Jak co nejrychleji zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Eliška1815
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.16 14:30

Zdravím, nárazové hubnutí není zrovna zdravé. U mě nejlíp zabrala změna diety. Na stránkávh slevys jsem si našla výživovou poradkyni, která mi vytvořila jídelníček na míru za velmi výhodnou cenu. Pochopila jsem, jak moje tělo funguje a pokračuji v jeho dodržování už dva roky a před rokem jsem začala i cvičit. Netušila jsem, že můžu mít tak skvělou postavu. :)

Edit admin - odkaz

Angela89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.16 20:47

Určitě nejlepší je změna jídelničku, ale pro někoho kdo držel „dietu“ 8000kcal není snadné držet 1200kcal a proto jsou léky omezujicí chut

LizaTT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.16 10:32

Paní dietoložka mi doporučila tabletky s piperinou a doufám že konečně omezují moji chut a zhubnu

Angela89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 09:51

Držím palce za tvoje úspěšné hubnutí! :mrgreen:

MartaKK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.16 13:26

Já také!! :mrgreen: napíš jak konečně zhubneš, jsem zvědavá účinků těch tablet!

LizaTT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.9.16 14:29

Objednala jsem Piperine Forte a čekam na kurýra, jak začnu hubnout napíšu víc :*

barbora8k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 10:09

Moje kamarádka také vyzkoušela ty tablety a opravdu rychle vrátila do formy po porodu :)

Saša44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.16 21:16

Ahoj, už nějakou dobu se snažím zhubnout a stále mi to nejde. Jím menší porce, nejím sladké a ani pečivo. Hlídám si cukry atd a pořád nic. Nevíte čím to může být?

Jancapok
1 příspěvek 20.10.16 22:02

Ahoj.. nemáte někdo zkušenost s těmito tabletkami? www.sbohem-nadvaho.cz
Mělo by to být z přírodních produktů…

bettyna32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.16 12:06

Ahoj, mně se osvědčila poradna Svět zdraví. Nemohla jsem dlouho zhubnout a až tam mi pomohli. udělali mi tam i vyštření, podle toho zjistili jak na tom jsem a sestavili jídelníček, cvičení atd. jsou tam bezvadný.

Radana Galová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 19:33

Věděla jsem, že musím zhubnout. A také to, že to sama nezvládnu. Proto jsem se obrátila na poradnu Svět-zdraví. cz. Hodnoty, které mi naměřili, mi vyrazily dech. Moje specialistka mi vše vysvětlila a navrhla program na půl roku. Ukázala mi, co dělám špatně a připravila jídelníček. Začala jsem pravidelně jíst a výsledky se dostavily. Sama jsem tomu nechtěla věřit. Pokaždé jsem dostala pochvalu, což mě vždycky potěšilo.

Heduš G
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.17 14:58

Radano, taky jsem byla v tom svět-zdravi. cz. Musím říct, že přístup poradkyně byl super. Moc se mi věnovala a byla příjemná. Zhubla jsem za čtvrt roku sice jen 5 kilo, ale oni ví, co dělají. Opravdu se mi snaží poradit. Hlavně nesnaží se u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila. Mají několik poboček po ČR.

Jana Kavanková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.17 17:51
hubnutí

Má situace byla bezvýchodná a s mou hmotností 125 kg jsem již neviděla žádnou možnost řešení. Mé zdravotní problémy, zjevná nadváha, pohybové problémy, vysoký tlak, a s tím spojená nutnost užívání velkého množství různých léků na vysoký krevní tlak, vysokou hladinu cholesterolu, srdeční problémy mě přivedly k myšlence navštívit jednu z pobočsk Svět-zdraví. cz. Již při první konzultaci u výživové specialistky jsem se od dozvěděla, že základním předpokladem k úspěchu je nutné zásadně upravit mé dosavadní velmi špatné stravovací návyky a snížit tuk. Najela jsem na úplně nový způsob stravování, složení jídel i pitný režim. Byla to pro mě velká a zásadní změna a bylo těžké vše důsledně dodržovat. Měl jsem však pevnou vůli a výsledky se začaly postupně velmi brzy dostavovat.Po šesti měsících nového stravovacího režimu se moje váha snížila o neskutečných 16 kg.

Kateřinkainka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.17 20:34

Já mám problém při hubnutí, že jak příjde večer, tak se strašně přejím a pak se převaluju a je mi blbě…

Tomášek89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.17 22:11

Také jsem měl tento problém, zkus si koupit tyto prášky www.woykoff.com/allegra1, po nich nebudeš mít takovou chuť se přejídat :-)

Karlička895
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.17 20:43

Ty prášky jsem brala také, fungují i na špatnou náladu :-)

Daniela Bonková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.17 23:05

Jsou super, také je beru na špatnou náladu :-)

JanaZikmundová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.17 19:37

Já se obrátila na jednoho z poradců pro výživu ze Svet-zdravi.cz v našem městě. Provedli mi měření složení těla, nejen BMI. Zajistili mi komplexní výživový plán. Díky podpory jednoho z poradců se mi podařilo zhubnout a znovu již díky jojo efektu nepřibrat.

RenataHavlíková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.17 13:11
hubnutí

Já se taky obrátila na jednu z poboček Svět zdraví. Velkou motivací bylo i pravidelné měření a vážení, možnost poradit se a konzultovat svůj jídelníček s odborníkem. Věděla jsem, že tentokrát hubnu správně, ubývají mi tuky a přibývá svalová hmota a hydratace.Byla jsem s nimi velmi spokojená. Nutriční poradkyně se mi velmi vždy věnovala a podporovala mě.

Paťiko7
1 příspěvek 25.4.17 16:42

Začít cvičit? :D neboj, je to návykové ;)

Veruin
1 příspěvek 26.4.17 16:27

Takhle rychle zhubnout, no možná to jde, ale nevydrží to. To prostě ne..

MalinkaMija
1 příspěvek 27.4.17 10:03

Doporučuji navštívit nějakého konzultanta, já osobně navštěvuji svět zdraví a výsledky už jdou vidět, jsem nadčšená, začala jsem k tomu cvičit a možná to nejde nijak zázračně rychle, ale jde to a výsledky vydrží :) protože já je (doufám) zvládnu udržet.

Sativva
1 příspěvek 27.4.17 11:05

To by mohlo jít, pokud si sama netroufneš nebo nezvládneš tyhle věcoi ohlídat, a že ze začátku člověk ani netuší co si hlídat tak je poradce dobrá volba.

ZdendaJ
24 příspěvků 8.5.17 19:37

Takový rychlohubnutí je pěkná hloupost, rozháže se vám organismus a vrátí se vám to v kilích navíc, tak neblbněte a jděte na to s rozumem

Minimal
4 příspěvky 9.5.17 17:45

A co znamená jít na to s rozumem?

ZdendaJ
24 příspěvků 11.5.17 17:17

Pravidelně jíst, přidat trochu pohybu a necpát do sebe sladkosti a nezdravé věci, jednou za čas třeba jo, ale ne denně
hlavně když s dietou přestanete tak to máte zpátky, je lepší se naučit jíst zdravě a pravidelně a držet se toho :dance:

Minimal
4 příspěvky 13.5.17 17:37

A jak se to naučit? kde se to dočíst? asi mám špatné stravovací návyky :nevim:
poradíte?

ZdendaJ
24 příspěvků 15.5.17 17:12

Pokud máte takové problémy a nepoznáte co jíst a co je pro vás dobré a špatné tak se zkuste mrknout na internet, určitě najdeš nějaké stránky kde máš ukázky jídelníčků a různé recepty. Nebo rovnou do nějaké poradny třeba na pár měsíců jen aby si se do toho zdravého stylu dostala, dá se to sehnat i v různých akcích a pobočky jsou na každém rohu. Já jsem tam chodil a naučil jsem se z tama hodně věcí, i třeba jak kombinovat zásadité potraviny s neutrálními a podobně. Je to zajimavé když se dozvíte něco o jídle a vnímáte co s čím kombinujete

Minimal
4 příspěvky 16.5.17 18:30

Tak to zní fakt zajímavě, to si snad vygoogluju jak to funguje
a kde jste chodil? já jsem slyšela že některé ty terapeutky jsou dost namyšlené a někteří lidi se před němi stydí a tak.. neporadíte nějakou aspon firmu? abych se aspon podívala na ceny a rozmyslela se jestli do toho půjdu…

Naďa Fialová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.17 07:26
hubnutí

Mně pomohli specialisté ze Světa zdraví, kde jsem se objednala na první konzultaci. Každou další návštěvu jsem se dovídala, kolik jsem zhubla, kolik jsem ztratila centimetrů. Výsledky byly viditelné s každým dalším měřením a vážením, dokonce si to začínalo všímat i mé okolí. A to bylo přesně to, co mě hnalo dál, viditelné výsledky, jak na mém těle, tak na mém zdraví. S ubývající váhou jsem začala být aktivnější, dřívější unavenost byla pryč. Kromě podpory svého okolí za tyto výsledky vděčím hlavně mojí nutriční poradkyni ze svet-zdravi.cz

ZdendaJ
24 příspěvků 18.5.17 18:41

Jo svet-zdravi.cz je nejen fajn poradna ale mají i super recepty na netu kde se dá inspirovat

Minimal
4 příspěvky 22.5.17 18:23

Díkec moc.. doufám že tam budou v klidu :)

Petra Maléřová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.17 10:49

Ano, rychle zhubnout, to nemá cenu, dostaví se pak jo jo efekt. Zkuste se obrátit na Svět zdraví na vaši nejbližší pobočku, jsou skvělí. Trvale jsem s nimi zhubla bez jo jo efektu a jsem moc spokojená

Iška 1311
134 příspěvků 25.5.17 11:03

Tolik propagátorů Světa zdraví…Samozřejmě v žádném případě nejde o reklamn í sdělení. :mrgreen:

Lenka Doubravice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.17 20:20

Pomohla mi až metabolická diagnostika KNT. Je to speciální metoda, jak zjistit informace o fungování vašeho organismu, které jsou pro hubnutí jasně klíčové. Tuto metodu mají co vím, zatím jenom ve Světě zdraví. Díky nim se mi podařilo trvale zhubnout. Zatím jenom 10 kilo, jsem hodně plnoštíhlá, ale v hubnutí pokračuji.

Marlenka122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.17 19:02

Z neustálého nátlaku okolí jsem se rozhodla oslovit odborníky, kteří mi pomohou zhubnout. K tomuto kroku jsem se rozhodla i proto, že jsem byla i já sama dlouhodobě nespokojená se svou stále narůstající váhou. Věděla jsem, že to zvládnu Zaujala mě výživová poradna Svět zdraví, která na mě vyskočila na internetu. Využila jsem tedy výhodnou vstupní konzultaci a můj boj s hubnutím začal. Nebylo to jednoduché, ale chtělo to pevnou vůli a odhodlání a když člověk dělá to, co mu ve Světě zdraví poradí, musí to zaručeně fungovat.Jsou to opravdu profesionálové

Vandička1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.17 22:06
hubnutí

Rychle hubnout nemá cenu, dostaví se jojo efekt. Důležité je zhubnout tak, aby kila pak nešli obratem hned zpět, jojo efekt. Nejlepší rady, jak správně zhubnout jsem dostala od nutriční specialistky ze Světa zdraví. Díky její pomoci a pod jejím dohledem jsem za půl roku zhubla a vejdu se do věcí, které jsem oblékla ještě před narozením dvou dětí.

Barbora Knínice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.17 21:28

To je pravda, souhlasím s Vandou. Já taky rychle zhubla, ale pak to zas zpátky hned nabrala. Taky jsem navštívila nutriční specialistku ze Světa zdraví. Pod jejím vedením jsem hubla pomalu, ale jistě a jo jo efekt se nedostavil. Taky díky jejím radám už vím, kde jsem dělala problém v jídelníčku, že jsem tak přibrala. Do budoucna už budu jíst jen tak, jak mi poradila a když se tím budu ídit, nepřiberu to zas všechno nazpět.

Raduška Šáša
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.17 21:12

Mně nepomohlo vůbec nic. Na hubnutí nejsem talent. Pomohlo mi v životě buď se zamilovat (zamilovaní hubnou) a nebo se obrátit na odborníka ve výživě. Půl roku navštěvuji výživovou poradkyni ze Světa zdraví. Má na de mnou dohled a sleduje mě, jak hubnu po jídelníčku, který mi nastavila a jestli ho dodržuju.

Karlička Čelákovice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.17 08:40

Mně za cenu 400 Kč udělali ve Světě zdraví biochemický rozbor krve, analýzu kompozice těla a další věci, nutriční specialista mi za ty peníze doporučil vhodné kroky, jak dosáhnout vysněné váhy. Zatím se mi to daří hubnout, uvidíme, co bude dál. Zkuste se na ně taky obrátit.

Vodak
41 příspěvků 31.8.17 19:52

Nejíst

Mamkoi
47 příspěvků 5.9.17 12:09

Rychle zhubnout můžeš když ti pomůže fitness trenér, ale hubnou sama držet zbytečné diety je hloupost, mělo by to akorát jojo efekt :)

Mary.enn
32 příspěvků 7.9.17 16:58
@JO píše:
Potřebuji rychle zhubnout do plavek. Jak mám co nejrychleji zhubnout? Máte nějakou zaručenou metodu (pokud možno bez jojo efektu)?

Ahoj, recept na rychlé zhubnutí neexistuje. Přesně jak sama píšeš, dostaví se jojo efekt a můžeš tak sama sobě ublížit a mít zdravotní problémy. Zkusila bych se obrátit na odborníka – nutričního terapeuta. S ním můžeš probrat svůj jídelníček a sestavit s ním takový, který bude odpovídat tvé výšce, váze, denním aktivitám a zdravotnímu stavu. Společně můžete probrat i nějaké cvičení, protože vše není jen o redukci stravy. Věřím, že nějakého nutričního terapeuta objevíš, sama mám skvělou zkušenost s nutriční terapeutkou z Prahy z Centra Anabell. Drž se!

Patrička J
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.17 21:46
hubnutí

Rychle zhubnout nemá cenu, jo jo efekt je jasný. Lépe hubnout pomalu a jistě a to doporučuji spíš si nechat sestavit jídelníček od nutričního specialisty. Mně pomohli ve Světě zdraví. Jejich metoda, jak zhubnout fakt učinkuje.

Bibi Bibi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.17 13:41
hubnutí

Musím se mnoha přidat, taky bych rychle s hubnutím nepospíchala. Já si nechala poradit od odborníků na hubnutí ve Světě zdraví. Sestavili mi jídelníček tak, že se mi hublo dobře. Nechte si taky poradit od výživovýých specialistů a uvidíte, že váha půjde dolů. Jsem teď spokojená.

Marta Stej.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.17 21:08
hubnutí

Já chodím do Světa zdraví, pobočka je téměř v každém městě, hubnutí moc rychle nejde, za to jo jo efekt nikde, jím podle sestaveného jídelníčku, kterým se řídím, jak mi poradili a kila jdou dolů a dolů

Tamara G
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.17 17:09

Obraťte se na nejbližší pobočku Svět zdraví. Poradí vám jak na trvalé a zdravé hubnutí bez jojo efektu. Mně a mým kamarádkám jejich program hubnutí pomohl. Mám dole 20 kilo a zpět jsem je již nenabrala. Jen nadále musím dodržovat jídelníček správně a nevrátit se k původním zvyklostem.

Jaruška Bohunice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.17 19:58
hubnutí

Co nejrychleji zhubnout? To je pokus na houby. Takové hubnutí téměř vždy končí jojo efektem a člověk tak někdy nakonec i nabere kilčo navíc. Já jsem se s hubnutím pravidelně radila s mým nutričním poradcem, jak se mám stravovat, pravidelně jsem byla ostře sledovaná, každý týden naměření, jak jsem se zlepšila. Tak aby výsledky byly vidět, musela jsem dodržovat na míru sestavený jídelníček. Kila nešla dolů rychle, za to ale trvale jsou pryč, bez jojo efektu. Hubnu totiž skutečný tuk v těle a nejen vodu a to je to hlavní.

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.17 17:24

Zkuste vyzkoušet body wraps slim. Chodíme na něj se sestrou a po každém zábalu jsou centimetry dolů a v tomhle případě nehrozí žádný jojo efekt :).

Karkulka45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.17 15:25
Hubnutí

Já jsem taky jako asi každá z nás vyzkoušela spoustu diet, výživových poradců a nic mi nepomáhalo.

Zjistila jsem, že to je jen v hlavě a stresem o výsledky jsem to jen zhoršila. Hlavně stejně, kdo vydrží ty jídelníčky od poradců…

Tak jsem začala jíst míň ve více porcích a vynechala jsem bílé pečivo a sladké jsem si dala ráno, protože nějaký ten start do rána jsem potřebovala a bez cukru mi to nejde - nemám na mysli dortíčky, ale třeba kaši s čokoládou :D A do toho jsem začala doma posilovat a chodit běhat do přírody - zkrátka pohyb, který mě baví. A ejhle, výsledky se dostavily.

Věci na posilování doma jsem objednala na domafit.cz a oblečení jsem si taky pak vymazlila, když už ty kila šly dolů.

Zkrátka je důležité se cítit dobře, tak hodně zdaru! :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek