Běhání na běhacím pásu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martajilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 23:22
Běhání na běhacím pásu

Pomáhá vám běhání na běhacím pásu doma k rychlejšímu hubnutí? Jakou máte prosím zkušenost s hubnutím na běhacím pásu?

Reakce:
Nataren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.22 13:18

Podle mě záleží na jaké váze jste a v jaké formě. Protože ono stačí začít i samotnou chůzí a postupně zrychlovat a výsledky se dostaví. Samozřejmě je k tomu třeba upravit i jídelníček.

Radkaradyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 23:13

Mohu se podělit o svojí zkušenost, koupila jsem si běhací pás a postavila jsem si ho do obývacího pokoje. Mám tam televizi a díky tomu na něm pravidelně cvičím, protože u toho mohu sledovat co mám ráda. Cvičím na tom díky tomu pravidelně. Běhací pás jsem si vybrala pomocí nákupního rádce, který jsem našla na stránkách obchodu, kde mají i profi vybavení do posiloven.

Valounek5421
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.22 10:13

Každý pohyb je zdravý, já bych ale osobně šla spíše cestou běhání v přírodě a venku. Už jen kvůli tomu, že si zvětšíte kapacitu plic díky tomu, že budete dýchat čerstvý vzduch. Kupte si třeba náramek na běhání a nějakou rychlou nabíječku, třeba tuhle https://www.mibandshop.cz/…i-mi-band-4/ ať vás nelimituje dlouhé nabíjení a můžete vyběhnout. :) A doporučuji vyrazit někam za město nebo na vesnici. :)

Martajilkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 16:32

Já chci běhací pás proto, že na to mám čas jedině večer a to rozhodně nechci běhat nikde ven. Přes den jsem každý den v práci a dělám dlouho. Proto bych chtěla něco na pohodlí domova. Kde jste ho tedy prosím kupovala?

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 00:05
Běhání

Ahoj, mně osobně se na běžícím páse běží lépe, než veku. Venku mě hned píchá v boku, ale na páse uběhnu několik Km bez problémů. Opravdu nevím, čím to je. Teď jsem si koupila krásné nové běžecké boty na tomto eshop second handu: https://www.onlinesekac.cz/. Už se moc těším, až je vyzkouším! :-)

Radkaradyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 22:13

Potom mohu doporučit se podívat na nákupního rádce obchodu https://www.fitham.cz/…-bezecky-pas , kde jsem běhací pás koupila. Vybrala jsem si podle těchto rad perfektní běhací pás https://www.fitham.cz/…s-pioneer-r7 , se kterým jsem opravdu spokojená. Mají dopravu po celé republice zdarma.

Váš příspěvek