Ach ta rakovina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verusaMIK@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.14 19:49
ach ta rakovina

Ahojik všem, v mých 26 letech mi zjistili rakovinu prsu..jedná se o zhoubný nádor..zprvu to byl pro mě šílený šok ale už se s tím srovnávám..věřím v mé uzdravení a vše bude v pohodě..držím se toho, že mě čeká ještě moc hezkých věcí a nevzdám se..
má někdo prosím nějaké zkušenosti s léčbou??

Reakce:
Domča 266
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.17 18:14
Leukemie

Zdravím mám myeloidní leukémii od listopadu se léčím na začátku léčby sem měla hodně moc Bílichov krvinek jakou mám šanci na uzdravení její teprve třicet mám dvouletou dceru mám strach :?

biana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.17 18:24
nikdy jsem nepoznala takový strach

Ahoj, je mi 40 let jsem po druhé operaci prsa. První nález byl 8cm nález, pouze se sklerozující adenózou. Pravidelně jsem po roce chodila na kontroly. Měla jsem nový nález. Vím, že byl jiný tvrdý kulátý nebolestný malý útvar. 5 týdnu jsem čekala na tunel a následnou operaci. Mám týden po výkonu a tak žiji v nevědomostní mlze. Mám strach se dovědět špatnou zprávu. Nikdy jsem takový strach neměla, jsem hrozný srab, nemůžu se ani na sebe podívat. Beru prášky. Mám dvě malé děti. Ještě týden musím čekat na histolku. Nevím jak se s tím poprat.

Hankapavlickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.22 22:56

Dobrý den, moje doktorka mi při léčbě doporučila zvýšený přísun vitamínu C. Nikdy jsem tohle neřešila, ale které doplňky dokážou tělu zajistit nejlepší přísun vitamínu C?

Ivetsedlarovva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.22 19:42

Také by mě tohle zajímalo, protože se léčím už nějaký ten čas a snažím se držet si co nejlepší imunitu, abych k tomu všemu nemusela řešit ještě nějaké jiné nemoci.

Rebeka7745
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.22 09:24

Dobrý den, ono se tohle asi doporučuje hodně plošně a z mého pohledu je to správně. Tělo potřebuje při tak náročné léčbě být co nejlépe chráněno proti vnějším vlivům. Proto jsem se snažila vybrat co nejlepší doplněk stravy vitamínu C a narazila jsem na https://www.benu.cz/…e-120-kapsli . Jedná se o přípravek s lipozomálním vstřebáváním. Díky tomu tělo dokáže vitamín C vstřebávat daleko lépe než ostatní vitamíny.

Váš příspěvek