Oblečení na běhání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanyka1
5 příspěvků 26.10.11 09:35
Běhání

Ahoj do davu, chci zacit behat. Mam si na to poridit nejake specialni obleceni nebo bude stacit tricko a teplaky. Kdyztak mi neco doporucte. Dekuji.

Reakce:
Martin8
26 příspěvků 26.10.11 11:34

Ono je v podstatě jedno, v čem běháte, důležitá je ta fyzická aktivita, kterou při tom provádíte.

Gábina333
1 příspěvek 10.1.12 14:46
běhání

Ahoj..jako je jedno v čem běháš..no je a není. Třeba kvalitní oblečení na to určené je přizpůsobené více potu , lepe drží apod. Jako třeba pro začátek stačí obyč…já jsem taky začínala s normálníma teplákama a tričkem na doma…ale postupně jak jsem se do toho dostala a běhala opravdu pravidelně, tak jsem si pořídila kloudné oblečení značkové:)

Pomeranc5
1 příspěvek 16.1.12 11:01
běhání

Ahoj, no je fakt, že asi je jedno v čem běháš,ale na čem záleží jsou boty…ale jestli si potrpíš na značkové oblečení, doporučuji Rogelli…super značka a je cenové dostupná, nijak předražená. :mavam:

Kudlicka
2 příspěvky 24.1.12 09:41
běhání

Ahoj. Já běhám taky ve značkovém…každej je spokojenej s něším jiným..někomu stačí obyčejné tepláky…někomu ne. Já třeba taky chci značkové..protože je fakt, že je tolépe přizpůsobené potu…když si vemete normální tričko, tak je docela nepříjemné tam mít pak kruhy :D apod…Já mam nejvíc oblečení od Rogelli..pak něco od Alpine pro a boty od Nike .)…ted si chci kupovat nové kalhoty..a mám vyhlídlé tyto :

Evuse5
3 příspěvky 27.1.12 09:26
běhání

tyto? :D chybí ti link…ale on mozna sem nejde přidat kůli reklamě.. :/
Já jsem taky pro značkové oblečení…když už se člověk něčemu věnuje, tak má do toho dát všechno…a i ten pocit, že máte na sobě něco lepšího, než jen tepláky z domu, které se za chvíli propotí skrz na skrz :jazyk:
Tak hodně zdaru do začátků s běháním.....

Lucinka28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.12 16:00
Špičkový legíny

:) Ahoj, zkuste oblečení od značky Dragonfly. Je teda primárně vyráběné a určené na Bikram jogu, ale používám jejich legíny i na běhání. Jsou dokonale elastické, nestudí mě a hlavně nemají žádné tvrdé svy a gumu v pase. Fakt naprosto suprový. Nejsem teda žádná extremistka, ale na to moje běhání po parku jsou víc než dobrý :-) Nevím, jestli se smí do diskuse vkládat odkazy, tak stačí, když do seznamu napíšete „Dragonfly“ a máte je hned na prvním místě.

Lucinka28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.12 16:01
Dragonfly

Jo a to nejlepší je, že to je česká značka, to jsem teď vyčetla u nich na shopu, takže posílají z Čech.

Leniccka8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.21 22:56

Byla jsem vždy trochu lenoch, ale korona mě naučila sportu. Zatím jsem měla tepláky a staré triko, protože jsem si myslela, že mě to brzo přestane bavit. Teď mě to už opravdu chytlo, tak bych k tomu chtěla i kvalitnější oblečení. Můžete mi poradit, které oblečení na běhání by bylo dobré?

barbokabar
41 příspěvků 19.5.21 06:51

Já běhám v oblečení z Decathlonu:-)

Olinka Linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 21:12

Když chodíte běhat, tak berete nějaky hořčík? nebo neberete vůbec nic?

Lenkamoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 01:48

Na běhání mám teda opravdu nejraději dobře padnoucí legíny, sportovní podprsenku a top. Pokud je chladněji tak to stejné, ale nahoře ještě mikinu. Musíte si hlavně koupit dobře padnoucí vrch i spodek, který vás nebude omezovat v pohybu.

Olinka Linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.21 13:12

Kde jste si vybavení kupovala? Máte něco dražšího nebo normálního?

Lenkamoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 14:15

Když jsem si oblečení na sport vybírala, tak jsem opravdu řešila hlavně kvalitu. Proto jsem vybírala a objednávala z obchodu trendly.cz, kde prodávají kvalitní věci z kvalitního materiálu. V obchodě navíc můžete dostat 100 Kč slevu na první nákup.

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 23:17

No, já si chtěla pořídit nějaké levnější kalhoty na běhání a tak jsem šla spíše cestou nějakého sekáče a tak jsem si je pořídila z této stránky zde - https://www.onlinesekac.cz/…kalhoty/c-15 a maximálně mi vyhovují… Ono není vůbec třeba na ty běhy něco kvalitního že jo :) Nebo jako v rámci možností.

vranovahanka111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.21 12:39

Ahoj, mám dotaz spíš na holky. Co nosíte na běhání? Normální kalhoty nebo legíny? Já momentálně teda kalhoty, protože nic jiného nemám, ale říkám si jestli by nějaké dámské legíny nebyly lepší volba. A ještě jeden dotaz. Dají se na běhání využít normální legíny, nebo si musím koupit speciálně nějaké na běhání? Díky moc.

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.22 21:59

Z jakého materiálu by tak legíny na běh měly být, aby co nejvíc vydržely?

Annapatrakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.22 00:31

V poslední době hodně přemýšlím o koupi běhacího pásu. Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo náhodou zkušenost s jeho výběrem? Podle čeho vybrat kvalitní běhací pás?

Lenkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.22 12:10

Musíte se soustředit hlavně na nosnost běhacího pásu a za sebe doporučuji se dívat i na šířku pásu. Koupila jsem si domů běhací pás přes půl rokem a od té doby běhám pravidelně. Docela dobře se mi na tom daří hubnout

Annapatrakova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.22 23:14

Za kolik jste koupila dobrý běhací pás? Můžete mi poradit s jeho výběrem prosím?

Lenkamalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.22 23:57

Koupila jsem kvalitní běhací pás jen za 28 tisíc, a to přesně tento model https://www.fitham.cz/…-t500i-elite Pokud by jste si nevěděla rady, jak se vybírá kvalitní běhací pás, tak za sebe mohu poslat https://www.fitham.cz/…-bezecky-pas Hodně mi to s výběrem pomohlo, protože jsem pak hned věděla co je vlastně při výběru důležité.

terinatorrrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.22 01:55

Co třeba nosíte na běhání na pozim/jaře když ještě není takové teplo? Já teď na jaře trochu experimentovala a právě na běhání se mi dost osvědčilo takové outdoorové oblečení, které mám z https://www.protrek.cz/…ve-obleceni/ Normálně si ho beru spíš na různé túry, které pořádáme, ale na běhání je vlastně taky super.

Váš příspěvek