Batoh pro kluka prvňáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samsara77
15 příspěvků 23.8.21 17:14
Batoh pro kluka prvňáka

Ahoj všichni, školní rok je tady a my ještě nemáme batoh :( Poradíte prosím, kde ještě mají větší výběr a kvalitní batohy?

Reakce:
Evča J.
107 příspěvků 24.8.21 22:30

Ahoj, batoh koupíte ještě na eshopu Zdravý Batoh. Mají fakt velký výběr batohů a mají je skaldem. Navíc je mají krásné!

Samsara77
15 příspěvků 25.8.21 22:19

@Evča J. Moc díky za tip na Zdravý batoh! Hned jsme si batoh vybrali a objednali :) Navíc ho doporučují i na jiných portálech - ten Active AIR FLX, je to světová novinka, tak proč kupovat nějaké starší řady :)

Kajkulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 23:49

Za mě má velmi kvalitní batohy značka baagl. Jsou lehké, mají spoustu kapsiček a hlavně mají ergonomicky řešená záda, což je u dětí velmi důležité.

KristyHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.21 21:16

Syn jde do 3. třídy takže mu chci koupit nový batoh a taky se mi právě zamlouvá tady ta značka, mají super hodnocení, takže na něj dám a objednám mu ho.

Kajkulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 11:51

Tady od té značky se mi podařilo komplet vybavit syna a set co jsem mu koupila vypadá velice dobře, tak uvidíme jak dlouho mu vydrží :) https://www.baagl.cz/…ubic-nasa-1/

Váš příspěvek