Aukce s MM reality názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beranka01
20 příspěvků 6.5.21 17:24
Aukce s MM reality názory

Preji hezky den…Chtela bych se svami pobavit a zjistit co si myslite o aukcich, ktere ted rozjizdeji MM reality…Docela me to zaujalo, vzhledem k tomu ze vlastnime rodinny dum po rodicich, ktery uz ma dost za sebou a planujeme ho prodat…Furt to tak nejak odkladame protoze za to chceme co nejlepsi nabidku logicky, ale investovat se nam do nejake rekonstrukce nechce…Tohle by podle me mohlo mit lepsi efekt, kdyz ti lidi budou prihazovat a cena by se mohla dostat v celku mnohem vys…je to ted myslenka se kterou si docela pohravam, tak by me zajímalo co si o tom mysli i nekdo jiny…Jana

Reakce:
TerezaMeil8
82 příspěvků 6.5.21 17:59

Ahojky tak já si myslím, že prodej v aukci v dnešní době je fajn. Nemovitost získá větší cenu.

Lejlissa
42 příspěvků 6.5.21 19:23

Prodej formou aukce mi přijde jako zajímavá nabídka. Osobně bych do toho klidně šla.

AmalyLove
67 příspěvků 6.5.21 20:07

Tak když máte co prodávat tak bych MM reality klidně kontaktovala. Teď vyšel i dobrý článek na idnesu ohledně těch aukcí https://www.idnes.cz/…onomika_mato ;)

milka7
80 příspěvků 6.5.21 20:19

Já si myslím, že když chcete aby byli spokojené obě strany jak kupující tak prodávající tak je to férový obchod a vzhledem k tomu kde se ty dnešní ceny pohybují tak máte při té aukci alespoň jistotu, že neprodáte pod cenou.

Beranka01
20 příspěvků 7.5.21 20:06

Já si právě taky říkám…

VlastičkaL.
53 příspěvků 7.5.21 22:46

Aukcí se nemovitosti a nejen to prodávají už delší dobu, takže si myslím kdyby to nefungovalo tak do toho ty lidi nepůjdou. Za zkoušku nic nedáte.

MochomurkaA
55 příspěvků 8.5.21 10:49

Čau, ja osobně mám s mmreality zkušenost. Prodavali jsme s nimi byt a všechno šlapalo jak má. Sama teď sleduju ty jejich aukce a upřímně bych to sama tehdy zkusila, protože některé ty nemovitosti se prodají za fakt hezky peníze. A když máte co prodávat, tak proč do toho nejít.

Mirka211
85 příspěvků 8.5.21 19:07
@Beranka01 píše:
Preji hezky den…Chtela bych se svami pobavit a zjistit co si myslite o aukcich, ktere ted rozjizdeji MM reality…Docela me to zaujalo, vzhledem k tomu ze vlastnime rodinny dum po rodicich, ktery uz ma dost za sebou a planujeme ho prodat…Furt to tak nejak odkladame protoze za to chceme co nejlepsi nabidku logicky, ale investovat se nam do nejake rekonstrukce nechce…Tohle by podle me mohlo mit lepsi efekt, kdyz ti lidi budou prihazovat a cena by se mohla dostat v celku mnohem vys…je to ted myslenka se kterou si docela pohravam, tak by me zajímalo co si o tom mysli i nekdo jiny…Jana

Podle mě je to pro kupujícího i prodávajícího dobrý obchod.

Veruunkaa6
117 příspěvků 10.5.21 10:05
@Beranka01 píše:

Tak my teď řešíme to samé. Už jsme m&m reality oslovili a chceme dát naší chalupu do aukce.

Marosi
25 příspěvků 10.5.21 15:30

@Beranka01 Tak jestli se zajímáte o tu aukci, tak doporučuju se podívat zpětně na tu co MM reality vysílaly online. Vypadá to fakt dobře.

Martin122334
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.21 00:23

Ahoj, pokud je na nemovitost více zájemců, tak aukce, neboli prodávají si vyhraňuje právo prodat nejvyšší nabídce, tak probíhá vždy. Akorát se o tom tak nemluví. Radši se zamyslete kolik z té akce si MM berou provizi. Mě to připadá že jim jde o to začít levně vyvolat aukci a pak z toho vytriskat co nejvic pro sebe, myslím že si berou 32%, což je raketa. Jak říkám pokud je o nemivitost zájem, tak aukci dělá každá schopná realitka.

veorinka
106 příspěvků 12.5.21 10:05
@Beranka01 píše:

Já jsem v aukci už prodávala, ale nejednalo se o nemovitost. V tomhle směru je to podle mě super, můžete dosáhnout fakt hezký ceny.

miladae
80 příspěvků 18.5.21 09:44
@Martin122334 píše:
Ahoj, pokud je na nemovitost více zájemců, tak aukce, neboli prodávají si vyhraňuje právo prodat nejvyšší nabídce, tak probíhá vždy. Akorát se o tom tak nemluví. Radši se zamyslete kolik z té akce si MM berou provizi. Mě to připadá že jim jde o to začít levně vyvolat aukci a pak z toho vytriskat co nejvic pro sebe, myslím že si berou 32%, což je raketa. Jak říkám pokud je o nemivitost zájem, tak aukci dělá každá schopná realitka.

Tak já si myslím, že když získají peníze na víc, tak to za to stojí. Viděl jste nějakou tu jejich aukci? Mě osobně to přijde minimálně zajímavé, mají vlastní studio a ty aukce vypadají dobře.

Kraska5
32 příspěvků 19.5.21 10:26

@Beranka01 Já jsem v pátek sledovala tuhle aukci https://www.youtube.com/watch?… , a ten byt v truntově se zvednul pěkně.

Leeniska
26 příspěvků 20.5.21 09:18
@Kraska5 píše:
@Beranka01 Já jsem v pátek sledovala tuhle aukci https://www.youtube.com/watch?… , a ten byt v truntově se zvednul pěkně.

Tak ty dvě aukce se povedly hezky. Každé navýšení je super.

VálečeKk
31 příspěvků 24.5.21 16:35

Pro mě jsou aukce taková zábava. Ještě jsem teda nepřihazoval na nemovitost, tam se to točí kolem jiných peněz, ale v jiném duchu to je pro mě jistý adrenalin.

barbokabar
37 příspěvků 25.5.21 19:59
@VálečeKk píše:
Pro mě jsou aukce taková zábava. Ještě jsem teda nepřihazoval na nemovitost, tam se to točí kolem jiných peněz, ale v jiném duchu to je pro mě jistý adrenalin.

V tom s vámi souhlasím. Je zajímavé kam se až se může cena dostat že?

Beranka01
20 příspěvků 26.5.21 14:16

Ty jo jsem ani nečekala, že se vás tady tolik vyjádří. Super. Každopádně jsme MM reality už oslovili a zkusíme tu aukci. Když ty jejich aukce sleduji tak to podle mě minimálně za zkoušku stojí.

olaolae
29 příspěvků 2.6.21 10:17
@Beranka01 píše:
Ty jo jsem ani nečekala, že se vás tady tolik vyjádří. Super. Každopádně jsme MM reality už oslovili a zkusíme tu aukci. Když ty jejich aukce sleduji tak to podle mě minimálně za zkoušku stojí.

Tak to když si vzpomenete tak dejte vědět jak jste dopadla. Mě osobně to přijde taky jako dobrá myšlenka zkusit prodej takhle. Na víc s MM reality jsem v minulosti spolupracovala a nebála bych se, že se o tu vaši nemovitost nepostarají. My jsme taky prodávali, ale je to už cca 6 let zpátky.

Beranka01
20 příspěvků 24.6.21 11:52

Tak aukci už máme za sebou. Bylo to zajímavé a jsem ráda, že jsme do toho šli protože cena byla na konec vyšší než jsme vůbec očekávali.

NIna090
22 příspěvků 22.7.21 11:31

Já jsem díky aukci od MM reality vyhrála peníze v tipovací soutěži. Poprvé v životě jsem něco vyhrála a ještě takovou částku. Jsou super.

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.21 14:05

Asi by mi nevadila tak ta aukce jako spíš to, že jde o MM reality. Co jsem o nich tak četla různé články tak mi nepřijde, že by působily tak důvěryhodně. Navíc tady na chrudimsku jsou ty jejich makléři při nejmenším hodně pochybní a občas i dost podivní lidé. Buď to jsou takoví přestárlí strejdové nebo mladý frajer v půjčeném saku, který vás školí o tom, jak to na světě chodí. :)

barbokabar
37 příspěvků 19.8.21 12:45

Tak jsme akorát s MM reality prodali byt a za nás na jedničku. Po celou dobu nás makléř kontaktoval a informoval o tom, kde a jak propagují naší nemovitost, kolik je zájemců. My sami jsme mohli vše sledovat. Na víc dokázal cenu zvýšit, takže pro nás je to jednička.

Váš příspěvek