Alopecie areata - diskuze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Eelis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.15 18:55
porucha

Omlouvám se, jestli někdo reagoval na můj předchozí příspěvek, měla jsem chybu v tabletu a mám nový email: 1Atrejka1@gmail.com. Omlouvám se a snad už mi to teď dojde. Pište prosím znovu ;) diiiiky :mavam:

Miky_CV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 06:57

Na to, že tato nemoc se projevuje už mnoho let u spousty lidí a nic na to stále nikdo nevymyslel je fakt divné… :(

Mirous444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.15 22:53

Já mám alopecii od 14 let, ted je mi 35. Záčátky opravdu strašné, byl jsem u spousty lékařu, bral jsem kde co, masti, vodičky, léky, vitamíny. Po 5 letech jsem to vzdal a smířil se s tím. Nakonec jsem přišel o veškeré chlupy na těle. Vlasů mi zbylo že by se dali spočítat. No ale zas, holit se nemusím a tak hladké nohy mi závidělo už hodně ženských. Mám 2 zdravé děti, spokojené manželství a život jde dál. Za těch 21 let jsem ješte nikde neslyšel, že by se někdo s toho uplně vyléčil. Žít se s tím dá.

dovles
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.15 17:54
@Miky_CV píše:
Na to, že tato nemoc se projevuje už mnoho let u spousty lidí a nic na to stále nikdo nevymyslel je fakt divné… :(

Tak ono by i někdo vymyslel..mám na mysly ty, kteří vynalézají léky proti různým nemocem..jenže ono by těch lidí muselo být víc takhle nemocných, aby se tím vůbec někdo zabýval..nebo nějaké ještě další faktory, které by tuhle „nemoc“ doprovázely. Ale bohužel. Já mám totální alopecii od 30 let, nějakých 11 roků a lidi si furt šuškají..prostě moc lidí to nemá a pro ostatní drbny je alespoň o čem klebetit.

Pitr pce
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.15 09:54

Ahoj, ja si vyrabim vyluh z kopriv, lopuchoveho korene, cibule a aloe, vse nakladam do silne vodky a nebo do slivovice, muze byt i francovka.Po mesici scedim prez platynko a 3× denne tim potiram loziska. K tomu uzivam pupalku.Diku tomuhle postupu me uz loziska zcela 2 x zarostla, bohuzel se to po nejakym tom roce vraci a vypada to na celozivotni boj a trapeni.

x.hanina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.15 11:05
Co mi pomohlo...

Ahoj, dvě ložiska alopecie se u mne objevily na jaře (zjistila kadeřnice při barvení vlasů), řešit jsem začala začátkem srpna s kožní lékařkou. Přes skepsi, kterou jsem získala při pročítání příspěvků tady, mi už po osmi týdnech viditelně vlasy dorostly a dnes už mám problém najít si místo, kde mám léky aplikovat.
Co mi pomohlo: BELOHAIR 5% (volně prodejný za cca 480,– Kč, výrobce Belupo, Slovensko). Aplikuje se 2× denně, ráno a večer. K tomu ob den asi půlhodinu po aplikaci Belohairu vmasíruji pár kapek BELODERMu 0,05% (ten je vázaný na lékařský předpis, doplatek cca 100 Kč).
Teď jen doufat, že se mi problém nevrátí…

jajako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.15 20:29
...

Ahoj, taky se podělím o své zkušenosti…Poprvé lysina velikosti 5-tikoruny asi ve 26-ti, podruhé po 10-ti letech - lysiny podél uší a v zadní části - daly se schovat ostatními vlasy a znovu po dalších 5 letech a to pak během několika měsíců totálně..nemám vlasy, obočí ani řasy, mizí i ženské ochlupení, pouze v podpaží zůstává. Myslím, že příčina u alopecie musí být opravdu uvnitř organismu a proto ji odmítám zkoušet "léčit povrchně " u kožního lékaře. Mám už skoro rok paruku, ale pracuju hodně mezi mladými a stále ji používat nemůžu, vždy hned na rovinu všechny seznámím jak to se mnou je. Důležité pro mne je, že to není nic, co by ohrožovalo můj život…Mám za sebou spoustu odběrů krve a výsledky mám až na nějaké proběhlé infekce velmi dobré - tak co si víc můžu přát..! Asi jsem už fakt rezignovala a jestli někdy něco začne růst, tak mě to asi fakt hodně překvapí…Hodně štěstí všem a rada..vlasy nejsou důležité

Domidom
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.15 21:58
Alopecia Areata

Zdravím, chtěla bych se zeptat po jak dlouhé době Vám zarůstají lysinky? Mám 2 roky jednu a mám strach, že už navždy. Další 2 mi zmizely po půl roce. Byla bych moc vděčná za odpověď

Miky_CV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.15 07:13

Podle zdejších příspěvků, různých fórech, komentářů lékařů atp na to stále není lék a nevypadá, že by snad někdy i byl. Je to individuální záležitost, u každého se projevu jinak a já už to považuji za civilizační nemoc. Má to už spousty lidí, ale asi ne stále tolik, aby se tomuto problému věnovali vědci (lékaři) natolik aby opravdu objevili lék. Holt se s tím musíme asi všichni smířit :(

Honza Plzeň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.16 10:03
Vyléčená alopecie

Ahoj.
Po roce opět s příspěvkem, tentokrát pozitivním :)
Když viděl kamarád co mám na hlavě, řekl že to měl kdysi taky a ať si zajdu k zubaři.
Prý budu mít zánět o kterém nevím a z toho mi padají vlasy(už jsem byl skoro holohlavý). Druhý den jsem zašel ke své zubařce a nechal si zrengenovat celou pusu. A byl tam.Zub jsem si nechal okamžitě vytrhnout a mám vlasy jako dřív. Někde rostou trochu šedivější, ale kšiltofku již nenosím. Hodně úspěchů všem, Honza

Dagmar Příbram
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.16 13:00
Léčení alopecie

Jmenuji se Dáša. Je mi 48 let. Před rokem mi začaly vypadávat vlasy do lysinky. Bylo to pro mě hrozné. Nejdříve malá kolečka, která se zvětšovala. Nakonec jsem holohlavá v zadní části hlavy. V Příbrami mě léčili vypalováním tekutým dusíkem asi 3 měsíce. Beze změny. V Praze mi holohlavá místa natírali vodičkou 2× týdně. Bez úspěchu. Přes internet jsem si našla v Plzni DERMA MEDICAL CLINIC. Absolvovala jsem 22× laeser a vlasy mi rostou. Je to pro mě zázrak. Celou dobu nosím šátek, protože na hlavě nic nesnesu. Konečně mi opravdu léčba zabrala. Jinak všichni tvrdí, že vypadávání vlasů je psychická záležitost. MÁM OBROVSKOU RADOST. Dáša

petmama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.16 11:20
AA

Zdravim,
jenom bych rada zminila, ze se rysuje velmi nadejna sance na lek na AA. Dr. Angela Christiano z Columbia University; ktera sama trpi AA, tomu vsemu prisla na kloub. Loni v listopadu medialne publikovala vysledky jejiho vyzkumu a rovnez Dr. King z Yale University vylecil nekolik lidi, diky JAK Inhibitors. Jsou to velmi silne leky, ale jiz schvalene k lecbe artitidy a jisteho druhu rakoviny. Momentalne probihaji clinical trials - Phase 2. Myslim, ze se snazi vynalezt topicky lek, ktery je mnohem setrnejsi s mene vedlejsimi ucinky. Takze nadeje tady je, i kdyz to pravdepodobne jeste par let trvat bude. Me 15.5- leta dcera byla diagnostikovana AA, kdy se ji objevila lysina v dolni casti sije/krku. Chodime na injekce a mazeme Minoxidil. Od objeveni, coz je 5 tydnu, se ji to zvetsilo asi o 1 cm. Je to velmi psychicky narocne, ale to tady ostatne kazdy vi.

Raoby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.16 13:10

Za jak dlouho ti vlasy zarostly po vytrzeni zubu?

Honza Plzeň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.16 13:45
RAOBY
Ahoj.
Bylo to strašně rychlé. v listopadu trhali zub a již na vánoce jsem měl všechny lysiny zarostlé. A to jich nebylo málo. Teď už mám vlasy jako dřív.
Honza
@Raoby píše:
Za jak dlouho ti vlasy zarostly po vytrzeni zubu?
Raoby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.16 14:51
@honza Plzeň píše:
Ahoj.
Bylo to strašně rychlé. v listopadu trhali zub a již na vánoce jsem měl všechny lysiny zarostlé. A to jich nebylo málo. Teď už mám vlasy jako dřív.
Honza

Ja mela zkazene vsechny 4 osmicky a v patek jsem je byla vsechny vytrhnout! Vlasy stale padaji

Honza Plzeň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.16 22:52
@Raoby píše:
Ja mela zkazene vsechny 4 osmicky a v patek jsem je byla vsechny vytrhnout! Vlasy stale padaji

Já měl zánět, o kterém jsem nevěděl. Poté, co mi zub vytrhli a zánět se vyléčil, bylo vše OK-trvalo asi déle než týden. Tak nezoufej, uvidíš, že se to zlepší. Já už byl skoro holohlavý a nosil všude kšiltofku. Uvažoval jsem o tom že už se nechám komplet ostříhat, ale už mám zase krásné vlasy, jako dřív. Vlasy mi padaly skoro rok. Nejdřív málo, pak se fleky začaly zvětšovat a přibývaly další. Už jsem byl zoufalý a kupoval všechno, co mi kdo doporučil. Pak se mi kolega v práci zeptal proč furt nosím čepici a bylo to. Měl to také v mládí a po všech testech mu bylo doporučeno zajít k zubaři. Udělal jsem tedy to samé a pomohlo to. Zánět se zjistí z rentgenu. Opravdu jsem problémy se zuby neměl a o zánětu nevěděl. Až rentgen zjistil že ho mám. Zubařka ho chtěla léčit, ale já si nechal pro jistotu vytrhnout :) Držím palce a dej vědět, jak to dopadlo. Honza

Raoby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.16 23:24

No ja to zjistila cca koncem ledna nejdriv jedna ples nad uchem a ted uz male skoro vsude :( mam polovinu vlasu a jsem uz zoufala! Snad budu mit stesti jako ty a ty vlasy budou zakopany v tech zubech! Po akupunkture mi na te nejvetsi plesi sem tam roste vlas ale nic zavratnyho ;( dekuji moc za info a urcite dam vedet jak jsem dopadla :)

raoby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.16 15:09
@honza Plzeň píše:
Já měl zánět, o kterém jsem nevěděl. Poté, co mi zub vytrhli a zánět se vyléčil, bylo vše OK-trvalo asi déle než týden. Tak nezoufej, uvidíš, že se to zlepší. Já už byl skoro holohlavý a nosil všude kšiltofku. Uvažoval jsem o tom že už se nechám komplet ostříhat, ale už mám zase krásné vlasy, jako dřív. Vlasy mi padaly skoro rok. Nejdřív málo, pak se fleky začaly zvětšovat a přibývaly další. Už jsem byl zoufalý a kupoval všechno, co mi kdo doporučil. Pak se mi kolega v práci zeptal proč furt nosím čepici a bylo to. Měl to také v mládí a po všech testech mu bylo doporučeno zajít k zubaři. Udělal jsem tedy to samé a pomohlo to. Zánět se zjistí z rentgenu. Opravdu jsem problémy se zuby neměl a o zánětu nevěděl. Až rentgen zjistil že ho mám. Zubařka ho chtěla léčit, ale já si nechal pro jistotu vytrhnout :) Držím palce a dej vědět, jak to dopadlo. Honza

Prosimtě a nepposlal bys mi fotku pred a po? Dnes opet pri mytí vlasu tak 200 vypadených vlasů :roll: ach jo email je ***@seznam.cz, díky moc každa taková pozitivní zpráva mi dodává sílu

Editace adminem 15.4.2016 - odstranění kontaktu

Miky_CV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.16 07:00

Prozatímně každý kdo to má a mluvil jsem s ním o tom, to má bohužel ze stresu, ani se nedivím, je hodně blbá doba a v práci se to dost odráží, pak to má takové následky :? Také mě už nebaví se každé ráno holit, jenže co mám dělat…

pvs 41
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.16 22:18
Už to neřeším

Zdravím všechny. Alopecii mám skoro dvacet let. Zpočátku to byla malá lysinka za levým uchem, která se v průběhu let rozrostla do nepravidelného tvaru s osou asi pět centimetrů. Před deseti roky se přidala druhá lysina za pravým uchem, která je zhruba o centimetr menší. Zdá se, že se již nezvětšují, ale ani nemizí. Dříve jsem to u holiče řešil „dečkou“, pak jsem změnil účes a holicím strojkem pravidelně každý týden obnovuji jedničku. Na alopecii zvysoka dlabu. Díky Bohu nepracuji tzv. s lidmi, čili nároky zaměstnavatele na můj zevnějšek jsou de facto nulové. Přítelkyně, která samozřejmě kouká po chlapech, mě informovala, že jde o velice rozšířený problém. A to ještě není těžké se domyslet, že na jeden odhalený exemplář připadá množství různě skrývaných. Souhlasím s kolegou výše, že jde o ukázkovou civilizační chorobu. Konzumujeme svinstvo, dýcháme svinstvo a nervujeme se kvůli kravinám. Není se co divit, že se tělo brání a vysílá varovné signály. Podotýkám, že rozhodně nejsem žádný „eko-altern“. Přeji hezký den. :mavam:

Raoby
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.16 12:29

Ahojte hledala jsem a hledala a narazila na youtube na videa od Stelly z Londyna trpici alopecii areata https://m.youtube.com/watch?… . Ona zacala u stravy najela na whole30 ( 30ti denni dieta) a pak paleo dieta! Vse najdete na netu obledne tehle stravy akdyz shlednete vsechny jeji videa vlasy ma zase zpatky! Jedu uz 6ty den a zda se mi ze vlasy padaji min… Dam vedet jak pokracuju mesic neni nic oproti zivotu bez vlasu! Chci zkusit vse

marky31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.16 20:06

Ahoj, mohla by ses mi prosím prosím ozvat a mail mo**? byla bych ti moc vděčná

Edit admin - osobní údaje

Opat123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.16 09:27
Alopecia areata.

Zdravím ľudia

samozrejme, že AA má vnútornu príčinu. Mal so ju aj ja, ale už je to za mnou.
Preštudoval som asi celý net, kým som pochopil túto chorobu. Liečba je pre lekárov neznáma avšak základné vyšetrenia su nutné, aby sa vylučili základné ochorenia tela.
Ak chcete napíšte mi, poviem ako som sa vyliečil. Mám aj fotografie ako to postupne pekne zarastalo. Spôsob ktorým som sa liečil - vylieči skoro všetky autoimunitne poruchy, v pohode aj alopeciu totalis! Bez žartov.
Nepouživajte vodičky ani minoxidily ani listy z orecha, lebo je to iba zakrytie hlavnej príčiny!

Pali

marky31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.16 20:08

Ahoj, mohl by si mě prosím kontaktovat ***? :) děkuji mockrát :))

Edit admin - osobní údaje

jajako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 12:43

Pokud ses skutečně vyléčil, proč svou radu neposkytneš všem na tomto fóru…
Co je zatím? Budeš chtít penízky? Nechápu to…

Josef99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.17 19:43
Stres

Práce v zahraničí, dlouhodobě noční směny, špatná životospráva, málo spánku, stres. Tyto kombinace udělali toto. Je to již 2 roky, měl jsem velké občasné bolesti v oblasti srdce a motání hlavy(měl jste to taky někdo?,)Vrátil jsem se do Čech půl roku na chatě v přírodě a vlasy do rostly i bolesti přestaly. Bohužel motání hlavy ne. Nevíte jestli pomůžou nějaké léky od psychiatra kterého chci navštívit? Nebo jiné možnosti? Díky za rady.

Fanyna43
1 příspěvek 16.5.17 17:53
alopecie

Dobrý den, chci vás poprosit o pomoc.Moje dcera 23 let už je téměř bez vlasů, začlo to letos v lednu a postupuje to rychle, prošla testy krve u obvodní doktorky, dále na kožním a imunologie, žádné výsledk,žádná pomoc, už nevíme kam dál, co dělat…?Mohla byste mi poradit jak postupovat, kam se obrátit, doporučit někoho nejlépe v Praze. Děkuji moc. Šmídová

Opat123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.17 13:14
Problém veľký - riešenie jednoduché.

Napíšmi na alopeciaareata centrum sk.

Opat

Opat123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.17 13:16
Myslím si že poznám presnu príčinu.

Napíš mi na alopeciaareata centrum sk

Opat123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.17 13:22
Mal som to tiež.

Jozef99 napíš mi.

jaropar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.17 19:26

Rád bych se podělil se zkušenostmi s touto nepříjemnou nemocí.
Letos v lednu mi moje kadeřnice oznámila, že mám tři místa na hlavě, kde mi ve velikosti pětikoruny nerostou vlasy, tzv. lysiny. Našel jsem si to na netu a musím říct, že mě to hodně vyděsilo, protože vlasy vždycky byla moje chlouba a nedovedl jsem si představit, že bych byl bez vlasů. Začal jsem zjišťovat, co s tím a jak to zastavit. Dočetl jsem se, že to souvisí s krví. Bílé krvinky prý napadají vlasové cibulky. Zašel jsem k obvoďákovi aby mi udělali rozbor krve. Vše bylo v pořádku. Za pár dní jsem šel darovat krev a z nemocnice mi přišlo upozornění na zvýšené jaterní testy. V lékárně mi jedna lékárnice poradila, abych si dělal čaj ze svízele, který roste všude. Dočetl jsem se o této bylině spoustu věcí. Hlavně čistí krev. Mám štěstí, protože žiju v nádherném kraji okolo Františkových Lázní, takže jsem neměl problém tuto bylinu najít. Na kožním mi řekli, že nevědí, co alopecii spouští a ani co zaručeně pomáhá. Jezdil jsem tam každý týden, kde mi dusíkem potírali lysé fleky. Nevím, co zabralo víc, ale vlasy mi zase začaly a docela rychle růst. Jsem šťastnej, že se mi to podařilo zastavit v tak krátkém čase. Ještě mi na kožním doporučili ve stravě doplnit zinek, který též podporuje růst vlasů. Ještě mi bylo řečeno, že i omega3 mastné kyseliny. Tohle vše jsem si ráno na lačno dával a vyšlo to. Nejvíc asi děkuji přírodním bylinám. Přeji všem, aby se Vám to taky povedlo.

Pavel369
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.17 14:49

Je to velmi nepříjemné onemocnění, které je částečně geneticky dané, ale nemusí být. Léčba je boj na dlouhé tratě, která může ale nemusí pomoci. Někteří lidé mají dobré zkušenosti s minoxidilu, jiné s Finateridom.Na stránce volluma.cz najdeš o tom dost informací.

Kejda77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.17 21:06
Je to jen stres

Ahoj, AA se mi projevila v 2015 (37 let). Nejdrive na brade, pak zmizely vousy z vice nez poloviny tvare. Po roce k tomu 3 lysiny na hlave. Z diskuzi na netu bylo jasne, ze mi doktori nepomuzou.Ani jsem k nim nesel. Zkousel jsem toto: dieta bez sacharidu, byliny, (lapacho, marco caj) homeopatii atd. A hlvne vice kaslat na praci a myslet vice na sebe a rodinu. Zaclo se mi najednou lepe dychat. Citil jsem se svobodnejsi, stres opdl a vysledek na sebe nenechal dloho cekat. Ted mam tvar i vlasy jako pred tim. Puvodcem je podle me stres. Cokoli vas s*re, prace, manzel/ka, soused, sef, cokoli neprijemne, na co myslite, kdyz usinate, to je podle me spoustec. Zkuste to zmenit a verim, ze se vysledek dostavi. Zbytecne neutracejte za leky atd. Hodne stesti.

kacenkaaad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.17 19:36
alopecie dotaz

Ahoj je to tu sice staré ale mě se AA'objevila toto léto (2017) menší kola na hlavě už mám zarostlé jen na krku to leze jak z chlupaté deky také sem byla na různých vyšetření zjistili mi velice nízkou hladinu železa což podporuje růst vlasů tak jim různé vitamíny které mi dr doporučil chodím s tím do centra zdravé vlasy do Vinohradské nemocnice tam mi dr napsala recept na nějakou mast. Má se mazat ráno i večer ale vzhledem k tomu že mám dvě děti a musím jezdit na úřady k dr a chodit ven tak to používám jen večer neboť jinak vypadám jak nemytý pes. Mrzí mě jen přístup z té nemocnice byla sem tam u srpnu a další kontrolu mam až teď koncem listopadu zatím je to takové stejné nějak se to zatím nerozlejzá ale zajímá mě kolik se platí v tom Derma klinik kam si chodila na ten laser? já totiž koukala na jejich stránky a ceník tam nikde není a vzhledem k tomu ze jsem na mateřské by mě zajímalo kolik se za tu jejich léčbu platí? a jen jednorázově? nebo každé sezení? aby mě to nezrujnovalo finančně když se musí chodit na tolik i více ošetření. Snad si to precteš i když je to dlouho co si sem psala. Jsem z toho taky nešťastná a nejde být z toho moc v klidu. Vždy jsem měla ještě do léta husté vlasy a zdravé a během pár dní takový zvrat. Taky se nemůžu nikde dočíst jestli někomu Alopecie zarostla a už se třeba nikde nikdy neobjevila. Protože žít ve strachu ze se to vrací mě děsí. Přála bych si aby to narostlo a už se to nevrátilo. Tak jestli někdo o někom nevíte komu se to poštěstilo. Všem přeji brzké uzdravení je to hrozný tenhle boj. Nechápu proč to vůbec existuje grr.:- předem děkuji za odpověď

Abac.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 00:59
Poradím při lečbě

Dobrý den, již 5let jsem vylečený z Alopecie areata a citím povinnost se podělit o zkušenosti a poradit co jsem pro to udělat. Pokud by jste chtěli někdo poradit, pomoci, klidně napište na e-mail. Pěkný den přeji. Ps. Snažte se co nejméně na to myslet, vše je o hlavě.. J.

kacenkaaad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 12:07

Jak jste se vyléčil???děkuji za odpověď

Abac.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.18 13:48

Dobrý den, napiště mi prosím na můj email abacala@seznam.cz

TianDe kosmetika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.18 22:35
TianDe vlasy

Na vlasy používám šampony od TianDe. Jsou opravdu úžasné, jsem s nimi strašně moc spokojená, protože vlasy mám hustší a lesklejší. www.tiande-registrace.cz :potlesk:

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.18 19:49
Příčina i řešení alopecie je ve výživě.

Bez vyřešení skutečné příčiny alopecie nepřináší aplikace kortikosteroidů ani jiných léků trvalé výsledky. Příčinou vzniku alopecie jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce těla, které napadají a poškozují naše vlastní tkáně. Konkrétně u alopecie jsou takto ničeny buňky vlasových kořínků. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si alopecii sami trvale odstranili, a kortikoidy jste nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.

Jají1234
1 příspěvek 8.6.18 19:28
Alopecie

Jen by mě zajímalo, zda se můžou u alopecie barvit vlasy, pokud se vynechají ložiska?

Miky_CV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.18 16:44
Dotaz
@Vladimír12 píše:
Bez vyřešení skutečné příčiny alopecie nepřináší aplikace kortikosteroidů ani jiných léků trvalé výsledky. Příčinou vzniku alopecie jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce těla, které napadají a poškozují naše vlastní tkáně. Konkrétně u alopecie jsou takto ničeny buňky vlasových kořínků. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si alopecii sami trvale odstranili, a kortikoidy jste nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.

Napsal byste sem i svůj e-mail? Bylo by dobré to mít sepsané, než to řešit po telefonu :-)

Petr Pce
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.18 13:05

Petr Pardubice, zdravim, AA mám nějakých 18 let, vrací se ložiska do hlavy a na bradu, jediný co zabírá je napichani do ložiska Diprophosem a mozaika laser, ale ten se platí… bohužel alopecia strata se vrací!!! Jako prevenci beru kapsle s pupalkovym olejem, působí blahodárně na pokožku, imunitní systém a eliminuje skryté záněty

Janurous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.19 23:13

Já to mám teda v oblasti hlavy a vůbec nevím, co s tím mám dělat :( řeším to s kožní, ale tomu moc nedávám protože mi přijde poměrně dost laxní vůči mému stavu :(

puclik88
36 příspěvků 19.8.19 08:24

Ahoj, mate někdo nejake doporuceni třeba na nejaky gel který by mi skrz tu alopecii pomohl? Dekuji

Miky_CV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.19 10:22

Já to řešil s kožní taky a přístup úplně stejný, jako zmiňuje Janurous - laxní. Nic z nějakých kapiček, vitamínů atp nemomáhá. Kožní to bere, smiřte se s tím… rady tipu nebuďte ve stresu!

jarka.modra
41 příspěvků 20.8.19 08:41

No ja primo zkusenost nemam ale videla jsem v televizi reklamu na provexin. :-)

DarijaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.19 21:22

@jarka.modra A to jsou kapky nebo nějaké prášky?

Acrylát
76 příspěvků 8.12.19 17:53

Dobrý den, nevíte někdo, jestli se dá nabarvit paruka z pravých vlasů?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek