Růžovka - mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 12:40
@Kačuška píše:
Teda vy ste se do toho pěkně obula, ale jedině dobře. Hlavně když to pomůže a moc Vám fandím. U mě to stím jídlem bude asi horší, ale už sem omezila hodně i kávu a alkohol, tak snad s tím jídlem to zvládnu také :) No tak asi ještě dneska naklušu někam pro bylinkový čaj a ovocný vynechám. Ještě v tom nejsem tak zaběhlá a tak stále zjišťuji, co můžu a co ne, abych dopomohla k vyléčení. Takže děkuji za každou i sebemenší radu. Hlavně aby se nám to spravilo a tím i ta psychika.

no já jsem tak trochu pitbul, když se zakousnu, těžko pouštím. A vzhledem k tomu co jsem si pozjišťovala, že skoro nikomu mazání, doktoři a spol nepomohlo, rozhodla jsem se i po konzultaci s kožařem, jít do toho vlastníma silama, protože i vím, že jsem fakt svoje tělo moc nešetřila. Kafe jsem vyřadila totál - když mě to přepadne, uvařím si meltu. Alkohol jsem vyhodila taky- občas se ožulím (jako třeba teď o víkendu) nealko pivem (škoda, že nedělají nealko víno, miluju kvalitní suché bílé a k tomu pochopitelně sýýýry). Sýry jsem vyrazila taky úplně - hlavně vím, že zle mi dělají plísňové /a má to svou logiku/, stejně jako uzeniny. Tři neděle si to jedu. A habakůk bylinek - všechny čistící zaměřený na vnitřek. Páč co? Páč kůže je výrazem toho, co se děje v těle. No a tělo je naštvaný, tak si to halt musím odpracovat. Co jsem si zavařila, musím napravit. Jestli dobře počítám. A vzhledem k tomu, že to zavařování bylo dlouhodobý, tak ta náprava nebude taky hned tak. S tím se musí počítat.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 12:53

Já byla jednou u kožařky a po mnoha přečtených diskuzích mi dala to, co asi každý kožař a proto chci taky být samoléčitel. Zatím sem se totiž nedočetla,že by kožař někomu pomohl, tak proto. Jinak Vaše typy si beru k srdci a jdu do toho taky :) . Sýry a uzeniny skoro nejím a tak s tím nebude problém. Dneska jsem poprvé zatím bez všeho mléčného (snažím se už dlouho, ale jeden jogurtík sem si denně dala). A co myslíte si třeba koupit kafe bez kofeinu? Melta mě nechutná, ale odpolko já si to kafe prostě neodpustím (dřív sem pila 3denně, nyní pouze 1× denně). Pokud by škodilo, přejdu asi na tu meltu. Jinak sem milovník vína také, což bude horší taky :( No a nejhorší to pečivo, ale to sním tak dva rohlíky denně a tak to omezím asi časem až přijdu na to, co místo toho bude nejlepší :) Jinak zelenina je u mě na každodenním pořádku, stejně tak hodně tekutin. No ono když nad tím teď tak přemýšlím, tak ono to nakonec nebude tak hrozný :) A pokud uvidím výsledky, tak tím líp se s tím budu smiřovat. Jinak ještě změním kosmetiku. Teď jsem měla objednanou od La roche, ale jeden gel totálně všude vyprodaný, tak asi zkusím objednat Biodermu. Líčím se každý den a tak to nějak dostat dolů musím :D I make-up sem kvůli tomu přestala používat :( No tak uvidíme a snad se zakousnu stejně jako vy a nepustím :)

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 12:57
A co myslíte si třeba koupit kafe bez kofeinu? Melta mě nechutná, ale odpolko já si to kafe prostě neodpustím (dřív sem pila 3denně, nyní pouze 1× denně). Pokud by škodilo, přejdu asi na tu meltu.

Zkuste Caro, dá se to celkem pít a myslím že chuťově je to lepší než melta. A místo mléka používám sójové - Zajíc. Je to jako smetana a jako náhražka dobrý. :)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 13:10

**Kačuška **

tak vítejte v klubu, jestli do toho jdete :) Další věc, která pomáhá překyselení organizmu (který by se na tom mohlo možná podílet, když vycházím ze zakázaných potravin a pití) je takový to splácání všeho možnýho dohromady, přejedení se a jedení na noc.Přesně vím, kdy se mi to vždycky zhoršovalo - když byl třeba raut a já si dala tu smažený miniřízeček (smažený a obalovaný je taky jak v tom co lékaři nedoporučují, tak v tom, co je zakyselující), tu vynikající koláček, tu jsem si ďobla sýra, šunku, kousek ovoce..... mišmaš, který v břiše udělal akorát s prominutím bordel. Navíc do toho spěch… . Jo je to o tom co jíme, tím si to fakt asi nejspíš děláme.

Kafe jako takový - je fučík jestli bez kofeinu nebo s kofeinem - je kyselinotvorný, stejně jako ten černý čaj. Takže to jsem prostě poslala do pryč rovnou. Se slzou v oku, ale šlo hned jako první. Spolu s tím mlékem a alkoholem.

Já si -až na výjimky (jako dneska třeba) maluju jen oči /stíny, řasy, linky/ a pusu, make-up moc nedávám, když dávám, tak obyč. žádný speciální. Je od G. Salvete . Večer si obličej umyju Salicylovým mýdlem.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 13:27

Jelikož je psychika opravdu na bodu mrazu, tak se musí zkusit vše. Jo tak o tom mišmašu taky vím svý :) Pro mě jsou osudoý neděle. To jsem přespalá z víkendu, takže nemůžu spát a pusa mi lítá po všem možným, takže pořád musím mít zásobu zeleniny a nebo jít brzo spát a nemyslet na to :) Piji dvakrát denně i vlákninu, což na pročiště je taky super. Doporučuji. No a káva? Ta pujde taky tedy pryč a alkohol bude muset taky. Asi se budu opíjet rohlíkem :D
Jinak já jen stíny na oči a řasenku, jinak nic. Vynechala jsem všechny make-upy, všechny masky, peelinky, krémy. Prostě všechno. Večer se odlíčím jen vodou bez žádnýho přípravku a myslím si, že i to udělá svoje. Teď chci jen tu kosmetiku a snad to taky přilepší. Doufejme, jelikož cenově to není nejlevnější :(
Jinak s tím překyselením máte pravdu. Hodně trpím na pálení žáhy po těch mých nájezdech na lednici, takže opravdu ten bordel do sebe dostáváme sami. A pak se takhle mučíme, aby sme zas byli k světu. Nejhorší je to, že tohle je běh na dlouhou trať a výsledky se dostaví až po nějaké době :(

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 13:36
@Kačuška píše:
Jelikož je psychika opravdu na bodu mrazu, tak se musí zkusit vše.Jo tak o tom mišmašu taky vím svý :)
Jinak s tím překyselením máte pravdu. Hodně trpím na pálení žáhy po těch mých nájezdech na lednici, takže opravdu ten bordel do sebe dostáváme sami. A pak se takhle mučíme, aby sme zas byli k světu. Nejhorší je to, že tohle je běh na dlouhou trať a výsledky se dostaví až po nějaké době :(

no vida a máme to :). Ne já nevím, třeba se pletu,ale fakt vycházím z toho co říkaj doktoři - a co jsem si tak srovnala v hlavně dvě a dvě a začala si bádat. Ještě by mě zajímalo co může být spouštěčem u žen, kterým se to objeví po porodu, protože to jsem na diskuzích taky zjistila, že je docela často. Určitě tam hraje roli to, že psychicky jsou asi taky kaput (nevyspání, kolotoč atd) + to, že asi kojením jde tělo taky do nějakých ztrát a možná jedí v rychlosti, člověk plácá jedno s druhým......... škoda, že to nikdo z doktorů neprostuduje. Třeba by na něco přišli a v rámci poradny před porodem ženským říct, hele vyvarujte se teď tohodle a tohodle (co se jídla týče, nevyspání jaksi asi nepadá v úvahu :) ).

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 13:49

Tak to by mě zajímalo taky. Moji známý při porodu popraskali hrozně žilky v obličeji jak tlačila, ale po nějaké době se jí to spravilo, tak třeba je to způsobeno i tím, že pak ta obnova u někoho není už taková a ty žilky jsou křehčí a tím praskají. Ale určitě hraje i roli ta psychika, únava, nesprávná životspráva a jiné. Prostě vše souvisí se vším. Mě třeba hlavně zarazilo to, že jsem přečetla opravdu mnoho diskuzí (nikdy jsem netušila, že je tolik lidí, které tohle trápí) a zatím jim žádný doktor nedokázal pomoci a místo toho doporučují krémy a masti, které jsou stejně naprd. Já osobně si myslím, že na tom nejsem tak špatně (pouze popraskané žilky na nose a na líčkách), ale co jsem se dočetla, že někteří mají různý boláčky, pupínky, puchýřky a doktoři si snimi nevědí rady, tak to mě udivuje. Sice to je jak řikáte bordelem v našem těle, ale proč třeba doktor nedoporučí detoxikaci organismu, proč neřekne co smíme a co ne, proč aspoň neporadí. Aspoň já osobně sem si vše musela přečíst, jelikož moje kožařka mi dala Rozex, který je stejně naprd a pak mi řekla, že pokud nepomůže, tak už jen jedině laser. Až sama sem musela strávit nějaký čas na netu a dočíst se toho, čeho se vyvarovat, čeho ne a čím to v podstatě je způsobené. Vůči těm, kteří na to hodně trpí je to smutné. Holt být opravdu samoléčitel a věřit v to, že najdem něco, co nám zaručeně pomůže.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:02

To já měla dva roky klid, nikdo by nepoznal, že jsem něčím takovým trpěla, pomohla mi změna kosmetiky, ale po dvou letech, teď na sebe nemůžu dát vůbec žádnou kosmtiku, líčím si jen oči a linky..kdybych chtěla použít makeup nebo pudr, tak mi to stejně nezakreje, protože ta pokožka se ihned podráždí a já jsem rudá ještě víc než normálně…nos je nejhorší..do toho jsem mastná a udělaly se mi póry - psala jsem, že až mastnota zmizí a pory se zatáhnou, že se mi to zlepší, jenže dermatologové na to neslyšejí..pořád povídají oni..

NEBAVÍ MĚ TO!!pořád být rudá jak pochodeň a lidi??kolikrát už mám chuť se jich zeptat jestli je to tak děsí, že na mě musí pořád tak čumět.!!

Jinak dnes jsem taky první den bez mléčného výrobku, žádná sušenka nic, a koušu si z toho rty :-D

Jinak místo kávy s mlékem, piji samotné caro..a docela to jde..už ho piji 3. měsíc..docela mi chutná :-) nejradši bych si do něj dala mléko, ale bohužel :-)

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 14:09

I já trpím mastnou pletí a nevím co sní. Hlavně tedy v létě. Dřív jsem nepoužívala žádný krémy, pak se dočetla, že na mastnou pleť by se krémy měli používat, jelikož pokožka je suchá a proto se mastí a teď zas nepoužívám krémy díky popraskaným žilkám a pleť i tak mastná. No prostě je to pořád dokola a než se opravdu najde něco, co pomůže, tak to trvá hrozně dlouho. Mohu se zeptat jakou kosmetiku jste před těmy lety používala? No doktory jsem zatím odpískala a začínám tu očistu. Snad pomůže.
Jinak Vás zcela chápu, že si koušete rty :) Já teda v pohodě, ale není ještě konec dne, tak snad to zvládnem :) No caro pije kolegyně v práci a i mě smrdí, tak nevím nevím :) Asi ho nejdříve ochutnám od ní a podle toho se zařídím a třeba ho budu pít jen když bude nejhůř :) Ale kávu vynechám.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:17
@Kačuška píše:
zatím jim žádný doktor nedokázal pomoci a místo toho doporučují krémy a masti, které jsou stejně naprd.
ale co jsem se dočetla, že někteří mají různý boláčky, pupínky, puchýřky a doktoři si snimi nevědí rady, tak to mě udivuje.

, ale proč třeba doktor nedoporučí detoxikaci organismu, proč neřekne co smíme a co ne, proč aspoň neporadí.

Aspoň já osobně sem si vše musela přečíst, jelikož moje kožařka mi dala Rozex, který je stejně naprd a pak mi řekla, že pokud nepomůže, tak už jen jedině laser. Až sama sem musela strávit nějaký čas na netu a dočíst se toho, čeho se vyvarovat, čeho ne a čím to v podstatě je způsobené. Vůči těm, kteří na to hodně trpí je to smutné. Holt být opravdu samoléčitel a věřit v to, že najdem něco, co nám zaručeně pomůže.

protože většinou kožaři léčí důsledky ne příčinu, málokdo jde po celku jako takovém - asi se to neučí, učí se nemoci, ale že vše souvisí se vším, to se neučí.
Mně tedy doktorka taky nic moc neřekla, jen dala Rozex a letáček. Tak jsem právě začla bádat. Ono já jsem si to s tím překyselením myslela už i dřív než jsem šla k doktorovi, protože tělo už signalizovalo delší dobu, nějak jsem neposlouchala a tak halt bum, pěsťovka do obličeje a to doslova. Abych se vzpamatovala, protože jinak by mohlo být mnohem hůř.

Pupínky mám občas já - červeno kolem nosu a na nose a podle toho co sním nebo dělám, občas vyběhnou pupínky. Hodně mi na ně pomáhá právě to mytí se Salic. mýdlem, které tu kůži čistí.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:23

Známému taky caro smrdí :-D používala jsem la roche…celé dva roky, před 3 měsíci jsem nějak týden promarodila, a když jsem se začala zase normálně mazat a makeupovat tak jsem měla všude šupinky, najednou jsem se začala děsně mastit a bum, fáze hořící pochodně byla tu i s takovými puchýřky..

Po měsíci to vypadalo, že to odchází, ale byl to jen planý poplach..minulé podnělí jsem si chtěla vyzkoušet jestli už aspoň mohu použít krém, tak jsem se trošinku namazala tolerainem + trošičku makeupem a vypadala jsem příšerně…opět jsem „vzplanula“.. dermatoložka říkala, ať se do těch krémů nenutím, a nedoporučuje mi používat ani ten rozex, že té pleťi to teď prostě škodí..tak mě objednala na epikutánní testy, nebo jak se jim říká..každopádně, těmi testy by to pro mě byla u ní poslední návštěva..

Byla jsem taky v jednom salónu, který se zabývá problémy pleti a tam lékárenskou kosmetiku úplně shodili něco mi doporučili, ale popravdě, nechce se mi prozatím pouštět do „experimentů“ ikdyž v nějakých věcech jsem s nimi souhlasila..

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:26

A ještě otázečka, taky někomu z vás otéká nos?dříve se mi to nedělo, ale asi je to nějaká další fáze..fakt jak alkoholik hadr… :-) :-(

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 14:29

pro Kleki:
No tak nám nesbívá nic jiného než zkoušet, zkoušet a zkoušet co nám nejvíce pomůže a doufat, že něco najdeme. A hlavně vydržet a neztrácet naději, když se výsledek nedostaví.

pro Korr:
A nepamatujete si, co přesně jste od toho La roche měla? Já si teď od nich objednávám a chtěla jsem micerální odličovací gel, ale ten prostě už asi nedělají a tak nevím co místo toho. Hlavně asi něco v ředě Rosalic co?
Tak to mě moc mrzí, že se Vám to tak vrátilo. Člověk se zas cítí dobře a přijde zas okamžik, který Vám zas vše vrátí a je to opět běh na dlouhou trať. A to Vám ani neřekli čím to je?

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:30
@Kačuška píše:
Tak to by mě zajímalo taky. Moji známý při porodu popraskali hrozně žilky v obličeji jak tlačila, ale po nějaké době se jí to spravilo, tak třeba je to způsobeno i tím, že pak ta obnova u někoho není už taková a ty žilky jsou křehčí a tím praskají. Ale určitě hraje i roli ta psychika, únava, nesprávná životspráva a jiné. Prostě vše souvisí se vším. Mě třeba hlavně zarazilo to, že jsem

U mě to začalo už v těhotenství, všichni tvrdili, že budeme mít holčičku, že mi bere na kráse a od té doby se mi to několikrát vrátilo a zase se mi to podařilo vyléčit pomocí antibiotik. Jenže teď ty poslední jsem nesnela, takže mě doktorka nemohla doléčit. V zimě se může nasadit Doxybene, ale v létě ne, kvůli alergii.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:30

U mě to začalo už v těhotenství, všichni tvrdili, že budeme mít holčičku, že mi bere na kráse a od té doby se mi to několikrát vrátilo a zase se mi to podařilo vyléčit pomocí antibiotik. Jenže teď ty poslední jsem nesnela, takže mě doktorka nemohla doléčit. V zimě se může nasadit Doxybene, ale v létě ne, kvůli alergii.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 14:31
@korr píše:
A ještě otázečka, taky někomu z vás otéká nos?dříve se mi to nedělo, ale asi je to nějaká další fáze..fakt jak alkoholik hadr… :-) :-(

Mě tedy nos neotéká, ale jak řikám, já jsem asi ještě asi takový ten lehčí typ, že to nemám tak moc, ale i tak to je nepříjemný. A povím Vám, i můj nos občas svítí jak kdybych byla alkoholik. Hrůza :(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:37

pro Kačuška

no mě se ptali jestli takovéhle problémy měl někdo v rodině, ptají se na stres, atak..přesně nevědí z čeho, těch spouštěčů je prostě moc..

Jinak jsem používala krém rosaliac + make up.. ten micerální gel mám dojem že pořád vyrábí..akorát si nejsem jistá..nejvíc mě štve, že v lékárnách je málo vzorečků..

Jinak jsem si myslela, že mě to v takovéhle formě už nikdy nepotká…ale jak se říká : Někdo myslel a ..... :-) hodně mě to štve…snad to někdy zase zmizí, nebo spíše lépe řečeno se to uspí..

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 14:43
@korr píše:
pro Kačuška

no mě se ptali jestli takovéhle problémy měl někdo v rodině, ptají se na stres, atak..přesně nevědí z čeho, těch spouštěčů je prostě moc..

Jinak jsem používala krém rosaliac + make up.. ten micerální gel mám dojem že pořád vyrábí..akorát si nejsem jistá..nejvíc mě štve, že v lékárnách je málo vzorečků..

Jinak jsem si myslela, že mě to v takovéhle formě už nikdy nepotká…ale jak se říká : Někdo myslel a ..... :-) hodně mě to štve…snad to někdy zase zmizí, nebo spíše lépe řečeno se to uspí..

To máte pravdu že jich je moc. A u každého něco jiného. Mě doktorka odbyla a bylo hotovo.
Jinak ohledně toho gelu jsem se optala snad v deseti e-shopech a nikde ho nemají. Teď čekám na jeden, kde čekají naskladnění 25.5., ale ani oni si nejsou jistý, zda vůbec bude. V lékarně jsem se ani neptala. Tam mají nějaké vzorečky?
No snad to zmizí. Prostě musíme zkoušet a jak řikám doufat. Taková věc a jak dokáže potrápit :(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 14:48

Jj, ty „lepší“ lékárny mají i od nějakých krému vzorečky..právě jsem chtěla vyzkoušet ten odličovací gel taky, ale bohužel od toho vzorečky ani nedělají..

Jinak až příště půjdu do lékárny, schválně se podívám, jestli tam mají ten micerální gel a napsala bych vám.

Máte pravdu, potrápit to dokáže pořádně..

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 14:53
@korr píše:
Jj, ty „lepší“ lékárny mají i od nějakých krému vzorečky..právě jsem chtěla vyzkoušet ten odličovací gel taky, ale bohužel od toho vzorečky ani nedělají..

Jinak až příště půjdu do lékárny, schválně se podívám, jestli tam mají ten micerální gel a napsala bych vám.

Máte pravdu, potrápit to dokáže pořádně..

No tak to u nás v tý naší prdelce asi nebudou mít :) Jinak i obvolávám lékárny a zatím bez úspěchu, tak snad budete mít větší stěstí. Kdyby náhodou já měla, dám Vám taky vědět.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 15:09
@Kačuška píše:
No tak to u nás v tý naší prdelce asi nebudou mít :) Jinak i obvolávám lékárny a zatím bez úspěchu, tak snad budete mít větší stěstí. Kdyby náhodou já měla, dám Vám taky vědět.

Tak bohužel micerální odličovací gel přestali vyrábět. Teď mi to řekli v jedný lékarně, že jim to řikala distributorka :,( A ani nemají nic místo toho :,(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 15:37

Fakt?tak to je škoda..jednou mi takhle přestali vyrábět krém, který jsem odebírala od kosmetičky a dělal mi dobře..pak jsem hledala nějaký hoooooodně mooc krytí makeup, a když jsem ho našla tak ho taky přestali vyrábět :-) smůla..

Ten gel ale vypadal docela dobře…

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 18:03

Bohužel :( Právě že ho doporučovala i nějaká dermatoložka a tak sem proto po něm začla pátrat a bezúspěšně. Tak jsem si jen objednala La Roche-Posay hydratační péče s ochranným faktorem Rosaliac UV 40ml a tak uvidíme, zda pomůže alespoň to. Odličovat se budu jen vodou. Pokud nepomůže, tak zkusím Biodermu. Nechci kombinovat dvě značky. Nevím, zda by to na pleť udělalo dobře, kdybych mělo odličovač od Biodermy a péči od La roche. Nemám s tím zkušenost.
Tak to je tedy vážně pech, když konečně něco najdete, tak to přestanou vyrábět. To by pak asi člověk vraždil co?

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 18:25

Já si myslím že to nevadí, já se biodermou odličovala, dokonce mi to tak před 3 roky doporučila dermatoložka…akorát teď je smůla, že mám na všechnu kosmetiku reakci..

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 18:35

:( Ještě nevím zda jste se tady dočetla o tom, že jedné paní/slečně teď hodně pomohl wobenzym a vitamin E + koenzyn Q10 + selen. Řekla jsem si, že zkusím i toto, ale je to docela drahé, tak sem si objednala jen malé balení a uvidíme, co to bude dělat. Řikají, že wobenzym je lék na všechno, tak se kdyžtak na to optejte své dermatoložky. Tedy pokud s nějakýma takovýma pilulema už nemáte nějaké zkušenosti.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 18:43

Jj, koukala jsem na to, no já říkala dermatoložce o vitaminu E a ta mi řekla, že samozřejmě je protizánětlivý apod., ale at se nespolíhám na to, že mě to vyléčí..no má pravdu, mluví semnou prostě narovinu..

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 18:46

Tak bohužel spoléhat nemůžeme na nic :( , ale pokud to nezkusíme, tak nezjistíme. Občas už mám nervy na pochodu a nejraděj bych se vším sekla, ale pak si řekla, že už jsem nějakou tu cestu ušla, tak dokud nezkusím vše, tak to vzdát nemůžu.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 19:10

Já to mám taky takový na houpačce..jeden den věřim a další mám hysteráky, klasika .. :-)

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 19:13

:) Tak to sme na tom stejně. Hlavně ale co, opravdu tu naději neztratit a vydržet.

Kačuška
37 příspěvků 24.5.12 10:38
@Lili0001 píše:
Dobrý den přátelé a nepřátelé růžovky.
Chtěla bych se s Vámi podělit o mé nové zkušenosti.
Po neúspěšné léčbě, jsem toho hodně přečetla a něco jsem zkusila.
Tak nejdříve jsem vynechala všechny zakázané věci, plus jsem omezila na minimum mléčné výrobky.
Stále mažu Rosaloxem - jak mám nařízeno od lékařky - ale jen jednou denně, protože ráno mi to nedělalo dobře. Místo toho si ráno na lačno vezmu 2 tabl. Wobenzymu - půl hodiny před jídlem, po snídani spolknu Beta-karoten - 20000 m.j., po obědě si dám Vitamín E + Koenzym Q10 + Selen, který je dobrý na cévy, večeřím nejpozději v 18.00, po věčeři si dám detoxikační čaj a pak než jdu spát tak zase 2 tabl. Wobenzymu.A je to přesně pět dnů, co jsem nasadila tuto kombinaci a mám obličej skoro v pořádku. Tak jsem se s Vámi chtěla podělit o tyto informace, třeba by to mohlo pomoci i někomu jinému. :) :mavam:

Dobrý den přeji Lili,
musím Vám poděkovat za tuto super radu. Po přečtení Vaší zkušeností jsem si hned objednala Wobenzym a Koenzym Q10 + vit.E + selen a dneska to je 6 den, co to užívám a musím říct, že opravdu je vidět změna k lepšímu :potlesk: Sice nic není zažehnáno, ale ta změna je fakt vidět.
Moje zkušenost:
Ráno: 2 pilulky Wobenzynu na lačno, 2 lžičky vlákniny Psyllium ve 2dcl vody (zapíjím dalšími asi 3dcl vody - nutné), detoxikační čaj s červenou řepou na lačno.
Po obědě: pilulku Koenzymu.
Večer: půl hoďky před jídlem další 2 pilulky Wobenzynu. K tomu beru beta karoten 1× denně po jídle a ráno a večer se mažu krémem Rosalic od La roche s UV faktorem. Večer když je čas si dám další detoxikační čaj a opět vlákninu. A za den vypiji asi 4-5 hrníčků bylinkového čaje (sypaného)s brusinkou a asi 2l vody (pít, pít a pít i kvůli vláknině)
Vyhýbám se mléčným výrobkům, ale musím říct, že teď jsem v tom docela lajdák. Nepiju horké věci, odličuji se pouze vodou, nejím silně kořeněná jídla. Začla jsem chodit i do solária (zatím asi 3×) a ani po něm to nemám horší. Zelenina je u mě na denním pořádku a z ovoce hlavně jablka kvůli vláknině.
Prostě mám pocit, že pilulky udělali své a asi ne nadarmo se řiká, že Wobenzym je lék na vše :) . Mám teď pár pilulek na vyzkoušení, jelikož velké balení je dosti drahé, ale když vidím tento úspěch, tak hned jak to pujde, si skočím pro něj do lékárny ;) Takže určitě vřele doporučuji. Člověk musí prostě odzkoušet vše co se dá, aby zjistil, co na něj platí a co ne. Snad to takhle pujde dál a výsledky budou pořád lepší a lepší :palec: Snad i tato moje zkuenost někomu pomůže a určitě doporučuji vyzkoušet. :potlesk:

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 12:10
@Kačuška píše:
Dobrý den přeji Lili,
musím Vám poděkovat za tuto super radu. Po přečtení Vaší zkušeností jsem si hned objednala Wobenzym a Koenzym Q10 + vit.E + selen a dneska to je 6 den, co to užívám a musím říct, že opravdu je vidět změna k lepšímu :potlesk: Sice nic není zažehnáno, ale ta změna je fakt vidět.

Ta to jsem rády, u mě se to také pomalu lepší. Já jsem to jen upravila a navýšila dávku vit.E, protože jsem četla článek jednoho lékaře a on doporučuje vyšší dávku.
Dále jsem si onjednala kosmetiku od ISIS - RUBORIL Expert SPF 50+, který používám jako make-up na nos a nejhorší místa a čistící vodu, kterou se večer myji, protože jen vodou jsem si obličej nikdy neumyla pořádně.
Ne nadarmo se říká, že důležité je čistit a léčit.
Tak držím palečky, ať to vydrží a budeme zase OK. :)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 16:15

Jéé tak to je super!!!! :-) já jsem teda nezbeda v tom sladkém..jinak samozřejmě to horké, kořeněné, kávu, apod.. to už jsem vyřadila před 3 měsíci…kořeněné jsem stejně nejedla..teď nejím ani maso, jen ryby..snažím se hodně pít, jim prášky na alergii, vitamin E, ráno, večer jarisch, přes den mám namíchaný krém z lékárny..chci zařadit ještě zelenou řasu..bohužel teď nemohu investovat do wobenzymu..jinak tedy pořád otéká ten nosík, a sluníčko vůbec nedělá dobře..

On se dělá i makeup od ISIS?

Jinak s kosmetikou si dám radši ještě pauzu, nechci to riskovat.

Hezký den :mavam:

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 16:42
@korr píše:
On se dělá i makeup od ISIS?

Jinak s kosmetikou si dám radši ještě pauzu, nechci to riskovat.

Hezký den :mavam:

Make-up se asi nedělá, nebo spíše nevím. Já si objednala krém na opalování RUBORIL Expert SPF 50+ a on je tónovací. Má konzistenci jako make-up, takže když potřebuji, tak ho používám jako krycí krém a je přímo na růžovku. Super, zakryje to nejhorší a zatím mi nevadí.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 16:52

Ahá, tak to jo, tak to je super že snášíte všechny tu kosmetiku..Snad taky brzy budu :-)

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 17:07
@korr píše:
Ahá, tak to jo, tak to je super že snášíte všechny tu kosmetiku..Snad taky brzy budu :-)

Mě taky nic nesedělo, měla jsem BIODERMU na doporučení lékařky a to bylo snad ještě horší. Ale řekla jsem si, že když to nezkusím, tak to nezjistím a když si to tady tak chválili, tak jsem si to objednala a zatím dobrý.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.12 18:29

To jo, mě teď pleť bohužel nesnese žádnou kosmetiku, ani tu pro tu citlivou a intolerantní pleť..jinak mám všechno už vyzkoušeno, uvidíme jak dopadnou výsledky a podle toho si vyberu další kosmetiku..

Nano
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.12 11:44

Co opravdu zabírá - je Ibalgin (Brufen). Je pravda, že je špatný na žaludek, na srdce a na játra, ale zabírá.
Vypozorovala jsem to, při migréně, na které trpím a když nemám léky na migrénu, tak beru brufen. Vždy po spolknutí, už po pár hodinách vidím, že červenání mizí.
Podobný efekt, jsem zaznamenala i po prášcích jako Paralen plus, když jsem měla chřipku.
Vím, že jsou to protizánětlivé léky, takže je jasné proč se to po nich lepší. Je jen otázkou, jak by to vypadalo, kdyby se brali déle, protože prý nejsou šetrné k srdci.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.12 17:19

Mě z toho už vážně klepne..přestávám věřit, že někdy budu vypadat ještě normálně..

Kačuška
37 příspěvků 11.6.12 10:55

Tak to jsme na tom stejně :( Taky jsem si zrovna řikala, že tolik toho odzkoušeného a zatím nic. Trošku změna byla a tak sem se těšila, jak to pomáhá, ale opět mám pocit, že už to nemizí. Vše dělám dál tak jak mám, ale zatím bez větších úspěchů :,( Takže dneska jsem si objednala odličovací vodu od Biodermy a zkusím ještě tu. Pak už opravdu nevím co dál. :,(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.12 14:02

Zachvíli snad budu vypadat jak ty páni na těch obrázkách s tím nosem…nechápu, jak může nos takhle natýkat…a o zbytku ani nemluvě…já jsem pořád bez kosmetiky, jen nějakou z lékárny mastičku, abych se aspoň něčím mazala..nemusím snad ani psát jak jsem zoufalá…a vy máte jen zarudlý nos?zkoušela jste makeup?mě to vždy zakrylo..teď mám po veškerý kosmetice pleť horší a nos nateklejší..

Kačuška
37 příspěvků 11.6.12 14:29

Tak to Vás chápu, že musíte být zoufalá :( Tohle je prostě na nervičky jak dělaní. Já jsem pouze zatím ve fázi, kdy mám jen červený nos a červené líčka. Hodně popraskané žilky a při větší zimě až do fialova. Zatím neotékám ani nemám boláčky, ale bohužel se bojím toho, že brzo začnu, jelikož ani mě nic moc nepomáhá. A i teď mám psychiku v háji. Já žádný make-up už nepoužívám.Pouze korekční tyčinku, aby mě to alespoň trošku zakrylo,ale pomůže jak kdy. Je s aloe vera.A jen krém od La roche a teď sem si objednala ještě tu odličovací vodu.Jinak nic.Ani mýdlo, ani sprchový gel, prostě nic.Chvíli jsem myslela, že to je lepší, ale teď už si to zas nemyslím. A co jste vše zkusila?

Kačuška
37 příspěvků 11.6.12 14:34

Teď jsem ještě zkusila pít ostropestřec mariánský. Je to přímo na játra, na pročištění a tak zkuste i bylinky. Já teď jiné než bylinkové nepiju, i pročišťovací a tak třeba to časem pomůže. Sice ten čaj chuťově nic moc, ale dá se to. A ještě jsem si koupila detoxikační náplasti na nohy a tak ještě zkouším tuhle očistu. Piju i detox.čaje. Prostě zkouším se vyčistit jak jen to jde.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.12 14:55

Já jsem zkusila už vážně vše (viz minulé příspěvky) :-) narazila jsem na fotku z února a nedokážu pochopit, jak se z ničeho může stát tohle..vypadala jsem úplně normálně..to jsem používala dva roky la roche…teď nesnesu vůbec nic..čekají mě ještě testy…a když se nic nezjistí a nic se nebude dít, tak zajdu ještě za homeopatičkou..jinak to lehké zarudnutí jsem vždy zakryla makeupem..

Kačuška
37 příspěvků 12.6.12 07:03

Tak to mi je velice líto a budu Vám držet pěstičky, aby se Vám to už konečně vyléčilo a našla ste něco, co Vám na to pomůže. Určitě za tou homeopatičkou bych šla. Tím nic neztratíte a třeba právě ona Vám pomůže. A mohu se zeptat jak se Vám to začlo projevovat? Myslíte že nějak jako mě?

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 13:06

Podávám hlásání - bylinky, dieta a homeopatika vypadají nadějně. Malé, ale zlepšení tam je. Teď na mě skočil zánět nosohltanu, takže zničehož nic se to zhoršilo a já se lekla, pak mi došlo, že v obou případech jde o zánět /jak kůže, tak nosohltan / a tělo je prostě propojený a kůže indikátor toho, jak to s námi je. Teď jak už je mi líp, tak je to zase lepší. Plus k tomu všemu používám na radu svojí kamarádky oleje - rostlinné (argamonový, jojobový), abych měla obličej čím mazat, a éterický levandulový, který kůži desinfikuje (nanáším na ty pupínky). Na ten zánět nosohltanu jsem po dohodě s doktorkou - vzhledem k homeopatikům - nedávala nic, jen jsem doma a kurýruju se bylinkovými čaji, cibulí a česnekem a pobytem v posteli. ATB do sebe po zkušenostech z minula, kdy mě totálně rozebraly, nechci cpát, pokud nebude nutno. Věřím tomu, že když tělo dostane šanci zabojovat bez chemie, kosmetiky, jen s přírodními věcmi, tak že to sice za delší dobu, ale dá. A že to bude mít i trvalý výsledek. Homeopat mi říkal, když jsem se ptala, jestli výsledek bude nemoc uspaná, nebo vyléčená, že vyléčená pochopitelně. Tááákže tomu věřím.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 14:43

Pro kačuška:

Jste hodná, děkuji :-) Myslím, že se to takhle projeví každému, ale záleží na tom, kdy se to začne léčit a taky jak kdo dodržuje životosprávu..já jsem si poslední rok docela v ničem neubírala..takže si myslím, že to souvisí se životosprávou i s psychikou apod..

Pro Kleiky:

Já nic do sebe necpu, jen jsem si upravila ten jídelníček..a mažu se takovým krémem, který neobsahuje žádnou chemii, je namíchaný z lékárny..spíš se vždy potřu maličko..abych byla aspon nečím namazaná…jinak pleť se mi mastí neuvěřitelným způsobem, mám rozšířené pory a z toho mazu se dělají takové kuličky - vypadá to velice úchvatně :-D a když se otřu, vysuším třeba papírovým kapesníčkem, tak se pod tím vším loupu..

Jo občas se na to dívám pozitivně, a věřím, ALE… takže asi tak :-)

Už si dělám i srandu, koupila jsem si bílé tričko, a docela jsem se rozhodovala jestli ho vzít, kvůli tomu kontrastu.. a nakonec jsem si řekla, že mi půjde k pleti :-D aspon vynikne ta červená :-D

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 15:03

Korr:

já jsem si poslední rok docela v ničem neubírala..takže si myslím, že to souvisí se životosprávou i s psychikou­ apod..

tohle bude, myslím, dost klíčový (jen pak moc nechápu, zase jak do toho zapadají ty, kterým se to projeví v těhotenství, páč tam předpokládám, že člověk jede tak nějak zdravější věci??? ) já jsem právě poslední dva roky jela dost víc než naplno. Naprosto ve všem, řekla bych, že slušnej vyrvál. Plus málo spánku a navíc dobrý tóčo v práci. Sečteno podtrženo, mám to spočtený, takže si tak skládám selský počty a počítám, že to budu odpracovávat dost dlouho. Podle toho, jak jsem tělu dávala zabrat to nepůjde hned z první. S tím je nutno podle mě počítat, neb každá akce, vyvolává reakci.

Na to mazání - zkuste fakt ty rostlinné oleje, kvalitní arganový a jojobový a na desinfekci sajrajtů ten kvalitní levandulový. Já to jedu teď přesně týden a věřte, že ta huba je naprosto, naprosto nadšená. Jojobáč se navíc umí přizpůsobit pleti, znormalizovat jí, takže mastnou „odmastí“ suchou „promaže“ laicky řečeno. prostě ji znormalizuje. Navíc oba mají UV tuším 4, takže i trochu chrání proti sluníčku. Já se fakt vykašlala na cokoliv chemického, lékařského a pokorně - díky radám kamarádky, která se v tomhle slušně orientuje, se vracím k základům (však ona Kleopatra taky neměla krémíčky ale právě ty oleje a jak jí to svědčilo, ne? ). No prostě, krom toho, že si myslím, že si to musím „odpracovat“, chci tělu dopřát i kvalitku (což prostě v krémech není, je tam vždy trošek toho, kapek támhletoho a plus mega chemie)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 15:24

Na ty olejíčky se určitě podívám, akorát se bojím, že když mám mastnou pleť, tak hodně slýchávám, hlavně ne olej na mastnou pleť :-) ale když píšete, že znormalizují..já si určitě počkám, jak mi vyjdou ty testy, příští týden na to jdu, brali mi teď i krev, a to bude další konzultace - taky příští týden..takže pak dám vědět..

Každopádně tedy píšu si jojobový olejíček :-) a kdepak ho kupujete, normálně v drogerii?

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 17:27

Korr

já si prošla taky takovou generálkou - krev, moč, sono. Vše v pořádku (což mě při mém životastylu dost jako překvapilo :-D ), krom nálezu v močovém měchýři - který se ale při druhém sonu nepotvrdil. To už jsem ale 10-14 dní pila ty byliny, je prý možný, že to rozbombardily - tuto možnost potvrdila i moje obvodní lékařka i homeopat.
Byliny si v určitých obměnách jedu pořád - teď se tedy zaměřily spíš na ten močový měchýř. Vyhodila jsem totál mléko a mouku (tu občas zkusím zařadit, když si o víkendu dám trochu bábovky, nebo koláče, ale nevím, myslím, že fakt vadí :-(. Co určitě vadí mně je, když se smíchá hodně potravin najednou (byla malá oslava a ač neproběhla ani káva, ani alkohol, tak druhý den slušná reakce na obličeji :-( )
Olejíčky mi poslala ta kamarádka - ona je kupuje od Primavery, takže až mi dojdou, vyrazím tam na nákup. Buď se dá objednat přes net nebo mají krámek tady v Praze u metra Národní. Je to určo dražší, než obyč někde, ale tohle je stopro bio, vyzkoušené, nechci experimentovat, ty prašule do toho vrazím a věřte, že ta kůže si dost lebedí - navíc mi psala ta kamarádka, že se i na rosaceu oba olejíčky osvědčují. Takže já za sebe fakt kašlu na chemii, mně osobně to prostě nedělá dobře a tohle to je supr věc.
Ten levandulový /od p. Hádka/ je taky osvědčený, slušně s těmi pupínky zatočí - protože tu pokožku čistí (zabralo mi to aji na opar). V drogoškách bych to nekupovala, je to neověřená kvalita.
Držím palce, ať se vám zadaří zabojovat.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 17:37

Super, tak to já si určitě zajedu, já měla vždycky v krvi strepokoka, tak mi tu infekci vždycky snížili na tu menší hodnotu..a teď jdu na testy, jestli mi nevadí nějaké konzervanty, apod..

Takže primavera u metra Národní - píšu si :-D takže levandule a jojoba :-)

Já v drogerii právě nerada kupuju nějaké krémy apod.. vlastně jsem si koupila v minulosti dvakrát..v drogerii si maximálně koupim řasenku :-)

v DM mají olejíčky od saloosu..ty jsou taky docela fajn, ale určitě zkusím ty co píšete vy :-)

Moc děkuju za rady a za podporu, Vám ať se taky daří :-) dám vědět jak to dopadne s těma testama, sama jsem zvědavá :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek