Alopecie areata - diskuze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Dominikavasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 22:13

To je jedna možnost, další možnost je to neřešit a poslední asi podle mého názoru nejlepší je vyzkoušet tonikum do vlasů, které je přírodní a dokáže vlasům vrátit jejich přírodní barvu.

Violetta85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 19:13

Nikdy jsem o tom neslyšela. Můžete mi říct, kde to dělají? byla jste na tom u kadeřnice?

Acrylát
539 příspěvků 23.1.21 11:35

Během pěti let se mi vytvořilo na kebuli toto. Nevíte někdo co s tím? Doktoři nevědí. Viděla jsem v televizi pořad o tom, jak nějaká dermatoložka z Prahy napichuje do pokožky hlavy injekce. Nemáte někdo zkušenost? Nosím příčes, který nikdo nepozná, ale stejně((((((

Dominikavasova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 15:49

Podívejte se na stránky výrobku gr7.cz, je to přírodní tonikum do vlasů, které jim dokáže vrátit přírodní barvu v případě pravidelné aplikace. Já jsem s tím opravdu moc spokojená. Neměla jsem strach si ho koupit, protože nabízí i možnost vrácení peněz v případě, že přípravek nebude fungovat. Mají tam i fotky lidí, kteří ho používají a je tam vidět, jak jim to dokázalo pomoci s šedinami.

Janaaaa++Brno
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 10:32
Alopecie

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh..u mě vše začalo asi kolem 22 roku, když jsem studovala vysokou školu. Nejprve se mi objevila lysina nad uchem. Praktická lékařka mi udělala odběry a zjistila sníženou funkci štítné žlázy. Vlasy mi brzo zase zarostly. Od té doby se to už několikrát opakovalo, v cyklech cca po 2 letech. Vždycky to bylo o něco horší…Měla jsem alpicort, doplňky stravy, dusík, teď jezdím do Prahy na difencypron, ale poslední dobou se mi po aplikaci strašně zhorší atopický ekzém. Dospěla jsem až do fáze, že nevím jak dál, mám úplně holou hlavu už asi rok, navíc se přidaly řasy a obočí.
Ale proč vám to vlastně píšu…rozhodla jsem se nečekat, jestli mi obočí zase doroste a nechala jsem si ho vytetovat. Když mi pak kosmetička řekla, že pro lidi trpící touto nemocí dělá obočí zdarma, vehnalo mi to slzy do očí.
Takže pokud je tady nějaká slečna či paní z Brna nebo okolí, se získanou alopecií, a chtěla by mít opět krásné obočí, tak vám ráda pošlu kontakt.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek