Barvení vlasů - šediny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucikluc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.21 22:00
Barvení vlasů - šediny

Jak často si kvůli šedinám barvíte vlasy? myslíte si, že si mohu vlasy ještě nějak zničit barvením?

Reakce:
terezpedro
81 příspěvků 3.2.21 10:51

Barvím podle odrostu tak jednou za půl roku, ale teď mám teda delší rozestup, protože chodím do salonu a je zavříno, no moc hezky se na vlasy teď nedívám, odrost šílenej.

Petrakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.21 18:51

Také jsem si chodila do salonu podle odrostů pravidelně barvit. Kamarádka pak přišla s přípravkem do vlasů, který ji vrátil přírodní barvu vlasů bez barvení. Je to přírodní tonikum, které perfektně funguje.

baboroma
72 příspěvků 4.2.21 12:45

Já chodím akorát na melíry ke kamošce, takže naštěstí vypadám k světu i teĎ :D

Lucikluc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 21:15

Jak to může fungovat? je to nějaký přípravek, který mi natrvalo vrátí přírodní barvu vlasů?

Petrakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.21 15:36

Jedná se o přírodní tonikum do vlasů GR-7, které můžete koupit ze stránek gr7.cz. Jedno balení se dá koupit už za tisíc korun. První balení se aplikuje pravidelně 2 x denně. Další už potom stačí jednou týdně.

Feeriinaa
63 příspěvků 11.2.21 19:05

Myslím že pokud si vlasy barvíš tak je ničíš tak jako tak, ale myslím si že na šediny je dobrý melír když to jde, odrost pak není zas tolik viditelný a nemusí se vlasy barvit tak často

Váš příspěvek