Deprese a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.09 10:29
Deprese a sex

Dobrý den, má žena se léčí na deprese a poslední dobou nemá vůbec zájem o sex. vlastně už to trvá několik měsíců, nechci ji do ničeho tlačit, ale už to začíná být k nevydržení…

Reakce:
Týna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.09 21:10
Deprese a sex

Petře, neměl byste svou ženu do ničeho nutit.. Musíte být trpělivý, buďte milující manžel o kterého se může opřít a projevujte své ženě více náklonnost. Trocha romantiky určitě neuškodí, ale nepřehánějte to. Aby neměla pocit, že je vše jen kvůli sexu!

milusecachtova
10 příspěvků 26.3.15 09:50

Také si myslím, že pokud vám na ženě záleží, dáte jí tolik času, kolik bude potřebovat.

dorotkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.15 22:02

Kup ji tantrickou masaz, rozproudi to v ni znovu sexualni energii. Sestra mela stejny problem, po porodu se nemohla vzpamatovat a vubec nic nechtela, koupila jsem ji k narozeninam tantru, byla na me nastvana, ale jelikoz ji bylo lito penez, tak tam sla. Od te doby je nadsena, byla jeste na dalsich dvou a tvrdi, ze je to jakoby se znovu zamilovala. Kazdopadne bych nekupovala zadnou ze slevomatu apod., pouze v nejakem overenem salone. Pokud jste od Prahy, doporucuji muj oblibeny salon Element. A taky doporucuji rovnou koupit masaz od muze, zazitek je mnohem silnejsi a neboj, ty nemas duvod zarlit, ja chodim pravidelne a sveho pritele miluji nadevse.

Monickatvoje
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.18 16:34

Super video s online kurzem mě to hodně pomohlo doporučuji :)
https://www.youtube.com/watch
https://cestazasnem.com/bonusy-zdarma/

Anetamajerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.19 17:09

Holky jaké máte zkušenosti se zvyšováním libida? opravdu na to něco existuje?

Lindaprokopova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.19 17:13

Tak to by mne také zajímalo, mě po porodu už sex opravdu nic neříká, nemám na to vůbec chuť…

Lucrezia
346 příspěvků 9.3.19 13:53
@Lindaprokopova píše:
Tak to by mne také zajímalo, mě po porodu už sex opravdu nic neříká, nemám na to vůbec chuť…

Možná to chce čas, a možná sis taky splnila účel, čeho jsi chtěla dosáhnout a už nemáš zájem. Důvodů může být mnoho.

Michallaas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.19 10:37

Z vlastní zkušenosti vám mohu doporučit Fly pro ženy, koupila jsem ho jako experiment z supererekce, jestli to doopravdy funguje, a po roce můžu říct, že nám to hodně napravilo manželství.

Anetamajerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.19 10:38

Tak díky moc, objednám si ho, a uvidíme, zda se mi vrátí zase chuť k sexu.

Lucrezia
346 příspěvků 10.3.19 14:47
@Anetamajerova píše:
Tak díky moc, objednám si ho, a uvidíme, zda se mi vrátí zase chuť k sexu.

Já bych byla opatrná u všech těch zázračných prostředků, co vyřeší problémy v sexu. Mám zato, že problém je hlubší…

Didiii56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.19 16:21
@dorotkaaa píše:
Kup ji tantrickou masaz, rozproudi to v ni znovu sexualni energii. Sestra mela stejny problem, po porodu se nemohla vzpamatovat a vubec nic nechtela, koupila jsem ji k narozeninam tantru, byla na me nastvana, ale jelikoz ji bylo lito penez, tak tam sla. Od te doby je nadsena, byla jeste na dalsich dvou a tvrdi, ze je to jakoby se znovu zamilovala. Kazdopadne bych nekupovala zadnou ze slevomatu apod., pouze v nejakem overenem salone. Pokud jste od Prahy, doporucuji muj oblibeny salon Element. A taky doporucuji rovnou koupit masaz od muze, zazitek je mnohem silnejsi a neboj, ty nemas duvod zarlit, ja chodim pravidelne a sveho pritele miluji nadevse.

Tak přesně to samé jsme řešili s přítelem. Já jsem byla už úplně vyřízená a nevěděla kudy kam a jeho napadlo koupit nám tantrickou masáž. Ale šli jsme do toho spolu. Myslím, že to bylo tady https://www.eroticpraguemassage.com/…ricka-masaz/ Dělají tam párové masáže, ale i pro jednotlivce.No za mě musím říct, že mi to dost pomohlo po psychické stránce a s přítelem máme k sobě mnohem blíž ;)

Jani1976
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.9.19 22:47
Vasen

Asi se budu trochu opakovat, ale zkuste zene koupit treba ten poukaz na nejakou prijemnou masaz, treba tady je to pekne https://masaz-praha.com Nebo si tam muzete klidne zajit spolu. Rekla bych, ze Vasi zene chybi nejaky ten sexualni naboj, ale ten se da snadno zase nastartovat :)

Albeon
74 příspěvků 20.9.19 12:11

Já jako chlap ti samozřejmě rozumím. Ale buď trpělivý a zkuste třeba společně zajít do vyřivky, sauny, nějakou příjemnou masáž.

Tomasvasik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.20 00:52

Také si myslím, že byste mohli společně vyzkoušet erotickou masáž u masaze-princess. Moje manželka se také nedokázala pořádně uvolnit a tak jsme tam společně zašli a říkala, že se dokázala perfektně odreagovat a uvolnit se. Od té doby je to doma mnohem lepší.

JSSSS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.20 08:46

Otázkou je jaké antidepresivum přesně užívá. Většina antidepresiv snižuje libido, erekci atd. Já jako muž měl problém s erekcí. Užíval jsem sertralin a partnerka mě nedokázala udělat ani rukou, po změně na coaxil už to bylo o dost lepší.

Sweet Massage Prague
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.20 15:42

Very wide range of erotic massages Erotic massage salon https://sweet-massage.com/ offers all kinds of massages:
tantric massage, great lingam massage, prostate massage, nuru massage, massage for couples and body to body massages.

Eva555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 05:01
Deprese a sex

Zvu tě na relaxačně – erotickou masáž , kde budu s něhou a slastí pečovat o tvé tělo i duši, ve kterém si můžete zvolit nejen druh masáže, ale také si vybrat masérku podle svého přání. Přijďte za námi a my se postaráme aby se Váše návštěva stala nezapomenutelným zážitkem, který si budete chtít zopakovat znovu a znovu.

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.20 18:10

Pravda je, že když mám špatnou náladu, tak na sex nemám náladu. Jenže když manžel moc chce, tak si poradí sám, nebo si dám španělské mušky

Hanka772255
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.20 07:53

Většina antidepresiv totálně zabíjí chuť na sex, tady fakt žádná masážička nepomůže. Já beru Fluoxetin a sex jsem neměla už tři roky. Nemám tedy stálého partnera, pro něj bych se asi občas „přemohla“. Chuť na sex je u mě opravdu nulová, štve mě to, ale bez AD jsem na sebevraždu.

Niola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 15:10

A co zkusit nějakou masaž vonnym olejíčkem, dát si afrodiziaka, španělské mušky, a třeba by se atmosfera uvolnila a přišlo by na sex

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 08:06

Pokud žena tazatele bere antidepresiva a navíc je stále v mírné depresi, trapnosti jako masáže, vířivky, romantické večeře v tomto stavu nepomůžou. Akorát v manželce vyvoláte ještě větší tlak a výčitky svědomí. Většina antidepresiv dělá z lidí naprosto asexuální bytosti a oni za to nemůžou. Opakuji, nemůžou! Čím víc budete na manželku tlačit, tím víc se vám bude v ložnici vyhýbat a můžete jí sex i sebe totálně zprotivit. Zbývá jen samopomoc nebo v případě, že s tím bude manželka souhlasit, bokovka.

Váš příspěvek