Barva na šediny ve vlasech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabcakgab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.21 00:08
Barva na šediny ve vlasech

Jakou barvu mi prosím pěkně doporučíte na šediny ve vlasech? Co vybrat?

Reakce:
Jirinabohacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.21 20:25

Jste určitě přesvědčená, že chcete používat barvu? Já jsem objevila na šediny super věc, a to přírodní tonikum do vlasů, které dokáže při pravidelném používání vracet přírodní barvu vlasů. A pokud ho budete opravdu pravidelně používat, tak vám tu přírodní barvu vlasů dokáže i udržet.

Gabcakgab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 23:43

Poraďte mi prosím, kde bych to tonikum mohla sehnat? Určitě bych do toho šla, protože mi to opravdu vadí. Kdybych měla zpátky svoji přírodní barvu vlasů, tak bych byla opravdu hodně šťastná.

JanekRub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 09:20

Taky by se mi hodilo něco na šediny. Měnili jsme teď v domě všechny nerezové komíny a ty starosti s tím bych fakt nikomu nepřál. Dělám správce SVJ a nekecám, že jsem si objevil během léta první šediny, které jsou beztak z toho. :/ Takže kdybyste poradili nějakou fajn vodičku, tak budu moc rád. :)

Jirinabohacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 23:13

Proti šedinám perfektně funguje přírodní tonikum do vlasů https://www.gr7.cz/proti-sedinam1 Doporučuji se podívat na jejich stránky, kde se jednak dá koupit, ale také tam najdete fotky lidí před a po aplikaci.

Váš příspěvek