Bechtěrovova choroba a vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andrea222333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.11 12:11
bechtěrovova choroba

Dobry den, chtěla bych se zeptat jak můžu nechat vyšetřit svou dceru na Bechtěrovovu chorobu. Už dlouho má bolesti zad v bederní oblasti a další příznaky této choroby. Lékaři si už neví rady tak jsem se rozhodla to vzít do vlastních rukou. Děkuji Andrea

Reakce:
Bašková L.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.12 11:38
Reakce

Ahoj, určitě si nechte udělat rentgen páteře, pánve a kyčlí, mě na to poslal revmatolog a zjistil mi vysoký stupen u všeho. Taky z krve se toho odně pozná ale myslím že nejdůležitější je rtg.

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.18 15:43
Řešení je tam, kde ho doktoři nehledají.

Bez vyřešení skutečné příčiny Bechtěrevovy nemoci nepřináší aplikace kortikoidů ani jiné léky trvalé výsledky. Příčinou vzniku této nemoci jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující zánětlivé autoimunitní reakce těla, které napadají a poškozují naše vlastní tkáně. Konkrétně u Bechtěrevovy nemoci to vede k poškození páteřních obratlů a kloubů. Příznakem těchto poškození jsou bolesti zad, kříže, kloubů, krku, noční bolesti, ranní ztuhlost a zánět duhovky. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si Bechtěrevovu nemoc sami trvale odstranili a nemusili chodit další roky s bolestmi po doktorech, aniž by to někam vedlo. Kontakt 608 155 338.

Váš příspěvek