Bolest varlat a třísel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 08:03
Bolest varlat a třísel

Dobrý den,
je mi 30let a jsem 10 let po operaci varikokely u levého varlete. Byla mi implantovaná nějaká síťka do třísla i zřejmě okolo cév vedoucím k varleti. Cca po 2 letech od operace mi varle nateklo a bylo znatelné na omak, že jsou okolo jakoby uzlíky. Ihned jsem utíkal na urologii a po testech a vyšetřeních mi bylo sdělěno, že je to lehký zánět a více utažená síťka okolo cév. Dostal jsem antibiotika a po kontrole mi pan doktor řekl, že když budu chtít, provede plastiku. ´Bolesti ustaly, ale zvětšené varle a uzlíky zůstaly. Před týdnem to začalo znovu. Možná je to i tím že jsem se hodně zhubl, ale mám strach aby to nebylo něco horšího. Poraďte kam mám zajít, zda musím mít na urologii doporučení.
Předem děkuji a pěkný zbytek dne. Tomino.

Reakce:
Michalbalda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 03:01
Bolest a bulka na varleti

Dobrý den, již několik dní mě bolí pravé varle kde jsem si nahmatal malou tvrdou bulku. Bolest mi vystřeluje až do třísel, nejintenzivnější je to ale večer když jsem v klidu a nic nedělám.. Když ležím na zádech tak to ustupuje.je mi 35 a dělám zedničinu, téměř každý den po práci chodím ještě do posilovny a vubec netuším jestli to nemůže třeba z přetěžování nebo tříselná kíla. Prosím poradíte mi co s tím mám dělat?
Děkuji a přeji pěkný den

Váš příspěvek