Autoaugmentace prsů a liposukce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela224468
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.21 14:08
Autoaugmentace prsů a liposukce

Ahoj, přemýšlím o zvětšení prsů vlastním tukem. Byli jste někdo? A kde?…Jaký to bylo? Jaký je pocit po? Necítí třeba člověk, že ta prsa nejsou „jeho“, nebo nějaké bolesti, nepříjemné pocity třeba rok po operaci? Vydrželo to? Díky moc za všechny zkušenosti, i ty, které jsou negativní ( ty většinou totiž na webu nejsou)… :mavam: :mavam:

Reakce:
Markettnavratilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 15:21

Já uvažuji o zvětšení prsou už opravdu hodně dlouho, protože jsem s nimi nespokojená. Čekala jsem, až budu mít po dětech a třetí už opravdu neplánujeme. Vydrží mi upravená prsa dlouho pěkná nebo půjdou po letech zase dolů?

Lenic22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 14:20

Prsa mám upravená už skoro dva roky a pořád vypadají skvěle. Žádná jizva není vidět a jsem s tělem opravdu spokojená. Naprosto vám rozumím, že to není nic příjemného a člověk s tím chce něco udělat. Vybrala jsem si kliniku, kde používají kvalitní implantáty, a za dva týdny jsem měla nová nádherná prsa.

Markettnavratilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 23:28

Kde jste si tedy nechala prsa upravovat prosím?

Kornelka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 09:14

Předpokládám že v Perfect clinic:-)))) A vše najdete na jejich stránkách:-))

Lenic22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.21 14:18

Ano, prsa jsem si nechala upravovat v perfectclinic.cz, protože u nich používají implantáty, které jsou schválené i v USA. Tam mají mnohem přísnější podmínky. Jsem se zákrokem velmi spokojená.

Váš příspěvek