Závislost na marihuaně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Tom69
172 příspěvků 26.11.11 22:53

Nemluvím o marihuaně jako o léku. Kdo potřebuje léčebné účinky marihuany, to je úplně jiná kapitola. Jen tak pro úplnost:-).

edietha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.12.11 23:43

Videla bych to takhle,kazdy clovek je original,tzn.ze na kazdeho to pusobi jinak.Kdo je zhuleny poznam,protoze i kdyz nehulim,mam kolem sebe dost lidi,kdo to kouri.Jsou jini,i kdyz jim to tak nepripada,jsou v pohode,free.Prave proto pisi,ze kazdy je original,na mne to pusobi tak,ze mi to smrdi a boli mne po tom zaludek.Zavislost? je mozna,kdyz to clovek bere tak,ze utika k tomu jako k uleve ,stejne je to i s alkoholem.Jinak to nemuze ublizit,alkohol pusobi podobne,kdyz je clovek v depresi,pak je jeste ve vetsi,prohlubuje se to.Ale je tke faktze mi kolikrat ti co kouri rikaji,zahul si to,budes v pohode,jsi moc upjata.Pak zalezi na kazdem co zvoli,pak si rikam,jsem v pohode!!!

Tom69
172 příspěvků 2.12.11 21:09
Jednoduchá rovnice

Je to skutečně jednoduchý. Dáš si to jednou bud Ti to chutná nebo nechutná. Pokud Ti to nechutná, ok, problém je vyřešen. Pokud naznáš, že je Ti to příjemné, tak nikdy není jedna zkušenost. Dáš si. Každý má nějaký problémy. Ten moment, kdy to nebereš na pohodu ale jako únik přijde. A pak uplyne různě dlouhá doba dle síly jednotlivce. Patřím ke generaci, která poslouchala Janis Joplin. Taky jsme podle toho, co jsme poslouchali žili. Vím, jak dopadli někteří kamarádi, kteří včas nepochopili. A byly to silný osobnosti. Jsou v p… Celkem nemá význam to tady pořád dokola psát. Pro Ty, co hulej jsem jen idiot, či změkčeně ten co nepochopil, nebo tak něco. A srovnávat to s umírněným pitím alkoholu to je druhý naprostý nesmysl. Pracuju s vinaři, pijí víno denně, ale umírněně a kvalitní víno, ale pijou ho celý život a fungujou. Po třech letech kouření marihuany jsi troska. Tady to pochopil, na začátku diskuse jakýsi Barka. Už tady v tý diskusi není, škoda. A mně psát to pořád dokola už taky nebaví.

nikkkkkaaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.12 12:28

Diky,Tome.Taky si myslim,ze by si clovek mel umet udelat naladu bez vselijakejch tech humusu…a ne jen naladu,jako treba jit si dat brko pred jidlem,aby mi vic chutnalo,nebo pred filmem,aby me vic bavil…pred vyletem…atd?To je mi teda vec.Pritel to takhle praktikuje.....a ja mam z toho nervy v pytli…Takze uz po ste ma ultimatum,ze takhle jako neeee,at si huli jak blazen,ale bez nas…potrebuju nekoho,o koho se muzu oprit,kdyz je nejakej problem,a ne nekoho,kdo si pujde radsi dat brcko a pak se sm
eje jak prdlej,problem neproblem…

explorer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 16:35

Jste všichni hlupáci a jedině ty lidi kteří tu píšou že to je droga a že ničí mozek a dělá z lidí dementy mají 100% pravdu protože to tak je. M Vám totálně zasere tělo a je na ní závislost jako prase, a takový ty kecy jakože si nedám když nechci jsou hloupost, jakmile do toho spadnete tak se vezete. Vám to možná nepříjde když jí kouříte občas ale i tak Vám to poškozuje organizmus a dělá z Vás fetáky. Normální je nekouřit a nehulit a ten kdo si to nemyslí je hlupák.

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 18:12
explorer píše:
Jste všichni hlupáci a jedině ty lidi kteří tu píšou že to je droga a že ničí mozek a dělá z lidí dementy mají 100% pravdu protože to tak je. M Vám totálně zasere tělo a je na ní závislost jako prase, a takový ty kecy jakože si nedám když nechci jsou hloupost, jakmile do toho spadnete tak se vezete. Vám to možná nepříjde když jí kouříte občas ale i tak Vám to poškozuje organizmus a dělá z Vás fetáky. Normální je nekouřit a nehulit a ten kdo si to nemyslí je hlupák.

Skoro vše co si cpem do našich těl je nějak poškozuje od čokolády přez tučná jídla až po drogy a stejně tak všemu mužeš podlehnout natolik že to tvoje tělo zníčí, něco pomaleji neco rychleji, ale všdhno škodí a na všem mužeš být zavislej :-) Tady prostě děsně záleží na lidech do čeho se pustí a jak to zvládnou. Prostě než si neco narvu do tela tak o tom popremyslim a kdyz zjistim ze to neni nic pro mě nebo že mě to ovládá tak se na to vykašlu a nejde jen o „drogy“ protže všechno okolo nas jsou „drogy“:)

Tom69
172 příspěvků 1.2.12 18:46
Pisska

Ne, to je potřeba jasně říct. Prostě ne. Není srovnatelná marihuana a pivo, není srovnatelná marihuana a čokoláda, odmítám argumenty typu kdo dá patnáct piv tak je na tom hůř než kuřák marihuany. Prostě to tak není. A je potřeba,
to jasně napsat. Už mně ty kuřáci marihuany a všichni ti, co ji obhajují a bagatelizují výrazně vadí. Marihuana trvale a nevratně poškozuje mozek a přes všechny kecy o pouze psychické závislosti, znám lidi, ze kterejch udělala vyhulený trosky. Trosky neschopný pravidelně makat, trosky neschopný pochopit druhýho, trosky, se kterejma se nedá normálně bavit. Takže já, hlupák, neschopný se povznést na intelektuální úroveň kuřáka marihuany, kterej mi bude dávat najevo, že je něco víc a že jsem vlastně hloupej, jednoznačně prohlašuju. Kdo si chce zničit mozek a léčit se na deprese, stavy úzkosti a rvát do sebe prášky a nemá rád život, tak at si ze mne dělá srandu a rve si to do hlavy. A to už vůbec nemluvím o tom, že kouř z ganji obsahuje tak třikrát víc karcinogenů než například cigarety. Ale to je proti těm depresím fakt okrajovej detail. Tom

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 19:20

Tak jen aby bylo jasno nejsem už tak dva roky kuřák marihuany ( s nikdy sem ji nejak moc neholdovala) tudíž ji neobhajuju z nějakého dočasného opojení z ní. A to co sem napsala se netyka jenom travy, ale vseho okolo nas. Mam spousty pratel a tech spousty pratel konzumuji ruzne veci od perniku prez travu az po zavisláky na pc hrách, televizo žrouty a lidi co treba milují jídlo. A všechno todle se da srovnat! zni to asi debilně, ale ja to sleduju a dost a sama sem si prosla nekolika fazema nejakyho testovani. A jsou lidi kteri budou hulit ale zvladnou to projdou si tim obdobim a pak prejdou do jineho stylu zivota, nerikam ze bez nasledku, vsechno co delame v nas zanecha nasledku dobry i špatny. Ale pak muze byt clovek kterej si da par špeku a hned se mu projevi silne psychycke nasledky a nebo clovek kterej se nechá ovládnout a bude si tim patlat mozek do 30ti. Jsou lidi kteří jedí denně jídla z přepálených tuku a jsou ok ale pak se do toho pusti clovek kterymu to nesedne ztloustne jako sud zacne prozivat žlučníkový zachvaty a na konec dostane z tech prepalenejch jidel rakovinu :) proste lidi jsou odsouzeni byt zavislí na čemkoliv, Hledat veci ktery nam budou dělat „dobře“ jenže nic ti nebude dělat dobře věčně a neco co snašim treba ja nemusi snaset tvoje telo.. ale zavislí na nečem sme vsichni.

Tom69
172 příspěvků 1.2.12 19:49
Pisska

Mám z Tvého příspěvku vyloženě radost. Tvůj příspěvek je naprosto typickým příkladem přístupu, proti kterému se snažím vystupovat. Poznámka mimo, před patnácti lety na Jamajce s jointem v ústech jsem si taky připadal jako frajer.
To bylo ale naposledy, co jsem to kouřil. K věci. Máš pravdu, že lidé se snaží kompenzovat své negativní emoce tím, že třeba milují jídlo, pc hry, televizožrouty, někdo chlastá, někdo hulí. To je řekněme únosné. Ale pak je tady hranice. A tráva a piko/perník/, extáze a další jsou prostě za tou hranicí. A tou velmi nebezpečnou bagatelizací jsem myslel to dávání různých řekněme ne zrovna zdravých věcí na stejnou úroveň. A to je prostě špatně. Piko Tě spolehlivě zničí a Ganja taky. A je mi celkem buřt jestli tvrdíš, že někdo to snáší líp, někdo hůř. To je to špatně, chápeš? Podstatný je, že pokud budou zejména mladý lidi brát piko a ganju naroveň třeba pivu v hospodě, tak maj do života další dva rizikový faktory navíc. Nikdo není dokonalý, každý žije jináč blbě. Ale měla by být jasně daná hranice, co ano a co ne. Přečti si v jiných diskusích důsledky závislosti na marihuaně. Osobní příběhy. Napsal bych konkrétně, ale je to proti pravidlům této diskuse. T.

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 20:48

Dobře, ja se jen snažím říct že lidi by si měli uvědomit že drogou se muže stát všechno, určitě to nemužeme dávat na stejnou uroven, ale nasledky muzou byt hodne podobne a koncit spatne u všecho… jasny že když pojedeš na piku každej den tak po roce si odepsanej (přiklad) a prejidat se muzas treba 5 let, ale nasledky prijdou stejne když to v čas nezkrotíš.
Takže chápu že je špatně brát piko a hulit a myslet si ze je to na urovni piva. Ale taky vim že jde hulit a brat piko a zvladnout to. A pak te najednou muze z otrocit neco jako hraní wow nebo každodení pobyt v hospodě, sice se nebudes odepsanej cejtit tak brzo jako u přechozích příkladu, ale prijde to.

Tom69
172 příspěvků 1.2.12 21:23

Nejde hulit a brát piko a zvládnout to. Co to je zvládnout to? Kdo si dal piko jednou, nikdy nezůstal u jedný dávky a pokud přestal, tak už ve stadiu značnejch problémů a zaplatil za to. A pro hulení to platí dvojnásob. Když si dáš zpočátku dvakrát za měsíc, tak se vlastně nic nestane, že? Co to je zvládnout to?

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 21:40

Je to asi važně hazad, ale telo ti v tomdle připade vetsinou dava varovny signály a pokud nejsi fakt posedlej tak se tech signálu zalekneš a už se k tomu nevratiš a většinou ty signáli přijdou dřiv než se neco totalně skazí, z toho pak jssou ty nehezký nasledky. Jasny vždycky te to poznamena, ale zvladnou to znamena že to udelas ale pak se od toho dokazes odtrhnout anizby te to posunulo na hranici k nejakymu trvalimu poškození/nasledku.
Tady je problem že lidi v tom opojení většinou ty signály těla ignorují, např: přijde kamoš a říka „včera mi to huleni nejak nesedlo, to sem jeste nezazil sem z toho uplne hotovej…“ a ty mu reknes ze by si mel dat bacha, jenze on to ignoruje bude hulit dal tech „signalu“ bude porad víc ale on stejne neprestane a prestane az v tu chvili kdy se ty signaly proměni ve skutečný trvalý poškození.
A to je to riziko na ktery vetsina lidi doplati, to že neposlouchaji svoje telo.
Ale jde to utnout to když začneš cítit že se začíná dít neco co neni v pořádku.

Tom69
172 příspěvků 1.2.12 21:58

Ale ten problém začíná přece daleko dřív. A to tehdy, kdy Tě to zaujme. Pokud Tě to zaujme, dáš to znova. Tam je ten problém. V životě není euforie zadarmo. A na signály se devadesát pět procent lidí vykašle. Chce zas tu euforii. Euforii bez úsilí. Stačí tak málo. Stačí si to koupit.

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 22:08

No právě to je ten problém, že na ty sognály se tolik lidí vykašle a proto to pak dopadá tak jak to dopadá.
A člověk dokud nevyzkouší tak neví jestli dokáže poslouchat svoje tělo nebo jestlí spíš bezhlavě pujde pořád za tim „zažitkem“ ale většinou ty signaly jsou takovy ze ty zazitky uplne vynulujou, takže ja osobne nechapu, jak někdo muze pokracovat i prez to, že telo protestuje, ty protesty jsou dost znát.

Tom69
172 příspěvků 1.2.12 22:15

No a to je právě důvod mého jasně definovaného názoru. Marihuana, extáze, piko a další včetně benzáků jsou prostě za čarou. A mohu Ti říct, že já to osobně chápu, proč to ty lidi dělaj. Není to jen zvědavost, ale primární nespokojenost s něčím. Každý je s něčím nespokojenej. Něco se mu nepovedlo. A hledá únik. Je fajn, že nejsi agresívní. Ti praví, které tak miluju, tak většinou dávají najevo bezbřehou tupost toho, kdo s nimi odmítá sdílet jejich názor o tom, že travička a piko vlastně nejsou drogy a je to prima životní cesta. Není to prima a není to životní cesta. Ty to víš, fajn. Takových lidí je málo. Takže na svém názoru z hlediska blaha většiny nemohu bohužel nic změnit. Je to za čarou. Nicméně Tobě přeju hodně štěstí a hodně přirozených zdrojů euforie před čarou:-). Tom

Pisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.12 22:24

Jo jo za čarou, ale da se to zvladnout akorat prostě to chce znat svou duši, tělo a vědět do čeho jdeš a ne jit do toho bezhlave jen pro zabavu a to je dalsi vec kterou se spousta lidi neřídí a ktera jim dojde až pozdě (jestli vubec).
Děkuju, ja už sem jedině před čarou, tak se měj :-)

leos15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 08:00
Barry

Barry přepisuje všecky studie; zastav se do všech těch DROPinů a podobných zařízení se svou studií, která boří „mýty“ všech lékařských kapacit drahá odbornice :D

kokosss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.12 16:07

Zdravím, nevím jestli je tahle diskuse ještě aktuální, ale i já sám sem kouřil trávu a vyzkoušel 3× pervitin.. Trávu sem kouřil poměrně dost, hodně silný superskundy, hydroskunky, 5-6gramů denně, někdy víc+hodně alkoholu.. a propukla u mě toxická psychoza, skončil sem v léčebně, byl sem tam sice jen 6 dní, ale zažítek na vyližprdel, beru antipscyhotika, sice nejmenší dávku, ale štve mě, že vůbec musim nějaký sračky brát… :D t

Tazatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.12 07:40
dlouhodobé účinky

Zdravím všechny. Rád bych se na něco zeptal ohledně hulení trávy. Hledal jsem na internetu nějaké informace o dlouhodobém užívání a dočetl jsem se spoustu informací o dlouhobých studiích a všelijakých testech. Bohužel se všude srovnává hulení trávy s kouřením cigaret a to v měřítku jointů. Mě by ovšem zajímalo jak to je s malou dávkou marihuany, např. jedno sklíčko denně, což je v podstatě jedno potáhnutí. Myslím si, že to nejde srovnat s jedním jointem denně. Jaké je tedy podle vás riziko vzniku nějaké choroby či dlouhodbých negativních účinků při tomto množství? Jedno potáhnutí denně k večeru u televize :-)

Mišuleee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 16:52

Ne ne a ne, Tráva není droga je to příroda…Na všem ostatním ano, jelikož je to chemicky, synteticky vyráběno. :roll:

Mišuleee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 16:52

Ne ne a ne, Tráva není droga je to příroda…Na všem ostatním ano, jelikož je to chemicky, synteticky vyráběno. :roll:

Tom4444
64 příspěvků 12.6.12 20:20
Mišulee

Rulík zlomocný je taky příroda:-). Panebože, co Vy huliči, vymyslíte za nesmysly, abyste si racionálně odůvodnili tu svoji bezbřehou lásku k THC. Tom

Mišuleee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 20:42

Neodůvodníš to, že je to ilegální. :roll:

Mišuleee
9 příspěvků 12.6.12 20:49

Tak, když je všecko v pořádku, doma, venku, ve škole. Jaký potom důvod končit s ganjou? :)

Tom4444
64 příspěvků 12.6.12 20:54
Mišulee

To jestli je to legální nebo ilegální je mi naprosto ukradený. Co mi ukradený není je fakt, že si naprosto dobrovolně, a ještě s pocitem výjimečnosti, jako že seš někdo, když hulíš, velmi výrazně poškozuješ zdraví. Riskuješ, že se časem dostaneš do velmi nepříjemných psychických stavů, kdy Ti bude fakt hodně blbě. Víš co, radši si někde dobře zašukej a trávu spláchni na toaletě, ano:-)? Tom

Mišuleee
9 příspěvků 12.6.12 21:19

Vím jak dopadají stavy na pervitinu či heroinu, ale nikdy jsem neslyšela či neviděla případ o totální odstřelu člověka, který kouří trávu. :mrgreen:
Jasně myslíš to v dobrým, ale na tohle nejsou argumenty dostatečně silný :*..

Tom4444
64 příspěvků 12.6.12 21:37
Mišulee

Prima, neurazila ses. Navíc budeš inteligentní. Nevím, proč bych měl argumentovat, pokud si to vyloženě nepřeješ:-). Ale jedno vím. Život je běh na dlouhou trat a dost okolností Tě může vážně poškodit, aniž bys to mohla ovlivnit. Tím neříkám, že se Ti něco stane, ale pouze to, že se můžeš dostat, jako každý jiný do spousty stresů, který Ti nepřidaj. Aby ses mohla efektivně bránit, potřebuješ kromě jiného, aby Ti perfektně fungoval mozek. A mozek Ti bude fungovat perfektně pouze tehdy, když si ho nebudeš svévolně ničit. A kouření THC je svévolné ničení. O marihuaně se říká, že není na psychickou závislost. Kulový. Na rozdíl např od nikotinu, který Ti z těla vyprchá do 48 hodin, tak THC se Ti drží v těle 72 dní. Proto nemáš absták. A když to budeš hulit dlouze, totálně si rozházíš neurotransmitery v mozku a pudeš na chlast, na prášky, na ledacos. A nenech se mýlit, lidí, kteří na to dojeli je skutečně dostatek. Taky mně loni něco složilo, a nebyla to marihuana. A nemysli si, že jsem to nehulil. Dokonce jsem si zajel před deseti lety na Jamajku. Tam v té době za 3 USD byl joint jako menší doutník. Fakt se na to vyser. Sportuj, šukej, chod do divadel, já fakt nevím co Tě baví. Ale na trávu se… Hezký večer Tom

Mišuleee
9 příspěvků 12.6.12 22:07

To bylo velice naučné Tome :D
Každý přece nehulí kila na měsíc, prostě mi to chutná a někdy si toho špeka dám, jasně, že nejsem jedna z těch vyhulenejch palic co tu choděj a nevědí co se kolem nich děje.. :mavam:

Tom4444
64 příspěvků 12.6.12 22:18
Mišulee

To rozhodně nejsi, jak jsem se zmínil již na začátku, jsi velice inteligentní, to se prostě pozná. Venkoncem dělej si co chceš. Je to Tvůj život a Tvoje odpovědnost. Nicméně, jednu ze základních vlastností drog, jakýchkoliv, jsi neodhalila. Úplně nejhorší je to, když člověk normálně a navíc úspěšně funguje. Jsi intelektuálně zdatná, fyzicky snad taky, nevím, takže jeden joint Tě rozhodně nesloží. Takže vlastně o nic nejde. Pointa je ovšem v tom, že Ti to chutná. A bude chutnat. A jsi v pohodě. A o nic nejde. A vnímat čas a okolnosti. Ztráta času. A najednou, ani nebudeš vědět jak, budeš jinde. Mně se to stalo. A taky nejsem ani blbej ani línej. Je to na Tobě. Dělej si co chceš a rozhodni se správně:-). Já Tě školit nebudu a víc pro Tebe udělat nemůžu. Hezký večer. Tom

Mišuleee
9 příspěvků 12.6.12 22:24

No rozhodně ale děkuju, aspoň za nějakou námahu mě poučit :D, neboj se nepotkáš mě sjetou na autobusový zastávce :D..
Ještě k tý Jamaice, jaký to tam bylo, vyzařovali tam na tebe ti místní tou dobrou náladou jak se říká? :* Mišul :)

siva01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.12 16:26
Návykovost konopí

Na marihuanu - konopí dostanete max. psychickou závislost, tedy „chuť si zakouřit“. Nic co by nešlo překonat nebo co by vyžadovalo nějak zvláště velké úsilí. Většinou stačí jen změnit zvyky. Celkem je běžné, že lidi huli a hulí pak z ničeho nic přestanou, protože začnou mít pocit, že už jim to „nic nedává“.

Negativní účinky užívání marihuany jsou také spojené s kulturou. Třeba ve zprávě o konopí, kterou vydali koloniální úředníci za dob, kdy spravovali Indii, se dočtete, že nezaznamenali žádné větší problémy spojené s užíváním marihuany.

Marihuana je psychedelikum. Jen rozšiřuje naše vědomí a ukazuje co je v nás. Pokud je někdo blázen, po kouření trávy se pravděpodobně zblázní úplně.. Pokud je někdo zdravý, tak mu ani kouření trávy neuškodí..

Tom4444
64 příspěvků 26.6.12 21:59
Siva 01

Je až neuvěřitelné, jaké hlouposti jsou schopni napsat i třeba jen příležitostní kuřáci marihuany, jen proto, aby otevřeli obzory těm, kteří
to prostě do úst nevezmou. Zpráva o koloniálních úřednících mi skutečně otevřela oči, to byli nepochybně odborníci na marihuanu. Ještě lepší je ta věta o psychické závislosti. Ze zahraničních zdrojů lze vyčíst, že 70% thc po vykouření jointa se odbourá do 28 dnů, 98% thc se odbourá do 70 - 78 dnů. Při tak dlouhém poločasu rozpadu lze jen poměrně těžko zaznamenat absťák. Na rozdíl od alkoholu nebo např nikotinu, kde dojde k odbourání v řádu hodin, či dní. Takže teze o psychické závislosti je absolutní nesmysl. Vlastně ani nevím, proč dlouhodobí kuřáci marihuany končí s těžkou psychozou, patrně Tvůj příspěvek nečetli. Přeji příjemné pokouření:-). Tom ps doba se změnila, já jsem jen nepatrně mladší než hnědé uhlí, takže pamatuju podobné názory v jiné oblasti. Na krabičce jedněch českých cigaret byl nápis Zakuřte si ve zdraví:-). Takže přeju totéž. Zakuřte si ve zdraví:-)

Ondra1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.12 21:28
Závislá přítelkyně

Ahoj všem… mám přítelkyni… a vrtá mi hlavou, jak ji z toho dostat… poslední dobou hodně zapomíná… a dost mě trápí… kolikrát je úplně mimo a myslím, že to náš vztah ničí… někdy mi příjde, že mluvím s tránou a ne s ní… když si dá… je jiný člověk… co s ní… poradíte prosím? :,(

Mišuleee
9 příspěvků 14.7.12 21:42

Takhle blbne, protože si nedává pauzy mezi jointem a dalším jointem. 8o
Jednoduše nestačí vystřízlivět. Nevím, co ti poradit, aby přestala, já totiž přemýšlím ještě lépe od doby, kdy jsem začala s ganjou, ale dávám si přiměřeně. :hug:

Ondra1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.12 22:00

No jo ..ale ona je asi zhulená celý den… dá si 2-3 x za den… :(

Mišuleee
9 příspěvků 14.7.12 22:05

Tak se jí zeptaj co jí to dává, a proč tolik hulí. Třeba si uvědomí, že to nemusí hulit po kvantech. Nevím, jak ti poradit, možná s tím přestane, právě kvůli tobě(že se změnila).
Nevím jak se chová, ale pořád je to jen tráva(příroda), kdyby brala pervitin, heroin.. zbláznil by ses z toho, to mi věř. :)

Ondra1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 19:25

No předtím právě brala Pervitin… a z toho jsem ji vytáhnul… poslední dobou je hrozná.. pořád zapomíná.. někdy mám pocit, že snad někdy neví… co dělá… hned všechno zapomene a vnímá to jako sen… to je pak děsná snaha… a nebo když jí říkám něco důležitého… že ji miluji a tak.. a vysvětlji ji třeba všechno možné… a pak člověk zjistí, že vlastně mluvil asi jen sám se sebou… že ona si to nepatuje :( V čem m§že být chab, že tak často zapomíná? :(

Ondra1981
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 19:27

Promiňte za ty překlepy :)

Mišuleee
9 příspěvků 15.7.12 20:34

Marihuana dost často způsobuje výpadky paměti, asi proto.
To jsi fakt dobrej, žes jí vytáhl ze závislosti.
Má prostě sklony k drogám, snad ti tu někdo lepší poradí. Hodně štěstí teda :*.

aiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.12 07:14

Marušku kouřím již 25let.dnes již celkem pravidelně. nepozoruji na sobě žádné příznaky chuti na jine drogy. vyjímka je tabak a alkohol.na tabaku jsem zavislý a to same je na na alkoholu. leč v poslednich letech jsem konzumaci tabaku a alkoholu uz dokazal snízit, ale zavislost ktera mi vznikla na legalnich drogach je daleko silnejši a finannčně nakladnějši než si dat večer par tahu z travy, ktera mi navic roste jen pro mou rodinu a par pratel na zahradce. trava se da vyuzit pri všech bolestech, nemocech. což se o alkoholu a tabaku řict neda. pokud nekdo neveri bylinkam, ktere jsou dar od boha nevim co mu ktomu dal dodat. jedine snad vice osvety a zdraveho rozumu do hrsti. jinak se podivat na stranky konopi je lek a podobne.pa

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 20:17
úplná kokotina

Holka, zřejmě nevíš o čem mluvíš. Hulím šest let kýble (ne ubohé špeky, to už mi nic nedělá)a ne dva tri denně, klidně 10 a jsem totálně hotovej a v prdeli. Si hezká, proto ti rád poradím. Kecy, že neexistuje závislost, kecy že neexistuje fyzická závislost(fakt nekecám), tekly ze mě litry potu denně, jsem podrážděný, agresivní, bez trávy bych nemohl dát ani ránu. Vysadil jsem a týden po vysazení byl jeden z mých nejhorších týdnů to mi věř. Nebuď BLBÁ a nemel sračky.

Mišuleee
9 příspěvků 20.8.12 20:29

Nevím co ti na to odpovědět, ale jseš dost v hajzlu. :think:
Možný je, že se jen na něco potřebuješ vymluvit. A fyzická závislost to není. :mavam:

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 09:49

Vymlouvat se vážně nepotřebuji:)mimochodem mozek vyhulený nemám, studuji chemii Na vysoké a dá se to. ale ty nálady, podráždění, pocení, nikomu nepřeji. Jo jednou takhle za týden se špíčka třeba dám, ale jak pravý klasik, všeho moc škodí, pozor na to.

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 09:51

A vůbec, si mladá. časem to poznáš

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 09:52

Dobrý rádce, špatný společník asi takto

Olmann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 20:02
@DUFFmaier píše:
Holka, zřejmě nevíš o čem mluvíš. Hulím šest let kýble (ne ubohé špeky, to už mi nic nedělá)a ne dva tri denně, klidně 10 a jsem totálně hotovej a v prdeli. Si hezká, proto ti rád poradím. Kecy, že neexistuje závislost, kecy že neexistuje fyzická závislost(fakt nekecám), tekly ze mě litry potu denně, jsem podrážděný, agresivní, bez trávy bych nemohl dát ani ránu. Vysadil jsem a týden po vysazení byl jeden z mých nejhorších týdnů to mi věř. Nebuď BLBÁ a nemel sračky.

A teď nám popiš ty fyzické problémy. Zatím jsi popsal jen psychické problémy :D

Tom4444
64 příspěvků 30.8.12 22:43
Olmann

Mno, již jsem se smířil s tím, že je smysluplnější učit mého ridgebacka hrát šachy, než cokoliv vysvětlit kuřákovi marihuany. Jen prosím odpověd na jeden dotaz. Svůj příspěvek jsi vymyslel už jako po požití, nebo je to setrvalý stav sníženého iq v důsledku dlouhodobého užívání marihuany? Tom

Nekman.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 04:42

Nepoznáš.. kouřím ji 6 let deno denne a nikdo by to do mě v životě neřekl.

Olmann
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 05:47

Z čeho usuzuješ, že jsem kuřák marihuany? Jenom proto, že mám opačný názor jako ty? Tak ty to musíš mít v životě mooc špatné. Nechápu co je na mém příspěvku nesmyslného. :D

DUFFmaier
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 08:38
@Olmann píše:
A teď nám popiš ty fyzické problémy. Zatím jsi popsal jen psychické problémy :D

když pořádně budeš číst tak se dočteš, kupříkladu enormní pocení, nespavost, toto jsou fyzické problémy. A ten smajlík není na místě. Jinak jsem čistý už 12 dní a funguju jak vyměněný:D jednou za čas to jde, ale jak to někdo začne hulit 10× za den tak mu nevěstím nic dobrého. Samosebou na každého to působí trošičku jinak a jám můžu být rád, že jsem měl to štěstí, že nejsem vygumovaný hulič, což se z většina mých vrstevníků stalo. mějte se

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek