Bolest kloubu,svalů,šlach -je toho víc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ja-rka
3 příspěvky 29.01.18 16:02
Bolest kloubu,svalů,šlach -je toho víc

Dobrý den, prosím kohokoliv o jakoukoliv radu.Je mi 30,štíhlá, sedavé zaměstnání, jinak celý den v poklusu. Jedno dítě školního věku.
Začátkem listopadu postupně začala bolest nohou-od kolen dolů (holenní kost, kotník, achylovka, nart a klouby prstů) bez otoku, zarudnutí apod. Bolelo hodně a když jsem nemusela, raději jsem nechodila. Návštěva neurologa, ten mi sice udělal RTG páteře(skolió­za),ale že si myslí, že jde o revma. Začala jsem užívat protizánětlivé byliny a za čas víceméně bolest přestala. Mezi vánočními svátky se objevila bolest rukou. Ráno jsem se budila s červenými a mírně oteklými dlaněmi. Klouby byly ztuhlé a ruce od zápěsti dolů bolavé. Týden po novém roce mi v práci ruce začaly blednout, poté fialovět z prokrvení. Šla jsem k DR.Ta mi řekla, že by se mohlo jednat o revma, vzala mi krev. Klasicky rozbor, cholesterol a kyselina močová nízká, jinak vše v normě. CPR dobré, revma se nepotvrdilo. Mám prý odpočívat a jíst vitamíny. Odpočívám tedy už druhý týden a stav se nelepší. Bolí mě komplet celé ruce, nejvíc předloktí, zápěstí, klouby na prostředníčku a to příško u palce (zde stále mírný otok),nohy, nejvíce prsty, nárt kotník, koleno a pod ním. Občas bolest vystřeluje do kyčlí (bolí obě ruce, obě nohy) Přidalo se občasné motání hlavy a dušnost (což ale přisuzuju už psychice).Zítra mám jít na kontrolu, příjde mi to zbytečné, když na mě DR kouká jak na blázna. Má někdo nějáký nápad o co by mohlo jít? Předem děkuji :mavam:

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama