Anální fisura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marmale 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 09:21
Anální fisura

Dobrý de, prosím o radu.
Je mi 22 let. V prosinci 2015 se mi udělala řitní trhlina, v červnu 2016 jsem s ní byla, po předchozí neúspěšné léčbě, na operaci. Pár měsíců byl klid a teď se vrátila.(pozoruji cca 2 měsíce) Mám pocit, že je to o mnoho horší než před tím. Je to jako bych měla mezi půlkama modřiny, které bolí neustále, nejen po stolici. Vím o koupelích, promazávání, umývaní po každé stolici. Ale jelikož někdy jdu " na velkou" i v práci, tak tady ta možnost není. Co s tím? Na další operaci jít nechci, ale jak říkám, po každé tu péči nemohu udělat takovou, jakou bych chtěla. Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Pesouk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 16:18
Rada nad zlato

Měl jsem obdobné potíže a vyzkoušel snad vše (Factu, Preparation H,…) a nic. Někdy byli bolesti při a po vyprázdnění šílené. Problém trval několik týdnů.
Stoprocentně mi pomohla jednoduchá věc - dostatek vody (1,5 - 2,0 l denně),ráno a večer malou lžíci PSYLIA (vláknina 98% z indického jitrocele-stojí cca 70.-Kč) a menší úprava stravy-maso a uzeniny jsem nevynechal, jen trošku omezil a přidal brokolici, kysané zelí apod.
Klepu na dřevo - problém ustoupil po třech dnech.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu