Zkušenosti s Postinorem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.09 07:37
Postinor

Ahoj holky, jake mate zkusenosti s pilulkou PO? Bylo vam po nem spatne? Rozhodil vam postinor cyklus? Mne se ted opozdila menstruace, asi budu muset zajit k doktorovi. O kolik se opozdila vám?

Reakce:
Julii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.09 20:12

Moje zkušenosti s Postinorem jsou negativní. Bylo mi po něm hrozně špatně, cyklus se mi samozřejmě rozhodil. Doufám, že už ho nebudu muset nikdy narychlo shánět. Za ty stavy a hlavně STRESY! to nestojí.

Šárka P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.09 18:45
Lepší než potrat

Nic dobrýho to neni, ale zase na druhou stranu je to lepší než řešit jestli jít na potrat nebo za devět měsíců vozit kočár…

Hanča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.09 09:34
Zodpovědnost...

Rozhodně jednou postinor ano, ale znám holky, které to berou častěji, to už bych se bála. Je třeba pro příště předcházet potřebě postinoru. Ten sex přece není až taková náhoda…

Basku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.11 14:11
Moje zkušenost

Ahoj. Já jsem byla nucena vzít si postinor před třemi měsíci. Byla jsem celá vystresovaná z příspěvků o tom, jaké je to svinstvo a jak je po tom všem špatně a jak se všem všechno rozhází, ale nakonec to dopadlo uplně v klidu. Menstruace sice přišla o měsíc později, ale nebylo mi vůbec nic. Prakticky až na tu pauzu, žádný z vedlejších účinků se nedostavil. Hlava se mi nemotala, nebyla jsem unavená, nebylo mi špatně, ani jsem nezvracela. Co se týče trapného shánění předpisu v neděli večer, o tom raději ani nemluvě. Každopádně s počátečním strachem z Postinoru, jsem sháněla Escapelle, ale „paní doktorka“ se rozhodla, že mi prostě přepíše Postinor a nic jiného - zřejmě proto, že jsem dala najevo své obavy z vedlejších účinků Postinoru, na které ženy, které užijí Escapelle tolik netrpí (zřejmě z výchovných důvodů).
Byl to zážitek, byl to stres, bylo to poučení, ale těhotná nejsem a bylo mi v té chvíli opravdu uplně ukradené, že je to nějaký „driják pro tělo“.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie