Závislost na marihuaně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Olmann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 10:30

O spaní tam nebylo ani slovo, a pocení no dejme tomu, že to s tím mohlo mít souvislost.Ale klasický absťák si neměl.

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 19:54

Bože pan doslovný, ano abstak jsem nemel, to maj fetaci, ale ty problemy tam byly. už tu nemám co říct, diskutujte a topte se v tom sami:) jednou na to přijdete, že po 10 letech hulení je z vás guma co ani neumí použít mozek. Ano pokud děláš kreténa na lince, tak ho nepotrebujes, ale pokud chces víc, není to dobrá cesta. adios gumy :potlesk:

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 19:57

Asi znalec

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 19:58

Absťák, to je taky slovo né zrovna na místě. ty gumídku jeden

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 15:31

Takovéto diskuze mám rád :potlesk:

Mišuleee
9 příspěvků 12.9.12 18:26

Nech si zdát, kámo.

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.12 22:12

Chtěl jsem se v míru podělit o zkušenosti a někomu třeba otevřít oči. nechám si zdát, ale o tobě určitě ne a tvůj kámoš nejsem. :pocitac:

xdxp
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 12:57

To je valba jak by řekl klasik - Hul dokud seš blbej..

llol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.13 20:55

Tak to si těch lidí co kouří trávu moc nepoznala… :lol:

thomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 21:39
ajaj

…sorry mám žblebtavou a takpravím…jsme individuahovada přeci…

Mar-bel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 16:19

Ja na tom byla prvnich par let obdobne.ted uz to proste neresim. travu kourim uz 15 let, travu miluju, vim jak s ni zachazet.po praci legraci, s prateli u pivka, s pritelem pred sexem,
kdyz varim pro veselou hladovou navstevu, tak mi jde vsechno tak paradne, ze by babica asi koukal. a poklona od veselych prejedenych pratel me naplni nejvic.taky kdyz jdu se psem na delsi prochazku do lesa, na vrcholu skaly je to taky parada. vsechno je nadherny a nemusi svitit slunicko, barvy jsou barevnejsi, hudba zni lip, radost z malickosti…je toho opravdu mnoho, vsak vime.kdyz pred sebou nemam zavaznejsi POVINNOSTI, zahulim si temer kdykoliv. a je mi jedno co si o me kdo mysli, ze me lide řadi mezi fetaky, divaji se na me skrze prsty.jsem pro ne spatna. marihuana je spatna, drogy jsou spatne…neni mi jedno co si o me mysli moji pratele.
pripadam si v teto uspechane dobe, v tomto systemu, v teto spolecnosti zotrocenych lidi, v tomto stadu ovci jako svobodny clovek ktery mysli svoji hlavou a rozhoduje sam za sebe.
hec, aloha zdravim vas vsechny Martina ktera je v pohode :-)

LordOfTheShit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 01:54
Můj Názor

No, já hulil jen půl roku a už jsem přestal, mlj názor na marihuanu je, že na tom závislost je ale minimální, záleží na tom kolikrát za týden si zapálíš, ti co hulí 3-9× denně tak ať mi laskavě nekážou :-)
Co jsem zpozoroval? Pamět se vrací docela rychle, jsem docela citlivý na podobné věci takže jsem „zapomínal“ :-). Při přestávání byly problémy s agresivitou, coš přineslo řadu problémů, rozbitých věcí, hádek, smutku a bolesti, ale i tak jednou až budu 50tník tak začnu pálit znovu, pořád lepší hulit trávu, než pozorovat lidi kolem sebe jak řeší nesmysly a zabívají se svými „problémy“, které jsou naprosto směšné :-)
Jo dlouhodobé účinky, teda u mě se například (ovlivněni problémy z minulosti) vyskytují i mírné psychické…
Byť jsem naprosto fit, a psychicky jeden z nejsilnějších, netrpím už dlouho depresema, slabostí, ba naopak teď silou a sebevědomostí (ano v době těžkostí díky ti travičko :-) ) tak se u mě vyskytují jednou za čas nálady, kterými asi normální člvoěk netrpí.
Tak 1× za týden, mám chuť někoho odstranit, ale to bude asi spíše minulostí:-)
Můj názor tedy, určitě si zapal jointa, a zkus jaké to je, ale poikud zpozoruješ byť jen jedinou negativní věc, tak to zahoď, protože tak začíná cesta do pekel… :twisted: : :evil: :twisted:

xz60
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.13 15:44
zavislost

Je mi 60let a kouřím marihuana s různejma přestávkama ta od 20 let. Takže na to nějaký názor mám. Se závislostí je to asi jako u sexu, člověk to chce protože je mu fajn ale žádné abstinenční příznaky jako třeba u alkoholu, heroinu a podobných drog rozhodně nehrozí. Každopádně žádná závislost dobrá uplně není, nakonec bejt závislej např na sexu je možná ještě nebezpečnější ale takovej už je život a můžeme si zvolit jak ho budeme žít.

Dushka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.13 15:09

Podle mně zavislot na konopí, je minimalní, a člověk může kdykoliv přestat hulit, ale navíc konopí je velmi léčebné, našel jsem zajmavý growshop: http://www.growmart.cz/ , borci z Moravy, už sem za něma jel, a pohoda, na jejich stránkách mě zaujal článek http://www.growmart.cz/…dalsi-navod/
zaobírám se mastima, ale tenhle recept funguje :)

kotatko9
1 příspěvek 8.4.14 10:45

Dobry den vsem,
Chtela bych se zeptat zda by se nasel nekdo, kdo by mi poskytl rozhovor prave na tema zavislosti na marihuane. Prave delam seminarni praci na toto tema a rada bych tam prilozila rozhovor s clovekem, ktery marihuanu kouri/l a otazkou, jak to ne danou osobu pusobilo. Byla bych vdecna za kazdou pomoc, dekuji

Marpo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.14 13:49
Odpověd

Á tady dnes měl nikdo k snídani vtipnou kaši prý se na to nedá navyknout :D, hmm je vydět že máš už s tich fetů pěkně přesmažennej mozek radši už tu nepiš nebo se pochčiju smíchy :lol:

Michal 1106
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.14 21:41
@Pete píše:
na každé droze si můžeš vypěstovat závislost. navíc je marihuana vstupní droga.

Tak to není ani náhodou žádná vstupní droga pane chytrej. Záleží na každém, jak s travkou nakládá. Říká se všeho s mírou a to platí i u konopí. Jestli je něco vstupní drogou, tak je to alkohol a cigarety na jejichž následky umírají tisíce lidí v ČR každý rok. Ano je to tak, alkohol a cigarety zabíjejí. Konopí nikoliv. Naopak při správném užívání působí na tělo blahodárně a po menší úpravě, nebo bez ní zpomaluje průběh, nebo úplně zastavuje svinstva, jako je Alzheimer, Parkinson, rakovina, astma a mnoho dalšího… Jde tady jenom o prachy a většinu politiků, co konopí zakazujou bych nechal pochcípat, když vymýšlí stupidní zákazy. Jde tady jenom o prachy, ne o nebezpečnost. Závislost vzniká pouze psychycká u častých konzumentů :jazyk:

Michal 1106
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.14 22:08

No ty jsi fakt úplný máslo. Nejdřív si přečti vědecké studie a potom tady piš rozumy. Marihuana deprese léčí, ne způsobuje. Je jasný, že když si jí někdo dává pětkrát denně, tak to není dobré na mozek, ale o množství řeč nebyla. Při správném užívání a zvolení správné odrůdy( je jich více než 1000)je dokonce reálný nárust nových mozkových buněk a jejich delší životnost, nehledě na to, že má mnohá další využití..Já si třeba zahulím, nebo spíše vytáhnu vaporizer, krásně po tom usnu a druhý den se proběhnu třeba 10 km bez jakékoliv kocoviny. Alkohol je svinstvo. Takže dej si svých 15 piv a táhni do p…

Bongoo23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.15 08:06
Závislost

Ahoj,

měla bych také něco k téhle diskuzi. Hulila jsem 8 let. Ze začátku to bylo spíš občas, ale poslední 4 roky jsem hulila už každý den. Nikdy jsem si nějak neuvědomovala, že by na tom mohla být nějaká závislost. Ale teď už vím, co jsem si během těch posledních 4 let udělala za problémy. A když mi tráva náhodou došla, tak ta nervozita, kterou jsem prožívala, mě donutila si nějakou ganju sehnat. Na druhou stranu, roky jsem brala antidepresiva a vysadila jsem je ze dne na den, díky trávě. Jenže jsem pak už bez trávy ani neusnula.

Když jsem začala chodit s mým mužem, tak on nehulil a trávu neměl rád, ale u mě mu nevadila. Jenže mě začalo být blbé zhulovat se, když jsem s ním, tak jsem to začala nenápadně omezovat. Hulila jsem třeba jen 3× do týdne. No a pak se nějak stalo, aniž bych to měla v plánu, že jsem nehulila už rok, nezdáli se mi zhulený sny a dokázala jsem být v blízkosti mých přátel, kteří hulí a neměla jsem už ani chuť si zahulit. Dokonce mi to už smrdí. :D

Teď už si, ale uvědomuji, kde byl problém a že opravdu psychická závislost tam je, a že není úplně jednoduché s tím přestat. Kdybych nepotkala svého manžela, tak bych asi vesele hulila dál, protože jsem si vždycky říkala, že raději přestanu kouřit než hulit. :D Jinak si myslím, že teď už jsem celkem normální, akorát mám občas problémy s pamětí a to jí procvičuji, jak se dá. A čas od času mám den, kdy mám problém slovně vysvětlit jednoduché slovní pojmy. :D Ale pak se z toho vyspím a mám zase na pár měsíců klid. A je fakt, že jsem se během těch let hodně změnila, ale za to jsem ráda.

Takže na závěr, tráva už podle mě není bylinka, ale je to měkká droga a v životě bych si už nechtěla zahulit, ale nepopírám, že má některé věci hodně dobré.

VerunkaMM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.15 08:41
you stupid

Travka je max tak vstupní drogou do ledničky. @Tom69 píše, že „jakákoliv droga je berlička, je potřeba s ní rázně zkončit“, většina věcí jsou drogy, jen je neřadíme mezi omamnýmé a psychotropnímí látky a jedy které jsou vypsané v trestním zákoníku. Čokoláda je droga, zmrzlina, tučné jídlo, kulturismus, piercingy, tetování atd. Na všem se dá vypěstovat závislost a pro toho člověka je přestat s tím stejně těžké jako třeba s heroinem a rozhodně těžší než s travkou. Kamarádka přecházela na zdravý životní styl a bylo pro ni lehčí přestat hulit než kouřit, jíst tučné a nezdravé jídlo a bylo pro ni kurevsky lehčí přestat hulit než žrát čokoládu. -moje myšlení, můj názor, moje úvaha, nehejtěte, poučte se :)

pierc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.16 05:08

Pani poslanci si to už dávno spočítali a na marihuaně by vybrali na daních mnohem ale mnphem mne než na dani za alkohol…navíc je to politicky složite tema legalizace marihuany…to si politici nedaj a navíc nechci vidět ty tabakový firmy, který by při legalizaci do toho šlápli hned aby taky vydělávali a neputily tam nikoho dalšího

Magi81
12 příspěvků 5.12.16 12:35
závislost je možná

Na kouření marihuany člověk může být PSYCHICKY závislý. Je to berlička jako každá jiná, člověk může být závislý na ledasčem i na sladkém…

Michal V.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.17 01:33
Kytky?

Je mi 40 let. Jak tu mnoho lidí psalo spousta věcí je pro nás drogou a pokud nám některá začne způsobovat problémy, pak je jen na síle naší vůle s tím něco dělat a změnit to. Naše vůle je vlastně schopnost dělat věci do kterých se Vám nechce.
Lenost a pohodlnost vládne světem.
Hulím 20let, byly roky kdy víc, byli i měsíce kdy nic, 14let mám firmu, vydělávám, mám rodinu, život mě baví, jsem spokojený, umím omezit alkohol, umím omezit kytku, jednou jsem neboural s autem (rychlost), po 12 letech jsem přestal kouřit cigarety, je dobré trénovat sílu vůle. Zkuste jeden den v týdnu nejíst, zvládněte to a buďte na sebe pyšní. Zkuste měsíc nepít alkohol, zkuste měsíc nehulit, měsíc trénujete a vydržíte 10 minut v ledové sprše. Tělo je fantastický stroj, zvládne všechno, ale všechno je taky jen v hlavě a v myšlenkách. Nikdy se nenechte nikým manipulovat a nikdy si nenechte nic našeptávat. Každý den se snažte sám zvládnout a zmáknout vše co příjde do cesty, tak aby jste se nemuseli druhý den za sebe stydět. Probouzet se ráno po zastávkách není nic moc. Byl jsem egoista, narcis, sobec alkohol a ostatní drogy to jenom zhoršovali, pak jsem se z toho nějak dostal prací a vůlí a dnes mě vlastně všechno pořád baví + rodina, děti, žena, sex, golf, práce, auta, motorky, aikido, meditace, hospoda, kytky, pivo, víno, knihy, malování, muzika. Nic bych nikdy neměnil.
Drogy patří k našemu životu. Posrat si ho můžete i bez nich.

mat.scudder
24 příspěvků 18.4.17 09:10
nežádoucí účinky marihuany

Marihuanu jsem zkusil kouřit jen jednou. Byli jsme u toho tři a oba kámoši byli veselí a moc si to užívali. Chechtali se jako pominutí. Já jsem na rozdíl od nich už po pár šlucích pociťoval bušení srdce a hroznou, nepředstavitelnou úzkost. Už nikdy víc.

Boleklolek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.17 18:38
Marihuana je lék

Já jsem zastáncem marihuany z toho důvodu, že manželovi pomohl zachránit koleno a tchýně s ní účinně léči loket. Dostali jsme vzorek od sousedky - je jí přes 70 let a pěstuje si sama. Chci to taky zkusit, tak jsem si stáhl e-book "o pěstování konopí doma** :oops: tak jsem zvědav, zda se bude dařit… :cert: :dance:

Edit admin - odstraněn odkaz

Michaelamyška
62 příspěvků 25.7.17 10:07

Jako na cigaretách kvuli nikotinu vzniká závislost, tak i na marihuaně je jasné riziko vytvoření si nějaké závislosti, bohužel

Mmonis78
47 příspěvků 11.9.17 12:16

Závislí můžete být na čemkoliv i na marihuaně

Honza626eggtdzgxxxhzxsu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.18 12:33
Barry

Barry tvrdit že na cigaretách nevzniká hluboká závislost může tvrdit jedině člověk neznalý nebo naprostý debil. Váš názor považuji za bezcenný. Evidentně nevíte o čem mluvíte. Hanba vám.

Honza626eggtdzgxxxhzxsu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.18 12:37

Hlavně neposlouchejte Barryho ten je úplně mimo a neví o čem mluví. Jen idiot si myslí že na tabáku nevzniká hluboká závislost a že alkohol je lepší a méně nebezpečný než marihuana. Jak takovýho člověk může vůbec cokoliv komukoliv radit? Podle mě je to opravdu blbec na entou.

lenca26121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.18 15:24
rada

Mám přítele co kouří M a hrozně se změnil, potřebovala bych se ohledně M na něco zeptat. Děkuji. L

Onislav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.19 17:30
konopi = antidepresivum

Vsichni co tu pisou ze trava je vztupni drogou akorat to upresnim kazda droga i alkohol je vztupni drogou nebo taky jinak receno 1 level. pac vztupujete do sveta narkotik a je jedno cim zacnete a i kdyz berete jen napr. jen travu vztoupil ste tim do klubu :D kdo tvrdi opak lze sam sobe a nevidi realitu takovou jaka je, neco berete ste uzivatel/narkoman tecka. muzete si na tom vypestovat zavislost? no samosebou na cem koliv a nejhorsi je nazor ze psychicka zavislost je mensi zlo nez fyzicka s pohledu bolesti ano ale stech jinejch pocitovejch nikoliv. sem uzivatel travy uz 11 let 6let z toho 6 jointu za den jestli sem to nemel 6 dni(pac nebyly prachy)v roce v takovim mnoztvi tak je to hodne. 2 prvni roky parada mazec super 2 dalsi je 200,– za gram a ze by to chtelo slevu pac misto 10g na mesic sem najednou dal 18gecek za dalsi 2 25g a to uz bylo „ty woe jako asi uz to prehanim ale bez toho by byla nuda“ to byl prvni vyraznej bod kdy sice vite ze je neco spatne ale hledate milion vymluv proc to neni zas tak zly a dalsi roky uz otupite a ani pomalu nevite ze si davate 6 nekdy az 10 brk denne pac jako u jinejch latek s casem vic vydrzite date do toho vic penez atd. Dalsi krok je ze vase mysl uz vam bije na poplach a vy aby ste se sam pred sebou ospravedlnil zacnete vymyslet dalsi milion duvodu proc neprestat napr. ze bez toho by ste byl naldovej a nestastnej a ze vlastne diky ty svini zeleny se citite byt na zivu a ze je to duvod proc ste prezil vsechno to spatny co se na svete deje treti krok pokud nemate rozum vite ze neco je spatne ale porad si rikate no AZ BUDU CHTIT MUZU PRESTAT KDY SE MI ZACHCE otrepana fraze kazdyho kdo je na necem zavislej ale jeste si to sam nepriznal. no a to uz ste v riti. jak si tohle rikate ste psychicky zavislej oddalujete tu moznost prestat a psychicka zavislost na rozdil od te fyzicke je u kazdy zavislosti bez ohledu na cem. A vi vsichni vite ze nejsnazssi je si nalhavat neco sam sobe. Pamatujte rikal to muj deda SEBE VZDYCKY OBLBNETE ALE VASE TELO NE A TO JEDNOU VYPOVI. Mam dprese ale ty byl teda vzdycky ale ted je to tak silny ze to ovlivnuje muj zivot nalady na prd od rana nasranj uz jen z principu pac sem prestal uzivat travu ted je to teprv 10 dni zrychleny tep poceni nespavost agrasivita vyslovene tak velka ze sem si radsi vypnul telefon uz 2 tejdny se mi nemuze nikdo dovolat. protoze uz sem nasaej tak ze vsichni okolo me umej normalne zit a ja ne takze se dat i rict ze sem rozcilenej tak ze chci aby vsichni byly rozcileny stejne jako ja pac me frustruje uz jen to ze vsichni okolo sou tak v pohode samo ze je to jen muj problem a na nikoho nekricim a neurazim atd. zase vim co se deje a ze je to kvuli tem psychotropnim latkam. vsimnete si ze behem toho co tu popisuju se tu nepise nic o holkach mejdanech zajezdu k mori o detech a mym osobnim rustu proste poslednich 11 let sam uzavirajic se hloubeji do sebe az mi nezbylo vubec nic 8 lidi v telefonu 2 z nich skurky zbytek nic nebere no jo ale rodice se nepocitaj ze jo :D bacha na to ted si hraju z myslenkou ze uz to je vsechno nenavratne prac a jestli to tak je tak se ze me stal vlastne emocni zombie. takze jako samotar nejspis az do smrti idyla co takze az tu zase nekdo bude rikat ze trava nic neni tak co neni muze bejt problem je ze jak s tim zacnente jako brani za ucelem aby bylo lip a ne rekreacne(to je asi jedinej zpusob kdy vam to nic neudela) tak ste v riti tak velky ze si to ani neumite predstavit. a sebevrazda ze to prej muze vist k tomu to snad jen v pripade ze se moje obavy naplni a uz nikdy psychicky nebudu stejnej a budu jen emocni ZOMBIE, ale to se uvidi delsim casem. takze panove a dami ty co to nikdy nezkusili a presto tady o tom at uz cokoliv pisou budte radi ze k tomu mate takovej odmitavej pristup pac tohle zazivat a to je jeste kulovy o proti Heroinu coz je jedna z vubec nejnavykovejsich late se kterou muzete prijit do styku a tezka zavislot psycho i fyzicka uz muze nastat po treti davce ale trava minimalne 2 - 3 roky a jen psycho. takze s tohohle hlediska se jedna o slabou navikovou latku nikoliv o slabou drogu pac ucinky travy sou dost silny. takze to je moje subjektivni zkusenost.

Kraska5
32 příspěvků 17.2.20 15:41

Na všechno se dá vypěstovat závislost…

Ivanka386
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.20 14:28
Marihuana a my

Netuším o čem tu většina z lidí mluví. Nemyslím si, že je marihuana tak závažná věc, že by se kvůli ní měl někdo rozvádět. Především je to vždy o člověku a ne o tom, co kdo užívá. Naopak, v tom marihuana hraje tu nejmenší roli. Já jsem po dlouholotém užívání přešel na http://cibdol.cz a nemůžu si to vynachválit :-)

Lukes44v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.21 10:09

Měl jsem to hodně rád, ale musel jsem s tím také přestat. Sem tam si ale dopřávám CBD HASHISH, který má velmi příjemnou vůni i chuť https://www.cbdcko.cz/…at-polinate/ Je zcela legální a pro mě dostatečná náhrada. Obsahuje látku CBD, která je uklidňující a bez omamného účinku.

smeagol5285
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.21 11:57
tráva

Tráva za mě rozhodně vstupní droga je a upřímně moc nerozumím všem těm propagátorům CBD a podobných věcí. Moc tomu nerozumím a přijde mi, že je to na bázi suplementární léčby. Měl jsem synovce závislého na marihuaně. Sám to přiznal. Asi jel i něco většího, ale to se tak nerozjelo. Protože bydlím na statku v přírodě, tak šel na měsíc ke mně. Věděl, že nebude mít úplně jednoduchý režim a taky že ne. Naplánoval jsem mu den po dni, v druhé půli jsme plánovali společně. Nakoupil jsem mu čundrácké vybavení na www.armik.cz a společně jsme chodili do přírody. Nejdřív na odpoledne, pak třeba i na víc dní. A světe div se, odjížděl ode mě a nyní běžně funguje, zřekl se starých kamarádíčků a je běžným členem společnosti.

Radek 0116
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 08:33
CBD kapky

Zdravím lidi, narazil jsem na tento článek ohledně CBD kapek a jeho vlivů na cvičení: https://cbdfitness.cz/…-jsou-vyhody
Máte s tím někdo osobní zkušenosti? Láká mě to vyzkoušet, ale prvně se tu radši zeptám.
Děkuji za odpovědi :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek