Růžovka - mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.12 21:53

Malam - tak jsem si objednala taky Isis pharmu, zítra dovezou, tak jsem zvědavá jak na to budu reagovat.

S tím barvením - díky, doufala jsem, že aspoň tohle nebude dělat potíže.

S tou dietou uvidím, já si už před tím, než jsem šla k doktorce říkala, že jsem si slušně zaneřádila svoje tělo a že je prostě naštvaný, takže jsem se na to vrhla. Uvidíme, jak se mu to bude líbit a jak bude spolupracovat.

*pořád lepší cokoli zkusit než brečet u zrcadla. *

jo to si říkám taky, budu se snažit, bych to brečení měla už za sebou. takže: VHŮRU DO BOJE :pocitac:

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 08:51

Ještě mě napadá jedna věc - vlastně dvě :)

Když jsem na podzim byla nemocná - předepsala mi moje - teď už bývalá - obvoďačka brutální ATB. Doxycyklin. Nevyléčilo mě to- jen to tu lehkou chřipku ve mně zatemovalo, ale pořešilo to tehdejší problém s kůží - to podle mě ještě ale růžovka nebyla. Ovšem po čase se to právě vrátilo s razancí dost nebývalou. A to se Doxycyklin zmiňuje i při léčbě právě růžovky. No , takže já asi nebudu nejvhodnější adept na ATB????

a druhá věc - dělám s počítadlem, mám takový pocit, že vysedávání u něj té kůži taky dobře nedělá. Napadla mě zcela laická myšlenka - když se máme chránit před UV zářením - nejde taky nějaký záření z monitoru?? Nevím, snad ne, ale jen mě to tak napadlo.

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 09:05

Kleki - k těm ATB opravdu nevím, to už je opravdu na lékaře. Já měla ten Entizol a žádné reakce jsem neměla. Za posledních cca 30 let to byla jediná ATB co jsem jedla, možná proto tak dobře zabraly…měla jsem ATB naposled někdy když mi bylo 5 let a pak až skoro ve 40-ti.
A k tomu počítači - tam bych se nebála už vůbec. Ty dávky záření jsou určitě minimální a u LCD snad už úplně zanedbatelné. Sedím u PC také přibližne 10h/den a myslím že tam nebezpečí nehrozí.

Kačuška
37 příspěvků 19.4.12 09:17

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s kapkami Dianta? Sice už je mám objednané, ale ještě se ptám, než je převezmu. Moc děkuji za odpověď.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 09:42

Malam - no já jsem právě taky nikdy moc ATB nebrala,coby dospělá se jim programově bráním, protože je dneska cpou na všechno. Tady jsem udělala výjimku, protože v létě jsem přechodila lehkou chřipku, tak jsem si říkala, ať to nekumuluju, čekal mě odjezd do zahraničí… tak jsem na ně výjimečně kývla. No, neměla jsem to možná dělat.

Já si furt říkám, podle přístupu tý kožařky - asi tak pětivteřinový pohled na mě a diagnóza hotová… že je, třeba ještě možnost, že to odhadla špatně. I proto jsem se rozhodla pro to pročištění těla, dietu a bylinkové čaje. Dneska jdu k té své nové obvodní doktorce, která má zcela jiný přístup (poslala mě na různá vyšetření, aby se zjistilo, zda je všechno uvnitř v pořádku) a chci se s ní domluvit na těch homeopatikách + tedy ještě zájezd do Teplic a konzultace tam s odborníkem.

S tím počítadlem - díky. Já jen že vnímám, jak mě právě častěji u něj pálí ta kůže.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 15:01

pro Kleki:

Ten počítač :-) já tedy nevím, ale taky když sedím u počítače, tak když od něj odcházím, tak jsem zarudlejší, nevím čím to je, ale aspoň nejsem sama :-)

Já jdu na pořádný vyšetření až v srpnu, chodím k soukromníkovi, takže má plno..ale napadlo mě, mám streptokoka už několik let, teprve tenhle pan doktor mi tu hladinu pomohl snížit a tenkrát se zlepšila i ta pleť, právě si říkám, jestli ten streptokok nevystrčil opět růžky - člověk už si probírá každou souvislost…

Mě před 6 lety jedna kožařka shlédla a řekla: Nic nevidím, prostě nic nevidím, tak tady máte kortikoidy a když se to zas objeví, tak to tím namažte..v lékarně mi to naštěstí rozmluvili a mysleli si, že jsem paní doktorce jen volala :-) každopádně pak jsem na doktory zanevřela a růžovku nechala dojít až do toho blbýho stadia…kdybych tenkrát třeba narazila na někoho normálního, nemuselo se to tak rozvinout…no jo, kdyby..a jelikož jsem poměrně dost mladá, tak se bojím toho, co budu mít na obličeji např. za deset let…

pro Kačuška:
Co to má být za kapky?ještě jsem o nich neslyšela.

Kačuška
37 příspěvků 19.4.12 15:40

Pro Korr:

Jsou to kapky přímo na popraskané žilky na pleti. Jelikož přesně nevím, jaké stádia růžovka má a do jaké se řadím já, tak hledám co se dá. Mě zatím pouze trápí popraskané žilky na nose a tvářích. Paní doktorka hned naordinovala Rozex, který moc nepomáhá a poté prý když nepomůže, tak jedině laser a tak po všech přečtených diskuzích se zařadím i já do léčitele samouka. Právě jsem našla docela ohlas i na tyto kapky, které nejsou ani extra drahé a tak uvidíme. Mohu se zeptat, jak se růžovka prejevila u Vás nebo jak se teď projevuje? Jen abych měla představu, jak moc to je u mě vážné. Vypadám jak po alkoholovém dýchánku. Takže stále červený nos a tváře. Ještě jsem začla pít detoxikační čaje a vyhýbám se horkému. Objednám si i krém a vodu Bioderma, která je podle diskuzí také docela oblíbená a také s kladným účinkem. Poté už nevím :,(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 15:53

Aha, no já byla i na laseru na žilky, zmizí, ale žilky se opět objeví, takže pak zase jít.

U mě se to nejdříve projevovalo zarudlostí a pálením, vždycky přešla na pár měsíců, pak se ta zarudlost a pálení opět objevili, takhle to bylo pořád, až ta zarudlost se stala trvalou, začala jsem používat připravky na žilky apod..všechno jsem zakrývala makeupem a bylo to v poho, za další dva roky se mi to opět objevilo a to opět zarudlostí (až fialová) a pupínky (ale ne moc) a zánětem spojivek, to jsem vyřešila rozexem a změnou kosmetiky na lékařskou - rozex mi přijde dobrý jen na ty papuly..mockrát jsem ho nepoužila, jelikož ta kosmetika mi pleť spravila..

Byla jsem sice zarudlá, ale lehce a hlavně šlo to zakrýt makeupem…

No a teď po dalších dvou letech, se mi to rozjelo nějak hodně a nemůžu ani krém, makeup mi nedrží, oči jsou podrážděné, nos mi otéká a jsem zarudlá a mám pupínky - na můj vkus dost..pleť je taková mastná, ale když si prsty přejedu přes pleť,tak pod tou vrstvou mazu cítím ztvrdlé šupiny…rady už si nevím..zítra budu okupovat lékárnu, v květnu jdu na kontrolu na dermatoloii, ale myslim si, že mi nic novýho neřekne, a ještě jsem se objednala do jednoho salonu, kde se tímto problémem taky zabývají a PRÝ úspěšně…tak to zkusim, aspon na tu konzultaci..

Kačuška
37 příspěvků 19.4.12 16:08

Takže laser řikáte zkusit, ale nikdy se nezaručí výsledek jako asi u všeho. Hlavně ani nikde nemůžu najít cenu. Buď neumím pátrát po netu, nebo to je nějak moc tajné.
Tak mě zatím pouze ty žilky. Bez pálení, bez dalších jiných příznaků. Akorát trpím mastnou pletí. Ale i tak Vám povím, že to dokáže docela potrápit. Hlavně psychiku. Já se dočetla hodně o kosmetice La roche, tu Biodermu(odličovací vodu a krém), tuto diantu (olej a krém) a entizol, které si lidé taky hodně chválí. Tak snad mi něco z toho pomůže, ale už teď vím, že to asi hodně vleze do peněz. jen ta kosmetika jak je drahá.
Hodně píší i o té detoxikaci těla čajema, tak třeba i to pomůže.
Vám děkuji a budu Vám držet pěstičky, aby vše dopadlo co nejlépe. Hlavně neztrácet naději. Určitě na nás všechny tady nějaký ten pravý přípravek čeká. jen ta cesta k najití je sakra hodně dlouhá. A nikdy jsem netušila, kolik tenhle problém dokáže potrápit lidí :,(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 16:25

Ten laser se pohybuje podle toho jak moc máte pleť těmi žilkami postiženou, kolik to bude chtít impulsu a hlavně taky kam se objednáte, pohybuje se to okolo 2000 - 4000.

Jinak já jsem používala la roche a odličovací vodu biodermu a dva roky jsem byla šťastná, ted mě bohužel voda bioderma začala strašně dráždit a vůbec všechny kosmetické přípravky, ale když chci jít mezi lidi, tak si dám aspoň ten pudr..akorát to po tom taky podle toho vypadá :-(

Kosmetika sice drahá je, ale mě docela dlouho vydržela..teda ta odličovací voda mi vydržela měsíc a půl tak nějak, podle toho jestli používáte makeup, což já používala, takže větší spotřeba vatových tamponků :-) a jinak krém jsem si kupovala dva do roka..takže zase to tak moc není..

Děkuji za podporu, a vám taky držím pěsti ať se vám to nedostane do horšího stadia..já budu doufat v to, že se mi to vrátí do toho klidového stadia..kéž by..

Kačuška
37 příspěvků 19.4.12 18:57

Tak to mi je líto, že po nějakém čase Vás to začlo dráždit. Konečně něco zabere a pak zas to je nanovo co? Ale zkusím to. A jak píšete že to vydrží, tak máte pravdu, že to zas tolik peněz není. Já sem makeup kvůli tomu přestala používat. Jen pudr, jelikož se lesknu jak mám mastnou pleť. V podstatě jsem přestala používat úplně vše, i krémy, masky atd. Jen občas korekční tyčinku, která ale taky moc nezakryje. A dvakrát denně ten Rozex. Ale děkuji za další radu. Ještě jsem se dočetla, že nějakou přírodní vodu z lékárny. Něco jako sprej a tím si tu pleť osvěžovat. Ale bohužel už si nepamatuji název. Bohužel s tím nemám zkušenost, abych Vám mohla něco poradit. Jsem teprv v začátcích. Jo a ještě med prý pomáhá. Ale pravý od včelaře. Ale to jsem se taky pouze dočetla. Sama zatím nemám nic, co by mě pomohlo a tak nemohu předávat zkušenosti :,( Jen vím takové ty základy co by se mělo a co ne, ale pokud stím bojujete takhle dlouho, tak to už určitě víte. Hlavně aby ste to měla opravdu v pořádku a zas se cítila v pohodě. Ale určitě ten boj vyhrajete.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 19:01

Jste hodná :-) děkuji a také držím palce, určitě si dáme vědět jak nám to probíhá

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 12:14
Růžovka

Já má problémy s pletí od těhotenství, kožní mě léčila na periorální dermatitidu a nyní mi řekla, že se z toho vyvinula RŮŽOVKA. Nasadila mi Entizol, ale bylo mi po něm špatně, tak mám jenom mast Rosalox. Vyřadila jsem z jídelníčku vše, co je u růžovky zakázáno + jsem omezila mléčné výrobky. Bohužel žádné zlepšení nevidím. Ono je hezké psát, že člověk nesmí propadat panice, ale ono když jste oteklý jak jahoda a nemůžete se na sebe ani podívat, tak ta psychika jde do háje. :(
Chtěla jsem se zeptat, jestli tu nezná někdo lékaře z Prahy, který má zkušenosti s růžovkou a dokázal ji vyléčit(uspat). Držím všem palce.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 12:53

Tak se po nějaké době hlásím.

Vysadila jsem totálně - alkohol, kávu, černý čaj, uzeniny, veškeré mléčné výrobky a lepek. Plus dělám detox s bylinkama.Obličej si myji Salicilovým mýdlem. Určité výsledky vidím. Nejde ale čekat zázraky za pár dní. Nicméně je to výrazně lepší i bez prášků a mastí. Byla jsem u homeopata, čekám, až mi nakombinuje homeo. Kožař mi předepsal Jarišovu vodu na čištění obličeje, to jsem musela vysadit velmi rychle, protože mě to vysušilo úplně děsně. Mám normálně hodně moc suchou pleť. Homeopat mi doporučil, abych se přestala mazat i tou zinkovou mastí, která se stala mojí kamarádkou :lol: , jde to zatím i bez ní. Teď jsem byla od pátku do úterka pořád venku, nemazala jsem se ničím, pobíhala pořád v terénu na sluničku, čepici jsem taky nenosila a nezhoršilo se to. Zhoršilo se to jen cestou domů, kdy jsme jeli pořád proti sluníčku.Ale ne nějak moc. Ráno už zase dobrý. Myslím si, podle toho co jsem si načetla a i podle toho co radí vysadit lékaři, že je to hodně spojený s překyselením organizmu (špatná skladba jídla a pití). Já si myslím, že to fakt nejde řešit zvenku mastičkama a přípravkama,ale prostě zevnitř. Uvidím. udělám pokus na vlastním organizmu a budu dávat hlásání, jak se daří. Nicméně už teď je to fakt o hodně moc lepší.

PRO MALAM- můžu když tak přenechat Ruboril vodu a ten krém - vzala jsem z každého jen jednou, ale neudělalo mi to dobře, takže jsem to obratem zrušila. Kdybyste chtěla, dejte vědět.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 12:57
. Vyřadila jsem z jídelníčku vše, co je u růžovky zakázáno + jsem omezila mléčné výrobky. Bohužel žádné zlepšení nevidím.

Lili0001

a na jak dlouho jste to vysadila? Ono fakt nejde čekat výsledky obratem, V těle se to všechno za ty roky nashromáždilo a trvá to dlouho, než se to z těla zase vyplaví.

Já krom toho co jsem psala nahoře ještě tedy na pročištění používám lněné semínko (večer zalít vroucí vodou, ráno zamíchat do zeleninového salátu třeba), plus piju ráno a večer půl hodiny před jídlem jablečný ocet (lžíce do sklenice vody). Obojí čistí nánosy ve střevech a obojí mi hodně moc schválil i homeopat. V podstatě tím semínkem a jablečným octem jsem začala a pak přidala to další.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 15:46

Po třech týdnech užívání Entizolu, používám už měsíc Rosalox mast a mám pocit, že to mám asi jako na začátku před tím Entizolem. Když jsem to měla v zimě, brala jsem doxybene a za 6 neděl to bylo pryč. Jenže v létě se prý brát nemůže, protože by mohla ještě vzniknout alergie na sluníčko. Tak nevím. Chtěla bych to zkonzultovat ještě s nějakým jiným kožním lékařem, který má s růžovkou zkušenost.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 16:26

Lili0001

o třech týdnech užívání Entizolu, používám už měsíc Rosalox mast a mám pocit, že to mám asi jako na začátku před tím Entizolem.

aha, tak já myslela, že tím myslíte tu dietu.

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.12 21:25
pro Kleki

Dobrý večer,
tak to mě mrzí že se Vám voda ani mast neosvědčily. Používám obojí už 3 roky a nic jiného mi na obličej nesmí…prostě jsme každý jiný :( …tu kosmetiku od Vás vezmu… já ji určitě využiji…je ta mast Ruboril 50+ Expert? Musím mít 50-tku faktor(lépe řečeno mám strach bez ní vyjít ven :) )

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 09:57

Malam

tak to mě mrzí že se Vám voda ani mast neosvědčily. Používám obojí už 3 roky a nic jiného mi na obličej nesmí…prostě jsme každý jiný :( …tu kosmetiku od Vás vezmu… já ji určitě využiji…je ta mast Ruboril 50+ Expert? Musím mít 50-tku faktor(lépe řečeno mám strach bez ní vyjít ven :) )

to neva, prostě si to nesedlo a naštěstí si to nesedlo hned z první, takže to neudělalo problém. Jo jo, ta mast je Ruboril 50+ Expert, Já to kupovala přesně podle toho co jste tu psala, že se Vám osvědčilo. Nemíváte někdy cestu do Prahy? Já tam tím Vaším směrem nejezdím. A pokud bych to zvládla tak jak jsem si naplánovala tak bych buď do Teplic nejela a nebo až za dýl, to kdyby to nevyšlo. Pochopitelně to můžem poslat poštou, ale kdyby byla cesta, vyhneme se poštovnýmu a hlavně frontám na poště.

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.12 12:58
Pro Kleki

No tak do Prahy nejezdím vůbec… :think: tak asi zbývá jen ta pošta…

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.12 11:29

Zdravím,

já hlásím, že u mě žádná změna, a musím souhlasit s Lili, že nepropadat panice…je dost těžký…

Kačuška
37 příspěvků 11.5.12 12:06

Pěkný den přeji, po nějaké době jsem tu zas také a musím říct, že u mě zatím také žádná změna. Krém Rozex již pomalu dochází, ale stejně po něm žádný výsledek nevidím. Teď používám olej Dianta. Ten zatím krátkou dobu, tak nevím. Ale objednala jsem si teď kosmetiku od La roche (micerální odličovací gel a hydratační péči), tak jsem velice zvědavá. Je to přímo určené na popraskané žilky, tak snad to pomůže. Nemáte s touto kosmetikou někdo zkušenost? Děkuji.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.12 12:16
@Malam píše:
No tak do Prahy nejezdím vůbec… :think: tak asi zbývá jen ta pošta…

no tak použijeme poštu :-) . chtěla bych se jen zeptat, jestli vám tři stovky za oba dva kousky nepřijdou moc. Já to pořídila lehce přes pětset dohromady a není z toho opravdu víc, jak jednou odebráno

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.12 13:13
Pro Kleki

Ne ne to je v pořádku..znám jejich ceny… ;)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.12 13:16

no já si říkala, jestli třeba nemáte nějakého lepčejšího dodavatele než byla moje lékárna :-)

Hodíte mi, prosím, emila? Domluvíme se tam, ať tady neházíme adresy :-)

Malam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.12 22:19
Pro Kleki

Dobrý večer, tak jsem zjistila že můj příspěvek s emailem byl smazán :,( tak to zkusím jinak jsem na seznamu - daniela.tce. Zkuste mi tam napsat, bylo mi divné že jste se neozvala…

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.12 23:20
@Malam píše:
Dobrý večer, tak jsem zjistila že můj příspěvek s emailem byl smazán :,( tak to zkusím jinak jsem na seznamu - daniela.tce. Zkuste mi tam napsat, bylo mi divné že jste se neozvala…

uuuuž jsem to prubla, tak snad se podaří spojení navázat?

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 09:19

Dobrý den přátelé a nepřátelé růžovky.
Chtěla bych se s Vámi podělit o mé nové zkušenosti.
Po neúspěšné léčbě, jsem toho hodně přečetla a něco jsem zkusila.
Tak nejdříve jsem vynechala všechny zakázané věci, plus jsem omezila na minimum mléčné výrobky.
Stále mažu Rosaloxem - jak mám nařízeno od lékařky - ale jen jednou denně, protože ráno mi to nedělalo dobře. Místo toho si ráno na lačno vezmu 2 tabl. Wobenzymu - půl hodiny před jídlem, po snídani spolknu Beta-karoten - 20000 m.j., po obědě si dám Vitamín E + Koenzym Q10 + Selen, který je dobrý na cévy, večeřím nejpozději v 18.00, po věčeři si dám detoxikační čaj a pak než jdu spát tak zase 2 tabl. Wobenzymu.

A je to přesně pět dnů, co jsem nasadila tuto kombinaci a mám obličej skoro v pořádku. Tak jsem se s Vámi chtěla podělit o tyto informace, třeba by to mohlo pomoci i někomu jinému. :) :mavam:

Kačuška
37 příspěvků 14.5.12 09:41

Dobrý den Lili,děkuji za tip, co ještě zkusit. Mohla by jste mi napsat, jaké to zakázané věci jsou? O něčem vím, ale čím víc informací, tím líp. Děkuji.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 09:55
@Kačuška píše:
Dobrý den Lili,děkuji za tip, co ještě zkusit. Mohla by jste mi napsat, jaké to zakázané věci jsou? O něčem vím, ale čím víc informací, tím líp. Děkuji.

Vyvarovat se horkých nápojů, kořeněných a ostrých jídel, kofeinu a alkoholu. Dále se chránit před přímým sluncem, žádné sauny, horké koupele, mráz - to nevím jak to udělám v zimě. Doma mít spíše chladněji. Na obličej si nesahat a nepoužívat žádné kosmetické přípravky. Zatím si myji obličej jen vodou, pak chci zkusit čistící pleťovou vodu a opalovací krém od ISIS. :mavam:
Zkuste to, třeba to pomůže. Taky jsem byla už bezradná a hned druhý den jsem viděla výsledky a zase mě začalo být líp i psychicky. Držím palečky. :)

Kačuška
37 příspěvků 14.5.12 10:04

Děkuji, taky se tohodle vyvarovávám. Jen ty mléčný výrobky nějak nejdou, ale budu asi muset taky. Mě zatím nic nepomáhá a tak sem si teď zkusila objednat kosmetiku od La roche. Zatím ještě nepřišla, ale snad co nejdříve přijde.
Hned dneska poběžím do lékarny a koupím co doporučujete. Musí se vyzkoušet vše, aby člověk zjistil, co mu pomáhá. Jen po finančí stránce už to začíná být docela náročné. Ale musí se to nějak zvládnout.
Moc děkuji a i Vám hodně štěstí a hlavně ať se to nevrátí.

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 10:10
@Kačuška píše:
Děkuji, taky se tohodle vyvarovávám. Jen ty mléčný výrobky nějak nejdou, ale budu asi muset taky. Mě zatím nic nepomáhá a tak sem si teď zkusila objednat kosmetiku od La roche. Zatím ještě nepřišla, ale snad co nejdříve přijde.
Hned dneska poběžím do lékarny a koupím co doporučujete. Musí se vyzkoušet vše, aby člověk zjistil, co mu pomáhá. Jen po finančí stránce už to začíná být docela náročné. Ale musí se to nějak zvládnout.
Moc děkuji a i Vám hodně štěstí a hlavně ať se to nevrátí.

Jo, finančně je to náročné, ale po pravdě bych zkusila cokoli, co by mi pomohlo. Za tu dobu, co s tím bojuji, tak se na sebe nemůžu ani podívat. Až teď. Už zase můžu mezi lidi a nemusím pořád myslet na to, že na mě všichni divně civí. Hezký den.

Kačuška
37 příspěvků 14.5.12 10:20

To máte pravdu. Taky zkouším co se dá a snad budu mít také úspěch jako vy, jelikož s psychikou člověka to udělá fakt hodně.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 11:26

Dobrý den,

já jsem u dermatoložky už jako doma a zatím mi vůbec nic nepomohlo..Jinak ty mléčné výrobky - taky mi to moc nelze omezit, miluju čokoládu :-) každopádně nevím, čím bych se měla živit, když jsem si přečetla co všechno se nesmí..to zůstat nejspíš jen na vodě…

Takže Wobenzym, asi to taky zkusím, a ten betakaroten - jednu pilulku?nebo jak je to s tím dávkováním?vitamin E už beru, Selen a detoxikační čaj - myslíte že lze použít třeba šalvějový - slyšela jsem že je moc dobrý..

Taky jsem se chtěla zeptat, mám strašně mastnou pleť, nemůžu se toho zbavit, vždycky když se mi vrátí růžovka, tak mám mastnou pleť, otevřené póry, vím že až se zbavim mastnoty a póry se zatáhnou, tak se mi to určitě zlepší, ale vůbec nevím jak se té mastnoty zbavit..

Říkala jsem to na dermatologii, ale Mudr. tomu nevěnuje nějakou pozornost, přitom to přišlo s tou mastntou, a svojí pleť znám líp…

Já používám k očištění Jarisch a speciálně namíchanou mast z lékárny - dnes jsem zkusila poprvé..čekají mě epikutanní testy..po tomto maratonu chci na homeopatii..

Jinak všem přeji aby se dařilo lépe, jinak s tou psychikou máte pravdu, trošku vítr, nebo slunko, jsem hned jak hořící pochodeň a všichni civí jako kdybych patřila na jinou planetu.. děsný !!!

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 11:46
@korr píše:
Dobrý den,

já jsem u dermatoložky už jako doma a zatím mi vůbec nic nepomohlo..Jinak ty mléčné výrobky - taky mi to moc nelze omezit, miluju čokoládu :-) každopádně nevím, čím bych se měla živit, když jsem si přečetla co všechno se nesmí..to zůstat nejspíš jen na vodě…

Takže Wobenzym, asi to taky zkusím, a ten betakaroten - jednu pilulku?nebo jak je to s tím dávkováním?vitamin E už beru, Selen a detoxikační čaj - myslíte že lze použít třeba šalvějový - slyšela jsem že je moc dobrý..

Taky jsem se chtěla zeptat, mám strašně mastnou pleť, nemůžu se toho zbavit, vždycky když se mi vrátí růžovka, tak mám mastnou pleť, otevřené póry, vím že až se zbavim mastnoty a póry se zatáhnou, tak se mi to určitě zlepší, ale vůbec nevím jak se té mastnoty zbavit..

Říkala jsem to na dermatologii, ale Mudr. tomu nevěnuje nějakou pozornost, přitom to přišlo s tou mastntou, a svojí pleť znám líp…

Já používám k očištění Jarisch a speciálně namíchanou mast z lékárny - dnes jsem zkusila poprvé..čekají mě epikutanní testy..po tomto maratonu chci na homeopatii..

Jinak všem přeji aby se dařilo lépe, jinak s tou psychikou máte pravdu, trošku vítr, nebo slunko, jsem hned jak hořící pochodeň a všichni civí jako kdybych patřila na jinou planetu.. děsný !!!

Taky jsem si to nedokázala představit, protože mám ráda jogurty, kafe s mlékem a o čokoládě ani nemluvím. Ale něco na tom je. Už takhle funguji několik týdnů, jím převážně tmavé pečivo a hodně sirové zeleniny. Třeba rozříznu kaiserku a proložím jí listy ledového salátu a je to možná lepší než jakýkoliv sýr nebo salám. A to jsem masožravec. Jde o zvyk. Občas nevydržím a dám si točenou zmrzlinu, ale jinak se snažím mléčné nejíst.

Beta karoten se doporučuje 25000 m.j. první měsíc a pak snížit na 10000 m.j.. Já jsem koupila výhodné balení 200 tabl. 10000 m.j., tak beru 2 tablety najednou.

Wobenzym inzerují jako zázrak na všechno a hlavně vhodný při léčbě jakýchkoliv zánětů a tak jsem to zkusila a zatím to vypadá dobře.
:)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 11:52

Je to fakt nekonečný boj..koukám na ten wobenzym, teda ten je pěkně drahý, ale zkusit to určitě chci, takže si asi vyberu ježíška dopředu :-)

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 18:12

A nevíte někdo jak na tu mastnotu pleti?

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 18:31
@korr píše:
A nevíte někdo jak na tu mastnotu pleti?

To opravdu nevím. :,( Já měla vždy pleť suchou, až teď po té masti je masnější, ale nic hrozného.

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.12 19:54

Já bych mohla na svý pleti smažit bramboráky :-(

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 08:31

Jinak by mě zajímalo, co se týče toho stravování proč se nesmí špenát, banány a rajčata?

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 09:16
@korr píše:
Jinak by mě zajímalo, co se týče toho stravování proč se nesmí špenát, banány a rajčata?

O tom jsem taky někde četla, ale myslím si, že to není tak hrozné. Dokonce jsem četla článek jednoho doktora, který doporučoval u samoléčby hlavně hodně zeleniny a ovoce v syrovém stavu. Vím že někoho můžou dráždit citrusy. :nevim:

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 10:02

rajčata bych věděla - protože ty jsou jako lilkovité obecně při potížích s pletí nedoporučované, protože dráždí. Proč banán a špenát,který je listová zelenina nevím. Možná má v sobě taky cosi dráždivého. Jinak ano, při samoléčbě a čištění organizmu se doporučuje hodně právě listové zeleniny a to nejspíš proto, že je silně zásaditá - kdežto většina věcí které do sebe rveme (a nejvíc z toho právě to kafe, černý čaj a alkohol, mléko-to navíc zanáší střeva ) jsou silně kyselé, čímž dochází k narušení rovnováhy. Stejně zásaditě by měla fungovat jablka a šťáva z nich. Já jsem nikdy moc zrovna jablka nemusela, ale teď co jsem najela právě na to očištění organizmu a snahu o vyrovnaný (spíše zásaditý) jídelníček, se po nich můžu dost utlouct. Ač jsem od přírody spíše zeleninová, tak teď sešrotuju denně klidně tři jablka s tím, že na ně mám sama od sebe chuť. Plus si ještě každý den do práce dělám čerstvou šťávu z jablek, mrkve a pomeranče. Výhodou toho co si teď jedu je, že jde váha suprově dolů. Aby ne- zrušila jsem pečivo a chleba. :)

Lili0001
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 10:04
@Kleki píše:
rajčata bych věděla - protože ty jsou jako lilkovité obecně při potížích s pletí nedoporučované, protože dráždí. Proč banán a špenát,který je listová zelenina nevím. Možná má v sobě taky cosi dráždivého. Jinak ano, při samoléčbě a čištění organizmu se doporučuje hodně právě listové zeleniny a to nejspíš proto, že je silně zásaditá - kdežto většina věcí které do sebe rveme (a nejvíc z toho právě to kafe, černý čaj a alkohol, mléko-to navíc zanáší střeva ) jsou silně kyselé, čímž dochází k narušení rovnováhy. Stejně zásaditě by měla fungovat jablka a šťáva z nich. Já jsem nikdy moc zrovna jablka nemusela, ale teď co jsem najela právě na to očištění organizmu a snahu o vyrovnaný (spíše zásaditý) jídelníček, se po nich můžu dost utlouct. Ač jsem od přírody spíše zeleninová, tak teď sešrotuju denně klidně tři jablka s tím, že na ně mám sama od sebe chuť. Plus si ještě každý den do práce dělám čerstvou šťávu z jablek, mrkve a pomeranče. Výhodou toho co si teď jedu je, že jde váha suprově dolů. Aby ne- zrušila jsem pečivo a chleba. :)

A co jíš, když nejíš žádné pečivo?

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 10:06

Teď sem se na to pečivo chtěla taky optat. Já světlé nejím, jen tmavé. Je to i tak špatně?

korr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 10:16

Díky za informace :-) já jablka taky miluju, ale vždycky narazím na kyselé, takže se je bojim jíst, to samý pomeranče, ty jsem vyloučila úplně i štávy a džusy..

Musím se začít snažit ohledně těch mléčných výrobků..je to pech..

Každopádně pečivo jim jen tmavé, apod..jenže teď je otázkou, jestli je opravdu z tmavé mouky, nebo je to obarvené :-D

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 10:29

No mě hodně právě dělají problém mléčné výrobky. Byla sem zvyklá ke snídani nebo svačině jogurt a teď bojuji s tím, čím to nahradit. Zatím to nahrazuji pečivem, ale jak řikám, jen tmavým. Je jen opravdu otázkou, zda je vhodné či ne. Zeleninu miluju víc než ovoce, ale bohužel mě jen zelenina nezasytí a tak musím najít nějaké kombinace, které by byly vhodné a hlavně by mě zasytili :( Sem totiž neskutečný jedlík :) A nevíte jak to je s ovosnýma čajema? Střídám ovocný, zelený a občas bylinkový a tak teď nevím, zda nepřejít jen na bylinkový.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 10:30

Myslela jsem ovocnými :)

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 12:14

Tak já snídám zeleninový salát - velkou misku a buď s trochou rýže, nebo třeba s pečeným kuřetem, nebo s rýžovým chlebíčkem. Dělají se i bezlepkové uzeniny. Ráno když vstanu si uvařím bylinkový odvar, vypiju nalačno. Zároveň si udělám šťávu z jablka, pomeranče a mrkve a vezmu si to do práce- taky to slušně zasytí. K obědu si dám libové maso a třeba brambory, rýži. Bez omáčky, zatím fakt mouku důsledně vynechávám. k večeři někdy zase třeba salát, nebo rizoto, nebo maso a brokolici. Zpočátku jsem to vzala fakt děsně šmahem a pan homeopat mi to rozmluvil, že tím tělo akorát naštvu a bude mu vadit potom i to co jsem mu nechala. tak jsme se domluvili na tom, že si to pojedu nějaký čas, coby právě očistnou kůru spolu se všema těma bylinkama co piju a pak budu postupně přidávat a uvidíme co mi vadit bude a co ne. Teď zkouším kozí sýry. Časem chci zkusit přidat třeba těstoviny. Zkusím semolinové. Nicméně, nevěřila bych, ale fakt se to bez toho pečivá dá.A že já jídlo zatraceně miluju. Ale kousla jsem se a řekla si, že to chci zkusit pořešit bez chemických léků, protože fakt věřím tomu /i podle toho co doktoři zakazujou/, že jde z velký části o „zahumusený“ tělo a rozhozenou psychiku :). Třebas mi to nevyjde a pokorně přilezu k chemii, ale chci zabojovat. Páč - kdyby to zafungovalo, věřím tomu, že to bude nafurt, protože to bude „poctivě udělaný“ a ne léková rychlovka.

Kleki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.12 12:19
@Kačuška píše:
Střídám ovocný, zelený a občas bylinkový a tak teď nevím, zda nepřejít jen na bylinkový.

no ovocný budou podle mě asi dost chemie a taky kyselý, já když ovocný, tak opravdu z ovoce, ne kupovaný sáčkový. Teď piju fakt jen ty bylinky a hodně vody, aby se tělo propláchlo.

Kačuška
37 příspěvků 16.5.12 12:25

Teda vy ste se do toho pěkně obula, ale jedině dobře. Hlavně když to pomůže a moc Vám fandím. U mě to stím jídlem bude asi horší, ale už sem omezila hodně i kávu a alkohol, tak snad s tím jídlem to zvládnu také :) No tak asi ještě dneska naklušu někam pro bylinkový čaj a ovocný vynechám. Ještě v tom nejsem tak zaběhlá a tak stále zjišťuji, co můžu a co ne, abych dopomohla k vyléčení. Takže děkuji za každou i sebemenší radu. Hlavně aby se nám to spravilo a tím i ta psychika.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek