Růžovka - mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Kačuška
37 příspěvků 19.6.12 14:51

Tak se opět hlásím jak na tom vypadám já. Musím říct, že odličovací voda od Biodermy dělá divy :) Nevím, zda za to může jen ona nebo k tomu ještě přispělo dodržování toho, co by se nemělo a změněný trochu jídelní a pitný režim, braní vitamínů, ale můj obličej po týdnu používání této vody vypadá suprově :) Sice ještě žilky stále tam mám, ale oproti tomu, co jsem měla, tak už jen minimálně, takže změna kosmetiky mi zatím pomohla. Takže již kosmetiku jen buď od La roche nebo Bioderma, ale změna je vidět až po použití Biodermy. Kdo ještě nezkusil, tak jen doporučuji. Snad to nějaký čas vydrží a nebude to hned zas to samé, co bylo.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 14:58

Korr - no jestli máte v krvi streptokoka, tak to třebas taky hraje určitou roli?? Zkuste zajít za tím homeopatem a poradit se. Můj pes, který mě k homeopatikům paradoxně přivedl :-) měl právě v kůži taky staf. či streptokoka. Vet tehdy naordinoval nejdřív ATB a poté homeo kůru a definitivně ho z toho dostal. Tak třebas by si s tím šikovný homeopat poradil?

Já musím zkonstatovat, že pro moji pokožku je jednoznačně supr ten arganový olej, jojobový se spíš nelíbí, než líbí, ale arganový olej, plus éterický olej z levandule = paráda.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.12 16:41

Kačuška

Jj, odličovací vodu Biodermu jsem taky používala..taky jsem s ní byla moc spokojená :-) tak to je super, že Vám pomohla :-)

Kleiki

Jj, já si to právě taky myslim, že to hraje určitou roli..tento týden oběhám poslední testy a pak hurá za homeopatičkou, nebyla jsem tam asi 4 roky..
Jinak jsem se teď dostala k mýdlu z mrtvého moře - je to i na ekzémy, akne, apod…mamce hodně pomohl, měla na nose strašný strupy a hned za dva dny to je skoro pryč..já zatím nebudu riskovat, zkusim např. jen potřít bradu, víc se neodvážim :-) pak dám vědět :-)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.12 13:07

Korr

nad mýdlem z mrtvého moře jsem taky přemýšlela, ale teď mi ta kamarádka, co mi doporučila ty oleje, poslala vzorek kastilskeého mýdla z oliv. oleje a musím říct, že taky parádička. Obličej si vrní blahem. takže zatím budu používat tohle mýdlo a občas to sal. mýdlo, když budu potřebovat pleť víc vyčistit (po víkendu na zahradě a tak). Ten arganový olej je fakt malý zázrak. Dělá tomu vyloženě dobře. Kamarádka i psala, že si ho na angl. stránkách v souvislosti s růžovkou právě chválí - stejně jako ten jojobový. Ten mi ale asi tak dobře sedět nebude, je výrazný rozdíl v reakcích pokožky. A já jsem blažená, že si po sto letech můžu obličej promazat a neudělá to nic, naopak to vylepší. jako třeba teď, když jsem byla nemocná a obličej se mi zase vysypal (no jo zánět = zánět ). Proto si i laicky myslím, že u vás by to chtělo pořešit toho strepto/stafylokoka -teď nevím, co přesně to máte, což by dobrý homeopat mohl zmáknout. Asi za dýl, než klasická medicína (která to vlastně ale jak píšete nepořešila), ale pokud to zmákne, tak trvaleji. Držím palce.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.12 15:30

Tak se zase hlásím po nějaké době.
Byla jsem na dovolené u moře a celkem jsem se dost bála, jak to bude moje pleť snášet.
Porušila jsem mimo alkoholu skoro vše (pila jsem kafe, coca-colu, jedla kořeněná a ostrá jídla - protože jinak bych se tam nenajedla).
Na sluníčko jsem nosila klobouk a snažila jsem se obličej nenamočit, ale šlo to jen z těžka. Občas mě opláchla vlna, nebo jsem měla stále bradu namočenou v bazénu, protože tam byla na mě hloubka.
Stále jsem brala Beta-karoten, vit. E + koenzym Q10 + selen, Wobenzym a ráno a večer mazala Rosaloxem - jak mám nakázáno od lékařky.
Pleť to přežila, dokonce bych řekla, že je to zase o něco málo lepší.
Už jsem skoro týden doma a zase mi vyskakují pupínky, tak se budu asi muset odstěhovat do teplých krajin. Byla jsem teď ale trochu nastydlá, tak to může být i tím.
Co vím jistě, tak to nechce opravdu žádné přímé sluníčko. Ono to ze začátku vypadá, že sluníčko pomáhá, ale pak se to rapidně zhorší. :,( :(

Zdena3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 14:22
RUBORIL

Na radu z diskuse jsem si koupila kosmetiku od ISISPHARMY - agua vodu na růžovku, krém RUBORIL EXPERT M ( je na mastnou pokožku ) a ochranný krém50 od stejné firmy, teď používám tónovaný. Jsem maximálně spokojena, růžovka je v klidu. Zjistila jsem, že i některé druhy potravin mě vadí - například oblíbený bílý jogurt. Růžovkou trpím asi 10 let a poslední 2 roky co používám RUBORIL, jsem opravdu spokojená. Navíc je kosmetika cenově dostupná.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 20:17

Zdravím po nějaké době.
Léčba trvala celkem dlouho, ale nakonec to vypadá dobře. Je jasné, že už nikdy nebudu mít pleť jako miminko, ale řekla bych že je to slušné. Občas nějaké začervenání, nebo prasklá žilka, ale můžu jít mezi lidi a nemusím se stydět jak vypadám. Hlavně že zmizeli pupínky. Kosmetika RUBORIL je opravdu super. Tak držím všem palečky. :) :) :)

Kačuška
37 příspěvků 7.9.12 13:22

Krásný den přeji, i já se hlásím po dlouhé době po užívání krému od La roche a odličovací vody od Biodermy. Stav se mi zlepšil, ale stále to není ono :( Stále dočervena, ale velice mi to pomohlo na kvalitu pleti. Takže nyní vyzkouším kosmetiku od Isispharmy a doufám, že budu mít stejný úspěch jako ostatní, kterým pomohla. Všem i mě nadále držím pěstičky :)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 10:36

Také hlásím zprávy z bojiště. Takže kombinace Homeopatie, bylinky a po určitou dobu dieta funguje suprově. Jde v podstatě nejdřví o očištění organizmu a poté o posílení organizmu a imunity tak, aby si tělo s nemocí poradilo, což fakt funguje. Teď o dovolené jsem se moc nežinýrovala a lék to zvládl. Když jsem i snědla něco, co začalo vadit, do druhé dne to „přepral“ a pleť se srovnala. Stejně tak teď, když jsme byli v horách a počasí nebylo nic moc, jakmile jsme vlezli do tepla, byla jseem za chvíli červená, ale už ne tak jako dřív a hlavně to brzo zmizelo. Stejně tak pleť zvládá docela dobře sluníčko, bez krémů. Používám jen čisté za studena lisované rostliné oleje /jojobový a arganový/, které oba pleť krom ochrany také tak trochu léčí (na zahr. fórech o růžovce jsou vyloženě tyto dva doporučovány)
Zkusila jsem po sedmi měsících i kávu a taky dobrý, to neudělalo vůbec nic. Mám fakt hroznou radost, protože jsem do sebe nemusela zatím cpát nic chemického. Takže snad to fakt nakonec bude tak, jak říká homeopat, že se to vyléčí úplně a na pořád.
Jinak stejně jako korr mám v sobě stafylouše zlatýho a tak si myslím, že to hraje určitě důležitou roli. Možná by se vyplatilo, těm kdo mají růžovku si to nechat zkontrolovat. Podle homeopata by i tohle měl pořešit lék. Zatím to vypadá, že ano, protože hodnoty se snížily. tak držím všem palce.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.12 13:22

Ahojky holky,

tak já hlásím že u mě je to jak na houpačce, já pořád moc nemůžu krémy, zatím jsem se pořád mažu namíchanou mastičkou, která mi neubližuje, každopádně očistu jsem přerušila, jelikož jsem otěhotněla, takže ta pleť si teď díky hormonům dělá taky co chce :-) ale určitě to bylo znát když jsem jí dodržovala :-) Každopádně do budoucna dávám na Kleki určitě si pořídím ty olejíčky (to si myslím že už teď bych mohla) a určitě homeopata..

Je super že se vám to všem zlepšilo a nadále držím palce :-) a určitě zase napíšu :-)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.12 21:49
@korr píše: , jelikož jsem otěhotněla, takže ta pleť si teď díky hormonům dělá taky co chce :-) ale určitě to bylo znát když jsem jí dodržovala :-) Každopádně do budoucna dávám na Kleki určitě si pořídím ty olejíčky (to si myslím že už teď bych mohla) a určitě homeopata..

Korr moc GRATULUJU, to je paráda. No bylinky nevím, to by se muselo zkonzultovat s někým hodně zkušeným, ale ty olejíčky opravdu klidně teď můžeš. Můj obličej je fakt naprosto nadšený. Ve spolupráci s tím homeo lékem mám pleť fakt suprovou. Možná i ten homeo lék by se po konzultaci s dobrým homeopatem třeba dal najít. Můj homeopat mi míchal lék přesně na míru. Kdybys chtěla můžu dát kontakt, třeba by něco vymyslel. Já ten lék beru od dubna - zatím čtyřikrát /tedy čtyři dávky/ a funguje to fakt neuvěřitelně.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.12 09:29

Děkuju Kleki :-) bylo to pro nás překvápko :-) říkala jsem si, že to teď ani moc řešit nebudu, protože hormony jsou hormony :-) ale do budoucna určitě opět očista, olejíčky a taky bych si pak napsala o ten kontakt, jsi moc hodná :-)

Každopádně jsem ráda, že jsi to zvládla všechno bez dermatologů, rozexů apod., tak nadále držím palce :-)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.12 11:08

Díky za info o olejíčkách, jj jsem pražská, takže už vím co chci k Vánocům :-) :-) takže bych si vlastně měla pořídit ten jojobový, protože já jsem spíš mastnější, ikdyž se mi tvoří pod tou mastnotou šupinky, takže by mi to mohl srovnat do toho neutrálna :-)

Jinak jsem v 17tt, ještě vůbec netuším jestli holka nebo kluk, ale doufám že bych se to na příští kontrole mohla dovědět :-)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.12 11:45

Takže ještě překvápko. Moje kolegyně měla dítě filutu, pořád se točilo zadečkem a odmítalo sdělit, že je holčička. :)

Jo olejíčky jako dárek vůbec nejsou marný, já se takhle zasázobila - chci vyzkoušet ještě i další věci, docela mě to nadchlo, tak bádám, páč fakt přechod o krémů, kde té chemie je habakůk, tak pleť víc než kvituje. Mimochodem ten archan se mi hodil dost hodně, když jsem se teď opařila (strčila jsem celou ruku do akorát dovařivší se vody. Hojilo se to luxusně. A jojobáč mě zachránil zase na dovolené v horách, kde se mi hned druhý den na achilovce vyrobil slušný otlak a bolelo to. Namasírovala jsem než jsem šla spát a ráno - tradááá, pohodička, stejně jsem zatočila i s puchýřem. Takže jsem mohla šlapat dál. Takže jo, oleje jsou moji kámoši.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.12 13:42

Eva K. - no, já si po své zkušenosti a po tom, co tu psali i ostatní, myslím, že nejdůležitější je řešit příčinu a ne jen následky, takže dokud člověk nepořeší problém uvnitř těla, který se pak pochopitelně projeví na kůži, tak žádné krémy trvale nepomůžou.

Eva K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.12 14:43
Detoxikace

Tak to je jasné, že je třeba také tělo detoxikovat, ale na rychlé zklidnění doporučuji Likangshuang.
Detox těla trvá delší časové období, vždy je třeba si bybrat intuitivně, co člověku sedí. Mám klienty, kteří si opakovaně na pročištění těla ojednávají Neera detox situp - originální recepturu ze Švýcarska. A také samozřejmě psychika hraje velmi důležitou roli.

Tak tolik raakce na předchozí příspěvek.

mojevirtualnija
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.12 21:54
růžovka?

Ahoj,
chtěla bych se Vás zeptat na zkušenosti s růžovkou, jak u Vás vlastně vypukla a kde přesně ji máte.
Dnes jsem se totiž vrátila z kožní ordinace s touto diagnozou a mám trochu obavu jestli se u mě paní doktorka nespletla.
Celé odpoledne čtu veškeré možné diskuze, prolézám stránky a jsem na čím dál tím větších pochybách.
Nikdy jsem totiž s pletí problémy neměla - žádné žilky na nose, jenom jedna malá na pravé tváři. Předevčírem, když jsem se myla, tak jsem si všimla, že dole pod čelistí mám hrubou kůži - jak krupičku, moc jsem tomu nevěnovala pozornost a ráno jsem se probudila s tím, že z té hrubé kůže se udělaly hnisající pupínky. Během dne se to rozlezlo i pod druhou čelist a pak na jedné straně kolem ucha nahoru až na čelo. Spousta hnisajících ošklivých bílých fleků, ze kterých pořád něco teče.
Dnes jsem letěla k doktorce a ona mi napsala antibiotikovou tinkturu a doporučila Nizoral krem a že mám přijít za měsíc na kontrolu.
Co se mi ale nezdá je, že vůbec nemám postižené části obličeje, které popisujete bradu, nos, tváře. Naopak vše mám rozeseto úplně jinde. Navíc nejsem červená ani růžová, jenom ty ošklivé boláky a ty navíc vůbec nejsou v místě té mé jediné prasklé žilky. Taky je mi divné, že to vypuklo ze dne na den. Nic tomu nepředcházelo.
Proto jsem Vás chtěla poprosit o Váš názor.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 14:25

Zdravím,

to je divný…navštívila bych ještě nějakou dermatoložku..S kožními lékaři jsem neměla dobré zkušenosti..

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 18:27

Ahoj holky,

tak jak to u vás vypadá? já to mám teď teda fakt „pěkný“ :-( ách jo…jsem z toho na prášek..

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 18:47

Zdravím přátelé. Já si teď nemůžu stěžovat. Na to, že touto dobou to mívám nejhorší, tak teď je to relativně dobrý. Tak doufám, že to vydrží. Držte se. :)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 09:08

**korr

Lili0001**

tak já zatím s těma homeopatikama a olejíčkama dobrý, jsem nadšená. Kupodivu se teď i neobjevoval takový ten efekt, když člověk z mrazu vleze do tepla a drapne tu šílenou barvu :potlesk: tak uvidíme, jak to půjde dál. Homeopatikama jsem teď řešila i borelku a vypadá to, že taky dobrý. Léky teď vytahují starý kožní problémy, který jsem měla třeba v roce 2006 s tím, že pak by to mělo být všechno cajk. Uvažuju nad tím, že zajdu za tím panem docentem na kožní, aby mohl vidět výsledky homeo léčby, třebas by to k něčemu mohlo pomoci i dalším lidem.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 19:16

Tak to vám závidim..mě se to zase zhoršilo, oči mě pálí, nos mě pálí, brada mě pálí, no vypadám vážně krásně…

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 19:31

Já jsem rezignovala úplně na vše a začala jsem úplně od začátku. To znamená NULOVÁ PÉČE. I když mám pleť mastnější, se sklonem k šupinkování, tak jsem přestala používat jakoukoli kosmetiku, stejně mi nedělala dobře. Večer si jen umyji obličej STUDENOU (ledovou) vodou a ničím nemažu. Obličej si na to do týdne zvykne a začne sám regenerovat. :)
Jo a také jsem začala s REIKI. Nejsem si jistá jestli se to lepší i tím, ale možné to je. :dance:
Jinak žádná omezení, jen si občas udělám detoxikační čaj.
Taky jsem přestala koukat po lidech co mají krásnou pleť (možná bez make-upu by neměli) a začala jsem si všímat spíše lidí, kteří mají problémy s pletí a není nás zrovna málo.
Určitě se to zlepší, držím palečky. ;)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.12 11:30

Já jsem vysadila kosmetiku už někdy v březnu..teďkon když někam jdu tak pudr a zkouším jeden krémík, ale to je opravdu jen občas..jinak jsem taky pořád „holá“ :-) já mám teď ty hormony na houpačce, tak doufám že to nebude po porodu ještě horší..

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.13 09:01
RIKTA

Co je RIKTA?

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.13 18:50

A bude jaro a všechno pučí, takže jak to vypadá, tak i můj obličej bude zase brzo samý květ :-( Moc bych si přála, aby už konečně někdo vymyslel něco účinného. Když už to začíná vypadat dobře, tak šup ho a je to zpátky.

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.13 21:02
to určitě zabere

Holky pozor, přístroj osobně neznám ale uživatel Tonyc jej nabízí ve všech diskuzích a všude mu pomohl - divím se že uživatel Tonyc je ještě po tolika nemocích naživu. Ten přístroj je něco jako světloléčba, stojí v nejlevnější verzi kolem 2O tisíc - a zabírá na vše takže asi možná vůbec na nic…

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 14:27

Mohu se zeptat na průběh léčby? Olomouc je celkem dost z ruky, tak že bych to když tak konzultovala s mojí dermatoložkou. Děkuji Lili

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 14:28
@Jana Dolínková píše:
Ahoj.
S tímto problémem jsem se potýkala celá léta(červený nos a zanícené boláky na obličeji) a namazala si na obličej spoustu mastí s radou, že když je studený vítr, mrzne nebo je horko, mám se zdržovat doma. Nevím, jak jsem to měla dělat, když člověk musí chodit do práce. Pak mi někdo poradil, že v Olomouci je jedna doktorka (tel. 585414939) moc šikovná a ta mi pomůže. Můžu potvrdit, že je to tak. Léčba trvala delší dobu, ale teď mám obličej, už víc jak pět let, zase pěkný a po červeném nosu ani památka. Když se někdy nějaká cévka trochu zanítí (hlavně v zimě), hned si to namažu Rozexem a zase se to vyhojí.

Mohu se zeptat na průběh léčby? Olomouc je celkem dost z ruky, tak že bych to když tak konzultovala s mojí dermatoložkou. Děkuji Lili

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 14:40

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost s Bioptronovou lampou na růžovka a gelem Noredol?

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 19:35
Pro Tonyc

Ne, ne děkuji za nabídku. Jednak jej tak nutně nepotřebuji - držím své bolístky pod kontrolou s vynaložením menších finančních částek a jednak jsem vůči těmto vynálezům dost skeptická. Ve chvíli kdy je něco „univerzální“ je to přinejmenším podezřelé a ve většině případů totálně nefunkční. Samozřejmě, že jsem byla na tento přístroj zvědavá a trošku jsem hledala, a bohužel jsem moc kladných referencí nenašla -kromě té Vaší. Osobně si myslím, že máte z prodeje tohoto přístroje nějaký profit (na tom rozhodně není nic špatného),ale v tom případě je potřeba brát vyjádření o jeho schopnostech s výraznou rezervou. A to je jediný důvod proč jsem zasáhla do diskuze. Světloléčba není žádná novinka, a už jsem s nějakým přístroji na tomto principu měla tu čest…rozhodně neublíží ale bohužel ani nijak zvlášť nepomohou… samozřejmě to je má zkušenost, možná máte jinou, nevím, to budou muset posoudit ti co si tento přístroj pořídí…

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 20:56
rosacea

Ahoj, 3 týdny beru Entizol 2× denně, tj. od doby, kdy mi kožařka diagnostikovala rosaceu infekční (pupínky, podkožní nerovnosti-bulky). Před pár dny se mi zdálo, že je to lepší, ale dnes je to zase horší. Kdy myslíte, že začne vlastně zabírat ten Entizol. Děkuji za reakce.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 21:41

Mě bylo po Entizolu dost blbě. Ale teď jsem brala 20 dnů Doxybene a je to zase lepší. Úplně normální to už asi nikdy nebude, ale jsem ráda i za to, když nejsem samý zánět. :?

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 07:29

A jak dlouho se s rosaceou LÉČIŠ? Dodržuješ nějaký dietní režim? Já čekám na každé nové ráno s nadějí, že to bude snad o něco lepší. Sílu mi však opět sebere pohled do zrcadla, když zjistím výskyt dalších puchýřků na nových místech. Po dnešní noci přibyly další čtyři, tak nevím :,(

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 08:13

Už to mám 6 let. Ale po antibiotikách se to vždy do 3 týdnů zlepší.
Dietu moc nedodržuji, jen nepiji alkohol a kafe. Jo snažím se vyhýbat sluníčku.
Teď jsem objevila nový čistící gel a krém, který mi vyhovuje, tak třeba i tím bude pokožka odolnější.
Je to PHYSIOGEL a není tak drahý jako ty ostatní.

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 16:32

Tak ten jsem už zkusila a moc mi nevyhovoval. Tá mám Cetaphil krém i mléko, po tom mě kůže tolik nesvědí, ale nějak výrazně se nelepší. Jo a taky si mažu 2× denně Zynerit, možná ten mi vadí. Já nevím, jsem zoufalá. Je mi do pláč, když míjím zrcadlo nebo když se u něj (ve víře o zlpšení zastavím). A Tobě se dělají taky ty puchýřky? Nebo máš jen červenou kůži?

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 21:00
pro Šááárisek

Ahoj, nejsi někde poblíž Teplic /v Severních čechách/? Mně tady pomohli - sice na soukromé klinice, ale mám už asi 3-4 roky klid. A opravdu jsem neměla jen červenou pleť, ale boláky a ve finále i rozsáhle záněty spojivek, no krása pohledět…po léčbě mám „jen“ načervenalou pleť ale žádná hnisavá ložiska, no někdo kdo to nezažil by to asi nepochopil ale já jsem za tenhle výsledek nesmírně vděčná. Musíš sehnat lékaře který má s tímto zkušenosti - věřím že se růžovka dá jestli né vyléčit tak alespoň „uspat“-bohužel né doma vlastními silami a metodou pokus-omyl, to vyhodíš jen spoustu peněz za kosmetiku a nic z toho. Tak držím palce.

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 21:13

Děkuji za podporu, psychicky jsem na tom aktuálně fakt dost bídně. Bohužel jsem z Jižních Čech, takže Teplice mám dost z ruky. A čím léčili Vás? Pamatujete si názvy těch mastí, vodiček, zásypu či perorálních léků? Děkuji za odpověď :oops:

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 21:31
pro Šááárisek

Naprosto chápu jak se cítíte… - doufala jsem, že to máte sem k nám blíž. Nechci se tady moc opakovat - ve starých příspěvcích najdete spoustu mých příspěvků (i rok až 2 zpátky). Jinak ve zkratce: brala jsem Entizol (ale už opravdu nevím jak dlouho) a pak mám v lékárně namíchanou mastičku (ta byla ale určena pouze na hnisající rány takže tu už také nepoužívám)a teď jsem pouze na pleťové vodě Aquaruboril + jejich krém s ochranným faktorem 50. Pokud je sluníčko tak bez něj z domova nevylezu ale v zimě jsem si po letech troufla už ho vysadit..a vše OK, tak se dá říci že jsem bez nějaké speciální kosmetiky.

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.13 20:02

Tak to Vám, moc přeji, a vlastně taky moc závidím. Tak já budu doufat, že se mi to za nějakou dobu vylepší a snad to zvládnu i psychicky. Bude mi letos čtyřicet a takové problémy s pletí bych fakt nečekala. Co mi zbývá - Naděje… Kdyby se mi přestaly nalévat ty puchýře a ta kůže nebyla tak suchá. A jak se jmnovala ta p. doktorka z té teplické soukromé kliniky, co Vám tak pomohla? Děkuji za odpověď.

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 22:06
pro Šááárisek

Velmi se omlouvám se odmlku ale nebyla jsem u PC. No já s tím bojovala od asi 35-ti let, takže vím přesně jak se cítíte…já už na konci ani nevycházela z baráku, rychle se zašít v práci (tam už byli všichni zvyklí..) a rychle domů, pouze nejnutnější nákupy s jen poblíž domova…něco zařídit ve městě to bylo za trest. Jenže takhle se žít bohužel nedá a růžovka se sama asi nezlepší, takže naděje a optimismus je důležitý ale rychle hledejte doktora. Pozor na laserová pracoviště - slibují, že Vás vyléčí a nic není problém - ale laser údajně nelze použít na hnisající rány…ale co doktor to názor ani sama nevím jestli to co píšu je pravda - jak jsem koupila tak prodávám. No a jméno doktorky- to jste mě dostala - já jej zapomněla, už jsem tam víc jak 2 roky nebyla a nikde jej nemám poznamenané. Prohlédla jsem všechnu dokumentaci a jméno tam nikde není. Je to Klinika v Teplicích na Labubeho náměstí, je soukromá a tahle doktorka tam ordinuje pouze ve středy. Víc napsat nemohu protože se to tady nesmí :roll: Ale informace které jsem napsala jsou myslím dostatečné k dohledání zbytku ;) Hodně štěstí

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 20:20

Já jsem se tam už objednala na 9.5., ale ta doktorka (dermatoložka) ordinuje jen ve čtvrtek. Tak nevím, jindy tam prý deratolog neordinuje. Jinak téměř po 5-ti týdenní terapii Entizolem (2× denně) mám levou tvář docela pěknou. Na pravé mám však stále několik podkožních nebolestivých hrbolků. Puchýřky mám ojediněle. Tak ani nevím jestli je to v normě, nebo ne. Jsem z toho pořád hotová :nevim:. Tak alespoň ta jedna tvář, že je lepší. Už se můžu k lidem točit z jedné strany :lol:

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 21:17
pro Šááárisek

Aha tak snad to bude ona a jen změnili ordinační den (já tam opravdu víc jak 2 roky nebyla). Tak držím palce, a hlavně doufám, že nezměnili doktorku…

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 09:57

Tak jsem zkusila heřmánkový čaj. Nemáte někdo zkušenost.
Prostě uvařit heřmánkový čaj, počkat až zchladne a přímo tím pytlíkem nebo tampónem nanášet na tvář. Nechat hodně mokrý uschnout. Rozdíl je vidět po pár minutách.
Jinak mě netrápí začervenání, ale boláčky - papulky a obrouvské fleky až do fialova a to mi je 35 let. :,(
Včera jsem byla jak jahoda, večer jsem to vyzkoušela a fakt super. :)

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.13 09:53

:oops: Tak ten heřmánek pomáhá. Takhle světlou pleť jsem neměla ani po antibiotikách :)
Je to zázrak. Pleť je trochu sušší, ale až se vyloupou všechny záněty, tak si myslím že to bude dobrý. Přesně 4× omyto a vypadám zas jako člověk. Ani se mi nechce věřit, že by to mohlo být tak jednoduché. A nejlepší na tom je to, že člověk do sebe necpe chemii.
Nejlepší je NÁVRAT K PŘÍRODĚ. :potlesk: :potlesk:

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.13 11:26

Já mám pořád tak suchou pleť. Včera na čarodějkách u ohně se mi to ještě zhoršilo, ty červené fleky.
Holky, čím se mažete? Já občas Cetaphilem, když už to napětí nemohu vydržet, ale zdá se mi, že mám po něm takovou drobnou krupičku. Když nemažu, tak mám jen ty puchyřky a bouličky sem tam po obličeji, ale zbytek pleti má hezčí vzhled. Poradíte mi prosím nějaké mazáni? Physiogel mi taky nevyhovoval. Děkuji :oops:

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 10:21
@šáárísek

Zkuste ten heřmánek. Asi bych tomu nevěřila, kdyby mi to někdo vyprávěl, ale vidím to na vlastní oči. A když jsem se dívala na ty krémy na růžovku, tak ve všech je heřmánkový olej, takže na tom něco bude.
Já jsem tak nadšená, jako už dlouho ne.
Taková změna a opravdu ze dne na den, to jsem ještě neviděla.
Opravdu - zázrak.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 15:18

Zkuste ten heřmánek. Asi bych tomu nevěřila, kdyby mi to někdo vyprávěl, ale vidím to na vlastní oči. A když jsem se dívala na ty krémy na růžovku, tak ve všech je heřmánkový olej, takže na tom něco bude.
Já jsem tak nadšená, jako už dlouho ne.
Taková změna a opravdu ze dne na den, to jsem ještě neviděla.
Opravdu – zázrak.

Miroslav Šustr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 13:08
RŮŽOVKA

Dobrý den mám též růžovku na nosu nevím si rady jak to léčit, četl jsem Váš příspěvek paní doktorky v České Třebové, která Vám předepsala ENTIZOL antibiotika. Prosím o sdílení kontaktu na tuto doktorku.

děkuji Šustr Miroslav :D

šáárísek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 11:44

Mně bohužel ten heřmánek nepomohl, byla jsem po něm ještě více vysušená než obvykle. Kdybych tak měla nějaký přípravek na promazavání, který by mi nevadil. Jinak ten tonovací krém od Isis Pharma 50 faktor mi vyhovuje. Po natření ještě flíčky lehce přepudruju korektorem od firmy pure simplex a můžu alespoň bez velkých mindráků mezi lidi.
Po 6 týdenní lečbě Entizolem bych se domnívala, že stav mé pleti bude lepší. Bohužel. Lehký posun k lepšímu tu ale určitě je. Máte někdo vyzkoušené optimální dávkovací schéma Entizolu pro léčbu zánětlivé rosacey? Jak dlouho a v kolika denních dávkách a kolik tablet? Zítra jedu na tu soukromou kliniku do Teplic, tak uvidím, jestli tam mi třeba nepomohou více než běžný dermatolog. Děkuji za Vaše reakce.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek