3D Pero pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annalnen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 17:14
3D Pero pro děti

Ahoj holky, přemýšlím, že bych pořídila pro dceru pod stromeček 3D pero. Kupoval jste ho někdo pro děti? Hrají si s tím?

Reakce:
Martaraskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 23:39

3D pero je super, moje dcerka ho používá hodně často a vytváří s tím opravdu zajímavé kousky. Musím se přiznat, že i já jsem s tím dělala už pár věcí. Je to levná hračka pro děti, která dokáže rozvíjet kreativitu.

Annalnen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 15:24

Jaké pero jste vybrala? Kolik jste za něj dala? A ty náplně do toho stojí kolik?

LeonaHorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 16:18

To holky tady na to moc nejsou, ale byli jsme na návštěvě u sestry její dcerka měla v pokojíčku projektor noční oblohy, tak to holky naprosto okouzlilo, tak jsem jim ho objednala taky.

Martaraskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 17:22

Mě se ho podařilo koupit za dobrou cenu, vybrala jsem 3D pero i s displeje pod 700 korun https://www.nc.cz/…d300783.html Náplně tam pak koupíte okolo 6 korun za jeden metr, takže to není nic hrozného.

NathalieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 21:50
@LeonaHorova píše:
To holky tady na to moc nejsou, ale byli jsme na návštěvě u sestry její dcerka měla v pokojíčku projektor noční oblohy, tak to holky naprosto okouzlilo, tak jsem jim ho objednala taky.

Na kolik taková věc přijde? :)

LeonaHorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.21 01:00
@NathalieM píše:
Na kolik taková věc přijde? :)

Záleží který vybereš, my máme tady tento https://www.blueroad.cz/…ocni-oblohy/

NathalieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 17:09

To jsem tuším viděla i u nějaké infuluencerky na instagramu je to možné? K čemu se to dá ještě využít?

veselator1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 20:45

Za sebe můžu říct, že 3D pero je vážně skvělá věc. Také jsem si před časem jedno koupil a myslím si, že i děti by si s ním mohly užít spoustu srandy. Mě to dovedlo k tomu, že jsem se nakonec o 3D začal zajímat trochu víc a teď si stavím vlastní 3D tiskárnu. Už je částečně funčkní, ale ještě musím investovat do nějaké lepší skleněné podložky pro tisk

Váš příspěvek