ADHD v dospělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nilatin
1 příspěvek 3.2.16 09:39
ADHD v dospělosti

Prosím o radu,
mám 24 letého syna, který podle všech příznaků trpí ADHD, měl to již v dětství, ale poslední dobou se mně zdá horší. U dospělého psychologa mu tvrdili, že tímto trpí, ale aby mohl dostat nějaké léky, které by ho aspoň trochu podpořily, tak na základě testu, tímto netrpí. Ale když vidím jeho chování a po prostudování celkem hodně literatury, už nevím, jak mu pomoci. V žádné práci nevydrží, je roztěkaný, a poslední dobou se schyluje k alkoholu. Naposledy byl i dost agresivní, začal rozbíjet věci, mobil, rozkopal dveře…
Prosím, poraďte mně???

děkuji za pochopení Nilatin

Reakce:
miki30
87 příspěvků 15.1.18 21:10

Dobrý den, byla jsem diagnostikována minulý měsíc, docházím k psychiatričce, medikaci ochotne predepsala, naopak ja nevim jestli brát, pokud jste stále neuspel, napiste do zpráv, dám Vám kontakt.

HelenaRohlickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 06:57
ADHD

Tak já naštěstí nemám žádné osobní zkušenosti s ADHD, ani v dětství a ani v dospělosti, ale každopádně je to starost navíc. V dnešní době je fajn, že existuje spousta možností, jak s těmito dětmi pracovat, takže se pak v dospělosti mohou zapojit do běžného života. Já se o ADHD dost zajímám. Jednou bych těmto lidem ráda začala pomáhat. Nedávno jsem v jednom článku třeba zjistila úplně novou informaci, a to vliv acetaminofenu, který se užívá pro tlumení bolesti, na rozvoj ADHD u dětí. Ženy si v těhotenství opravdu musí dávat velký pozor na to, co užívají.

Váš příspěvek