Léky a prášky na spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
orbitka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.09 06:42
Léky a prášky na spaní

Mám problémy s nespavostí, myslíte, že si můžu na lécích na spaní vytvořit závislost? Jaké léky na spaní berete? Je nějaká přírodní cesta, jak zvítězit nad nespavostí? Díky!

Reakce:
madla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.09 11:27
Léky na spaní

s léky bych si nezahrávala. určitě byste měla možnost návykovosti prodiskutovat s lékařem.

Radek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.09 21:28

Na lécích na spaní se závislost vytváří velmi rychle a velmi brzo je potřeba začít zvyšovat dávky jednotlivých léků. Rozhodně doporučuji se buď poradit s lékařem a nebo zkusit různé přirodní triky. Např.: http://rady.vitalion.cz/…patne-spani/.

Bábina
1450 příspěvků 29.12.10 17:57
Prášky na spaní

Souhlasím s Radkem jen je to špatné spaní.Já vím překlep.Tam se dovíte jak na to bez závyslosti na lécích ,čím je budete déle brát,tím víc jich budete potřebovat a tím vaše spaní bude horší

Sidonius5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.16 14:51

Pokud se jedná o dlouhodobou vážnou nespavost je dobře poradit se s psychiatrem, který má možnosti řešit tento problém nenávykovými léky (jen na předpis).
Určitě není řešení užívat delší dobu léky typu Stilnox, Zolpidem apod.

Kamila Kubátová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.16 08:56

Tak mě na nespavost zabírá Neospan. Nechtěla jsem užívat žádné hypnotika a Neospan je čistě přírodní. Obsahuje kozlík, béčka, hořčík.. takže za mě je super. Navíc mi pomáhá a to je velké plus :potlesk:

patriciaV
1 příspěvek 26.4.16 13:38

Klasické léky na spaní jsou vysoce návykové a vlastně po nich není spánek příliš kvalitní. Já můžu doporučit přípravek Melatonin, což je hormon, který v nás přirozeně řídí spánkový cyklus. U nás sice není volně prodejný, ale na Slovensku ano, takže klidně odtud objednat. Protože je založený na nám přirozeném hormonu, každý potřebuje na spaní trochu jiné množství, takže doporučuju začít např. s polovinou z prášku. Přírodní prostředky jako kozlík, ale třeba ani L-tryptofan mi nezabraly, ale melatonin ano.

A klidně vyzkoušejte i něco z těchto tipů: http://tajemstvizdravi.cz/…seny-spanek/

Ambra055
1 příspěvek 27.10.17 13:06

Milá Bábino, jak přestat s prášky na spaní. Poraďte prosím. Jak oklamat mozek, že něco nedostal. Jak na to? Beru každý den 1 tabletu před spaním, stejně hned neusnu, vylejzám z postele a cestuju.. a znovu a znovu až tak po 2 hodinách padnu. Dávky si nechci zvyšovat, protože už v tom stejně lítám až po uši. Když si prášek nevezmu - nespím. To si nemohu dovolit, protože druhý den jdu do práce, kde musím fungovat… začarovaný kruh… ach jo

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 18:59

Děkuji moc za velice zajímavý thread o nespavosti. Mně upřímně na nespavost docela dost začaly pomáhat cbd produkty z těchto stránek zde , ale těžko posoudit, zda to tak pomůže i ostatním :-) No, určitě to stojí za zkoušku… Tak a jestli to někdo z vás vyzkouší, určitě mi dejte prosím pak vědět :) Tak zase čáááu.

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 14:08

Léky ne, ale ja si na naturevia koupila sleepnox, ten mně pomohl a spala jsem jako batole

Váš příspěvek