Bolest levé ruky a bolest na hrudi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Monaiiik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.16 11:15

Dobrý den, je mi 21 let a již 3 roky pracuji jako obsluha čerpací stanice, tudíž, stále sedím.. Poslední dobou, asi 3 měsíce mě pořád hrozně bolí hlava, motá se mi, mám závratě, pocity zmatenosti a brní mi levá ruka.. Vím, že bych si měla zajít k doktoru, ale chtěla bych slyšet i Váš názor.. Proto předem moc děkuji za jakoukoli odpověď..

Dalibor7
223 příspěvků 7.2.16 17:51

Příčin může být více, však jedna z nich může být i páteř.
Napište mi mail, pošlu pár rad, jak si můžete zkusit sama pomoct.

Monaiiik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.16 05:32

Dalibor7 : můj email ***

Editace adminem 11.2.2016 - odstranění kontaktu

Fat_shady1
1 příspěvek 28.4.16 14:44
Bolest pod levou lopatkou

Dobrý den, mám bolest pod levou lopatkou. Mám vys. krevní tlak na který beru léky a měla jsem i 24 hodinový měřič tlaku, po kterém mi lékařka řekla že nemusím mít strach z inferktu nebo moz. mrtvice. Už 20 let mám bolesti zad a dvě blokády jednu krční a hrudní. Občas mám i bolesti v zádech a vystřeluje mě to do prsou. Chtěla jsem se zeptat jestli tato bolest není od zad. děkuji za odpověď.

R.S.1984
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.16 21:20

Dobrý den chtěla bych se zeptat před týdnem jsem jela na pohotovost kvůli tomu, že mě bolelo od středu hrudi pod levé prso, dělali mi ekg a odběry a nic nezjistily. Další den jsem šla opět k doktorce poslala mě na rentgen plic a zase nic.Asi po třech dnech jsem šla opět na ekg a odběry krve a zase o. k..Ale teď mě ale bolí záda a brní mi levá ruka a na té hrudi mě bolívá pořád, ale už né celý den. Máte někdo taky takové problémy je mi 32 let Děkuji

Dalibor7
223 příspěvků 30.6.16 06:37

Máte to od páteře, respektive skříplí meziobratlový nerv.
Napište m do soukromé schránky(to je ta malá obálka u mého nisku)malovou adresu.
Zašlu vám návod, jak to uvolnit.

McMartin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 13:14
Bolest lopatky

Dobry den, uz par let me trapi bolest leve lopatky, ktera strili do leveho prsu bliz k podpazdi, casto mi lupe v krcni pateri a v te lopatce, netrpim ale zadnymi zavratemi, malatnosti ani zle mi nebyva, jen kdyz to streli do prsu tak citim takovy chvilkovy pocit uzkosti nebo spis leknuti, mam sedave zamestnani a to ridic kamionu a na doktory neni moc cas, muj email m*** kdyz poslete radu co s tim budu rad

Edit admin - osobní údaje

Pavel Trkan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.16 19:21

Prosím o navod co s tim.
Boli mě pod levou lopatkou a když se nadechnu v předklonu ta to bolí I v předu.
děkuji

M.dany
1 příspěvek 29.10.16 18:47
Buseni srdce

Dobrý den, mam už 3 roky problémy s busenim srdce blokace páteře mezi lopatkami, kolikrát mě zabrni ruce do prstu, je mi na omdlení, nekdy se mi špatně dýchá, už jsem prošla veškerá vysetreni a vše ok. pokazde mi lékaři řeknou že to je od stresu a paniky. vyskousela sem tejpovaci pásky chvilku dobre. nekdy ty stavy mám při větší zátěži v práci i se zadychavam.je mi 48 let. prosim. poradte. dekuji daniela

Duchmery
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 10:55

@Dalibor6
Zdravím všechny hledající, přesně to co popisujete tak mám a vzhledem k důchodovému věku se téměř denně loučím se životem, nějaká vyšetření byla a docela v pořádku…(?), tak hledám jinde a moc ráda bych se spojila s někým, kdo fundovně poradí, co s tím, jaké techniky, doplňky, cviky, mazání apod. Prosím dáte vědět? Myslím asi pana Dalibora…

Dalibor7
223 příspěvků 13.11.16 11:42

Napište mi mailovou adresu, ale nejlépe do soukromé schránky, to je ta malá obálka u mého nicku, na kterou kliknete a dál vás to povede samo.

Duchmery
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.16 13:07

Snažím se jak můžu, klikám dle návodu, ale nedaří se, nenapsal byste Vy na mou adresu? Nevím kde dělám chybku…

Dalibor7
223 příspěvků 13.11.16 17:24

Tak tu adresu napište sem, zkusím to stihnout použít, než ji admin smaže.

duchmery
2 příspěvky 13.11.16 17:31

Ano, zkoušela jsem to znovu, ale nepodařilo se to - ***

Edit admin - osobní údaje

duchmery
2 příspěvky 13.11.16 17:32

Koukám že to je s mezerou, tak to je špatně, bez mezery v masa. svobodova

monikamch
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.17 17:02
nedostatek kyslíku ?

Dobrý den, asi před měsícem jsem byla u lékaře s problémy s dýcháním… jako bych neměla dostatek kyslíku, musela jsem se zhluboka někdy nadechnout, protože jsem měla tu potřebu, a pocit, že bych se jinak udusila. bolelo mě na hrudi, modraly prsty… poslali mě na rentgen plic, tam něco našli a popsali to jako zhuštěnou kresbu na levé plíci, pak další odběry dodatečné a asi po týdnu mi volali že jsem prodělala černý kašel. 3 týdny atb. výsledky pak byly ok, i rentgen prý.. ale ty problémy mám pořád, s dýcháním, nedostatkem kyslíku jako by a bolí mě pod levou lopatkou… nevím, jestli se bát něčeho vážného, nebo je to jen jak se tady píše ten skříplý nerv, plotýnka a jak postupovat dále. díky za info Monika

Dalibor7
223 příspěvků 20.2.17 17:55

Každý, koho toto trápí může zkusit jednoduchý cvik na uvolnění páteře.
Splést ruce za zády, vydechnout, udělat hluboký předklon a ruce tlačit ke stropu.
Hezky se takto prokřupne hrudní páteř a třeba i zdravotně pomůže.

Nika_re
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.17 18:27
bolest v levé, horní části těla

Dobrý den! Je mi 28let, s ničím se neléčím, jsem rok a půl po porodu. Asi před třemi měsíci mi začali problémy, začalo to bolením levé ruky, jakoby v lokti a přeloktí, v klidu v noci, jakoby mě boleli „žíly“ či jak to popsat, taková tupá, táhlá bolest, že mě to i budilo… pak se k tomu přidalo občasné píchání na hrudi (v levo), kdykoli během dne, především pří hlubším nádechu, a tlak jakoby v oblasti srdce. Pak stejně táhlou tupou bolestí, jako v levé ruce, mě začalo pobolívat i levé rameno; a pod klíční kostí, bolest v rameni se stěhuje a mění i intenzitu, od mírného pobolívání do fáze, že skoro nejde ruka zvednout a zase zpět, léky na bolest (nalgesin, ibalgin) nezabírají. EKG nic neukázalo, jsem objednaná na ultrazvuk srdce, 24 hodinový měřič tlaku a Holter - ale to až za měsíc. Jsou dny kdy za celý den nic z toho nezabolí (jako třeba včera) a pak dny jako dnes je mi ještě nějak hůř, a ještě se mi k tomu přidala bolest hlavy a na lévé polovině obličeje (hlavně levá polovina čelisti) - nevím, jestli je to stav „abych jela otravovat“ na pohotovost - ani nevím s „čím“. Oba rodiče mi zemřeli mladí, a oba měli problémy se srdcem (maminka v 58letech - vrozenou vadu chlopně, tatínek v 59 - angina pectoris; rakovina plic). Bojím se, nevím jestli toto souvisí se srdcem, a nevím jak poznat kdyby to byl infarkt.

Děkuji za opověď! Nika

Bohous69
1 příspěvek 1.3.17 19:45
brnění rukou a levé lopatky

Ahoj, již delší dobu mám problémy s brněním rukou i nohou, zadní části hlavy a nepříjemné pálení pod levou lopatkou. Někdy mě ruce doslova bolí a jsou těžké, 3 týdny mám závratě a bolest hlavy a někdy těžkou spodní čelist..Před měsícem jsem prodělal ošklivou chřipku a měsíc ucpaný nos. Našli mi polypy v nose a ucpané dutiny. Zaléčeno kortikoidy, nos je volny, ale polypy zůstaly, čeká mě fess asi za měsíc. Byl jsem asi 4 x na pohotovosti a nic zvláštního neobjevili.CT i magneto hlavy a krční páteře v pořádku. Krevní testy taky v pořádku, nedělali mi tedy ještě boreliózu. Před asi měsícem jsem si hnul s bederní páteří, chodím na masáže, nahřívám infra a mažu olfenem, bolest mizí, ale není to stále ono. Občas mě chytne v noci záchvat, že mě začne tlačit v zádech, v tu ránu teplota, třes, tep snad 200 za minutu, toto trvá tak půl hodiny, pak to postupně zmizí. Beru léky na tlak, ten si pravidelně měřím, mám ho kolem 135/85,dále isoptin 240 mg na arytmii, pak betahystin na ty motanice, kortikoid ve spreji do nosu mometason a dobírám medrol. Nevím z čeho to může být, tlačí mě i lehce na hrudi.Je mi 47 let. Díky za nějakou radu.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek