Aktivity s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sasanka1231
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 08:25
Aktivity s dětmi

Zdravím vás všechny, vím, že je to trochu zvláštní otázka, ale jaké provozujete doma aktivity s dětmi? Já mám pocit, že už fakt nevím, kudy kam. Máme je teď doma obě dvě už čtrnáct dní nemocné a co jim trochu otrnulo, tak jsou jak dva satani. :D Teď jsem jim koupila akrylové barvy , tak je snad dneska chvíli udržím u kreslení, ale kdo ví, jak to bude. :D Je na nich taky vidět, že se nudí.

Reakce:
Gedgitka1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 10:36

Jako docela vám rozumím. My teď jedeme na Velikonoce za manželem, který pracuje v praca Wrocław a už teď přemýšlím, jak zabavím na tu delší cestu v autě naše dvojčata. Jako na tátu se těší, ale v autě jsou jako dva čerti. Skoro i uvažuji, že pojedeme na noc, kdy budou v autě spát. Jenže to bych pak z manžela zase neměla nic já, protože bych to dva dny dospávala. :D

Kamilka444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.22 11:12

Ja pravidelne jezdim s detmi pod stan - naprosto to miluji a pro me je to snadny zpusob jak je zabavit. Koupila jsem velky stan a pouzila Procamping slevovy kupon a je to skvele, pro deti je to dobrodruzstvi a ja si to taky uziju, opekame burty, hrajeme si v lese a ve stanu a hlavne jsme spolu na cerstvem vzduchu.

Zuzka Pomalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.22 18:04

To asi hodně záleží na tom, co děti baví, ne? :) My třeba rádi chodíme a navštěvujeme galerie obrazů . Většinou to je příjemná návštěva, kdy je obsluha většinou ráda, že tam někdo přijde a můžeme si s nimi o umění pohovořit. A moje malá dcera už od mala hodně tíhne k výtvarnému umění, takže jí to baví. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu