Bezpečnostní skrytá kamera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vaclavkorinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 22:28
Bezpečnostní skrytá kamera

Jak do domu nainstalovat bezpečnostní kamery, které nebudou na první pohled poznat? Tedy ideálně tak, aby nikdo nevěděl, že v domě bezpečnostní kamery jsou?

Reakce:
Tomasjirinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.22 18:28

Pokud chcete mít v domě skryté kamery, tak je ideální koupit skrytou kameru, která je dokonale zabudovaná v nějakém předmětu. To znamená, koupit například skrytou kameru v nástěnných hodinách, kde nikdo nepozná, že je tam schovaná kamera. Taková kamera se pak může aktivovat i pohybem.

Nina 152214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.22 10:27

Kupte něco schovaného, co nevypadá prvoplánově jako kamera. Ale počítejte, že si připlatíte. Určitě bych se vyvarovala různým čínským fejkům. My jsme je kupovali do práce a po půl roce šly pryč a pořizovaly se nové kamery s kompletním zabezpečením objektu. ;-) Nakonec jsem ten projekt po bývalé kolegyni dotahovala já, takže o tom něco vím. ;-)

Vaclavkorinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 22:56

Jak tu píšete, tak ta skrytá kamera v nástěnných hodinách, se dá koupit kde a za kolik? To by se asi dalo hodně dobře takhle maskovat.

Tomasjirinek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.22 20:25

Skrytou kameru v nástěnných hodinách koupíte za 4200 korun. Já jsem je objednával z internetového obchodu https://www.1obchod.com/…kamerou.html Mají tady mnohem více věcí z hlediska špionážní techniky. Doporučuji se určitě pořádně podívat, třeba najdete i jiný předmět, který by se vám hodil z hlediska umístění.

Váš příspěvek