři jsou placeni za předepisování chemických léků a proto jsou proti přírodním produktům. Na štěsttí znám už i lékaře, kteří se zabývají alternativní medicínou, tedy přírodními produkty pro zlepšení zdraví a vyslechla jsem si několik jejich přednášek. A je úžasné slyšet jak si člověk dokáže sám poradit s jakýmkoli zdravotním problémem samo, když mu dáme dostatek látek, které potřebuje pro své fungování. A víte, že ten kolagen, který doporučuji obsahuje Glukosamin a Chondroiten sulphat, tedy dvě substance známé protizánětlivými a blahodárnými účinky pro klouby?
A víte, že kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu? Je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek a tvoří vlastně desetinu celkové hmotnosti člověka a až 70% kůže. A víte, že si jej naše tělo dokáže vyrobit pouze do 25 roku svého života? Proto bychom mu jej měli dodávat v co nejlepší podobě, ale ne v tabletách jako kondro protektiva, protože tyto mají velice malou účinnost a je to tahání peněz z kapes lidí. Já znám kolagen z rybích šupin a rybí kůže tolstolobika, zbavený alergenů a tento kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu. Je nejúčinnější a nejlépe vstřebatelný, když se používá ve formě nápojů. A není vůbec znát že je z ryb, má velice příjemnou chuť. Měla by jej užívat každá žena, která chce vypadat mladistvě, protože jak jsem psala je v naší kůži obsažen 70 procenty a proto když ji jej nedodáme tak kůže začíná stárnout, je povislá a plná vrásek. A to je zapříčiněno nedostakem kolagenu. Nemusíte chodit ani do kosmetických salonů, stačí denně pít 1/2 dcl tohoto kolagenu a po určité době poznáte na sobě viditelné změny i v obličeji. Ráda doplním i další informace pokud budete mít zájem, nebo mohu komunikovat s kýmkoli kdo bude mít zájem o více informací. Přeji hezký den a slunce v duši. antoanetajulia@seznam.cz

Treina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.15 21:47

Ahoj, hodně sportuji a poslední dobou mě hodně začínají bolet kolena… Máte nějaký ověřený tip? Co by mi pomohl proti bolesti?

ozdravi
15 příspěvků 14.6.15 22:57
Treina napiš mi na mail

Pokud chcete poradit pište na mail antoanetajulia@seznam.cz a dejte mi tam Vaše mob. č. a zavolám Vám abych Vám to lépe vysvětlila a můžete se hned ptát co Vás bude zajímat. Hezký večer.

čeněk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 21:23
artaxin

Doporučuji vyzkoušet artaxin, pomohl mi se zbavit bolesti a opravdu léčí :)

Treina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 23:41

A co by měl ten artaxin přesně být? nějaké masti jsem už zkoušela a nejsem toho moc velkej fanda

ozdravi
15 příspěvků 16.6.15 09:49

Chemické léky léčí následek, ale když se nebude řešit příčina tak se to bude pořád vracet. A platí to i u jiných nemocí. A tím se zabývá právě čínská medicína za využití čistě přírodních pruduktů. Lidi kdyby jste věděli jaké to jsou úžasné věci, žádná chemie, která zatěžuje v těle jiné orgány. Po třech měsících se mi začali šedivé vlasy zbarvovat na původní barvu. Přestala jsem mít alergické dýchací trubice, přestal mne bolet kyčelní kloub a zlepšilo se mi trávení. To je síla, která působí velice dobře i všem našim orgánům a celému tělu. To se pozná až po delším užívání.

Smarcela
1 příspěvek 20.6.15 14:58
Bolest kloubu

Ahoj mam problem uz od mala. tak 1 mesicne me boli klouby na kolonou az dolu davam si na to zabaly a nebo masticky ibobrufen nic mi nepomaha jenom brecim dokud to neprestane muzete mi pomoct co si mam koupit nebo delat ziju v UK a doktor rika ze to nic neni sou tady trochu zaostaly ted to maji I me deti ne tak casto jako ja mo momentalne to mam uz da dny a nemohu de ani postivit

ozdravi
15 příspěvků 20.6.15 20:55
smarcela bolest kloubů

UK je Ukrajina? Pokud se od mala neřeší růstové boleti nohou tak pak přetrvávají i v dospělosti. Proto je to potřebné řešit i u Vašich dětí aby to pak neměli v dospělosti jako Vy. Doporučuji Vám na to brát Ramissio Colagen, který je v tekutém stavu a současně s ním brát ještě Revitalize. Jsou to čistě přírodní produkty z čínské medicíny. Kdyby jste k tomu přidala i čistou šťávu z Goji nepasterizovanou tak by to bylo vynikající. Když tak mi napište na mail antoniejulie@seznam.cz, pokud budete mít zájem a zašlu další informace, podrobně.

Vilém.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.15 23:04

Ahoj, zkus doplněk colafit, ortézu/stahovačku a vylepšit to masírováním gelu. Jinak se můžeš zkusit podívat na rehabilitacnipomucky.cz, třeba by něco pomohlo :).

ozdravi
15 příspěvků 25.6.15 08:21
Co na bolesti kloubů

Uvědomuje si někdo že každá bolest musí mít svou příčinu? A příčina není v tom kloubu, ale příčina je ve střevech. Asi se budete divit, ale je to tak. Každá nemoc má svou podstatu ve střevech. Proto je potřebné je udržovat v co nejlepším stavu. Vynikajícím prostředkem pro čištění střev je Revitalize. Přečtěte si o střevech něco v tomto článku: http://magazin.biooo.cz/…e-od-plisni/

peterja620
29 příspěvků 25.6.15 08:31
co nabolest kloubů

Ano příčina je ve střevech a následek je v kloubech a v dalších orgánech našeho těla. Každý chemický lék má nějaké působení nejen na daný problém, který se snažíme odstranit, ale i na jiné orgány v těle, které s ním přijdou do styku a to jsou v podstatě skoro všechny. Jesli pak víte jak dlouho se ve střevech drží zbytky antibiotik po jejich užívání? Než se střeva úplně vyčistí tak to trvá skoro 3/4 roku. A proto je potřebné uvažovat i o alternativních produktech, které vůbec nezatěžují náš organismus protože jsou čistě přírodní a právě oni řeší příčinu vzniku různých nemocí. A ta příčina se musí řešit delší dobu, než se ten který orgán uvede opět do harmonie.

peterja620
29 příspěvků 29.6.15 09:06
Přečtěte si
peterja620
29 příspěvků 2.7.15 10:01
Přečtěte si tyto odpovědi
popoluska340
5 příspěvků 11.7.15 11:31
bolave klby

Sledujem tuto stranku a budem sa musiet tiez po popozerat u nas na ten PRESSNITZ.
Ortoped mi povedal, ze mam brat klbovu vyzivu, ale nevedel mi odporucit, ze si musim sama vybrat.Som uz cakatelka na vymenu klbu kolenneho, a uz sa hlasi aj druhe koleno.Mam aj reumatoidnu artritidu, a ine ochorenia, je mi 50 rokov, a odchadzaju mi pomaly vsetky klby.

Matějka.m
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.15 13:05

Tak enzycol neznám, ale každé ráno na lačno si dám kostečku Colafitu a když už příjde nějaký úraz, tak na to jsem si objednal gel z biofreeze.cz, ten jsem zvolil, protože neobsahuje analgetika oproti fastumgelu či voltarenu ;). Ale tak to už je na každém, co si koupí nebo co szolí, že je pro něj nejlepší :)

Luckačkap
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.15 15:58

Jestli bys chtěla vyzkoušet nějaký doplňěk stravy na posílení kloubu, můžu ti doporučit Hyalfit, kamarád to bere a nemůže si to vynachválit

Gája1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.15 23:07

Ano, Colafit i Hyalfit jsou super doplňky, jinak již zmíněný gel jsem si pořídil taky http://www.wellea.cz/biofreeze-gel. Celkem dost to uvolní od bolesti a hlavně bez alergenů :) :potlesk:

HankaPlanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.15 15:09

Jakožto závodní sportovec trpím na bolesti kolenou…je to děs..nebo spíše byl to děs..nějakou dobu používám enzycol a už je to mnohem lepší :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek