Bio recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.09 11:13
Bio recepty

Ráda bych doma manželovi ukuchtila něco hodně zdravého a zároveň vynikajícího. Musí to být speciální. Máme doma takový spor - co je zdravé, podle něj prý není dobré (léta stravování ve školní jídelně asi zanechala následky)Chci ho úplně odzbrojit… Budu vám vděčná za všechny tipy

Reakce:
berushka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.09 21:37
květákové lasagne

U nás doma frčí květákové lasagne. Ingredience: 1 balíček bio lasagní, 1 květák, svazek jarní cibulky, balíček bio eidamu, pepř, sůl, mletý muškátový oříšek. Postup: Obereš květák a růžičky uvaříš do měka v osolené vodě, uvařený ho rozmixuješ, přidáš oříšek, sůl a pepř, nakrájenou cibulku a půlku eidamu (nastrouhaný). Pak vymažeš zapékací mísu olejem, pokladeš plátky lasagní, pak vrstvou hmoty, lasagne a střídáš. Vrchní vrstva by měly být lasagne, navrch nastrouháš druhou půlku eidamu a pečeš na 200° dozlatova. Mňam!

PetraFaltynova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.20 13:18
Zdravé recepty

Zdravá jídla jsou určitě dobrá. Jde jen o to, jaké zdravé recepty si člověk vybere. Já jsem velký milovník zdravé stravy, ale to neznamená, že sním všechno. Také si jídlo hodně vybírám :-D. Dneska je takových jídel a kombinací, že vůbec není problém uvařit dobré zdravé jídlo :-).

Váš příspěvek
Další témata z kategorie