Tlak v hlavě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Athin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.11 11:19
Tlak v čele

Ahoj všem, docela zajímavá diskuse. Narazila jsem na ní, protože mám takový jistý problém a bylo mi trapné hned lézt k doktorovi :-) …Poslední měsíc mám takový tlak v čele spíše uprostřed čela nad očima.Je to takový pocit, že mám paralizované čelo.Je to velice nepříjemné a připadám si jako po injekcích nějakého toho Botoxu :lol: nejdříve jsem to měla jen občas, večer když jsem šla spát. A ted to mám i přes den v práci. Napadlo mě, že by to třeba mohlo být od očí, mám dioptrie a pracuji s PC :roll:

jennifer.200320
2 příspěvky 8.1.11 16:30
Tlak v hlavě

Dobrý den mám taky problémy s tlakem v hlavě ale objevilo se mě to poprvé včera je to tlak ze spoda nahoru a mám strašně težkou hlavu.Mám i problémy a krční a hrudní páteří.Nemůže to být od toho nebo co by jste mi prosím poradili.Ještě něco 30.12 jsem si byla dělat EEG a vče je v pořádku.Děkuji za brzkou odpověď

smutná slečna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.11 20:38

Nevim co to je,že to máte taky nebo podobny ale muzu vam jen drzet palce at se to brzo zlepsi,protoze ja uz to mam tri roky a uz mi z toho hrabe a netusim ani cim to je a jak se toho zbavit :-( tak hodne stesti,jo a od oci tlak byt skutecne muze stejne tak jak od patere,takze asi hledejte resení v tomhle a uvidite zda se to zlepsi

Body27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.11 21:09
Tlak v hlavě

Od dětství vím, co je tlak v hlavě, bolest za očima, stupnuje se, až jsem z té bolesti zvracela. Po prvním dítěti se to trochu zlepšilo, už jsem netrpěla každý měsíc. V součastnosti mi pomáhá hned při prvních příznacích tuposti v hlavě vzít si 2 obyčejné Acylpyriny, pokud nezaberou, opakuji tak po 3 hodinách. A hlavně - hodně pít, málo jíst. Mě toto pomáhá.

ninako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.11 20:02

Potrebuješ zapátrať po skutočných príčinách u liečiteľa čo robí napríklad LCVJ, mňa jeden liečil na diaľku, zbavila som sa popritom aj iných problémov. Tu je jeho adresa: www.lieceniecezvyssieja.wordpress.com, drzim palce!

kvetuska29
1 příspěvek 12.2.11 22:55
tlaky v hlavě

Dobrý den všem , prodělala jsem před týdnem chřipku , nejsem si jistá , že to byla chřipka , ale má doktorka to tak diagnostikovala . Brala jsem poctivě paraleny , po dvou dnech se mi spustila " vodová rýma " čekala jsem , že následující den už příjde ta " normální " rýma , ale nic…Hned ráno jsem cítila příšerné tlaky v hlavě , hlavně v zátylku , protože jsem to nikdy předtím neměla byla jsem vyděšená a vzala si brufen , ten zabral na 20 minut. Dnes to je již pátý den a tlaky jsou stále ,mám pocit , jakoby hlava měla explodovat , dnes jsem byla na masáži krční páteře , ale bez výsledku :-( Můžete mi prosím někdo poradit co s tím ?? Už jsem úplně vyčerpaná :-( V noci mi to problémy nedělá , normálně spím , ale sotva vstanu cítím po celý den silné tlaky.. Děkuji za případné rady.

nijaký
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.11 15:37
Tlak v hlavě

Téměř vkuse mám nepříjemný tlak v hlavě, a to po celé hlavě, taky se mi hodně motá hlava a někdy mám pocit, že snad omdlím, taky se třesu ikdyž mi není zima a mám tiky v pravé ruce a v hlavě…nevíte čím je to způsobené?

zoufalka Denisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.12 00:14
Tlak v čele

Dobrý večer, moc bych vás chtěla poprosit o radu. Jsem totálně zoufalá. :,( Od prosince 2011 mám problémy s tlakem v hlavě. Nejdříve to byly bolesti hlavy a ty bych připisovala stresu, kterého bylo v prosinci hodně. Ale teď jsou to denní tlaky v hlavě, především v čele v oblasti obočí, někdy i ve spáncích nebo trochu v horní části nosu. Je mi 22 let, tlak mám celý život cca 95/55. Základní krevní testy u OL jsou v pořádku. Lékařka mě poslala na RTG lebky (kvůli cefalee) - zpráva z tama: bez prokazatelných změn včetně traumatu. Je pravda, že jsem dost úzkostná a psychiku mám mocnou. Začnu myslet na tu mou hlavu a hned cítím tlak, nebo píchání v hlavě. Ráno se vzbudím a automaticky očekávám, že mě bude hlava zlobit…a taky že jo. Mám teď depresivní období, často brečím, budu se stěhovat od přítele, se kterým se pořád hádáme, nevidím moc smysl života a navíc mám hodně práce do školy, mám zkoušky a nemůžu se učit, nesoustředím se.
Docela mi pomáhá alkohol (vím, není to zrovna dobrý způsob, ale uvolní to, nemyslím jen na tu hlavu).
Beru B koplex, 2000 mg Céčka (na stres a jako prevenci před záněty moč. měchýře), Ca+Mg+Zn v dostatečném množství denně a přesto mi pořád cuká levé víčko (asi to ničí ten alkohol).
Prosím, co by to mohlo být? Mám strach, aby to nebylo něco v hlavě… :( ..ten rentgen by objevil nádor, ne? Nebo to už mám hodně černé myšlenky? :nevim:
Cítím se opravdu blbě. Budu vám strašně moc vděčná za jakoukoliv odpověď. Díky moc

Jarczek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.12 16:57
Tlak v hlave

Uz mam ten tlak za ocima tri roky.hrabe mi z toho asi jako vam vsem.me bylo receno ze to muze byt od krcni patere od psychiky protoze jsem bral drogy a mel jsem kolaps po nadmernem koureni marihuany.i pres okamzitou abstinenci ktera trva 4 roky tak jsem dva roky bojoval s akutnimy zachvaty paniky..agrofobii..to vse uz mam za sebou jsem v pohode ziju pracuju ale jedina vec ktera pretrvavala byl ten celodeni tlak za ocima v čele ..a horši videni..ne ze bych nevidel ostre to ne prectu cokoliv ale musim ty oci jaksi porad zaostrovat jako by je nekdo v hlave drzel a taky mirne toceni hlavy a nejistota v prostoru..to je stav pretrvavajici nekdy se zmirni neky se vystupnuje…lekarka mi porad rikalze to je od te psychiky a tak jsem tomu veril ale po teto ztrance jsem relativne v pohode a silny ale ted jsem zmenil lekarku a ta mi merila tlak a je vysoky takze doufam ze by to mohlo byt tim i kdyz je to spatne v 28letech resit vysoky tlak..ale moje zamestnani ridice kamionu je za tim vsim:zadny pohyb,stres,strava ala mc donald..všechno se da přisolit..a i to pivo a kořalka.nastesti uz rok nekourim takze aspon neco..ted zacnu sportovat zdrave jist a resit ten tlak..doufam ze se to zlepsi protoze 3roky uz me to nebavi..hlavu vzhuru lidi hlavne to nesmite resit moc protoze kdyz ctete moc techto diskuzi tak mate pocit ze mate vsechno dohromady a uz se nevylecite…

Jarczek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.12 16:59

U vás to vypada na panickou poruchu…tlak pocit na omdleni bušeni srdce..chveni to vše byvˇa hlavni příznak panicke ataky

Jarczek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.12 17:00
To bylo na uzivatele Nijaky
Jarczek píše:
U vás to vypada na panickou poruchu…tlak pocit na omdleni bušeni srdce..chveni to vše byvˇa hlavni příznak panicke ataky
Frank 68
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.12 18:25
tlak v hlavě

Ahoj Denisko doporučuji zajít si na neurologii a popřípadě na CT mozku s tlakem hlavě trpím už asi měsíc mám vyšší krevní tlak tak si říkám že to je asi od toho ale pozor Nervy dělají hrozně moc!!!!!!

Johnny666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 14:02

Zdravim, já mám stejný problém asi už od 15 let, je mi 19 a dvakrát jsem kvůli tomu byl hospitalizován na psychiatrii. Byl jsem premiant od první třídy, jenže můj stav dokonal své dílo. Byla mi diagnostikována schizoafektivní porucha, s maniodepresivními sklony. Ale svůj boj jsem nevzdal, ty roky psychické bolesti (asi víte o čem mluvím) a takřka pád na dno ze mě udělali opravdového muže, jen sem chci napsat, že především sílu, protože vím že to není snadné a také to, že ta bolest čela, jako kdyby opravdu reagovala na štěstí, to jsem si za ty čtyři roky všiml, proto asi nejlepší pro vás bude mít opravdu pohyb a změnit svůj životní styl, ikdyž vím že je to těžké až skoro nemožné v této době.

Bolíto
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.12 20:11
Tlak ve spáncích

Poraďte, mě tlačí právě ty spánkové kosti a někdy až do výrazné bolesti. Někdy i za očima a v týle jen málo kdy. Tlak stále 120/75, cyklus pravidelný. Souhlasí i oslabení zrakové ostrosti a poruchy paměti, dělám i věci 2× (třeba mytí hlavy. Byla jsem u 4řech neurologů a jeden mi dokonce řekl: někoho bolí břicho, vás bude hlava, Děs :zed:

Jarczek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 11:21

Zdeňku i vám poradím zajit na neurologii a udelat vyšetřeni které budou podle mě v pořadku tak jako u mě…mel jsem stejné pocity tlaku v hlavě, při čteni se mi motala hlava…při chůzi jsem měl závratě. U mě je to psychicka panická porucha takže jestli vam vsechny vysetreni dopadnou dobře tak budte rád ze jste zdravi ale budete si muset léčit psychiku…me to trvalo 4 roky nez jsem tomu uveřil…tak hodne štesti

dan.014
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 23:48
@smutná slečna píše:
No a je to asi takhle,ja už obehala par doktorů a nejak si se mnou neví rady,neurolog,obvodak ani psychiatr,no nejaky zakladní vysetrení mi taky delali a nic se neukazalo,jo a mam to od doby kdy jsem se napila spatne vody,tim myslim spinavou a rezavou, Coz dotri taky nechapou a uplne vylučují že by to mohlo souviset.Jediny co me napadlo,ze by to mohla být nejaka infekce,no ne přímo infekce ale nejaky spatny bakterie v tele,treba.nevim,,nejak nepočítam s tim že vy a nebo nekdo mi tady stanoví diagnozu,spise jsem čekala že se ozve někdo,kdo ma podobný problém treba a rekne mi ze to taky mel a za cas mu to odeznelo samo nebo ze na to bral to a to a tak se to zlepsilo.No hypochondr nejsem,nic jineho me netrapí jenom tohle a je taky fakt ze mam nepravidelnou menstruaci a nevím jestli to souvisi,,tak asi ale vam díky za vase reakce a rady se hodí vždy

ahoj mam uplne skoro stejny problem tlak v hlave

mipar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 02:20
@Jarda K. píše:
Zdravim, to co jste psala ma velky dopad na psychiku, urcite pomaha aktivni sport(ja osobne jezdim na kole),protoze pri zatezi se uvolnuje dopamin a endorfin,coz vam zpusobuje dobrou naladu a pocit stesti a uvolneni. Asi bych vam doporucil,pokud to bude stale trvat, navstivit psychoterapeuta,nebo psychologa,ten vam pomuze. Ale zaklad je ,jak uz psal MikeLP, spravna zivotosprava,popř. B komplex:-).Hořčík jsem nezkoušel. S pozdravem Jarda
mipar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 02:27
@Jarda K. píše:
Zdravim, to co jste psala ma velky dopad na psychiku, urcite pomaha aktivni sport(ja osobne jezdim na kole),protoze pri zatezi se uvolnuje dopamin a endorfin,coz vam zpusobuje dobrou naladu a pocit stesti a uvolneni. Asi bych vam doporucil,pokud to bude stale trvat, navstivit psychoterapeuta,nebo psychologa,ten vam pomuze. Ale zaklad je ,jak uz psal MikeLP, spravna zivotosprava,popř. B komplex:-).Hořčík jsem nezkoušel. S pozdravem Jarda

Souhlasím taky trpím tlakem v oblasti čela ani ne bolesti ják tlaku ulevilo se mi když jsem použil neuromax je to vitamíny s skupiny b a fyzická zátěž cvičim.
:dance:

jennyy
1 příspěvek 12.2.14 13:14
Tlak v hlavě

Zdravím,24.12.jsem podstoupila LP. Duvodu bylo plno. Brnění končetin, brnění a tlak v hlavě. Potvrdila se Lymská nemoc-borelióza.4 Týdny jsem brala doxibene, návštěva neurologa-vše v pořádku. Tlak v hlavě mám stále. Chtěla bych se tímto zeptat, jestli to muže být ještě k té borelioze? A, jestli už i z LP, se dá zjistit závažné onemocnění. Jak tady tak čtu, tak příčin bolesti hlavy je spousta. V Pátek mám podstoupit ještě MR M. Děkuji.

kristyna6789
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.14 11:12

Zdravim vsechny, me problemy zacli minuly rok v srpnu..dostala jsem z 10etru uderem mobilem primo mezi oci..neupadla jsem do bezvedomi, ale slupka to byla poradna..2 mesice na to jsem dostala silenou migrenu (na migreny trpim od 12 let) ale tahle se lisila…bolest po lecich ustoupila, ale zustal velky tlak v leve casti hlavy…tenhle stav trval mesic..bylo to naprosto hrozne, jen doktori injekce kapacky a denni plac…po mesici to samovolne odeznelo…pak jsem mela do kvetna 2014 kladicke migreny…ale 22. Kvetna v den kdy jsem maturovala opet silena migrena..pripisovala jssm ji ke stressu..ale opet se to prehouplo v denni tlakovou bolest v leve casti hlavy…nyni se mi to drzi neskutecne 3 mesice..kdybyvh tohle vedela pred tim rokem snad byvh se zabila..lezela jsem v nemocnici tyden.. eeg, ekg, ct mozku i patere, rentgen, ORL, kompletni ocni vysetreni, testy na boreliozu..vse negativni a vse vporadku…encefelitida pozitivni ale byla jsem ockovana a bylo mi receno ze to jsou protilatky. Chci se zeptat jen mozne brat v uvahu whiplasj injury? Nejvice me boli koren nosu a leva strana cela…k tomu obcas pocit ze omdlim. Jakoby ke me nepatrilo vubec moje telo…jo a tedy jeste prokazana tetanie… Mam ta sebou radu lecitelu, homeopatiku apod. Uz 2 mesice beru antidepresiva, protozr lekari rekli ze to je psychicky, ale ja vim ze tim to neni; ((( budu stastna za kazdou radu, protoze zivot s bolesti neni zivot..zila jsem sporadany zivot, nyni jsem kvuli bolestem bez prace a bez jakykoliv vyhlidek na zlepseni…kdyztak piste na mail; kristyn. ko@seznam.cz

EvaMi
1 příspěvek 30.1.15 10:46
Tlak v hlavě

Dobrý den, problémy které mám se týkají tlaku v oblasti čela, kořenu nosu a dal postupuje ke spankum. Začalo to před dvěma měsíci, jen večer-většinou při předklonu a když jsem šla spát- min dvě hodiny mi trvalo než jsem usla. Byla jsem si jistá, ze jde o zánět dutin. Byla jsem na ORL kde mi paní doktorka nechala udělat CT dutin a nic. Prý jsou v pořádku. Před týdnem začal tlak sílit a trvá už celodenně. Doktor me odeslal s tim, ze nemá tušení čím by to mohlo být k neurologovi. Tlak mám v normě, migrenu jsme zamítli. Špatně mi není jen ten tlak v hlavě. Začalo me to tlačit i na patře. Vůbec nechapu co by to mohlo být :-(

tisk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.15 08:08
tenzní bolest hlavy

Mám tři měsíce bolest hlavy podle doktorky obvodačky je to tenzní bolest jen v pravé polovině hlavy chvíli to tam pálí a pak zase studí jak kdybych měla hlavu v mrazáku. Neurolog mě vyšetřil nic nenašel jen že mám krční pátař zablokovanou dva obstřiky a rehabilitace krční páteř se odblokovala a hlava stále bolí tlak mám v pořádku sice beru prášky jsem pod kontrolou kardiologa ten zázrační lék ibalgin na mě už nezabírá i když vám ho cpou kde se dá, upozornila jsem PL i neurologa že mě táta umřel na mozkovou mrtvici, nemám příznaky nemužu dostat Ct hlavy, fakt už nevím co stím mám dělat, kam se obrátit abych se dostala na CT abych vyloučila mozkovou mrtvici nebo něco jiného, a jinou léčbu. Uvažovala jsem i ozměně svéPL.

KristýnaKoprivova
1 příspěvek 20.4.15 16:28

Dobrý den
Chtěla bych se také zeptat. Trpím bolestmi hlavy, ale už to beru jako že to ke mě patří…Jestli je to tím, že málo piju, nebo i jím během dne. Nevím. Ale poslední dobou mám problém s tlakem v hlavě. Když se na něco moc soustředím nebo i při učení začnu cítit tlak na spáncích. Začínám být z toho nervozní…protože za chvilku začíná zkouškové období a mám strach. Třeba si to jen vsugerovávám, nevím. Budu ráda za každou radu a odpověď. Děkuju :)

y-lang
1 příspěvek 13.5.15 19:14

Zdravím všechny, které trápí tlak v hlavě. Nejdřív večer před usnutím, teď už celodenní hrůza. Tlak v čele, nad nosem, dnes v noci zvláštní pocit, jako bych se někam propadala, samozřejmě s tlakem v čele a ve spáncích, prostě hlava ve svěráku. Nic na to nezabírá. Je to jako když je hlava před výbuchem. Mám strach, že je to něco vážného.

chrust
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.15 20:12
ahoj

Ahoj smutna…prosím ta už je to 5 rokov odkedy si tu pisala ako to je s tebou dnes?? našla som sa v tvojich vtedajšich problemoch tak ak si to budeš čitat prosim odpiš! ;)

Tam 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 23:11
Tlak v hlave

Mam take veliky tlak v hlave. Jako kdyby chtela prasknout. Na bolesti hlavy trpim od patere, ale zaberou leky na bolest. Na tlak nic nezabere. Mam veliky kazdodenni dvou lety stres. Poprve mi tlak zacal pri velikem stresu a prepracovani v noci. Po spanku ustoupil. Ted je jiz stale.nic nepomaha.

Tam 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.17 23:16
Tlak v hlave

Ze zacatku jsem mela pri tlaku pocit necitlive pokozky na hlave. Nyni jen nekdy, ale tlak je stale. Se stresem zatim nejde nic delat. Musim to nejak prezit, ale nevim jak. Mam take stavy na omdleni, nemohu se nadechnout a v noci nejmene 1× potnou kuru. Nejhorsi je vsak ta hlava. Muzete nekdo poradit, co s tim.Diky.

lasenorithagitana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.17 04:08

No chcy aby ste mi poradily nevim co tohle znamena ale nemuzu se stoho zbavit cejtim po tele kdiby pome lezli zivy brouci a silny tlaky hlave mam jak kdiby mi tekla studena voda hlave nevim coto znamena porate mi

Kiki21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.17 03:07

@EvaMi Ahoj a jak si na tom teď? Tlaky už nemáš nebo máš. Pokud ne co ti pomohlo kdyžtak mi prosím napiš na můj email ** mám ty sami potíže už 3 měsíce. :( :zed:

Edit admin - odstraněn kontakt

Kiki21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.17 03:10

@y-lang tak to jsme na tom stejně už to mám 3 měsíce a nevím co dělat nikdo z doktorů neví co mi je. :zed:

veslo76
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 15:24
Dr.House

Na co si to hraješ???Doporučuji návštěvu psychiatrie!!!

Kohelet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 11:51

Pálení, tlaky v hlavě může vyvolat borelioza. Umí se dobře maskovat, takže někdy jsou testy elisa pozitivní, jindy negativní. Taktéž test westernblot může mít smíšené výsledky. I detekce v likvoru bývá ve 30 % případů špatná. Pokud však chodíte od čerta k ďáblu a nic, tak bych se zaměřil na neuroboreliozu.

Eruska173
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.20 14:15
Tlaky v hlave

Dobrý deň, môžem sa spýtať ako to dopadlo s vaším problémom?

galenos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.20 20:01
Emoční tenze

S velkou pravděpodobností se jedná o emoční napětí, tedy cosi jako ustavičný stres (napětí, obavy, strach). Doporučuji návštěvu neuropsychiatrické ambulance, kde ustaví klinický nález a pravděpodobně nasadí slabá antidepresiva. Myslím si, že Lyrica nebo nějaké serotoninová (setralini) antidepresiva by to měla spravit. Efektivní byl Zoloft.

JT

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek