Deprese a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.09 10:29
Deprese a sex

Dobrý den, má žena se léčí na deprese a poslední dobou nemá vůbec zájem o sex. vlastně už to trvá několik měsíců, nechci ji do ničeho tlačit, ale už to začíná být k nevydržení…

Reakce:
Týna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.09 21:10
Deprese a sex

Petře, neměl byste svou ženu do ničeho nutit.. Musíte být trpělivý, buďte milující manžel o kterého se může opřít a projevujte své ženě více náklonnost. Trocha romantiky určitě neuškodí, ale nepřehánějte to. Aby neměla pocit, že je vše jen kvůli sexu!

milusecachtova
10 příspěvků 26.03.15 09:50

Také si myslím, že pokud vám na ženě záleží, dáte jí tolik času, kolik bude potřebovat.

dorotkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.15 22:02

Kup ji tantrickou masaz, rozproudi to v ni znovu sexualni energii. Sestra mela stejny problem, po porodu se nemohla vzpamatovat a vubec nic nechtela, koupila jsem ji k narozeninam tantru, byla na me nastvana, ale jelikoz ji bylo lito penez, tak tam sla. Od te doby je nadsena, byla jeste na dalsich dvou a tvrdi, ze je to jakoby se znovu zamilovala. Kazdopadne bych nekupovala zadnou ze slevomatu apod., pouze v nejakem overenem salone. Pokud jste od Prahy, doporucuji muj oblibeny salon Element. A taky doporucuji rovnou koupit masaz od muze, zazitek je mnohem silnejsi a neboj, ty nemas duvod zarlit, ja chodim pravidelne a sveho pritele miluji nadevse.

Monickatvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 16:34

Super video s online kurzem mě to hodně pomohlo doporučuji :)
https://www.youtube.com/watch
https://cestazasnem.com/bonusy-zdarma/

Anetamajerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 17:09

Holky jaké máte zkušenosti se zvyšováním libida? opravdu na to něco existuje?

Lindaprokopova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 17:13

Tak to by mne také zajímalo, mě po porodu už sex opravdu nic neříká, nemám na to vůbec chuť…

Lucrezia
346 příspěvků 09.03.19 13:53
@Lindaprokopova píše:
Tak to by mne také zajímalo, mě po porodu už sex opravdu nic neříká, nemám na to vůbec chuť…

Možná to chce čas, a možná sis taky splnila účel, čeho jsi chtěla dosáhnout a už nemáš zájem. Důvodů může být mnoho.

Michallaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 10:37

Z vlastní zkušenosti vám mohu doporučit Fly pro ženy, koupila jsem ho jako experiment z supererekce, jestli to doopravdy funguje, a po roce můžu říct, že nám to hodně napravilo manželství.

Anetamajerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 10:38

Tak díky moc, objednám si ho, a uvidíme, zda se mi vrátí zase chuť k sexu.

Lucrezia
346 příspěvků 10.03.19 14:47
@Anetamajerova píše:
Tak díky moc, objednám si ho, a uvidíme, zda se mi vrátí zase chuť k sexu.

Já bych byla opatrná u všech těch zázračných prostředků, co vyřeší problémy v sexu. Mám zato, že problém je hlubší…

Didiii56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 16:21
@dorotkaaa píše:
Kup ji tantrickou masaz, rozproudi to v ni znovu sexualni energii. Sestra mela stejny problem, po porodu se nemohla vzpamatovat a vubec nic nechtela, koupila jsem ji k narozeninam tantru, byla na me nastvana, ale jelikoz ji bylo lito penez, tak tam sla. Od te doby je nadsena, byla jeste na dalsich dvou a tvrdi, ze je to jakoby se znovu zamilovala. Kazdopadne bych nekupovala zadnou ze slevomatu apod., pouze v nejakem overenem salone. Pokud jste od Prahy, doporucuji muj oblibeny salon Element. A taky doporucuji rovnou koupit masaz od muze, zazitek je mnohem silnejsi a neboj, ty nemas duvod zarlit, ja chodim pravidelne a sveho pritele miluji nadevse.

Tak přesně to samé jsme řešili s přítelem. Já jsem byla už úplně vyřízená a nevěděla kudy kam a jeho napadlo koupit nám tantrickou masáž. Ale šli jsme do toho spolu. Myslím, že to bylo tady https://www.eroticpraguemassage.com/…ricka-masaz/ Dělají tam párové masáže, ale i pro jednotlivce.No za mě musím říct, že mi to dost pomohlo po psychické stránce a s přítelem máme k sobě mnohem blíž ;)

Váš příspěvek