Atopický ekzém v oblasti obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
viktorii
2 příspěvky 11.6.18 10:56
Atopický ekzém v oblasti obličeje

Dobrý den, mám velice vážný problém a to atopický ekzém. Objevil se mi na rukou a na obličeji, tak se chci zeptat, jestli nemáte zkušenost s nějakou šetrnou mastičkou či krémem, kterou bych mohla použít pravě na obličej a pokud možno bez kortikoidů. Diky

Reakce:
Jolčouš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.18 21:54

Zkus Neo phytiol od rosen pharmy, já mám ložiska ekzému na rukách a tohle je jedno z mála po čem se mi to zlepší

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.20 22:24

Ahoj, jestli mohu doporučit něco, co zabralo mě na atopický ekzém, tak to, konkrétně v mém případě vyřešila CBD mast ze stránek, na které je odkaz zde . Zprva jsem byla docela skeptická, ale po několika týdnech užívání mě to přesvědčilo :)

kometaH
110 příspěvků 2.10.20 13:56

Bez kortikoidu úplně nevím jestli ti to zmizí, já to vždycky mazala kortikoidy dokud to nezmizelo, a až pak jsem si koupila nějaký krém kterým jsem se to jenom snažila udržovat

Hanajandova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 13:11

Řešila jsme problém s ekzémem a pomohlo mi, když jsem na radu kamarádky začala pravidelně užívat CBD olej https://www.cbdcko.cz/…rum-10-10ml/ Nejen, že jsem se zbavila konečně ekzému, ale také se mi po tom daleko lépe spí

JarkulkaHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 21:41

Ekzému se jde zbavit i bez kortikoidů akorát to chce trpělivost a opravdu je to běh na dlouho trať. U dcery nám to trvalo skoro rok než jsme narazily na tu správnou péči pomocí které to šlo pak poměrně rychle.

RomanaKosková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 23:29
@JarkulkaHory píše:
Ekzému se jde zbavit i bez kortikoidů akorát to chce trpělivost a opravdu je to běh na dlouho trať. U dcery nám to trvalo skoro rok než jsme narazily na tu správnou péči pomocí které to šlo pak poměrně rychle.

Mohla bych se prosím zeptat co vám pomohlo?

JarkulkaHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 09:44

Potom, co jsem přestala dcer mazat kortikoidy, tak jsem přešla na šetrnější péči, a to topicrem. Moc jsem od toho nečekala. Je to nejlepší, protože člověk pak není tolik zklamaný, ale v tomto případě jsem byla mile překvapená. Nejhorší ekzémová ložiska, které měla zarudlé, tak začaly světlat, ale co byl úplně největší úspěch bylo to, že dceru krémy ani sprchový gel od nich neštípal.

Váš příspěvek