Růžovka - mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
hajkar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.14 14:02

Mě docela pomáhá-když už se na sebe nemůžu dívat, staré, horské sluníčko-Sírius. Stačí 25s ze vzdálenosti cca 3/4metru obden. Po třech opalovačkách na tlamě nemám skoro nic. Ale také mě kožařka slunko zakazovala. Vím, že je to škodlivé, ale oproti jiným solárkám jen tady to vyzařuje mimo jiné i UVC záření, které proniká do těch zanícených pupínků a ty zmizí.

Pepa 30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 21:56
ruzovka

Zdravim, trpim na ruzovku taky a co mi pomaha je slunicko tak na 10 min. Nebo je to mozna jen moje domenka ze trochu zhnednu ale po tydnu se to vzdy vrati, kazdopadne co mam vyskousene ostre korenena jidla, vedro v mistnosti, kafe tyto faktory mi to vzdy zhorsi

pitbul 3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.14 14:10
reishi

:pocitac: :pocitac: :pocitac: RUZOVKA JE VEC JATER. DOKTORI TO VI, ALE ZNAJI JEN ANTIBIOTIKA, A UPLATKY/NEKTERI/.A ROZEX TAKY POSTUPNE ZACNE SELHAVAT. CASEM..JA KOUPIL CINSKE ///REISHI////A ZA 2.MESICE PROBLEMI PRYC…UMI TO HODNE VECI, DOPORUCUJI CINU..NA DEN VYCHAZI 20KC. 2KAPSLE..SERIDI TO JATRA, VYCISTI BAKTERIE +NASTARTUJE IMUNITNI SYSTEM. REISHI MUSI BYT ALE ZNACKOVE, KAZDY TO NEUMI. TED MUZU VINO, MISU OKURKOVEHO SALATU… :mavam: :mavam:

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.14 20:03

PANE PITBULE!!! BRAVO BRAVO BRAVO… je vidět, že jste pochopil a asi dneska už i víte. Příroda je mocná čarodějka a když se k ní přikloníte, tak se nemocí zbavíte. Kdy jste přidal ještě další věci, tak věřte, že to bude ještě lepší. Když jsem tady an ty stránky přišel, tak jsem si myslel, že lidi pochopí. Ale vidím, že jsou tu ti, kteří si jenom ztěžují, litují se, chtějí se pouze léčit a nikoliv uzdravit. Svádějí všechno na peníze, co a jakje drahé. Ale kvalitní věci, byt potravinový doplněk, za 5,50Kč neseženete. Lidi jedí jenom to, co je nejlevnější, cpou do sebe RAMU, PERLU a podobný sajrajty, který nežerou ani zvířata - ale hlavně když je to ve slevě, tak si jich vemu raději 1O!!! A pak se divte rakovinám, infarktum, mrtvicím… no a o chemraisu raději nemluvím. LIDI NEBUĎTE OVCE A ZAČNĚTE MYSLET! jestli chcete věět více, nebo potřebujete pomoc, tak napište. Ale musíte chtít VY, nikoliv já nebo podobní. Díky všem, kteří to dočetli až sem. Pěkné a slunečné jarní dny přeje Milan :lol:

pitbul 3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.14 11:30

:pocitac: :pocitac: :pocitac: OK. DEN.. STEJNE MYSLENI PANE..LIDEM, JSTE NAPSAL UPRIME, CO JE PRO NE NEJLEPSI..UDELAL JSTE TO PROTO, ZE JSTE CHARAKTERNI CLOVEK..MNOHO LIDI, NA SVEM PISECKU NEREKNE NIC!!! A KDYZ TAK VSE NAOPAK..PAK LIDE NEVERI NICEMU, A NIKOMU../CESKA REALITA/..DRZIM VSEM HODNYM LIDEM PESTI, AT SE VYLECI, A SVOU POZITIVNI ENERGII POSILAJI DAL..PAK MAJI SANCI, BYT PRO SEBE KRASNI.// :srdce:

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.14 15:45

Díky za odpověď. Docela jste mě překvapil svým výrokem, aniž mě znáte…Asi máme stejné smýšlení. Jenom více podobných lidí jako jsme a potom se nám bude všem dořit superově a všichni budou zdraví.

Snizek4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.14 18:49
Studená voda + pěna na holení

Mám vyzkoušený všechny ty slavný Eucerin Anti Redness atd atd vody apd co měli to začervnenání rosacei zlepšit - tak leda kulový a většinou to potom ještě víc reaguje - je potom citlivější pleť tj skoro to samo jako bych si dal ostrý jídlo nebo si lehl do horký vany - rudý tvářičky.

Takže sem přemýšlel jak se toho zbavit respe co to způsobuje - jednoduše ráno si dávám pěnu na holení - 10 minut nechám na obličeji ( příjemně to chladí ) - poté se jemně oholím a spláchnu obličej STUDENOU vodou ( ne vlažnou ale STUDENOU prostě to musíte vydržet ) tak cca 6 minut si tak sprchuju obličej / čelo - potom co vylezu ven je to o 80% lepší než předtím a dokud se ten den nenajím ( nedostanu do sebe glukózu ) - ten efekt tak zůstává. Jo samozřejmě pokud nelezu na slunce / nepiju pivo nebo není sex - potom je to hrůza tváře prokrvený jak nějaká namalovaná panenka.

Snizek4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.14 18:58
  • ještě dodám:- pokud ste bez toho jídla dýl jak 1 celý den - tak další den je to horší - když jste bez jídla o rána řekněme do 16 - 17:00 pak je to OK, ale jestli si ještě ten den večer něco nedáte - další den je to daleko horší - předpokládám že reakce jater / žaludku.
ja13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.14 20:16

Když budete chtít další řešení, které by vám pomohlo od problému, můžeme začít heldat příčiny

milka777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.14 12:19

S růžovkou se trápím už pár let.Na kožním mi vždy napíšou nějakou mastičku, ale ta už nepomáhá a tak jsem si sehnala kontakt na brněnského léčitele pana Moritze. Poslal mi bylinky. Užívám je třetí týden a je to o hodně lepší. Pokud máte zájem napište mi na email- milka. ******@seznam.cz.Pošlu telefonní číslo.

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.14 13:00

V diskuzi jsem od začátku, samozřejmě za těch cca 8 let co tímto trpím jsem vyzkoušela vše…i půst, pročištění těla apod..teď se mi to vrátilo znova, pořád řeším co kde dělám špatně, ať se to týká stravy, mezilidských vztahů apod…rozhodně bych tu lidi neodsuzovala a nenazývala je ovcemi, každý člověk má svou cestu a svůj způsob řešení..není to litování, je to spíš, že lidé jsou z toho nešťastní..nechtěla jsem nic komentovat, ale tak nějak jsem dostala chuť :-) mějte se :-)

pitbul 3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.14 14:12

:pocitac: :pocitac: PANI korrr…PAN, VAM URCITE CHTEL POMOCI.. UPRIME..ME O KVALITNI LECBE ANI NIKDO TADY MOC NEREKL/CR/…ROZEX A ANTIBIOTIKA. OSTROPESTREC..,BYLINY..VSE SLABE..O REISHI +ALOE VERA GELECH, ME REKLY KAMARADI Z USA..+WOBENZIM..TADY SPISE LIDE NA MNE DIVALI DIVNE. S CERVENYM NOSEM JAKO NA D***../UPRIME/..NA KOZNIM ZADNA VELKA AKTIVITA..SPISE ME TO PRIPADALO DOBRE TI TAK..A CO PO NAS CHCES… MALO KDO MA POCHOPENI, A SNAHU..BERU CINSKE REISHI+ALOE VERE/ZNACKOVE!!!/…NEMOC JE PRYC…IKDYZ TO NECO STOJI, NEKNUCIM A KOUPIM..PIJI VINO, I ČINU…OBCAS..VSE OK..VIM ZE KOZNI LEKARI MAJI VAKCINY NA POSILENI IMUNITY..POKUD VAM PREDEPISI, JE TO TAKY MOZNOST, NA POJISTOVNU..DNES, CHODIM ZNOVU JAKO FRAJER,..A PISKAM SI…A KDYZ VAM TADY PISI UPRIME CO JE UCINE, NEPATRIM K LIDEM KTERI JSOU DEKADENTNI..BYE-BYE MY FRIEND.

Edit admin - vulgarismy

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.14 20:50

Dobrý den ----- no právě, ono by to něco stálo a tak bohužel raději budeme trpět. Ale peníze ty tu budou, ale my tu nebudeme. Včera jsem mluvil s jednám lékařem, který kostatoval, že do 10 let bude každý 2hý člověk umírat na rakovinu. To je k zamyšlení. Ale raději se budeme cpát tím, čím se cpeme, budeme chodit na chema a budeme umírat. Ale peníze ty tu zústanou. Další konstatování… v ovoci a zelenině je pouze 20% potřebných vitamínů, které lidské tlěo potřebuje oproti před dobou před 5Oti lety. A jak je máme dodat? no přece přírodně… ptejte se klidně jak. Děkuji

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.14 11:55

:-D já teda nevím, ale nepoužívám žádný rozex a pod…snažím se o očisty apod, rozhodně jsem tady někoho nehanila :-D a neříkám že nám pán nechce pomoct :-) taky si nepřijdu moc skvěle, když jdu s červenym ksichtem mezi lidi a oni čučí, to víte že se koukám na byliny, čaje apod..jenom mi přišlo, že říkat tu lidem ovce apod, proč? však člověk si na to přijde sám, co chce, co vyzkouší, na každého neplatí to samé…gratuluji že jste se toho zbavil a cítíte se jako frajer :-) :-)

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.14 12:04

Jenom teda musím říct, že ostropestřec na mě taky nefungoval, měla jsem pocit, že mi to po tom taky bouchlo..nevim jestli je to možný..atb jsem nikdy nebrala..jinak na kožnim jsem se taky nesetkala s moc pochopením, až na dermatologii, ale tam samozřejmě řeší jenom tu kůži…ne tělo jako celek apod..teda taky jak kde a jak kdo :-) ale vím jak jste se cítil a je super, že někdo může napsat, že se toho opravdu zbavil..

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.14 13:23

Dobrý den! ač nerad, musím opět reagovat.
Stejně tak, jako já, i pitbul 3658 tady píše o něčem, co funguje, co lidem pomáhá a pomohlo a co je i pro ostatní. Paní Korrr… chcete se léčit, nebo chcete být zdravá! Léčit se lidé opravdu chodí k lékařům, ale budou tam chodit stále, až do svého posledního okamžiku. Klasická medicína nezkoumá příčinu, pouze řeší problém, který stejně nevyřeší, pouze ho potlačí. Kolik lidí umírá na rakovinu a koho vyléčili? Možná 1ho ze 100! Ale i ten ppo 6-8 letech odchází. Napsal jsem nebuďte OVCE - napíšu to i nyní. Prootže když budete ovce a budete bečet tak, jak ostatní pískají, tak nebudete mít nikdy úspěch. Píšete, že zkoušíte… proč zkoušet něco, co bylo již vyzkoušeno, PROČ??? Ztrácíte zbytečně čas, vyhazujete peníze a stejně nic. Když vezmete osvědčené kvalitné věci, toto všechno si ušetříte. Brečet tady a stěžovat si…to nepomůže ani vám, ani nikomu jinému, ba naopak. Lidé svádějí věci an peníze… další výmluva a „zhovadilost“. Klidně ais zase stěžujte, že píšu tvrdě - ale pravdivě a upřímě. Nemájí na to, ale když zemřou, pak se rodina rve o prachy, kdo bude mít víc a aby tamten nedostal nic! No a nebo je navštívějí takoví ti nepřizpůsobivý občané a rázem jsou trestní známení na odcizení tu 5O, tu 1OO tu 2OO a více tisíc korun. Nebo se jdete podívat do marketů, co se nakupuje za zbytečnosti, za nekvalitné potraviny, tuky - viz RAMA ap. kteým když dodáte 1 molekulu po chemické stránce, tak dlabete palstovou flašku. V Americe to vymysleli jako žrádlo rpo krocany, ani ti to nežrali, tak to sežerou lidi! A proto píšu OVCE - prootže jenom ovce dělá, co se jí nakáže nebo přikáže! Normálně myslící člověk přemýšl ne jěko dav, ale jako jediněc. Když vám v televizi řeknou - tedkom všichni utákají na Nuselský most do Prahy, aby si zadarmo skočili z mostů dolů! Poběžíte tam taky? Odpovězte mi rposím! Děkuji předem!
Nechci se zde nikoho dotknout, ale všem chci a to i společně s Pitbule OTEVŘÍT OČI! Pěkné májové dny

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.14 15:15

Ale však já Vás chápu :-) :-) :-) ano, zkouším co si myslím, že by mi mohlo pomoct..a to je pro mě např. očista - kde je ta klasická medicína? o té já vůbec nehovořím..jenom prostě píšu, že každý člověk si na to přijde sám…ohledně stravy a všeho co píšete je mi všechno jasné…myslíte si, že se něčím takovým řídím? ne…!! Jelikož mě nebaví se obhajovat a číst něco, co už vím distancuju se.. Také Vám přeji pěkné májové dny..

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.14 14:32
na zaver jeste zkusenosti..

ASI PRED TREMI ROKY, JSEM UPLNE PRESTAL JIST MASO, A TA RUZOVKA ZMIZELA…UPLNE!!!BEZ JAKYCH KOLIV LEKU!!!/TAKY NAVOD/PO ROCE JSEM ALE NEVYDRZEL, A ZNOVU ZACAL JIST MASO. VSE, SE VRATILO..PROTO MUSEL RESIT. REISHI-ALOE VERA ROZEX…MAM UPLNE KLIDEK, ALE JEDNOU JSEM TO PŘETAPL, A PUSTIL DO SEBE VELKE MNOZSTVI DRAZDIDEL./CHEEEE/HMM.3MISY OKURKOVEHO SALATU, KAZDY DEN. TLACENKA +OCET, VINO…CHEEE HMM..A ZA 2DNY MALE PROBLEMI. REISHI PRESTALO ZVLADAT :* :* TED JIZ ZADNE POLOTOVARY NEKUPUJEME..A JSEM OK..PAN JA30 MA PRAVDU…PASTIKY +DALSI = NIKDY UZ VICE..CETL JSEM TADY VASE DISKUZE, A VSIML SI, ZE LIDE TADY K SOBE DOCELA UPRIMNI A NEPISI AROGANTNE.. :palec: :palec: PROTO PISI I JA..MOZNA JE TO TIM, ZE JSME NA JEDNE LODI..MOZNA TAKE TIM ZE, NAM TELO DAVA INFORMACE DRIVE, NEZ UPLNE ONEMOCNI. Z PLNEHO ZDRAVI, DO PLNE NEMOCI../VAZNE/NA ETANI/SERVERU/ MAJI SUPER CENU ///REISHI///VE TRECH DAVKACH..MRKNETE POPREMYSLEJTE..JE TO ALE JEN NA VAS..TAK SE DRZTE,,MEJTE OK..

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.14 13:20
ultrazvuk jater..

BYL NA ULTRAZVUKU JATER..A TEN DOKTOR..CITUJI..PANE, ALE TY JATRA BY MELI VYPADAT TROSKU JINAK..CHRRR HMM…NO COM..NEBYLI ZVETSENE, ALE TEN NOS ME UPOZORNIL--/JINAK, BYCH MOZNA TY JATRA DORAZIL/..ZIL JSEM DOST NAPLNO DIZY A NEZRDRAVY ZIVOT..TED JSEM JINY. :palec: :palec:

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.14 07:58

Máte naprostou pravdu, já když hodně omezím maso a ostatní prasárny, tak mám taky pocit, že se to lepší, určitě se kouknu na to, co doporučujete!! já ted právě měla období toho prasení :-D když jsem hodně unavená, tak mám prostě pořád tendenci do sebe cpát samý nesmysli, mozek si myslí, že to potřebuje, přitom tělo to ještě víc unavý a zanese.. :-) s tím nezdravým životem mi něco povídejte :-) úplně to samé :-) Taky se mějte ok :-)

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.14 11:40
re korrr

BRAVO..TAKZE JSTE ZJISTILA I TO, ZE ZANESENE STREVA, OSLABUJI JATRA…OK DEN.. ;)

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.14 12:32

Tak všechno souvisí se vším, to už se nějakou dobu ví :) ;)

mmZdena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.14 10:30

Já jsem zkusila laser, zaplatila jsem 1800,– Kč bolelo to jako pra..,vůbec mi to nepomohlo

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.14 12:13
Ale

Byla jste u lékaře, u bílého pláště v naději, že to pomůže. Ono to bylo tak, jak jste upřímně napsala, nepomohlo to. Když tady lidem radíme úplně upřímně a otevřeně, co pomáhá, tak vás ještě napadají, že nesoucítíme, že jsme vulgární. Ale to není vulgarita, to je fakt otevřenost a uvědomování si skutečností, které spolu souvisí a které prášky nevyřeší. Hledat je potřeba příčinu a to klasická západní medicína neřeší. No a kolem ekonomiky kolem ní se raději nebudu zmiňovat. Takže, kdo problémy řešit chce, hledá cestu. Kdo problémy řešit nechce, hledá výmluvy na cokoliv.

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.14 15:24

Nikdo nic o vulgárnosti nepsal, jen je tu pár jedinců, kteří to klasickou medicínou neřeší (viz diskuze) a tak jsem napsala… a vy tu píšete jen, že radíte…já jsem tedy ještě žádnou vaší radu nezaregistrovala..krom toho, že je to vnitřní problém a spoustu ostatních věcí okolo, s tím souhlasím (a nejen s tím) a už dlouho…co tedy chcete, komunikovat a radit přes mail??? pitbul tady radí co užíval a co mu pomohlo…ostatní též… no a někteří ne..tak to prostě je..názor stejný, přesto si asi nerozumíme..

Ronyn
3 příspěvky 15.5.14 21:06

:mavam: :hug: jo, jo, jak říká Korrr, je to přesně tak. Někdo pomáhá, někdo si chce na nemocných jen nahrabat penízky!!!

marie kovarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.14 14:12
pitbul 3658

Ráda bych se zaptala, jak dlouho se musí brát reishi a aloe vera gel, když růžovka odezní. děkuji za Váš příspěvek, užívám a moc mi to pomohlo.

marie kovarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.14 14:43
@marie kovarova píše:
Ráda bych se zaptala, jak dlouho se musí brát reishi a aloe vera gel, když růžovka odezní. děkuji za Váš příspěvek, užívám a moc mi to pomohlo.
pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.14 18:06
re kovarova.

Cetl jsem, ze růžovka, je nezvratna věc, a je mozne ji zklidnit. /třeba natrvalo/…ja, uplnou dietu nedrzim..ikdyz, si vybiram co kupuji.. spatne reaguji nejvice ocet…/dráždidlo/ minimalne 4mesice bych to nevysadil..pak uvidíte reagci, při snizeni davek..ja jim nepretrzite..ted ještě doplnuji chlorellou japan..a mam ještě lespi kuzi..ja po 4 mesicich ubral, ale musel se vrátit zpet k plnym davkam..ikdyz, uz jsem nemel tak velke problémy..kazdy reaguje trochu jinak..nato prijdete, po ubrani davek. poznate sama reakce. je mozne ze se zregenerujete a budete ok. jsem rad, ze vam je lepe..pozdrav../jinak, :palec: co se tyce regenerace jater, je to min pul roku../ i dele..

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.14 14:13

Pitbule můžete mi prosím říct, kde si to kupujete nebo objednáváte? berete to reishi kapsle, nebo si děláte normální odvar ze sušené? a který přesně ten aloe vera gel? :-) díky moc :-)

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.14 16:49
re korrr

Mam od etani.cz je to original/kvalita– kapsle/ ve trech balenich ok sleva..jsou primi dovozci, a nejlepsi cena..aloe vera mam barnýs gel koncentrat/best kvalita/ /byvaji i ve dvou pullitrech akce../moje mamina bere hodne leku, a ma aritmii..tak bere reischi +aloe taky./chrani ji navic, i jatra/prvni jeji reagce byla, svedive vyrazky na celem tele, pri zacatku reishi +aloe..do 14dnu odezneli a je telo se vycistilo.. nevim ale, jestli prepravci maji klimu v autech..ve vedrech, bych ja osobne nic neobednaval, a pockal na dest a vicedenni ochlazeni. papa.. :palec:

korrr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.14 07:25

Ok..díky vám moc, já se právě tý reakce zhoršení pleti obávám, jednou se mi to po přírodním preparátu stalo taky a hned jsem s užíváním přestala, asi chyba, ale jelikož jsem ještě alergik, tak mi ty přírodní věci z bylinek apod nedoporučují :-/ uvidíme :-) díky pááá :-)

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.14 15:16
re korrr ..dodatek .

Moje mamina ma taky alergie..nevysadili jsme, a vyrážky po 14-30dnech odeznely..ma 85rokua jiz neobevily..bere 1rok. reishi aloe vera gel.ma lepsi srdce, dychani, lepe chodi, aktivnejsi..kuze se ji krasne vypnula..vice energie..cevni systém si procistuje +dalsi..ps..ty vyrážky vypadaly na zacatku dost vyrazne..ale ted je uz super.. :palec:

Martin855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.14 22:17

Mě připadá že je úplně jedno jestli něco dodržuju nebo ne. Spíš čím víc se omezuju tím víc shit. Kvůli růžovce jsem přestal i kouřit i pít třeba pivo které jsem tolik miloval. Prostě všechno co sem měl rád sem zahodil. Stejně všechno zbytečně. Tolik zbytečně vyhozenejch peněz pro nic za nic tolik odříkání pro nic za nic. Já už na to fakt prdím. Od teďka budu pít jíst a kouřit na co bude mít jazyk chuť. Stejně mi to celé připadá jak špatný vtip. V dnešní době kdy lidstvo už létá do vesmíru atd. Tak nedokážou vyléčit vyrážku na obličeji. no prostě lol :pocitac:

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.14 23:42
re Martin855

:pocitac: :pocitac: :pocitac: TAK TO JA BYCH SE NECHAL HOSPITALIZOVAT..I 3MESICE…A PAK BYCH SI PROMLUVIL S PRIMAREM NA TEMA JATRA A IMUNITA…NEVZDAVAT SE..

Akvafly
1 příspěvek 22.7.14 14:02
@korrr píše:
Ok..díky vám moc, já se právě tý reakce zhoršení pleti obávám, jednou se mi to po přírodním preparátu stalo taky a hned jsem s užíváním přestala, asi chyba, ale jelikož jsem ještě alergik, tak mi ty přírodní věci z bylinek apod nedoporučují :-/ uvidíme :-) díky pááá :-)
..tak jsem se taky ve svých 49 letech dočkala, já to nastartování připisuju hormonální nerovnováze a taky to, že nemám žlučník, když si to zpětně uvědomím, tak před rokem jsem měla časté píchání v játrech…tak jsem navštívila nejprve gynekologa, pak kožní… a když čtu, co to vlastně mám, tak je mi mizerně…nikdy jsem nic takového neměla ani jako mladá…a pak, mi bude někdo vykládat, že bez žlučníku se dá žít, no dá…ale játra nejsou blbci…takže začnu nějaký detox, nejspíš… :,(
majina 249
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 12:07

Chci se zeptat jestli maminka bere wafarin.moje má podobné problémy ze srdíčkem atd. a vysoký věk. děkuji

majina 249
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 12:12

To byla otázka na pitbula. děkuji

pitbul3658
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 22:29
re... majina 249

MUSITE KONZULTOVAT SE SVYM LEKAREM..WARFARIN A REISHI NEMUZETE PODAVAT BEZ DOPORUCENI LEKARE..JA CO MEL PROBLEMY S RUZOVKOU, TAK ME ABSOLUTNE REISHI +ALOE VERA GELY VYLECILY :mavam:…ASI PO PUL ROCE, DOSLO K UPLNE OCISTE MEHO TELA..TED MUZU JIST UPLNE VSE A NOS CISTY..DOPLNIL JSEM JESTE CHLORELLOU JAPAN..HEZKY DEN..

mardagma horká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.14 08:27
otázka

Prosím vás a to mu dávala ten entizol tři roky nepřetržitě, já měla entizol na zánět močových cest jednu krabičku 2× denně tabletu a pak jednu a snížení na půlku.6e to velmi škodlivý lék tak tři roky se mi zdá opravdu dlouhá doba.

prosím radu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.14 09:35

Píšete jaké čaje ale ony každému nesvědčí je alergie každý jjsme jiný, co sedí jednomu ublíží druhémuvážně nevím. Ale čistění rganismu pomáhá jen příjít na to jak a co právě sedí.

mardagma horká
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.14 15:58
Růžovka

Mám v tom taky už nějaký zmatek někdo radí čistit organismus tím a tím a doktorka mi třeba rázně zakázala grep, jahody, rajčata, ocet…vše kyselé.

