Nevěra na internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
lalalal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.12 16:47

jsi na omylu protoze jestli sis jenom tak nahodne ppsal znekym jednou a pak zas snekym jinym je to rozdil nez to co tady pisu ja ze se tahal pres chat porad s jednou a tou samou a pak to preslo z netu na mobil pres sms a hovory a jestli vyvadi tvoje pritelkyne kvuli tomu ze nekomu napises ahoj tak to ma asi problem ona ale ja beru jako neveru to ze mota holku ktera se donej uplne zabije a on si libuje v krasnych slovickach a tim podporuje svoje ego … ja nevim jestli by bylo u tebe v pohode ze by si tvoje holka psala s jednim hochem a rekla by ti ze to nic neni ze to nebere vazne …

Nevinný
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.12 13:12

Ok v tom máš asi pravdu. Pokud už si vymění i telefony a volají si tak to je špatně, to už není asi jen nevinná zábava. Hele já měl na chatu 3 holky v přátelích ( pravda v profilu měly pár „odvážnějších“ fotek. Psal jsem si s nimi jen párkrát a to kdoví kdy ( 1 - 2 roky zpět) ale v přátelích mi tam zůstaly uložené dál. Od té doby jsem psal se spoustou jiných náhodných holek ( ty už jsem si do přátel nedával)které byly zrovna připojené a taky se nudily. Vlastně nic víc.
A i přezto se to moji ženě zdálo jako přeukrutná zrada a jančila jek pominutá. Normálně se jí to nedalo jinak vysvětlit, můj názor na to ji nezajímal a chovala se jak posedlá. Takže vzniklo to, že já i když nejsem vůbec přesvědčenej o tom, že bych jí nějak ublížil,nebo že bych něco provedl, jsem si jako vůl nasypal popel na hlavu, skoro jsem se omluvil a na chat už nechodím.V tu chvíli jsem si připadal jako malej blbeček kterej poslouchá jak se pískne. Píšu to jen proto, že pokud by tento „incident“ vznikl v době kdy jsme spolu chodili, nebyli jsme vzítí a neměli děti a nezáleželo mi na ní tak jako dnes, tak bych ji poslal do háje. Byla by to velká chyba protože nám to spolu perfektně klape a přišel bych o ni kvůli úplné, nepodstatné a nedůležité blbině.
Všem holkám které objevíte, že si váš manžel chatuje s babama doporučuji řešit to v klidu, bez přehnaných emocí ( vše co jste tady k tématu napsaly je plné nenávisti a zloby).

lalalal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.12 15:15

tak to bych skousla asi kdyby to bylo jenom takhle ale telefon a sms a tady to to uz je pres hranice a pokud si ani tak ten muz nedokaze priznat vinu at jde do haje zrovna dneska se stehuju

lalalal
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.12 10:32
tak tecka na konec

Holky nebud te najivni a neverte tem hovadum co si rikaj chlapy po roce trapeni jak uz sem tady psala driv jsem az ted zjistila ze me sni rok podvadel i prs to ze ma 4 deti a byla jsem v tu dobu tehotna a domlouvali se pres internet a telefon jeeeeeeeeee celi rok jsem poslouchala jak jsem zaliva a ze kdyz mu napise nejaka milacku ze to nic neni ze si tam takhle kazdy pise a kde jsem ted totalne v pi.. takze vam preju verne muze a kdyz se vam neco nezda urcite zatim neco je kazda zena ma sesty smysl :cert:

teana
6 příspěvků 31.3.13 16:41

Tak to teda byla tečka na konec. No taky jsem zjistila, že manžel hledá na seznamkách přes internet ženy. Jsem z toho trochu v šoku, náš vztah je perfektní po všech stránkách. Přemýšlím, jestli to je nevinná zábava nebo se chce opravdu s někým sejít. Je pravda, že se nám nedávno narodilo miminko, a já od té doby se víc věnuji miminku a na sex nemám vždycky náladu, ale manžel se tvářil, že mu to nevadí. Tak asi vadí. Ale je fakt, že když jsem na to přišla, tak mě to „nakoplo“, abych se začala víc snažit, lichotit mu a mít s ním víc sex. Nechci dopustit, aby mi ho jiné ženy přebraly. Udělám všechno pro to, abych já pro něho byla nejlepší a nikoho už nehledal.

milusecachtova
10 příspěvků 26.3.15 09:51

Ano, podle mě je to nevěra, ikdyž jen citová.

Leja2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.16 15:01
Názor

Dle mého názoru nemá znít otázka „Je to nevěra či není?“ ale spíš, ubližuje to druhé straně nebo neubližuje. Můj muž si taky pár let s někým psal po seznamkách, z počátku jsem z toho byla odrovnaná, ale časem jsem si řekla, že to prostě musím přežít, jelikož se to nedalo zastavit. Nechtěl toho nechat, byť jsem mu říkala, že o tom vím, že to vidím, jak schovává tablet nebo mobil, kolikrát u toho usnul a já si to přečetla. Můžete říkat, že to číst nemám… ale to se nedá, když leží otevřený tablet na gauči, on u toho spí a já vím, že zase někomu napsal „Jak se máš lásko“… Pokud partner či partnerka dělá něco, co druhému ubližuje, je to blbě. On mi taky říkal, že to pro něj nic neznamená, tak proboha proč to dělá? Já jsem z toho zoufalá a jemu je to jedno. A jak to nakonec skončilo? S jednou z nich se vyspal…

XOOL.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.16 06:13
Řešení!

Řešení chat nevěry :nevim: : :* Být atraktivnější, než „holka“ z chatu :pocitac:. :potlesk: :palec:

Šebetka
35 příspěvků 18.9.17 08:57

Mě to jako nevěra přijde, taky by se ti nelíbilo kdyby si tvoje přítelkyně psala s jiným takovým způsobem

barunkamaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.19 14:05

Holky měla jste některá podezření na manželovu nevěru? myslím si, že si do našeho bytu tahá někoho jiného, když jsem přes noc v práci… jak to dokázat?

Jananevrla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.19 12:02

Asi je nejjednodušší způsob, jestli chcete mít jistotu dát tam kameru, já jsem to tam také dělala, a bohužel se mi potvrdilo, to co jsem si myslela. A bohužel to nebyla jen jedna paní, to už mě dožralo nejvíc, že mě tak ohrožoval, protože mne nikdy nenapadlo si brát ochranu, když spím s manželem, a podle toho co jsem viděla, tak s nima si s tím on také hlavu nelámal.

barunkamaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.19 09:58

A jakou kameru jste tam dala? aby to nebylo poznat?

Jananevrla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 15:25

Ideálně Vám doporučím se podívat na eshop se špionážní technikou 1obchod. com, kde si můžete vybrat skryté kamery na různé způsoby, takže podle toho co Vám bude vyhovovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek