Prasečí chřipka - prevence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivoš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.09 02:41
Prasečí chřipka prevence

Dobrý den, momentálně se všude skloňuje prasečí chřipka, mě by zajímalo jestli někdo nemáte informace o prevenci… Dá se jí nějak předejít? nemám na mysli roušky (ty prý jsou prý stejně k ničemu a fungují tak akorát na psychiku)… v téhle době to chce asi hodně posilovat imunitu… Co děláte vy?

Reakce:
lary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.09 02:55
Prasečí chřipka prevence

nejlepší je vyhýbat se zdrojům nakázy. nic vás neochrání stoprocentně, ale existuje pár zásad - snažte se co nejvíce posílit svůj imunitní systém (dostatek pohybu, spánek, zdravá strava), nekuřte - oslabujete imunitu DS - právě tudy viry prasečí chřipky pronikají. dodržujte základní hygienu a myjte si ruce, nepřecházejte žádnou nemoc..

lary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.09 03:23
Prasečí chřipka prevence

A co je obzvlášť důležité! když se cítíte nemocní, zůstaňte doma - snížíte tím riziko nakažení dalších lidí. kýchejte jen se zakrytým nosem a ústy. A pokud přijíždíte z ohrožené oblasti, sledujte svůj zdravotní stav pečlivě, pokud zpozorujete příznaky prasečí chřipky, urychleně jděte k lékaři

jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.09 19:37
prevence

Já osobně si myslím, že prevence jako taková je jednoduchá. Je známo, že inkubační doba od nakažení virem /jakoukoli chřipkou/ nějakou dobu trvá. V tomto období je vhodné kloktat teplou slanou vodou, minimálně ráno a večer. Když přijdu z venku, první cesta vede k vodovodu a mýdlu. Používám papírové kapesníky a ihned je likviduji. Hygiena je první a spolehlivá prevence. Necpu se v této době nikam, kde je hodně lidí - zábavy, hospody, hromadná doprava. A když vidím že někdo kýchá a smrká, držím se od něho co nejdál. Zatím úspěšně.

Váš příspěvek