Hondza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.14 12:42
rosacea

Přátelé, reishi požívám přes 9 měsíců pravidelně každý den. Změna? Žádná. Zkusím teď kombinaci jaterních čajů a konopné masti.

ja30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.14 19:51
Zdravím

Tak to, že používáte Reishi je pěkné, ale je otázka, jakou reishi. není houba ani houba.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.14 21:42

Já mám už více jak 1,5 roku klid a to jsem to měla v tak špatné, že jsem ani nechtěla vycházet ven. A to všechno díky FaceDoctor mýdlu :)

bábona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:21
Co pomohlo mně

Úplně náhodou jsem zašla na tuto diskuzi a zaujala mě. Jsem už babička, ale v mládí jsem rosaceou trpěla. Všem vám rozumím. Mladá dívka s větším nosem, a na něm růžovku. :( Tehdy mi pomohl kožní lékař. Předepisoval mi SÍROVÝ LÍH. Kosmetika večer spočívala ve vyčištění pleti tamponem s Alpou, opláchnutím odvarem z heřmánku, poťukáním sírového lihu na nos a protože se pak nos leskl, zapudrovala jsem ho dětským Aviril zásypem. Ostatní části obličeje jsem si nakrémovala nějakým krémem. Takhle jsem svůj velký nos ošetřovala ještě i jako vdaná paní (takže asi 10 let). Moje pleť byla naprosto bezchybná (jsem bledule), a všichni ji vždy obdivovali. Nikdy nikdo (mimo manžela, kterému jsem pár let chodila do postele jako s nosem od mouky) nevěděl, kolik mi to dalo starostí a soustavné péče. Po celý život jsem zůstala věrná čištění pleti Alpou a omývání heřmánkem. (Heřmánek i ráno!) Sírový líh po těch 10 letech jsem pak už nepoužívala. Levné, jednoduché a u mě to účinkovalo. :srdce:

Martin855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 22:36

Lili0001: A odkud ta mýdla bereš? To se dá objednat jen z Ameriky ne? Taky jsem na to slyšel hodně pozitivních názorů. Ale prý je dost problém se clem a dodáním.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 22:51

MĚLA JSEM ŠTĚSTÍ A JEDNO JSEM SEHNALA NA AUKRU A LETOS MI JE POSLALA ZNÁMÁ ZNÁMÉ. ANO, DO ČR NEJDOU OFIKO POSLAT, JEDINĚ PŘES NĚKOHO, KDO VÁM JE POŠLE JAKO OSOBNÍ BALÍČEK - DÁREK :,(

peterja620
29 příspěvků 24.10.14 08:17
Růžovka - co na to

Příčinu vzniku růžovky mohou mít některé dráždivé potraviny včetně alkoholu, který však není jedinou a hlavní příčinou, ani podmínkou onemocnění. Příčina může být v oblasti trávicího traktu, překyseleno následkem pití sladkých limonád, hamburgrů, smažených hranolků. Objevují se články, které upozorňují na častý výskyt v souvislosti s užíváním hormonální antikoncepce a opakovaným podáváním antibiotik.
Může to být i oslabená jaterní činnost, oslabený imunitní systém. Člověk s růžovkou se má vyvarovat horkých nápojů, kořeněných, ostrých jídel, kofeinu a alkoholu, vyhýbat se slunci, umývat se spíše chladnou vodou, neužívat mastné krémy a pleťové vody s alkoholem a lak na vlasy. Doporučeno je rovněž vyhnout se sauně a místo mýdla se mýt gelem nebo pleťovým mlékem.
Rád bych znal další podrobnosti jednotlivce s problémy růžovkou. Když tak mi můžete napsat na mail peterjabb@email.cz Hezký den

Martin855
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 23:18

Lili0001: Tj škoda že není možnost to vyzkoušet. Jinak před časem jsem narazil na článek kde uvádí nějakou kampaň a nějaký nový lék proti této nemoci. Nevíte někdo o jaký lék se jedná? V reportáži jen uvádí že na trh jde nový lék ale nikde jsem nezjistil o co se jedná. Přikládám i odkaz na článek:

http://www.super.cz/…o-rajce.html

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek