Růžovka - mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
mardagmah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 07:42
mýdlo FaceDoctor

Nevím jestli jsou ty mýdla stejná ale když si zadáš pokud je to ono tak stojí kolem 220kč, dá se normálně objednat.

vlasta k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.15 16:55
růžovka

Ahoj, ja jsem se včera dozvěděla, ze mam růžovku, dekuji za rady, jsem z toho hotova, co me ceka

peterja620
29 příspěvků 27.4.15 08:52
Růžovka

Paní Vlasto potřebujete výrazně posílit imunitní systém, vyčistit krev a užívat čistě přírodní kolagen v tekutém stavu, protože 70% naší kůže tvoří kolagen, který si naše tělo po 25 roku již neumí samo vyprodukovat. Dejte tělu co potřebuje a to si samo nastartuje samoléčebný proces. Všechny produkty je potřebné užívat čistě přírodní, které nezatěžují, ale čistí náš organismus. A věřte, že jejich síla je skutečně veliká. Chcete podrobné informace, co by bylo pro Vás nejvhodnější? Zašlu Vám podrobnosti včetně krátkého videa pokud mi napíšete na mail peterjabb@email.cz Hezký den.

Mária Nesládková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.15 17:38
rada

Dobrý den prosím poradíte kde v severních Čechách sídli ta kožní lékařka? jak se jmenuje prosím? děkuji potřebuji pro manžela ma tu růžovku na nose.

Lea111111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.16 22:39
Růžovka

S růžovkou se potýkám od mých 16 roků a bude mi 56. Průběžně se střídala období kdy jsem si připadala jako počmáraný šašek s obdobím klidu. Chodím na kožní a nevidím valné výsledky. Nejlépe dočasně pomohou kortikoidy. Prosím kde je v severočeském kraji lékař o kterém v příspěvku píšete.

marcce
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.16 19:40
růžovka

;) Taky napíšu trochu z mé zkušenosti, na zčervenáni používám make up, někdy i na noc, když mám pocit že mi pálí tváře, dám sí make up. Občas se mi udělali boláky, chodila jsem na laser. Nyní asi po dvou letech se mi udělal zase bolák. Používám esenciální oleje YOUNG LIVING- oleje terapeutické kvality. Potírala jsem místo levandulí a dnes je to 10 den a mám jen suchý flíček. Moje dermatoložka říká, že je to ze sladkého. Mám to vyporozované, že ano. Peču na zakázku, byly vánoce, víc jsem chutnala a zapoměla na rů žovku, vůbec nesmím kupované pečivo-sladidla. Vyčetla jsem, že pomáhá pít Acidofilní mléko to mohu potvrdit. Stravovat se zdravě a střídmě, více žítné pečivo. Na obličej používám i oleje za studena lisované.(olivový, kokosový ),střídám to, z krémů niveu. neparfém. Na odličování také oleje. Zkusím nějaký krém, co píšete, ale nevím.?Hlavně pracujte na sobe, at nejste plni negativní energie, pak se Vám to odráží v pleti a je to také dráha jater. Přeji úspěchy a Slunce v duši.

beloruska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.16 20:57
ružovka

Dobry den. prosim vas, mužete mne napsat stranky, na kterych to mydlo- DoctorFace da koupit? dekuji moc

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.16 12:14

Mýdlo prodávají na ebay. Ale do česka ho neposílají. Mě ho koupila známá v americe a poslala jako dárek. Takže to prošlo přes celnici.

beloruska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.16 20:51

Dekuji

Anaf
1 příspěvek 11.3.16 19:58
Rosacea

Dobrý den, už dva roky chodím ke kožním lékařům, vyměnila jsem za tu dobu dva a teď mám třetího. Původně jsem šla se ‚třemi‘ pupínky na čele, mezi očima, abych to ‚včas‘ podchytla. Dnes je situace taková, že mám akné na čele, nose a tvářích. Všichni tři lékaři postupně po vyloučení a vyzkoušení všeho možného nakonec diagnostikovali Rosacea. Všichni tři nakonec nasadili entizol, který se zdá, že po nějaké době vždy zabral. Na chvíli. Do vysazení. V prosinci jsem byla dvakrát na laseru s žádným výsledkem. Dnes je situace taková, že to mám nejhorší, co jsem to kdy měla. Svědivé až pálivé akné. Ke kožní chodím jednou týdně, ale několikrát mi řekla, že si neví rady. Od včerejška beru zase entizol a navíc jsem dostala i entizolový lihový roztok. Po nanesení svědění a pálení ustalo. Jsem ale zoufalá. Mám taky pocit, že mám překyselený žaludek, pobolívá mě. Prosím, poraďte mi. Děkuji.

Mr.sam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.16 09:27
růžovka -moje noční můra

Ahoj všichni co tu přispíváte do diskuse našeho společného problému a to je růžovka.|Léčím se přibližně asi 8 let, dá se říci se střídavými výsledky. Jsem zoufalý, pálí mě tváře, mám zanícené oči, dělají se mi pupínky i tukové pupínky, působí na mne jakákoliv změna teploty, emoční projev. Jsem rudý a stydím se jít kamkoliv, kde mi záleží, abych nebyl tak červený, ale bohužel, promiňte mi ty komplexy, ale je nás hodně, kdo to prožívá každý den. Na růžovku mě upozornila primářka kožního odd. v MN v UL, předepsala mi Ruboril, který mi pomohl zmírnit stavy, ale prodává se v malém množství, takže je to náročné na peníze, ale nevyléčil. Doktorka mi řekla, že je to nevyléčitelné a má to psychický podnět. Nekouřím, piju málo a snažím se nějak omezovat, ale bohužel po antibiotické léčbě jiné nemoci růžovka uhodila znovu a ve větší síle. Nějaký čas mi pomáhalo na zklidnění a odstranění pocitu suché pokožky konopné máslo od f. Balzamiss. Již několik let nepoužívám žádnou kosmetiku s alkoholem bez chemie, ale nepomáhá to, budu vděčný za každou optimistickou radu a doporučený prostředek, který mě i vás zbaví tohoto nejen kožního problému.|Děkuji. Pavel

Mr.sam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.16 09:58
úleva

Zdravím všechny zde, omlouvám se za mou předešlou hysterii, chtěl jsem navštívit svého kož. doktora, ale bohužel jsou dlouhé obj. lhůty, zašel jsem do lékárny, kde jsem si objednal osvědčený Ruboril a pleť. vodu Aquaruboril, již po druhé aplikaci došlo ke zklidnění a podstatnému zlepšení stavu. To víte, není to zadarmo, ale s tím počítám. Chci se z toho nějak dostat, i když vím, že to je běh na dlouhou trať, chce se tomu věnovat dlouhodobě a vychytat vše, co vám vždy stav zhorší, piju jen jedno kafe za den, alkohol jen velmi zřídka atd.Jak jsem již psal, pokud se zklidníte, tak tento stav mi docela dlouho udržovalo konopné máslo. Je to jen má zkušenost a budu vděčný za vše nové co by přiblížilo stav skoro vyléčení. Díky.Mr.sam

pitbul998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.16 23:37
boj neustává..

:srdce: :srdce: :srdce: AHOJ..TAK JÁ MĚL STŘEDNĚ TĚŽKÝ PROBLÉM, A NASADIL TĚŽKÉ ZBRANĚ, CO SE TÝČE ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY JIŽ DŘÍVE, A JAK POSTUPNĚ HLEDAL DALŠÍ ÚČINNÉ LÉKY..VYUŽÍVAL ENTIZOL, A HNED NAJEL NA ZNAČKOVÉ REISHI, ALOE VERA GELY, CHLORELLA JAPAN, CORDYCEPS, ČERVENOU ŘEPU, A BETA GLUKANY, LAKTOBACILY..UTRATIL ZA ROK ASI 15 TISÍC, A VŠE ZMIZELO…DOKONCE I PO DVOU SEDMIČKÁCH VÍNA, JSEM NEMĚL NEGATIVNÍ REAKCE /1X. TÝDEN/MÁM 115 KG..MĚL JSEM ASI 3/4 ROKU TOTÁLNÍ KLID, ALE PAK DOSTAL VELKOU KONZERVU CHILLI SUPER OSTROU/SÍLA/ :zed:,A UVAŘIL S NÍ ČÍNU, V DOMNĚNÍ ŽE RŮŽOVKU PORAZIL NATRVALO, A SNĚDL CELÝ 3L. HRNEC…ALE OMYL…TA ČÍNA MĚ OPĚT VRÁTILA DO PROBLÉMU, A UŽ VÍM ŽE MUSÍM DODRŽOVAT STRIKTNĚ JÍDELNÍČEK BEZ DRÁŽDIDEL..CHCI JEŠTĚ PODOTKNOUT, ŽE VŠE CO BERU Z ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY, JE OPRAVDU KVALITA, A VŠE TESTOVÁNO NA TĚŽKÉ KOVY.. PŘÍKLAD CHLORELLU BERU JEN Z TAIWANU, NEBO JAPONSKOU, NE Z ČÍNY.. MYSLÍM, ŽE JIŽ DO KONCE ŽIVOTA BUDU NUCEN PLATIT ZA DIVOKÉ MLÁDÍ, A UŽÍVÁNÍ SI NAPLNO..JSEM ALE RÁD, ŽE TATO NEMOC JE URČITÉ UPOZORNĚNÍ NA TOTÁLNÍ ZKLIDNĚNÍ V ŽIVOTNÍM STYLU, UBRÁNÍ NA VNITŘNÍM OHNI…,A DÁVÁ MI VČAS ZPRÁVU ŽE NĚCO NENÍ V POŘÁDKU..JSEM RÁD PROTOŽE VÍM ŽE MOHU KONAT, A ŽE SE MI DOSTÁVÁ VAROVÁNÍ…POZOR NA VNITŘNÍ OHEŃ… U MNE POCITUJI, A RELAXUJI HO… 8) 8) 8)

milan007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 17:24

Ahoj všem mám stejný problem růžovku my diagnostikoval kožní v lednu mast Rozex mě to jen zhoršila doma jsem měl mast Dermovate ta za tři dny pomohla jako zazrak čistý obličej ale jak jsem přestal mazat za týden to bylo zpátky, chtěl jsem se zeptat kde objednavate Reisch a kolik tablet berete deně zkusil bych to taky. děkuju. M

Jirka 80
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.16 23:29
Ruzovka

Dobry den, mam take ruzovku, a je to neprijemne. vyhledal jsem pomoc na koznim a pn, doktorka mi predepsala rozex krem.tak uvydime zatim to pouzivam par dni ale vysledek se dostavi ax tak za tri tydny. tvrdi pn. doktorka

233Janulka233
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.16 10:46
ružovka

Ahojte, pred 2 dňami mi dr. diagnostikoval toto chronické ochorenie. ja som si ho „pestovala“ - samozrejme nič netušiac - 2 roky. Myslela som si, že je to podráždená pleť, alergia a liečila som sa sama v domnení, že to prejde. Bohužiaľ, dr. ma pekne schladil vyrieknutím diagnózy. Celkom ma vystrašilo, keď sa začal vypytovať koľko mám rokov a koľko detí a či ešte nejaké plánujem. to som vedela, že asi nejde o obyčajné vyrážky :( Teda vyriekol slovo ružovka, predpísal Rozex a po mesiaci mám prísť na kntrolu. Že keď sa to nezlepší, prejdeme na celkovú liečbu. Aká to je? Vôbec nemám pocit, že by mi rozex pomáhal, dokonca na nose mi pripudli ďalšie fliačiky a vyzerám jak storočný alkoholik :( Vôbec nefajčím ani nepijem, alkohol mi nechutí. Veľmi pozorne som prečítala všetky príspevky a zisťujem, že je to naozaj totálne individuálna záležitosť a čo jednému spôsobí malý zázrak, to druhému pohorší. Som veľmi nešťastná a najmä zmätená, strašne veľa je toho, čo by človek nemal jesť, piť, vychádza mi z toho, že nič. Ani mäso, ani múčne jedlá, ani mlieko a mliečne výrobky… Objednala som si v lekárni Ruboril expert, neviem, či môžem kombinovať s rozexom, prosím, vedel by mi niekto poradiť? Zatiaľ je moja pleť rovnaká a podľa mňa zbytočne prejde mesiac, kedy si budem kydať na tvár rozex a výsledok žiadny. Dr. ktorý mi stanovil dg. je primár na kožnom odd., inak vraj vynikajúci odbrník. prestávam tomu veriť.. :( :(

Magi81
12 příspěvků 6.12.16 11:06

Známé od růžovky pomohl jedině laser, žádné mast ji nezabíraly.

milan007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.16 21:01

Zdravim taky se lečím na ružovku na kožním mi předepsal doktor Rozex nepomohl spíš zhoršil objednal jsem se do Prahy tam doktorka všechny mastě od kožního obvodaka vyhodila předepsala Mirvaso gel zabere okamžite ale je to drahe 600kč asi tak na 14dní po čase prý přejdeme na něco jineho je to nový lék tak vyzkoušejte.

BjankaDr
41 příspěvků 28.3.17 10:47

Ahoj, tak jsem se vrátila od své kosmetičky a ta mi rovnou doporučila, že mám jít na kožní, že už si minule myslela, že mám růžovku, ale teď už je o tom přesvědčená. Prý se to řeší laserem. Máte zkušenosti, co to obnáší a popřípadě cenu? Podle pár příspěvků co jsem tu přečetla to vypadá, že veškerou léčbu si pacient hradí sám, je to tak? Díky moc.

Samik 00X
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.17 10:27
Nove zkušenosti

Ahoj všem, omlouvam se, že jsem se dost dlouho neozval. Nečetl jsem všechny příspěvky, ale me nove zkušenosti uvedu ve zkratce. Používal jsem též Ruboril, ale zacal mít slabou ucinnost, na základě návštěvy lékařky na kož. odd jsem začal
používat Mirvaso 3,je pouze na předpis, ale velmi účinný, ale drahý, musi se používat po kapkach, ale nemel by se kombinovat. Koupil jsem si ještě v lékárně Sensibio DS+od Biodermy, snáším velmi dobře. Na internetu jsem narazil na nabidky firmy Abby kosmetika na novy přípravek proti stárnutí pleti, ale zároveň velmi účinný proti ruzovce, ale cena je astronomicka 2780,–za 57g balení, jmenuje Pyratine XR, objednal jsem.Ma zkušenosti velmi pozitivni, ruzovka se zlepšila, nemel jsem jediný zápal a kombinuju nekdy se zminenym Sensibiem DS+.Vse používam po kapickach, dlouho vydrží a jsem takto spokojen.Ahoj a držím všem palce.

puclik88
36 příspěvků 21.7.17 13:16

Pouzivam Avene kosmetiku a jsem velmi spokojena! Mohu doporucit z vlastni zkusenosti. :srdce:

pitbul998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.18 00:05
LÉČBA

OŘEŠÁK ČERNÝ, HODNĚ POMŮŽE NA BAKTERIE…MÁM ÚPLNÝ KLID… :srdce:
aloe vera +reishi..místo rozexu zubní pasta kvalitní..

pitbul997
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.18 18:30
uzdravení

HEZKÝ DEN..S RŮŽOVKOU JSEM BOJOVAL 9 ROKŮ..BYL TO VELKÝ BOJ, S VELKOU VIZUELNÍ NEGACÍ..CO SE TÝČE ČÍNSKÉ ALTER. MEDICÍNY UTRATIL JSEM ACC 100 000. PO DOBU 9-ROKŮ..MOMENTÁLNĚ, JIŽ CELÝ ROK MŮŽU DĚLAT COKOLIV, KDYKOLIV, JAKKOLIV, A JÍST COKOLIV…NE ALE DESTRUKCE, KDY BYCH SI ZDRAVÍ ZASE POŠKODIL. :srdce: :srdce: :srdce: NEVÍM KDE BYLY CHYBA, ALE EVIDENTNĚ PRAVIDELNÉ DETOXY SPOJENÉ VŽDY S PROTIPARAZITÁLNÍ LÉČBOU OŘEŠÁKEM ČERNÝM..UDĚLALY POSUN KE ZLEPŠENÍ..ALOE VERA GELŮ JSEM VYPIL DESÍTKY LITRŮ, REISHI. I CORDYCEPS S KOLAGENEM + ŽRALOČÍ CHRUPAVKU TAKY..+CARNITINE..VŠE VE VYSOKÉ KVALITĚ..NĚŘEDÍM KREV ČILI JSEM MOHL VŠE UŽÍVAT DOCELA NAPLNO.. :srdce: :srdce: :srdce: MOMENTÁLNĚ NEVĚŘÍM ŽE BY SE MI NEMOC VRÁTILA JELIKOŽ CELÝ ROK JSEM MIMO PROBLÉM, A HLÍDÁM SI KVALITU VŠEHO…ČILI HRNUTÍ BOJ TO MŮŽE BÝT DLOUHÝ, ALE VYDRŽET. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

František_Wanke
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.19 12:46
růžovka a byliny

Po 50. roku se mi objevila růžovka, klasické kolečko, antibiotika, mastičky. Růžovka se pořád vracela, už byla dosti pokročilá. Jednou jaře jsem dostal velkou chuť na kopřivový čaj. Začal jsem užívat výluh a jednou za čas vysadil, růžovka prakticky zmizela, ale po vysazení čajové kůry se vracela. Tak jsem se rozhodl, změnit formu užívání kopřivy. Vyrobil jsem si z vlastní kořaličky a kopřiv tinkturu. A protože jsem chtěl použít vnitřní pomoc pro léčení zánětů začal jsem současně užívat i tinkturu ze šalvěje a propolisu. 1 x denně koktejl z tintury z kopřiv, šalvěje a propolisu, od všeho čajová lžička. Užívat cca 2-3 týdny. Růžovka zmizela. Je potřeba udělat očistu vnitřku, játra, krev a potlačit vnitřní záněty. Rizikovým vnějším faktorům se nevyhýbám (alkohol, sauna, koření). Čaj z kopřiv piji tak 3 týdny, potom na 2 týdny vysadím - a pořád dokola. Jinak ještě občas pro očištění a posílení funkcí organismu používám tiktury z jiných bylin.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek