Léčitelství na dálku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
lečitel Michal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.16 13:27

Ahoj všem netvrdil bych že to umí každy člověk. Jsou dva druhy lečítelů 1.jsou ti kteří to umí a 2. jsou ti kteři to je tvrdí. Léčení na dálku opravdu funguje a to docela rychle nedávno jsem léčil paní na dálku která měla zablokovany krk stačilo mi cca 10 minut aby paní pocitila učinost léčby po půl hodince bolest odcházela až uplně zmizela. A pro ty negativní lidi chci jen říct Až Vám bude špatně nečekej te že budou všichni ochotni Vám pomoci když se chováte tak jak se chováte. S láskou přeji všem krásny den :)

Ladja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.16 08:29
Otazka
@ajka25 píše:
A mužeš prosím napsat kontakt na toho mladíka???diky moc

Prosim též o sdělení kontaktu na tohoto mladého lecitele.

Ladja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.16 08:34

Prosím o sdělení kontaktu na mladého lecitele z Brna.

Dekuji.

Bozi svetlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.16 18:25

Ahoj tady mate mail na jednoho pana co vam muze pomoct s ruznymi vecmi. Tak se nebojte a napis te mu :-) ***

Edit admin - odkaz

Karel0006
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.16 13:44
Pozor

Dobrý den,
pozor na „léčitele“ Ladislava Tichého (Dobrá energie).
Manželka skončila v nemocnici a stále má zdravotní problémy po „léčbě“ pana L. Tichého. Já mám také dodnes zdravotní problémy po jeho léčbě, která proběhla cca před dvěma lety!
Toho pána jsem poznal přes známé, které také léčil, někteří mě varovali, jiní byli „zatím“ spokojeni.
Mělo mě varovat chování pana Tichého, ale říkal jsem si no co jsou to bylinky, to mi snad neublíží.
Začalo to nějakou drobností, už si nevzpomínám. Dostal jsem nejprve Bachovy kapky a čtrnáct dnů až měsíc to bylo fajn, krásně jsem spal a cítil se dobře, bylo mi tak nějak všechno jedno a nic jsem moc neřešil. Časem začal pan Tichý přidávat jiné Bachovy kapky a další homeopatika. Na zhoršování zdravotního stavu reagoval, že je to normální, protože se „otvírají staré rány“.
Když manželka skončila v nemocnici na interně asi po půl roční léčbě pana Tichého, tuto léčbu jsme ukončili.
Bohužel po tomto experimentu běháme neustále po doktorech se zdravotními problémy, které jsme dříve neměli.
S pozdravem
Karel

Bozi svetlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.16 16:06

Ahoj kdo potrebuje pomoc at uz se zdravim nebo psychikou najdete si na fb Lecitelstvi Michael nikdy nikomu neublizil protoze to s cim pracuje nemuze ublizit. Zatim ahoj

Radek123579
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.17 09:06

Mladý léčitel kontakt 732617655

PAVEL2
2 příspěvky 20.12.17 14:32
lecba

Rad bych kontakt na dobreho lečitele dik

strachovský
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.18 20:01
Léčení na dálku
SimaEla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.18 23:12
Eliška

Dobrý večer…Má dcera má celé tělo samé pupínky nikdo neví co to může být. Uz to trvá od začátku ledna…jsem zoufala Prosím o pomoc. Děkují za odpověď. Prouzova

777
179 příspěvků 2.3.19 17:35

@PAVEL2 Nehledejte léčitele, vezměte vlastní zodpovědnost za své zdraví bez závislosti na „speciálních“ jedincích, kteří vydělávají na lidské blbosti a pohodlí sami se sebou něco dělat (detoxikovat mozek) http://jdem.cz/equkk4 - Zlomené srdce!!! http://jdem.cz/eqt946 - Zavirovaný mozek

Martina.zavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.20 21:59

Já jsem dlouho chodila po doktorech, kde jsem pořád dostávala jen prášky. Nikdy se ale problém nevyřešil. Potom mi kamarádka doporučila řešit jádro svých problémů.

777
179 příspěvků 20.5.20 22:31
@Martina.zavodska píše:
Já jsem dlouho chodila po doktorech, kde jsem pořád dostávala jen prášky. Nikdy se ale problém nevyřešil. Potom mi kamarádka doporučila řešit jádro svých problémů. [/citace
Samozřejmě že je nutné řešit jádro problému a ne jen tlumit symptomy. Ale nesmí se k tomu používat atraktivní podvod, jakým je léčitelství.
Alzbetka.betka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.20 23:46

Jaké jádro myslíte? Nebo co přesně Vám kamarádka poradila?

Martina.zavodska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.20 11:01

Doporučila mi konzultaci u kristalovapostel. cz, kde dokáží vyřešit všechny duševní problémy. Opravdu hodně mi to pomohlo.

777
179 příspěvků 24.5.20 14:12
@Martina.zavodska píše:
Doporučila mi konzultaci u kristalovapostel. cz, kde dokáží vyřešit všechny duševní problémy. Opravdu hodně mi to pomohlo.

Jen nemáte ponětí, s čím si zahráváte. Úleva od problémů za každou cenu?? Navíc to vypadá tak atraktivně. lákavě, čachry s jakousi energií. Gratuluji, právě jste si objednala mnohem větší problémy, než jste kdy měla.

Jana6543
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 11:45
Michaela Elianor

Dobrý den, důrazně varuji všechny před léčitelkou Michaela Elianor!!! Ženská která by se léčitelkou nikdy neměla stát. Naprosto mě rozhodila, nijak mi nepomohla a ještě byla vyloženě vulgární. Naprosto neprofesionální přístup. Navíc pracuje jako erotická masérka a v léčitelství jen vydělává a parazituje na lidech. Dávejte si lidi pozor!!!

Jana6543
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.20 14:28
Omluva Michaele Elianor

Dobrý den, chtěla bych se velmi omluvit paní Michaele Elianor za mé recenze. Napsala jsem je z toho důvodu, že jsem v ní viděla konkurenci ovšem uvědomila jsem si, že to není správné chování. Prosím tedy o prominutí. Správcům jsem psala, aby všechny mé komentáře k ní smazali, ovšem nikdo nereagoval. Prosím tedy ještě jednou o smazání a paní Elianor přeji hodně štěstí a ještě jednou se omlouvám.

eva137*
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.21 23:26
doporučení - Ladislav Tichý (Dobrá energie)

Ladislav Tichý (Dobrá energie) léčí mě a mé 2 děti již více jak rok. Užíváme homeopatika a Bachovy esence, které nám vždy připravuje na míru. Vidím velké pokroky u každého z nás. Výsledky jeho léčby jsou zjevné a jeho přístup velmi lidský a profesionální. Je to člověk na svém místě a má mou plnou důvěru.
Co se týče homeopatik, tak doposud v ČR ani jinde na celém světě neexistuje jediný doložený případ, kdy by léčba pomocí homeopatik jakkoliv ublížila nebo poškodila zdraví pacienta. Pokud by tomu tak bylo, mohl by homeopatika ordinovat pouze lékař.

AikoY
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 21:20
@yarenka píše:
Kdyby to bylo tak jednoduché, proč je na světě tolik klinik a lékařů?
P.S. Myslíte si, že se „slepé střevo“ dá také operovat na dálku? Protože pacient nemá čas?

Západní medicína si umí v dnešní době skvěle poradit se spoustou akutních případů, rychle je vyřešit, např. zánět slepého střeva, v tom je skvělá. Ale často nedokáže vyléčit chronické potíže a lidé jsou pak odsouzeni k doživotnímu pojídání chemie, což je udržuje v trvalém stavu více či méně nemocném. Mělo by platit, že chemické léky by se měly vždy používat jen omezenou dobu.

Tradiční medicína, léčitelé, bylinkáři, se zabývají člověkem komplexně a dokážou vyřešit přírodní cestou dlouhodobé chronické problémy, samozřejmě to často chce delší čas. Čím déle problém trval, tím déle se také léčí. Ale přirozeně, a ne chemií. Ale dobrá léčitel vás nikdy nebude odrazovat od návštěvy lékaře, ale bude se snažit na léčbě spolupracovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu