Atopický ekzém a suchá kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jasmina66
21 příspěvků 25.5.21 20:01

Podívejte se na www.cannacare.cz mají k výběru spoustu přípravků s konopím. Jsem spokojená s kapkami CC Drops s CBD 15%.

nikica2
68 příspěvků 26.5.21 14:09

Jedná se o konopí, není to nějak návykové, nemůže být ovlivněna pozornost?

Jasmina66
21 příspěvků 27.5.21 11:07

CannaCare má přípravky certifikované. Jsou vyráběné pouze z přírodních látek, a použité kanabinoidy jsou legální a bez omamných účinků, jsou vyráběné v České republice ve špičkových laboratořích BIOCEV.

Marusaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 15:04
Atopický ekzém na obličeji

Ahojte. řešil tu už někdo atopicky ekzem na obličeji? Pomohl vám některý ze způsobů o kterých se píše tady https://www.vaseplet.cz/…na-obliceji/ ? Nebo něco jiného? Nikdy jsem nic takového na obličeji neměla, tak si moc nevím rady.

Maruuska33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.21 21:42

Ahoj, ja jsem na suchou kuzi pouzival Kosmetikomat a mam s tim skvele zkusenosti, opravdu mi to zabralo.

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.21 20:43

Nemáte zkušenost s topicremem? Zajímalo by mě jestli ty jejich sprchové gely a mastičky neštípou?

Alipenka
26 příspěvků 17.10.21 11:07

Zdravím, jak začalo chladné počasí - hrozně se mi zhoršil ekzém, nevypadá to vůbec dobře :( Doporučíte mi, čím to rychle spravit? Čím se promazáváte?

Evča J.
115 příspěvků 24.10.21 21:21

Ahoj, výborný je Topicrem, moc ho doporučuji! Značka je výborná, krásně hydratuje a nedráždí.

JarmilkaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.21 11:21

Od toho topicremu by jste mi doporučily co na hodně suchou pokožku?

Evča J.
115 příspěvků 28.10.21 22:35

Doporučuji tuto řadu na hodně suchou pokožku https://www.topicrem.cz/…pece-o-telo/ Topicrem má výbornou konzistenci, je příjemný, opravdu výborně hydratuje a pokožka je po něm fakt hebká.

Alipenka
26 příspěvků 30.10.21 23:36

Moc díky za tip na Topicrem. Trochu jsem pátrala na internetu a značku si všichni moc chválí, takže jsem si hned Topicrem objednala.

DarkaStart
55 příspěvků 31.10.21 23:03

Holky jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila a Topicrem určitě vyzkouším. Co jsem četla, měl by být fakt dobrý.

JarmilkaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.21 22:28

Nevíte jestli když se obrátím na ten jejich email, takže by mě nasměrovali na to jakou řadu vzhledem k mému stavu kůže vyzkoušet?

Lenkaplasilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 13:10

Na ekzém, který jsem měla na opravdu velké části obličeje mi pomohlo užívání CBD v oleji z konopí https://www.cbdcko.cz/…rum-30-10ml/ Nedám na to dopustit, protože nic před tím mi tolik nepomohlo.

Adina300
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 18:04

Určitě nebude. Měla jsem ložiska ekzému hodně škaredá, zarudlá a ani tam mě ani to jejich mýdlo ani krém neštípal

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 15:41

Když bych chtěla zkusit něco od toho topicremu, tak když mám ekzém a celkově velmi vysušenou pokožku, tak jakou tu řadu bych měla vzít?

Adina300
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 22:14

Nevím jakou máš pokožku nebo problém, ale zkus jim napsat na maila a oni ti poradí, sestra se na ně taky obrátila, protože nevěděla, co z toho je nejvhodnější pro její malou :) www.topicrem.cz

HadekTana
17 příspěvků 1.12.21 03:23

Mně pomohá kosmetika s ureou

Marianna636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 15:55
@Adina300 píše:
Nevím jakou máš pokožku nebo problém, ale zkus jim napsat na maila a oni ti poradí, sestra se na ně taky obrátila, protože nevěděla, co z toho je nejvhodnější pro její malou :) www.topicrem.cz

Děkuji moc, tak jsem jim napsala dotaz a dostala jsem odpověď takže už mám kosmetiku doma a už po prvním promazání. Co se mi líbí nejvíc, že pokožka vydrží dlouho hydratovaná a nešupinatím.

LenkaPruhova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 21:50

Můžu se zeptat jestli ty krémy od topicremu neštípou?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek