Miniinterrupce - informace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Marita65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.14 09:23
Pro aaanneeett

Tvůj přízpěvek jsem nějak nepochopila, co jsi vlastně zač???
Jak už jsem výše napsala 29.3. Byla jsem na miniinterupci je to skoro 24 let, ale přesto nezapoměla jsem beru to jako nejhorší věc, kterou jsem v životě udělala byla to velká zbabělost s mojí strany a nikdy v životě si to neodpustím. U mě ani ty roky nezahojili tu ránu, která mi zustala na duši. Je pravda, že mě nikdo neznásilnil ani jsem neměla nějaký náhodný sex s člověkem, kterého neznám, ale dítě bylo meho muže. Možná kdyby to tak nebylo měla bych jiný nazor, ale za těchto okolností je to moje velká osobní chyba za kterou dneska platím, tak to pořád citím.

core7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.14 14:31
otazka

Ahojte, rada by som sa spytla ci neviete niektora o dobrej klinike v Prahe kde robia miniinterupcie.
Dakujem pekne za pomoc..

888lucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.15 10:17
miniinteupce

Ahoj
vražda??? Tak jsem to brala taky zabila jsem dítě říkala jsem si. :-(. Podstoupila jsem jí. Měla jsem na rozhodnutí 4 dny od doby, co mi to doktor oznámil. Jakmile jsem se dozvěděla, že jsem těhotná nedokázala jsem říct ani rodné číslo u doktora. Dotlačil ne k tomu otec dítěte… cítila jsem se jako na houpačce. Když to zkrátím podstoupila jsem to před pár lety a po probuzení z narkozy jsem brečela a brecím a jsme smutná do tedka, že se tenkrát neměla podporu u otce dítěte. Ted bych ve ráda vrátila, ale nejde to.
Líto mi to bít ted může sebevíc, ale podstoupila jsem to pač jsem měla strach, že miminku nedám co bude potřebovat. Ted děti ještě nemám. Ale říkal mi pan doktor, že jsem v pořádku a děti mít budu. Už na ní v životě nepůjdu.
holt jsem slaba v do konce života se asi psychika nesrovná..:-(

888lucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.15 10:21

A beru to za moji největší chybu mého života.

4523
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.15 13:09

Ahoj, chci se zeptat: v červnu 2015 jsem byla na umělém přerušení těhotenství -chirurgickým zákrokem. Nyní je září 2015 (tj. necelé 3 měsíce od miniinterrupce) a já znovu otěhotněla, bohužel nechtěně a nedobrovolně. Doktor mi řekl, že pokud znovu do půl roku otěhotním, pak už zákrok není možný a budu si muset miminko nechat, což já zatím nemůžu. Chci se zeptat, zda to tak opravdu je, nebo mám možnost to nějak řešit (pilulka apod.). Předem díky za odpovědi.

777
180 příspěvků 8.11.15 12:43

Radši si ho nech, nakonec budeš ráda. Mohlo by se ti stát, že AŽ se uráčíš uznat za vhodné chtít mít dítě, už to kvůli vraždě „nežádoucího“ nepůjde. Asi potřebuješ zažít situaci z pozice toho zavražděného tvorečka.

Simsix7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.17 16:48
Po UPT

Jak je to u Vas se sexem po UPT. HA mam nasazenou 5 den a menstruaci za sebou. Ale mám anginu a silna antibiotika. Takze pro jistotu jeste ochranu i pres HA??

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek